PDA

View Full Version : Кажете аз ли съм виновен.....



AdamL
05-28-2011, 14:27
Сега ще ви разкажа за мойта връзка с момичедо дето обичам и как тя прецака всичко...
С нея за запознахме в импулсе ( колкото и да е тъпо ). Аз съм на 16 а тя на 15. На първата ни среща аз се вюбих в нея до полуда и за първа среща аз и подарих 1 колиенце и тя ми каза, че ще го носи докато ме обича. Като чух тези думи си нямате на представа как се почувствах... по хубаво нещо не ми бяха казвали. Отначало всичко беше ОК говорихме си по 2 часа по тела и тнт, говорихме си, че винаги ще сме заедно и дори говорихме за свадба (и колкото и да е невероятно аз повярвах на тези думи и това беше най-голямата ми грешка). Впоследствие тя започна да се отдурпва от мен като първия признак беше, че бифшето и гадже само я преследваше и аз се подразних и се скарахме с него и тя вместо да ме защити, тя защити него и ме изкара виновен. След това тя изчезна за 2 седмици нито ми звънеше ( аз немога да и звъня заради блокирания ми тел ) не ми отг на купищата смс-и и съобщения във фейсбук и след периода от 2 седмици тя се появи и ми каза, че е станало нещо, за което неможе да ми каже и от тук натам тругнаха проблемите. Аз я обичам с цялото си сърце и душа, подарявал съм и цветя, подаръци и тнт и единственото нещо, което искам е тя да е щастлива. След малък период от време нейния 2 братовчед се е бил влубил в нея ( колкото и да е ненормално) и той ме заплашваше, че ако не я оставя ще ме пребие и тнт. С нея се скарахме за това, защото тя приемаше неговате '' любов'' за нормална и го защитаваше. Обстановката се нажежавааше все повече, тя се промени коренно от милото ми зайче, тя стана заядливо момиче, което ме изкарваше виновен за всичко и ако тя е виновна за нещо тя казваше '' оооо винаги аз съм виновна за всичко нищо ново нечувам и от твоита уста '' Аз съм и правил всякакви компромиси , но тя не го оценява аз за нея ще направя всичкоо..... И така тя замина в Турция за 7 дена и аз всеки ден и пращах смс в който пишеше колко я обичам и тя като се върна не ми звъня 3 дена а аз и пращах смс и тя ч ден ми звънна и каза че е на бал и че ще ми звунне после и тя не ми звънна 2 дена след това. И днеска си говориме и ми каза че мн скоро ще трябва да избира между мен и още някакъв..... та моля ви се кажете ми аз ли сум виновен с нещо защото заради нея съм и плакъл няколко пъти, но тя........ като чели не й пукаше

RageAgainstTheMachine
05-28-2011, 14:31
Ами да и подаряваш T.N.T не е нормално ти искаш да я взривиш ли ? 8-)

AdamL
05-28-2011, 14:36
неможах да те разбера..

GuitarGuy
05-28-2011, 14:40
...подарявал съм и цветя, подаръци и тнт и...

:D :D И после защо го зарязала :razz:

Едит: Шегата на страна. Откажи се, умръзнал си и.

mrazqkindergarten
05-28-2011, 14:45
...подарявал съм и цветя, подаръци и тнт и...

:D :D И после защо го зарязала :razz:

Едит: Шегата на страна. Откажи се, умръзнал си и.

А ти нали знаеш, че се казва Омръзнал ;)

По темата:Тая е неква куха, зарежи я.

Lysander
05-28-2011, 14:52
Ако и пратиш още 50 смс-а, че я обичаш тя ще се върне обратно при теб.

MusicAddicted
05-28-2011, 14:58
Не знам защо, но съм останал с впечатлечението, че
интернет - запознанствата водят до лоши щети

:?

cobalt8994
05-28-2011, 15:04
Ми пич какво да ти кажа ! По добре не се занимавай с такива момичета. Не си заслужава труда за човек който не те цени и не показва по никакъв начин че държи на теб за обич да не говорим. Ако бях на твое място колкото и лекомислено да ти звучи щях да я зарежа, защото ако те обичаше поне малко нямаше да избира междо теб и още някъв. Тва да не е сергия да си избира, тогава да ходи на пазара да си избира колкото ще ! ! ! ! ! ! ! :-x :-x :-x :-x :-x

Palette168
05-28-2011, 15:27
Никой не можа да те разбере

AdamL
05-28-2011, 16:15
Благодаря ви за меннията ":)

SmilezZz
05-28-2011, 16:19
Няма чувства към теб,защото ако имаше надали щеше да избира друг..
Според мен просто те е използвала - все пак е получавала постоянно подаръци от тебе (колиета,цветя и не знам си какво).. Не знам,поне аз така си мисля..
Спри да се занимаваш с нея.Зарежи я..
И не казвай,че не можеш да я забравиш - можеш,ако се откажеш да имаш фикс идеята,че не можеш без нея.. Можеш.. Стига да имаш желание..

katq14
05-28-2011, 16:24
Зарежи я

pressiana
05-28-2011, 17:08
Ако и пратиш още 50 смс-а, че я обичаш тя ще се върне обратно при теб.

:lol: 100 процента.

Иначе, това момиче само те е използвало.

ex7azy
05-28-2011, 17:11
Ако бях момче, ако бях на твоето място .. отдавна да съм я ебал в ушите!
Както казаха по - горе .. това да не и е пазара та да си избира!
Може би и е омръзнало да и подаряваш неща или непрекъснато да си пишете и говорите!
Според мен има и малко вина в теб!
Щом и тичаш по гъза!!
Ако па я обичаш чак толкова остави я намира за 1-2 седмици и тя ще те потърси, обаче не продължавай в същия дух!
Давай и повече свободно време,
спри да и купуваш подаръци всеки ден и вместо да мислиш все тя да е щастлива помисли малко и за за себе си ..
(без да прекаляваш)!

AdamL
05-28-2011, 17:38
е аз подаръци само за празници и РД :)))) иначе мерси за съвета :)

ZooB
05-28-2011, 17:59
пич, не си виновен , явно и е омръзнало , заеби . и тва с влюбения братовчед е извратено :D

AdamL
05-28-2011, 18:04
то аз се чудя дали неината рода са някакво племе !!!!!!!

ddeennyy
05-28-2011, 20:48
Няма смисъл да продължавашш .. Зарежи я тая еднодневка и си потърси някоя не от интернет пространството...

Angeleyes
05-28-2011, 21:23
хахах пич зарежи тоя боклук не се занимавай не си струва ;)

magita
05-28-2011, 23:05
Dude you need to chill ...
Как ще и подариш на 1 среща колие, и да е за 2 лева дори... прави си изводите !!! Искала е да каже, че ще го носи докато обича парите ти не теб :]

like i already said - chill

galet0
05-28-2011, 23:11
С нея за запознахме в импулсе

ясна е работата значи :lol: :lol: :lol: :lol:

иначе мисля че си наивен.

LoveMnmL
05-28-2011, 23:21
Не знам защо, но съм останал с впечатлечението, че
интернет - запознанствата водят до лоши щети

:?
Има нещо вярно.

badsector
05-29-2011, 03:11
Защо, след като си видял, че вече е охладняла към теб и няма да го бъде, си продължил да я преследваш? Отдавна нямате връзка, може би когато ти е изневерила за пръв път. Вади си поуките и в бъдеще повече обмисляй действията си. Като начало не тръгвай с подаръците напред и оставяй някакво лично пространство на човека срещу теб.

qkakukla2
05-29-2011, 07:24
Направил си погрешно мнение за нея. Отначалото си помислил че тя е различната, която винаги ще те обича и никога няма да те зарежи. Прекалено си я разглезил с тези подаръци. Според мен тя си мисли, че дори другия да избере ти пак ще й сложиш ''света в краката''. Аз ако бях на твое място щях да се откажа от нея защото тя те има като нейния план ''Б'' . Ако найстина те обича няма да те кара така да се излагаш и ще се върне при теб. Повечето момичета искат да бъдат много обичани и да разправят че те са най- харесваните и са избирали между хиляди момчета ами аз ти предлагам веднага да я изтриеш от всякъде и да и кажеш че я зарязваш.

AdamL
05-29-2011, 11:57
Благодаря много за съветите :)

fen7asy
05-29-2011, 13:17
направи сметка за още 13847138 лева