PDA

View Full Version : Премахване на мазнините само от корема.



tonique
05-27-2011, 22:38
Еми общо ходя на фитнес сериозно вече 2 месеца го кажи :-D
Сега съм 61кг. висок съм някъде към 168 макс..
Пил съм само креатин и амино, ям близо 6-7 пъти на ден вече свикнах :-D ям на ден близо 7-8 белтъка + 2 жълтъка..
отделно другите работи, като (картофи, ориз, месо и повече въглехидрати) но гледам че съм натрупал малко мазнини в долната част на корема :? просто искам да ги изчистя напълно..

Знам, че трябва да правя кардио но не искам да отслабвал навсякъде.. 8)

Благодаря на всички отностно помощта. :D

zero
05-28-2011, 05:43
1во: Вземи махни жалтъците от всекидневното ти хранене, не са подходящи за всекидневна консумация ;)
2ро: Не можеш да сваляш мазнини на определена зона, изгарянето на мазнини става по цялото тяло.
Това, което можеш да направиш, за да си оформиш корема е:
Ако имаш около 10 лева в излишък да си купиш Л-карнитин (Гел) който да нанасяш на проблемното място.
Да добавиш кардио тренировка след силовата, както и да правиш повече коремни за долната част на корема.
> Не ти знам хранителния режим, но така като гледам - и ти не го знаеш
намали въглехидратите ;]

navar
05-28-2011, 06:24
никви жълтъци няма да махаш от менюто си,даже яж си яйцата цели..намали въглехидратите,и прави кардио..ще свалиш там ,където има какво да сваляш...ако се храниш правилно,и тренираш правилно няма да загубиш мускулна маса,а само мазнини,но определено ще е отвсякъде :)

awerw
05-28-2011, 07:07
1во: Вземи махни жалтъците от всекидневното ти хранене, не са подходящи за всекидневна консумация ;)
2ро: Не можеш да сваляш мазнини на определена зона, изгарянето на мазнини става по цялото тяло.
Това, което можеш да направиш, за да си оформиш корема е:
Ако имаш около 10 лева в излишък да си купиш Л-карнитин (Гел) който да нанасяш на проблемното място.
Да добавиш кардио тренировка след силовата, както и да правиш повече коремни за долната част на корема.
> Не ти знам хранителния режим, но така като гледам - и ти не го знаеш
намали въглехидратите ;]
За горната са !

Everytime
05-28-2011, 08:10
1во: Вземи махни жалтъците от всекидневното ти хранене, не са подходящи за всекидневна консумация ;)
2ро: Не можеш да сваляш мазнини на определена зона, изгарянето на мазнини става по цялото тяло.
Това, което можеш да направиш, за да си оформиш корема е:
Ако имаш около 10 лева в излишък да си купиш Л-карнитин (Гел) който да нанасяш на проблемното място.
Да добавиш кардио тренировка след силовата, както и да правиш повече коремни за долната част на корема.
> Не ти знам хранителния режим, но така като гледам - и ти не го знаеш
намали въглехидратите ;]

1.яж си жълтъците и не се притеснявай(как не ви писна от тея глупости ееее)

По-добре дай тея 10 лева за 2-3 кори яйца от колкото за тоя безполезен гел.
Повече коремни няма да ти решат проблема... няма как да изчистиш мазнините след като приемаш високо количество въглехидрати,тъй че първо качи известно количество маса и след това изгаряй мазнините,ако имаш такива.То просто няма как да не качиш и малко мазно в период на масиране..

tonique
05-28-2011, 09:17
Ок много благодаря за отговорите..
Ще стана до 65кг. после почвам чистене :-D
Зависи иначе сега свикнах само въглехидрати да ям :-D

А иначе като тръгна да свалям мазнините какви точно храни трябва да ям.. повече белтъци нали ?! ако може и някой продукти да посочите сте златни :D

DownloadVirus
05-28-2011, 09:21
Извара
Сирене
Месо (всякакво)
Яйца
Мляко
Кашкавал
Риба

Въпреки,че това нищо не означава важно е кога ги ядеш и грамажа им..

navar
05-28-2011, 12:41
Ок много благодаря за отговорите..
Ще стана до 65кг. после почвам чистене :-D
Зависи иначе сега свикнах само въглехидрати да ям :-D

А иначе като тръгна да свалям мазнините какви точно храни трябва да ям.. повече белтъци нали ?! ако може и някой продукти да посочите сте златни :D
кви мазнини на 65 кила бе лъвче :)

tonique
05-28-2011, 13:11
Ок стана ли 71кг. почвам с изчистването..
защото не съм много висок :-D 1,68 макс
много благодаря на всички отностно помощта :grin:

navar
05-29-2011, 06:00
Ок стана ли 71кг. почвам с изчистването..
защото не съм много висок :-D 1,68 макс
много благодаря на всички отностно помощта :grin:
на 168 може да си и 80 кила,ако са направени както трябва