PDA

View Full Version : Момичета и момчета ХЕЛП



daerklord
05-28-2011, 19:22
Ето каква е ситуацията:Едно момиче ме харесва,не се отлепя от мен а пък в час по музика всеки път сяда срещу мен и си ръга краката в мойте.Идеята е там че аз изобщо не я харесвам и изкам да я разкарам ама все пак да си останем в нпрмални отношения,а не като и го кажа да се рациври.ПЛС помогнете!!! :)

MojoJojo88
05-28-2011, 19:33
Ами просто бъди тактичен. Обясни й най-нормално, че не я харесваш по този начин, и че смяташ че приятелските ви отношения са прекрасни и без да бъдат усложнявани.
Хората предпочитат истината в очите, отколкото недомлъвки или лъжливи сигнали.

aLLa
05-28-2011, 20:16
Или и кажи, че си имаш приятелка..

pressiana
05-28-2011, 21:09
Сега въпросното момиче ще постне тема "Как да го спечеляааа ?" 8-)
Дръж се като мъж и ѝ го кажи. А тази не я знам колко трябва да е недосетлива. То като си "ръгаш" краката в някого /не че го намирам за чудесен начин за сваляне/ и той те погледне накриво, как няма да ти дойде до мозъчето мисълта, че може би не иска да го правиш?

badsector
05-29-2011, 03:32
Абе ти я тресни за всеки случай, к'во толкова :D
Няма смисъл да правиш нещо, просто си карай по старому, гледай да не й обръщаш внимание и след време тя сама ще се откаже. Или я запознай с някой твой приятел, който я харесва.

Nakadah
05-29-2011, 04:37
Научи си собствения език! В него има думи като "помощ" и "моля"!

Как да я "разкараш"? Ама че грозна дума... Просто почни да правиш неща които тя не харесва! Ще се погнуси и ще те остави на мира!

SmilezZz
05-29-2011, 04:44
Каквото и да й кажеш,каквото и да направиш - ще й е гадно.. Просто й кажи истината: ...че не изпитваш същите чувства към нея.. В началото ще й гадно,но след време ще й мине..
Просто едновременно бъди деликатен и искрен..

Grommash
05-29-2011, 09:00
Или и кажи, че си имаш приятелка..

В краен случай.

nick1896
05-29-2011, 09:22
Бъди директен :)