PDA

View Full Version : 138 Соу или 31-бастилията-Сучема



Anonimen05
05-28-2011, 08:50
Здравейте. :) Искам мнение за две училища. Едното е 138 на Плиска, а другото 31- Бастилията. Кое е по строго. В кое трябва да учиш повече. Или поне, ако имате мнение за едно от двете и знаете ли някое училище за компютри? А в 138 и 31 как са децата и учителите. Трудно ли се изкарват добри оценки? Бастилията има английски и испански, но искам да знам дали се изучава математика по-усилено, защото бях чувала. Защото искам да уча, но не да ме спукват и да не спя :shock: 7клас съм. Тоест искам от 8ми да се местя. Мерси предварително.

G0odbye
05-28-2011, 11:04
Значи аз съм от 1 клас във 138 СОУ, сега съм 6-ти. Нашите се двоумяха между 138-мо и 31-во, но ме записаха в 138-мо. Училището е страхотно, учителите са на 6. Всичко идеално. Имаме 1-2 учителки доста строги, едната по физика, другата по БЕЛ, ама от там нататък няма да имаш проблеми. Учи се, но разбира се не чак да не спиш. Аз лично нямам никакви оплаквания.

Greennight
05-28-2011, 11:33
138мо е добро до 8 клас...после стават отрепки повечето,доколкото мога да видя...31во гласувам аз.

Anonimen05
05-28-2011, 15:28
Значи 1 глас са Бастилията и един за 138. Знам, че бастилията е по-добре, но там пък съм чувала, че по цяло денонощие учат, а и се интересувам дали има сабо английски и испански без задълбочено изучаване на манематика. По справочниците в бастилията бала е 31, дали е възможно да падне до към 29-30. Мама има една приятелка. Нейното момиче сега е 8 клас и учи в 138. Майка й казва, че ги държат изкъсо и с не много усилия си отличник. Нали се сещате, че дипломата накрая там ще е по-висока, което е много важно след 12 клас. И без това не ви се мисли сега като направят матурата по мателатика след 12 клас задължителна.. :(

beperfect
05-29-2011, 17:22
Честно да ти кажа по-добре 31-во но това е само моето мнение както си прецениш....имам една фр от там и тя казва че е хубаво у-е,.....отвътре не е като в болница както в доста други училища...учат си на ниво....само където си учат през всички отработващи се дни ,,по-рядко имат спротни празници,а просто си учат..... :-o

esther
06-15-2011, 21:36
Определено 31 е по-добро като образование, но децата там са ужасни!Вчера завърших там седми клас и с усмивка се разделих с "милия" си клас. От пети клас съм с тях и от тогава ме тормозят. Има си една групичка състояща се от така смятаните "най-велики" и каквото кажат това става.И всички които не са "удобрени" като "готини" от тази група дец,а ги убиждат, подиграват или бият. Аз бях една от тях и ме беше страх да ходя на училище,бях насъбрала куп неизвинени и се правех на болна само за да не ходя на училище, даже и исках да ме преместят в друго училище, но не казах на наще защо, понеже щяха да отидат да говорят в училището, а това бешенай-малкото което исках. А пък разбрах, че те са щели да остават в 31.
Мисълта ми е, че си прогубих една четвърт от детството ми в търпене на убиди и подигравки и аз на твое място не бих избрала 31.
Сестра ми учи в 138 и казва че такива неща при нея не се случвали.
Аз само това мога да ти кажа, а отнасяйки се до избора ти си решаваш :)

aleks98
06-15-2011, 21:41
31-во много ясно.!

amk933
06-15-2011, 21:48
В общата важна тема за 7 клас моля.