PDA

View Full Version : Момчешкото държание..



Privacy13
05-28-2011, 04:15
Всички момичетата се оплакваме, че момчетата се държат грубо с нас (включително и аз) все едно сме някое момче, но ако пък се държи мило с нас, си мислим че ни харесва... Защо има толкова малко момчета които се държат мило с нас ей така от възпитание, а не защото ни харесва. Толкова ли е трудно?

Lysander
05-28-2011, 05:26
Да, трудно е. Защото грубите момчета след това ви правят deep-throat, а добрите остават с пръст в уста.

SmilezZz
05-28-2011, 06:10
Това,че си попадала само на такива - не означава,че всички са такива.. И все пак - явно им е трудно на повечето да се държат мило с нас,от възпитание..
Те си знаят най-добре..

Nakadah
05-28-2011, 06:13
На 13 започна да правиш заключения :oops:

:lol: :lol:

Hilary_
05-28-2011, 06:16
Няма такова нещо като "държи се мило с мен заради възпитанието" .. в повечето случаи винаги искат нещо!! 8-)

Privacy13
05-28-2011, 07:11
На 13 започна да правиш заключения :oops:

:lol: :lol:За протокола - не съм на 13.
Не си прави прибързани изводи.
Можеше да попиташ.

GuitarGuy
05-28-2011, 07:33
Момчетата нямаме вина, че не знаете кога някой просто е учтив с вас и кога иска да постигне нещо с въпросната учтивост. Вие не допускате, че говорим с момичета, само, защото ни е приятно или имаме какво да си кажем, за вас всичко е гаджета, връзки и т.н. А тия "лошите" момчета са палячовци, търсещи внимание.

SisiStrange
05-28-2011, 07:38
Представи си, че гаджето ти си има приятелки момичета и с всичките се отнася точно толкова мило, колкото и с теб? Няма ли да те загложди едно особено чувство, че ти се ще да си мааалко по-специална?

pressiana
05-28-2011, 07:47
Аз познавам мили момчета. Но не си падам по тях. 8-)

zero
05-28-2011, 08:20
Аз познавам мили момчета. Но не си падам по тях. 8-)
А, именно !
;))) Падате си по диваците, които правят откачени неща :}}
Бихте се накефили повече на селяндур, който извърта бмв-то си до двора на училището, или върти гуми, от колкото на момче, което се опитва да привлече внимание по по-различни начини, като да ви направи някаква услуга примерно да ви реши домашното по математика 8-)
Ваша си работа :]
След това обаче вас ви болят главите, не нас ;)

badsector
05-28-2011, 08:25
В пубертета много малко са момчетата, които имат акъл да се държат добре с приятелките си. А и както каза @Lysander, лошите момчета получават по-перверзен секс.

pressiana
05-28-2011, 08:41
Аз познавам мили момчета. Но не си падам по тях. 8-)

Бихте се накефили повече на селяндур, който извърта бмв-то си до двора на училището, или върти гуми...

Не бих казала.
Вие пък да не би да предпочитате момичетата, които ви държат ръката и ви утешават, докато някоя друга се гаври с вас? Пак си преследвате другата, нали? :)
Простаци не ме впечатляват иначе. Предпочитам момчета, които се държат добре с МЕН, дори и да не се държат толкова добре с другите момичета. Така знам, че съм специална.

GuitarGuy
05-28-2011, 08:45
...да не би да предпочитате момичетата, които ви държат ръката и ви утешават, докато някоя друга се гаври с вас? Пак си преследвате другата, нали? :)


Глупости. А и първото което е няма да допусна никой да ми се гаври, а камо ли да се стига да утешавания и т.н. Трябва да се научим да ценим хората, но май не се получава при повечето.

badsector
05-28-2011, 09:04
...Пак си преследвате другата, нали? :)
Но междувременно ще треснем другата няколко пъти :D

...Простаци не ме впечатляват иначе. Предпочитам момчета, които се държат добре с МЕН...
Логично е при човек с акъл в главата. Но колко много момичета нямат грам такъв щом им харесва да се отнасят с тях като с парцали...

Tempest
05-28-2011, 09:14
що бе, аз си се държа добре с момичетата.. естествено ако и те са свестни, с други не се занимавам изобщо.. и не ги харесвам тия момичета.. тука само някви заключения се вадят от 2-3 човека...

xBadxApple
05-28-2011, 12:40
Грешката не е да се държиш мило с момиче, а да се държиш така, сякаш си се вкопчил и зависиш от него. Има сериозна разлика и резултатите ста'ат бързо налице.

Милото държане с мъжко поведение е най-добрия вариант, но не се дефинира от 'миличко', 'целувчици' и прочие лигавщини, защото това писва по някое време. Не мога да говоря от женска гледна точка (щото не съм момиче, дъъ), но нещата предполагам като стълбица стоят така:

I място - мъжко поведение с оказване на внимание/мило държане БЕЗ прекалени лигавщини
II място - badass държане, което обаче в повечето случаи действа само за чукане, не и за връзка
III място - миличко, добричко [вкарай още сто умалителни] държане, обяснение как момичето ти е най-важното, не можеш без него, бла-бла поведение.

Колкото и да държи едно момиче на даден пич, третото държание ще й досади по някое време, защото ще иска не тя да е водещата във връзката и да я тегли. Пък и хората имат естествена реакция да се качват на главата на този, който <прекалено> много зависи от тях.

sladkish_14
05-28-2011, 12:43
Аз съм попадала на лошо момче, само веднъж в живота си. В такъв смисъл седиш си на масата, а той се държи супер гадно и грубо с тебе.
Не мисля, че всички са 'лоши' и груби момчета. Зависи в какви среди и компании се движиш, защо аз нямам подобен проблем? ;)

GLaDOS
05-28-2011, 13:13
Да, трудно е. Защото грубите момчета след това ви правят deep-throat, а добрите остават с пръст в уста.
Подкрепям и съм си го доказал лично за себе си ! Скромни и не толкова скромни си падате винаги по момчета с лошо държание.
Като видите момче да се държи мило и възпитано го взимате за мъжка пу*ка и автоматично ви става "приятелка" - няма никакъв шанс. Не ви разбирам логиката ,но е Факт !

Palette168
05-28-2011, 15:32
Изчакай да станеш на 18-19, влез в унивеситет. На тая възраст няма такива работи :)

nick1896
05-28-2011, 15:36
Всички момичетата се оплакваме, че момчетата се държат грубо с нас (включително и аз) все едно сме някое момче, но ако пък се държи мило с нас, си мислим че ни харесва... Защо има толкова малко момчета които се държат мило с нас ей така от възпитание, а не защото ни харесва. Толкова ли е трудно?

Ти на колко си ? :)

ForzaFelipe
05-28-2011, 15:44
Аз познавам мили момчета. Но не си падам по тях. 8-)
А, именно !
;))) Падате си по диваците, които правят откачени неща :}}
Бихте се накефили повече на селяндур, който извърта бмв-то си до двора на училището, или върти гуми, от колкото на момче, което се опитва да привлече внимание по по-различни начини, като да ви направи някаква услуга примерно да ви реши домашното по математика 8-)
Ваша си работа :]
След това обаче вас ви болят главите, не нас ;)

Именно,защо аз да съм милия и в същото време друг да намазва...все едно да си опека филийка и някой да ми я вземе...или филийката да не ме харесва и да не иска да я ям...пък аз да отделя толкова време за да си я направя...

leandra
05-28-2011, 15:59
а да попитам...ако момчето обръща внимание,пише всеки ден,праща мечки и сърца в скупе и фасебук,пуска песни с любовни текстове и винаги прегръща за здравей и чао и когато се снимама с мен харесва ли ме или може да го прави просто като приятел? +тва той е малко срамежлив:С
Благодаря :)

riani
05-28-2011, 16:23
естествено ако и те са свестни, с други не се занимавам изобщо.. и не ги харесвам тия момичета.
За теб ,кои са светни и кои са другите?

riani
05-28-2011, 16:25
естествено ако и те са свестни, с други не се занимавам изобщо.. и не ги харесвам тия момичета.
За теб ,кои са светни и кои са другите?

ivcheto0o
05-28-2011, 16:43
Много малко момчета са се държали грубо с мен и точно това ме е отблъснало в тях.Познавам много момчета които се държат мило,без задни мисли и ги уважавам много повече от тези които се правят на нещо което не са и играят роли.

LoveMnmL
05-28-2011, 16:50
Грешката не е да се държиш мило с момиче, а да се държиш така, сякаш си се вкопчил и зависиш от него. Има сериозна разлика и резултатите ста'ат бързо налице.

Милото държане с мъжко поведение е най-добрия вариант, но не се дефинира от 'миличко', 'целувчици' и прочие лигавщини, защото това писва по някое време. Не мога да говоря от женска гледна точка (щото не съм момиче, дъъ), но нещата предполагам като стълбица стоят така:

I място - мъжко поведение с оказване на внимание/мило държане БЕЗ прекалени лигавщини
II място - badass държане, което обаче в повечето случаи действа само за чукане, не и за връзка
III място - миличко, добричко [вкарай още сто умалителни] държане, обяснение как момичето ти е най-важното, не можеш без него, бла-бла поведение.

Колкото и да държи едно момиче на даден пич, третото държание ще й досади по някое време, защото ще иска не тя да е водещата във връзката и да я тегли. Пък и хората имат естествена реакция да се качват на главата на този, който <прекалено> много зависи от тях.
Абсолютно съгласна съм с него.Първото поведение,което си дал за пример е типът момчета,които най-много допадат на момичетата,но все пак да не забравяме,че има момичета и момичета.
Определено едно момче трябва да знае как да се държи,не е нужно да те нагрубява,за да бъдеш впечатлена от него.Важно е вниманието,това да показва,че го интересува,но както каза xBadxApple без излични лигавщини.Има една тънка граница между тези неща и много рядко се срещат момчетата,които я усещат.

ex7azy
05-28-2011, 16:55
Аз харесвам момчета, които се държат добре с момичетата,
но ми се е случвало да си харесвам и (лошо) момче което яко ме дразнеше.. ДАЖЕ НЕ 1 път!
Можеше да се каже, че го мразя, обаче много го харесвах! :D
Иначе е задължително гаджето ми да се държи по - мило с мен, а не с всички момичета еднакво!

a1a2b3v
05-28-2011, 17:01
Хора правите егати изводите. Защо винаги като момче се държи добре означава, че ви харесва? И изобщо приятели момчета нямате ли?

pressiana
05-28-2011, 17:27
xBadxApple, съгласна съм с теб.
Иначе всяко второ момче, на което попадам, е грубиян, или харесва тази, която не може да има, тоест няма как да го спечеля. А аз съм си такава, че като мине известно време и ми писне, той и да ми се обяснява колко е сгрешил, ще си отмина. Не позволявам да ме мачкат тези "лошите" момчета. Иначе съм харесвала много и от "добрите", но ако са винаги добри, винаги до мен /висящи на главата ми/, накрая супер много ми писват. :)

Grommash
05-28-2011, 17:37
Представи си, че гаджето ти си има приятелки момичета и с всичките се отнася точно толкова мило, колкото и с теб? Няма ли да те загложди едно особено чувство, че ти се ще да си мааалко по-специална?

+1

againstyou
05-28-2011, 18:21
Скромни и не толкова скромни си падате винаги по момчета с лошо държание.
Като видите момче да се държи мило и възпитано го взимате за мъжка пу*ка и автоматично ви става "приятелка" - няма никакъв шанс. Не ви разбирам логиката ,но е Факт !
Това не е съвсем така.Не се отнася за всички,не разбирате ли,че винаги има изключения ?! Не визирам никого,а по принцип.

funkey
05-28-2011, 18:31
Скромни и не толкова скромни си падате винаги по момчета с лошо държание.
Като видите момче да се държи мило и възпитано го взимате за мъжка пу*ка и автоматично ви става "приятелка" - няма никакъв шанс. Не ви разбирам логиката ,но е Факт !
Това не е съвсем така.Не се отнася за всички,не разбирате ли,че винаги има изключения ?! Не визирам никого,а по принцип. Пф спрете с тия не всички са такива човека има предвид че повечето са такива БУЛШЕНСТВОТО ВИНАГИ ИМА ПО-ГОЛЯМО ВЛИЯНИЕ!И да 80 % от момичетата си падат по такива.

funkey
05-28-2011, 18:35
а да попитам...ако момчето обръща внимание,пише всеки ден,праща мечки и сърца в скупе и фасебук,пуска песни с любовни текстове и винаги прегръща за здравей и чао и когато се снимама с мен харесва ли ме или може да го прави просто като приятел? +тва той е малко срамежлив:С
Благодаря :) Той е гей.

leandra
05-28-2011, 19:11
съмнявам се..,но мерси :)

van1
05-28-2011, 20:16
Аз пък се чудя, защо всички момичета се мислят за принцеси, и че трябва да им се свалят звезди?

magita
05-28-2011, 23:08
колко да са мили. Поне да ти кажат едно нормално здрасти, а не кво става к*рво примерно! да познавам много такива момчета, но познавам и мили! Ама мили с момичетата, а момчетата дето им се отварят ги правят на К****е веднага :]

Има и такива и такива :]

LoVeLySmile7
05-29-2011, 08:27
На мен пък ми прави супер добро впечатление, когато едно момче се държи мило и не се прави на идиот.Поне за мен тези момчета се отличават от останалата сбирщина на грубияни и простаци и определено не бих гледала на него само като на приятел ,както прочетох в предишно мнение.:oops: А що се отнася до bad boys :D каквото почукало такова се обадило такъв тип не може да очаква нещо повече от това което предлага в повечето случаи нищо :D.

againstyou
05-29-2011, 17:54
Скромни и не толкова скромни си падате винаги по момчета с лошо държание.
Като видите момче да се държи мило и възпитано го взимате за мъжка пу*ка и автоматично ви става "приятелка" - няма никакъв шанс. Не ви разбирам логиката ,но е Факт !
Това не е съвсем така.Не се отнася за всички,не разбирате ли,че винаги има изключения ?! Не визирам никого,а по принцип. Пф спрете с тия не всички са такива човека има предвид че повечето са такива БУЛШЕНСТВОТО ВИНАГИ ИМА ПО-ГОЛЯМО ВЛИЯНИЕ!И да 80 % от момичетата си падат по такива.
Да,ама както го обяснявате значи друго. ;) Булшенството или не,важното е,че НЕ всички ! Набийте си го в главите.

GuitarGuy
05-29-2011, 19:23
Просто момичетата трябва да осъзнаете, че не всяко момче, което се държи добре с вас иска нещо повече от нормално приятелство или просто да си поговорите нормално, това ви е проблема. :wink:

Ducati
05-30-2011, 08:52
Ако едно момче не се прави на интересен, как очакваш да го забележат. Ако беше момче, което се държи като мухал и не казва нищо, ще си бара патката сам у тях.

GuitarGuy
05-30-2011, 14:00
@Ducati, ти изглежда не правиш разликата. Това, че не се държиш като хванат от гората не те прави глупав, затворен, кретен. Кое за теб е интересно, готино? Може би да отидеш да се насвиркаш като прасе и после да сваляш мадами, ще ги свалиш ама само с дъх! Или да вършиш простотии, да си мислиш, че си много интересен, понеже всички около теб се смеят, смеят се на теб, хаха. Не те познавам лично, съответно не говоря за теб, не се засягай. Много е изгодно да можеш да се сдържаш и да правиш разликата от забавно към досадно, просташко и абсолютно детинско държание.
Държания от типа "интересен" въобще не ги харесвам. Какво е интересен? Да се правиш на шут пред момичетата, може би сваляч? Хахаха! Хора търсещи внимание.

UNITED2
05-30-2011, 14:29
Държах се мило с момичето,което харесва но тя изглежда не ми обръщаше внимание... умишлено спрях 1 седмица да й говоря,пиша,звъня и каквото там друго се сетите !
Ефекта беше,че тя ме потърси прие да сме заедно,пак започнах да се държа мило и тя пак започна да се прави на велика,от тук нататък ставам гадно копеле.. знам,че пак ще ми се моли :booooomb: :lol: