PDA

View Full Version : Иска ми се....



sasuke666
05-28-2011, 21:11
Много ми се иска да променя външния си вид за новия сезон... нещо като refresh...но не знам точно какви промени да направя.И така де-искам съвети :-D

krasiveli
05-28-2011, 21:17
Прическата, стилът на обличане (нещо свежо), веждите (ако не си ги харесваш). За тялото - може да отслабнеш, ако ти трябва (ограничения+спорт=златнат формула). Ако не носиш грим - спирала, молив, сенки. Маникюр, педикюр, ала-бала...

pressiana
05-28-2011, 22:48
Гледай в youtube пролетни и летни прически. Ако имаш дълга коса, това е начинът да я разнообразиш. Другото ми предложение е да влезеш в един от онези сайтове, където по своя снимка правиш промени, за да видиш как ще изглеждаш - примерно този (www.taaz.com) сайт. Ако не искаш да е само косата - купи си нов парфюм, пролетни и летни аксесоари, лакове за нокти. Давам ти линк към любимия ми блог - цък (http://www.collegefashion.net/) - тук има много модни съвети и т.н.
Надявам се, че съм помогнала. :)

3oPuTy
05-28-2011, 22:58
Нито знаем как изглеждаш,нито какъв ти е стила ... Как да ти кажем к'во да промениш?!

Nakadah
05-29-2011, 04:35
Като ти дойде музата ще дойде и промяната! Няма смисъл да се мениш само заради мнението на околните...

shugababe112
05-29-2011, 12:00
Смяната на прическата променя изцяло излъчването ти,идва лято можеш да си подкъсиш косата и да я боядисаш в 1-2 нюанса по-светъл цвят. :)

Rebirthing
05-29-2011, 12:48
Смяна на прическата, цвета на косата.
Промяна на формата на веждите.
Маникюр, педикюр, ноктопластика.
Един хубав шопинг за избор на дрехи, обувки, аксесоари.
Промяна на теглото.
Избор на подходящ летен грим.

Всъщност какво по-точно искаш да промениш ?

LipSy
05-29-2011, 13:04
По много начина можеш да... refresh! :-D Можеш да си смениш прическата, да си подновиш летния гардероб с някои нови неща, да си накупиш различни гривнички, герданчета, които да са свежи според сезона все пак... Може да си измислиш подходящ грим, можеш да си оформиш веждите (ако не са оформени вече), маникюр и т.н. Като цяло бих те съветвала от изброените неща да направиш, това което най-много ще ти отива! :)

sladkish_14
05-29-2011, 13:11
Искаш ние да те променим ли?
Нямаш ли си собствено мнение? Ако е така иди в пълна промяна 8-)
Тука почти всички сме различни, всеки ще ти даде различен съвет няма да можеш да направиш комбинация.
Важно е да знаеш, че когато започнеш да се променяш, трябва да го правиш защото ти самата искаш и да се заемеш сама с новият облик, който искаш да заемеш, защото в крайна сметка сама ще си го 'носиш' ;)

SpirituallyAbused
05-29-2011, 15:16
Нито знаем как изглеждаш,нито какъв ти е стила ... Как да ти кажем к'во да промениш?!

FuckingFreak
05-29-2011, 17:18
Нито знаем как изглеждаш,нито какъв ти е стила ... Как да ти кажем к'во да промениш?!

!!

Както преди мен казаха, ако нямаш собствено мнение, се довери на сляпо на някой друг (като пълна промяна например).. Нали знаеш че като кажеш "искам" и от самосебе си няма да стане, или го правиш или не, така да си говорим на теория не става :)