PDA

View Full Version : Проблемче с гърдите



stef98
05-28-2011, 11:34
Ами извинете ако не е това раздела. Значи от около месец имам една пъпка (дори не може да се нарече по-скоро като подутинка, но твърда) на дясната гърда и реших да я стисна, въпреки, че нямаше връх. После нали нищо не излезе и след 1-2 седмици реших пак да опитам и излезе някакъв секрет малко, но пъпката още е там. Та питам има ли начин да я махна (сама :oops: ) или трябва да чакам още... :)

Shizaya
05-28-2011, 11:37
Най-добре отиди на лекар щом я имаш от толкова време.

stef98
05-28-2011, 11:39
Еми не тя дори не е голяма и не съм сиг. че е от толкова време просто вчера се престраших и я стиснах. Проблема е, че ме дразни.

sladkish_14
05-28-2011, 11:43
Намажи я със спирт или с ракийка, ако имаш у вас 8-)
Просто я третирай, като останалите пъпки, но внимавай, да не е нещо друго ;х Иначе нали имаше от онези продукти на Гарниер, едно като химикалка в синьо и беше специално да си мажеш пъпките 8-)

stef98
05-28-2011, 11:56
Намажи я със спирт или с ракийка, ако имаш у вас 8-)
Просто я третирай, като останалите пъпки, но внимавай, да не е нещо друго ;х Иначе нали имаше от онези продукти на Гарниер, едно като химикалка в синьо и беше специално да си мажеш пъпките 8-)
Този ли имаш впредвид - http://www.garnier-bg.com/img/our_products/PRD_SKINCARE/OILY_SKIN/prod-P10009-big.png

Exothermic
05-28-2011, 11:59
И аз имах, много е досадно. Отидох на козметик и ми я оправи.
За няколко дена изчезна съвсем.
Иначе преди съм се пробвала сама, но остават петънца. :?
Най-добре отиди на козметик, може от времето кожата ти да се е
омазнила повече и затова да е излезнала, като отидеш освен, че
ще премахнат вече появилата се, но и ще предотвратят появата на нови.