PDA

View Full Version : Помощ!! ;( Не ми идва..



krissince
05-28-2011, 14:25
Здравейте! На 16 съм и имам цикъл от 5 години.Сега съм много притеснена, защото ми закъснява с 13-14 дена. Направих си тест и е отрицателен. Принципно ми идва редовно, със закъснение от 1,2 дена. Усещам болки в корема и кръста, както когато ми дойде, но не потича никаква кръв. Запазих си час при гинеколог за следващата седмица, но до тогава имам чувството, че ще полудея. Искам да попитам дали някой е имал същите проблеми и на какво се дължат? :(

karamelcheto92
05-28-2011, 18:02
Споко и при мен не ми е дошло още а съм почти на 19.Може при мен да е от операцията понеже ме оперираха началото на май 10 или от стрес И аз имам признаци корема ми е много подут

anlity
05-28-2011, 18:49
наи вероятно е от стреса и при мен се е случвало несе притесняваи штом теста е отрицателен значи няма проблеми :-P

aLLa
05-28-2011, 19:09
На мен ми се е случвало не веднъж.Понякога причината може да е стрес, напрежение, промяна на климата, прием на противозачатъчни.. храниш ли се редовно ?
Щом си си направила тест и е отрицателен, а и имаш признаци, че ще си дойде.. не се тревожи толкова.Хубаво е, че ще посетиш гинеколог, за да си по - спокойна :)

krissince
05-30-2011, 12:10
Благодаря ви за отговорите :)