PDA

View Full Version : Проблем с члена..



thunderstruckz
05-28-2011, 19:51
Когато съм в ерекция, немога да си забеля напълно пениса. Може би някъде 3/5 от главичката, опитам ли повече почва да ме боли. Нямам проблеми да го обелвам, докато не съм в ерекция, но когато съм немога. Като малък съм опериран от фимоза (мисля, че беше,неможех да си обеля никога главата, дори и да пикая). Мисля да посета уролог тия дни? На 18 съм..Срам ме така...Моля ако някой може да помогне да ме посъветва :)

misterianboy
05-28-2011, 20:11
Нищо и никой не може да ти каже тук мой човек..за това бегай на лекар!

Drako89
05-28-2011, 20:51
Пак имаш фимоза! Отиди на лекар, и най-вероятно пак ще трябва операция!

thunderstruckz
05-28-2011, 21:05
Аз не съм на това мнение, защото преди година можех да я обеля пак малко, полека лека започавм все повече и повече да мога. Не вярвам да е фимоза, просто като го гледам как е бате. И все пак май ще трябва да потърся лекар, уролог ли трябва да е ?

thunderstruckz
05-28-2011, 21:13
сякаш има много коja, т.е. обелвам донякъде без проблем, обаче кожата не се издърпва назад ами става на пластове и аз незнам как точно да го кажа..

Downtown
05-29-2011, 01:27
Тук и да ти кажем човече ... не можем да ти помогнем ... лекаря ще си ти каже какво ти е с точност ... и ще се отървеш от проблема и ще си забелваш и клецкаш без проблемец 8) за това ...GO GO !!!

badsector
05-29-2011, 04:09
Взимаш направление от личния лекар за уролог и отиваш. Няма от какво да те е срам, това са специалисти и са виждали к'во ли не.

the_man
05-29-2011, 08:05
колко си прост, колко още хора трябва да ти повторят едно и също? ИДИ НА СКАПАН УРОЛОГ... ако си мислиш че не ти трябва лекар и че си добре, за кво си пуснал темата ?