PDA

View Full Version : харесвам едно момче, но не съм сигурна дали той ме харесва



mackataa1
05-27-2011, 22:03
Харесвам едно момче от моя клас, но не съм сигурна дали и той ме харесва. Той е нов във класа от февруари месец. В началото не си говорехме, но след известно време той почна да ме заговаря и да ме закача, дори се прибираме заедно защото сме в една посока. Един път ме вдигна няколко пъти ми е пращал въздушни целувки. В някои часове като го погледна и той ме гледа и аз му се усмихна и той ми се усмихва, но от известно време почти не ми обръща внимание много рядко ме закача и не знам как да постъпя дали да му кажа че го харесвам ??

NightGuardian
05-27-2011, 22:05
Закачал те е доста време и ти не си му отвърнала и му е писнало :)

Сега е твой ред ;)

onestar
05-27-2011, 22:09
Тц, не трябваше да допускаш да се разминавате така.

Опитай се възвърнеш стария му интерес и ако се получи - действай.

pressiana
05-27-2011, 22:14
Мога само да кажа - добре дошла в клуба. :)
Опитай да му привлечеш вниманието малко. Ако не стане, значи му се е отказал.

mackataa1
05-27-2011, 22:28
ее аз 2-3 дена след като той почна да ме закача и аз му отвърнах и известно време така се закачахме, но после той намаля със закачките ... а и аз съм малко срамежлива

fear4o
05-28-2011, 02:12
еми мислел си е, че си го отрязъла..
почни да го закачаш ти, но по тънко и той ако започне-действай смело
ако не-намираш следващ

badsector
05-28-2011, 08:53
На колко години сте? Нищо не пречи сега ти да започнеш със закачките. Дори и да сте се разминали и за момента да му е преминало хлътването по теб, то след време пак ще се появи. Обратното също е в сила - и ти може да спреш да изпитваш интимни чувства към него, които да се появят отново след години. Но докато се засечете отново, нищо не пречи да си останете добри приятели. Така че смело действай със закачките, пляскай го по дупето, скуби му косата, целувай го по бузката, когато си с червило :D

ss9
05-28-2011, 10:35
Като момче искам да ти кажа, че 90% от момчетата, ако не и повече, предпочитат момичето да направи първата стъпка. Имах подобен случай, в който с едно момиче всеки ден ходихме заедно, ако аз я бях поканил на среща 100% щеше да се съгласи, но... не го направих, и сега съжалявам. Така че давай, защото нищо не е по-лошо от пропуснатия шанс! :)

sladkish_14
05-28-2011, 13:09
Закачал те е доста време и ти не си му отвърнала и му е писнало :)

Сега е твой ред ;)

\:D/

Lysander
05-28-2011, 15:05
Започни да го опипваш за гениталиите.

leandra
05-28-2011, 15:43
...и аз искам помощ МОЛЯ :smt051
Момчето,което харесвам учи в чужбина,но си идва често.С него си пишем всеки ден и се държи адски мило :) много често си пращаме сърца и мечки в скупе ,пращал ми е любовни песни(за да ги чуя;поне така каза) и когато се виждаме и се снимаме ме прегръща.Безпокоя се всичко това да не е просто приятелско.Какво мислите?
Благодаря :)

w0sh
05-28-2011, 15:46
Хихи.

Толкова е яко така.
Момичетата си мислят, че става само с излежаване по гръб и глупавите момчета като някакви патоци да се суетят около тях и да им помпят самочувствието.


За жалост момчетата наистина са глупави патоци и не си/ви правят добра услуга като винаги вършат всичко вместо вас.

еманципация....

Едит: Момчетата се държат с приятелките си, така както се държат с приятелите си (други мъже). Ако ги видите да си пращат мечета и целувки, значи нещо не е наред.

daerklord
05-28-2011, 17:41
"Като момче искам да ти кажа, че 90% от момчетата, ако не и повече, предпочитат момичето да направи първата стъпка. Имах подобен случай, в който с едно момиче всеки ден ходихме заедно, ако аз я бях поканил на среща 100% щеше да се съгласи, но... не го направих, и сега съжалявам. Така че давай, защото нищо не е по-лошо от пропуснатия шанс!"
Тва е абсолютна вярно,ткаче действай :smt003

vesencetoy
05-07-2012, 18:46
Haresvam edno momche no ne zn dali i toi me haresva jiveem v edin i sysht kvartal hodim v edno i syshto uchilishte i nai vajnoto
haresvam go ot 5 godini postoqno se zakachame hodim na more s nashite i s negovite roditeli no ne zn dali da mu kaja no mai nqma zashtoto to veche 5 godini minaha az oshte ne sam mu kazala i mai e kasno no mn mn go haresvam no vednaj mu kazah i toi po edno vreme me haresvashe no ne znam kakvo da pravq molq vi za syvett mnogo vi molq kak da razbera che me haresva molq vi pomognete mi i mi daite sssavett molq vi no kakto sa kazali kogato spresh da go haresvash toi zapochva da e haresva opitah da spra no ne mog tezi 5 godini mn mi povliqha napravoo ne zn KAKVO DA PRAVQ ?????

SmilezZz
05-08-2012, 16:14
Haresvam edno momche no ne zn dali i toi me haresva jiveem v edin i sysht kvartal hodim v edno i syshto uchilishte i nai vajnoto
haresvam go ot 5 godini postoqno se zakachame hodim na more s nashite i s negovite roditeli no ne zn dali da mu kaja no mai nqma zashtoto to veche 5 godini minaha az oshte ne sam mu kazala i mai e kasno no mn mn go haresvam no vednaj mu kazah i toi po edno vreme me haresvashe no ne znam kakvo da pravq molq vi za syvett mnogo vi molq kak da razbera che me haresva molq vi pomognete mi i mi daite sssavett molq vi no kakto sa kazali kogato spresh da go haresvash toi zapochva da e haresva opitah da spra no ne mog tezi 5 godini mn mi povliqha napravoo ne zn KAKVO DA PRAVQ ????? Излизай по-често с него. Сближете се повече. Прекарвайте по-голямо време заедно и сама ще разбереш дали те харесва. Или пък му намекни, че изпитваш симпатии към него , ако ти отговори - супер, действай. Ако не, продължаваш напред. И пиши на кирилица!