PDA

View Full Version : Трябва ми занимание



mechenc3
05-28-2011, 17:34
От известно време разбрах нещо и не спирам да мисля за него..Искам да спра да мисля за това като започна да се занимавам с нещо.Проблемът е ,че нямам никаква идея с какво.Моля ви помогнете.. дайте ми някъкъв проект или нещо, защото започвам да полудявам. 8-[ #-o

asasfdf
05-28-2011, 17:55
книги - хващаш си някоя поредица примерно и си четеш ли четеш месеци наред
спорт - фитнес например. има страшно много занимавка, докато четеш за правилно хранене и тренировки, отнема месеци
рисуване - и да не те бива, просто се хващаш и го правиш и накрая е супер. отнема месеци, аз си направих страхотна картина, в рамка си я сложих даже
алкохол - много бързо минава времето с него
игри с карти - magic the gathering примерно. отнемат бая време и са занимателни
компютърни игри - отнемат дълги дни и нощи, докато се "превъртят"
танци - спада към спорта, отнема бая, докато се научат техники и неща, а е полезно и забавно

AreYouNoob
05-29-2011, 14:48
книги - хващаш си някоя поредица примерно и си четеш ли четеш месеци наред
спорт - фитнес например. има страшно много занимавка, докато четеш за правилно хранене и тренировки, отнема месеци
рисуване - и да не те бива, просто се хващаш и го правиш и накрая е супер. отнема месеци, аз си направих страхотна картина, в рамка си я сложих даже
алкохол - много бързо минава времето с него
игри с карти - magic the gathering примерно. отнемат бая време и са занимателни
компютърни игри - отнемат дълги дни и нощи, докато се "превъртят"
танци - спада към спорта, отнема бая, докато се научат техники и неща, а е полезно и забавно
+1 без алкохол и пц игри :)

DesireToFire
05-29-2011, 15:31
книги - хващаш си някоя поредица примерно и си четеш ли четеш месеци наред
спорт - фитнес например. има страшно много занимавка, докато четеш за правилно хранене и тренировки, отнема месеци
рисуване - и да не те бива, просто се хващаш и го правиш и накрая е супер. отнема месеци, аз си направих страхотна картина, в рамка си я сложих даже
алкохол - много бързо минава времето с него
игри с карти - magic the gathering примерно. отнемат бая време и са занимателни
компютърни игри - отнемат дълги дни и нощи, докато се "превъртят"
танци - спада към спорта, отнема бая, докато се научат техники и неща, а е полезно и забавно
+ събиране с приятели. Просто като си сам/а у вас викаш някой приятел за компания.
+ сериали. Виждам че гледаш SPN и Skins :D Изтегли си някой друг зарибяващ и ето ти изгубено време.

Nestlee
05-29-2011, 23:56
Излизане, спане, 'компютърстване' и гледане на телевизия - и не, нямам свободно време.. дори за учене не ми стига времето. :lol: И ,да, сериозно! Най-голяма част от времето ми гълта сънят. :?

Nakadah
05-30-2011, 05:57
почни влизаш в fakebook! Веднъж влезнеш ли, няма спиране!

SisiStrange
05-30-2011, 07:47
Колекционирай нещо. Аз примерно колекционирам редки растения. А дали имам време за мислене, докато обикалям оранжерии или поливам джунглата в нас.

Grommash
05-30-2011, 08:58
Люпи семки. :D