PDA

View Full Version : Можем ли да продължим до края ?!?!?



HristoDesislava
05-28-2011, 03:02
Здравейте,започвам направо с моята "нашата" история..Започна към края на януари месец,запознахме се във фейсбук в 3ч. през ноща,не беше точно запознанство,но беше началото на по-близките ни взаимоотношения.Писали сме си и преди,но не е било нищо особено,но тази вечер някак си открихме различната страна един в друг.И така започна всичко ... Проблема беше,че аз живея в Гърция,а той в града ,от който съм,един вид трябваше да имаме връзка от разстояние,отначалото всичко беше на шега,но с всеки изминал ден нещата ставаха по-сериозни,и по-сериозни.Стана април месец ,и дойде деня ,в който се прибрах в Бг .. .. видяхме се .. и наистина беше, това което очаквахме един от друг,разбирахме се повече от добре.Една вечер се събрахме на вилата на една приятелка ( моята най-добра приятелка и неговата най-добра приятелка от детските години,израстнали са заедно) ..аз с него .. и тя с нейния приятел ( неговият най-добър приятел,с който са заедно от малки )...И така .. мина вечерта и дойде време да си лягаме .. Естествено щях да спя с него на едно легло,но последното нещо,което съм предполагала ,че ще се случи е това ,че ще спя с него.До сега не бях спала с момче,беше ми първия ( и не съжелявам) , но от тази вечер насам ,отношенията ни станаха още по-сериозни .И.. дойде и време да си заминавам обратно в Гърция.. предложих му,ако иска да се разделим,не исках да го карам да ме чака ,но той беше категоричен,че иска да сме заедно,дори и разделени за няколко месеца.Мина месец и половина откакто не сме се виждали ..поддържаме постоянна връзка ,непрекъснато.. искаме всичко това да продължи..чакаме да завърша,че да можем да сме си заедно,но разстоянието ни се струва,че ще ни раздели..преди да успеем да изживеем ,това което сме планували ... Вие как мислите възможно ли е тази връзка да просъществува за напред ??? Бих искала ,ако може да споделите вашите мнения,и извинете за подробностите,в които изпаднах,просто исках да ме разберете максимално добре .. :) Благодаря предварително ..

fear4o
05-28-2011, 03:07
чувала ли си израза "Любовта няма граници"?

fUcKsMiLe
05-28-2011, 03:12
Да възможно е, стига да го искате наистина и двамата.

badsector
05-28-2011, 08:49
...възможно ли е тази връзка да просъществува за напред ???...
Да. Запълвайте си свободното време. Така първо няма да мислите за други гаджета и второ, ще се развивате. Определяйте си някакъв час всеки ден, в който да си пишете, най-добре преди лягане, друго си е да заспиваш с мисълта за любимия човек :)

DiidolinaA
05-28-2011, 09:52
Недейте да се отказвате! Ако се обичате, ще изтърпите още малко! :)

onestar
05-28-2011, 13:44
чувала ли си израза "Любовта няма граници"?

В случая разстоянието може да не се окаже пречка. Иначе "За любовта няма граници" е просто израз, в реалния живот, обаче... нещата далеч не са толкова розови.

HristoDesislava, след колко време завършваш и се прибираш в България?

HristoDesislava
05-28-2011, 13:54
След 3 години завършвам,прибирам се 4 пъти годишно,но мисля,че това е много време...

onestar
05-28-2011, 14:14
^ Много е, да.

И аз се бях хванала на хорото да чакам 3 години, за да бъда отново с Него. Изтърпяхме година и малко и... разстоянието си каза своето.

Замислете се дали наистина си заслужава.
Много вероятно е докато чакате да минат тези години някой от вас да изпусне голямата си любов... пък дори и да не е такава, то може да е любов която си заслужава.

Бих те посъветвала да запазите някакви отношения колкото да не се забравите, а когато завършиш ако все още искате да сте заедно - опитайте.

Не бързай, обаче и с това... помисли си хубаво.

HristoDesislava
05-28-2011, 15:00
И аз съм го мислила ,това което каза ,като вариант,но просто и 2та сме от типа хора "един път каже ли се край,това е края" .. и поне аз някаква вратичка,за след години не оставям,просто съм такава,един път не се ли получи,значи няма да се получи и 2ри.Независимо каква е причината,искам да изживявам нещата на момента..когато ги чувствам,когато ги усещам,а нe да стоя и да си викам " Еми ще опитаме пак след 2 години,пък като не се получи...здраве да е.." Не знам ..какво да правя .. Благодаря много за мненията :) :P

SmilezZz
05-28-2011, 16:27
Всичко си зависи от вас..
По принцип съм против такъв тип връзки,но ви пожелавам - наистина да ви се получи..
Поддържайте си връзката..
Не знам..
Относно въпроса: Да,можете да продължите до края.. Стига да го искате истински и двамата..