PDA

View Full Version : Къса прическа?



VampireLover3
05-28-2011, 07:22
Здравейте : ) ,
днес мисля да ходя да се подстригвам, че става много топло и вече едвам издържам. Искам да е нещо късичко малко над раменете, но много се притеснявам как ще ми седи, защото съм с чуплива коса.
Ето и снимки:
http://prikachi.com/images/92/3393092B.jpg тук съм накъдрена, съжалявам за лошото качество.
http://prikachi.com/images/321/3068321d.jpg тук съм с изправена коса.
Не можах да намеря снимка на която ми се вижда естествената коса имам такива, но са доста стари когато все още бях с дълга коса. Та ще ми отива ли или не? :D

Munut0
05-28-2011, 08:30
щом косата ти е чуплива,смятам че няма да ти отива :)

DisturbiaV
05-28-2011, 08:31
Ще ти ходи,но по-добре си с дълга коса.

Ambrosia
05-28-2011, 08:35
Мое лично мнение е, че с къса коса ще ти е още по-топло, особено след като ще е над раменето - точно на врата => ще ти е още по-горещо...Няма ли да е по-добре просто да се връзваш? :)

VampireLover3
05-28-2011, 08:47
Ами аз ще мога да се връзвам, но всеки ден с вързана коса :? Пък и искам някаква промяна от както се помня винаги съм била с дълга коса и ми е писнало.

FuckingFreak
05-28-2011, 10:03
Ми не виждам снимки (не ми е ясно защо, но гледах снимки и в темата за бала и там от prikachi.com нищо не успях да видя.. няма значение) но щом си с къдрава коса, ако я подстрижеш късо тя ще се изправи най-вероятно, или поне ще е чуплива. Аз съм се подстригвала късо, и при мен стана така, но ние с къдравите коси сме доста ограничени, ако искаме да си носиме естествените прически, без да ги изправяме, можем само дължината да променяме. Тези с правите имат къде къде повече разнообразие.. :(

VampireLover3
05-28-2011, 12:23
подстригах се :grin: наистина седи адски различно и промяната е огромна, но много се харесах така като малко момиченце съм и имам чувството, че нямам коса толкова ми е лекичко..Моята стана на големи масури и се получи супер яко, една приятелка и фризьорката се опитаха да ме разубедят, но аз си държах на своето и я клъцнах. По късно ще кача снимки. :-)