PDA

View Full Version : Лятото



Transform
05-28-2011, 23:37
Какво мислите да правите това лято?
Все още е малко рано,но какво възнамерявате да правите,аз съм на 16 и мисля да работя някаде :::

galet0
05-28-2011, 23:41
какво ще правя през лятото:
ще излизам
ще чета
ще слушам музика
ще спя
ще ям
ще говоря
ще се смея
може би няма да плача
ще си почивам :)

и НЯМА да уча

iiordanova
05-29-2011, 07:15
Със сигурност ще мързелувам,ще спя до късно,ще излизам,ще чета...

Нищо ново. :wink:

wasser
05-29-2011, 07:24
-излизания
-четене
-почивка
-компютър
-екскурзия
-море
ох, да идва по-бързо ЛЯТОТО (ваканцията)! :---)

brutaLxxbunny
05-29-2011, 07:43
Ах,ами ще прочета книгите,които желая.Ще излизам с приятели до късно,ще ходя на море,ще си почивам,ще спортувам,ще си подобря уменията на пианото...Такива работи,все приятни :)

zlatit0o
05-29-2011, 08:20
Всичко освен да уча!!!! :D :grin:

OneInMillion
05-29-2011, 08:50
Божеее още само един месец! Много бързо мина годината! Нямам търпение! :grin: ще отида на село,ще спя до обяд,ще гледам филми , ще превъртя няколко игри,ще чета,ще помагам на баба,ще ходя на море,ЩЕ УЧА ПО ХИМИЯ,ще се самонауча на някакъв език мисля да е на турски защото ми е лесен и имам някои познания,ще слушам музика,ще стоя буден до сутринта,ще готвя -искам да се науча да правя шоколадов мус 8-) ще следя няколко сериала,началото на септември започвам преговори по история ,биология,физика и още много много неща ..... повечето от тях ще правя сам едва ли ще се виждам с приятели имам традиция да не виждам никакви съученици през лятото искам да съм сам,защото много ме натоварват! Аааа забравих ще спортувам ще си скъсам корема от упражнения , но и аз ще имам SIX PACK ABS :D :D :)

CherryBell13
05-29-2011, 09:32
И аз мислех да работя обаче съм само на 14 и няма да стане въпреки че едни на наща възраст раздават боршури на заведения ще разпитам да видя, а за останалото ще ходя на басейн ще тичам с Djenka и кучетата ни в парка ще мързелувам, обичайното за лятото :grin:

sladkish_14
05-29-2011, 09:47
Определено няма да имам свободно време. Миналото лято промени живота и мирогледа ми, затова това лято няма да бездействам по никакъв начин, живота се живее само веднъж (освен за тези, които вярват в живота след смъртта и в прераждането 8-) )

* ще ходя на море, но този път или ще ида 2 пъти или ще ида за 15 дена.
* ще бъда цял месец в София, на лятна академия, която ще бъде изцяло на английски език, което доста ме притеснява, но ще се справя! :)
* ще ида до Лондон, за да видя бебчето на братовчед ми, задължително ще си направя една екскурзийка за 10 - 14 дни.
* мисля да идем до Румъния, Испания, Рим, Венеция или Гърция, защото там имаме приятелски семейства и всяка година ни канят с родителите ми :)
*100% ще довърша промяната на характера ми и ще го осъвършенствам.
* Има шанс да посетя и Париж за 5 дена, но ще видим дали ще имам късмет.
* Ще ида на балкан, задължително и на село, за да си почина и да бъдя с приятели.
* Ще УЧА, за матурите ми другата година. Ще дам всичко от себе си! Каквото и време да ми струва, каквото и да правя няма да спра да решавам матури и да чета произведенията.
* Мисля и докато съм месец в София да запиша един курс, който ще ми е много полезен. :)

И-и-и това е :) Желая си успех, защото с възможностите, които ми се отварят това лято, може лятото да не стигне, въобще. ;х

Djenka
05-29-2011, 10:58
Оохоо.. Планирано е това лято да е най-якото !!
Ето ви една извадка от ел. дневника ми с планове за лятото :D 8-)
/ама сериозно ми е от дневника :oops: /



~~ СПИСЪКК ЗА ВАКАНЦИЯТА ~~
=1= Да си прекарам страхотно.
=2= Да посетя нови места.
=3= Да се запозная с минимум 5 човека.
=4= Също да станем приятели.
=5= Да се сприятеля с момче.
=6= Да се науча да бъда егоист /да не ми пука за мнението на другите/. Все пак – “В егоистичния свят и живот оцеляват егоистите.”
=7= Да бъда по-открита. Да не бъда груба, да търся нови запознанства.
=8= Да отидем на море за повече от два дена.
=9= ДА НАМЕРЯ НОВИ ПРИЯТЕЛИ!!!
=10= ДА СЕ КЕФЯ НА ЖИВОТА!!


Пожелайте ми успех със осъществяването!

Иначе имам и други планове - да изкарам малко пари /макар че съм на 14 :-o/, да сваля два-три килограма, може и четири 8-), да прочета минимум 3 книги, да разхождам псето по-често, да отида на басейн.. Не ми липсват идеи 8-)

Желая ви успех с изпълняването на желанията ви !! :-)

VampireLover3
05-29-2011, 11:25
днес ми стана ясно, че цялото лято ще си прекарам сама вкъщи. :(

Djuff
05-29-2011, 11:29
Ако не дай си боже остана на поправка, ще уча, да се нядявам, че ще отида на море,надявам се да отида при леля ми, ще чета книжки, ще си потърся лятна работа за тийнейджъри с някой фр, ще мързелувам,ще ходя на басейн ии така нататък.

bloodyF
05-29-2011, 11:50
искам да си прочета книгите, ще спортувам, ще хвана хубав тен!, ще уча по руски, ще отида при баба за няколко седмици..

ако не почна работа де, че тогава всичко отива на кино,, 8-)
а и още едно нещо искам, но то с времето ще видим дали ще стане.. :-D

onestar
05-29-2011, 12:33
И на мен ми се иска да работя някъде през лятото, но за сега няма къде.

Иначе ще правя всичко, което ми се прави. :grin: (хах)
Най-вече ще спортувам, ще се разхождам и ще снимам ^^

s3nsual
05-29-2011, 12:51
Какво мислите да правите това лято?
Все още е малко рано,но какво възнамерявате да правите,аз съм на 16 и мисля да работя някаде :::
Не е толкова лесно да си намериш работа на тия години . Първо трябва да намериш познати , които да те вземат . След това да набавиш купчина документи : медицинско от поне 2ма лекари , трудова книжка , здравна книжка , разрешително от родители , бележка от училището в което учиш . Ако си намериш работа нелегано - няма да ти трябват , но тогава рискът да не ти платят на края е доста голям :?

Аз все още не знам какво ще правя ..

againstyou
05-29-2011, 18:05
1-Ще ходя на плаж.
2-Ще спя.
3-Ще ям.
4-Ще излизам на разходки.
5-Ще седя на компютъра понякога.
6-Дискотеки-нови запознанства.
7.Ще гледам филми.
НИКАКВО УЧЕНЕ И РАБОТЕНЕ !!!

xfakexsmilex
05-30-2011, 12:07
Тъй, като лятото ще си го прекарам във Варна без родители {кръсниците, ама те не се броят 8-)}, ще е супер якотооо :grin:
Първо ще съм 10 дена на лагер. Ще си изкарам страхотно.
Във Варна искам:
- да намеря нови приятели;
- да ходя на плаж, басейн {всеки ден};
- да хвана супер як тен; :D
- да хапвам повечко, че трябва да кача няколко килца;
- да се кефя най-вече на заслужената си ваканция; :)
- може би ще прочета някоя книга; {ама не се знае, дали ще остане време}
- да се променя и външно и по характер; {просто ми трябва малко промяна}
- да отида на аквапарк, ако е възможно; {всяко лято ходя}
Мм все още не е завършен списъкът, защото всеки ден ми хрумват нови неща.
+ това ще ходя на море не само във Варна.
Иии пожелавам на всички супер якото лято!!!

DiidolinaA
05-30-2011, 12:20
Ще ходя на море,където ще празнувам рождения си ден :grin:
Ще ида на село за 1-2 седмици малко да си почина...там ще взема да прочета някоя и друга книжка, че матурките наближават, а без четене няма да стане.. 8-) ии мнооого други неща :grin:

DesireToFire
05-30-2011, 12:36
1. Ще излизам всеки ден още от сутринта
2. Ще рисувам
3. Ще прочета минимум 6 книги
4. Ще си изгледам сериялите
5. Много купони!
6. 2 седмици в Словакия
7. Море

shpekovsalam
05-30-2011, 15:47
~1~ Ще се видя с роднини :smt006
~2~ Компютър :smt024
~3~ Ще ходя за риба http://img.zamunda.net/pic/smilies/fishing.gif
~4~ Може би ще ходя сред природата http://img.zamunda.net/pic/smilies/clover.gif
~5~ Ще ям сладолед http://img.zamunda.net/pic/smilies/icecream.gif
~6~ Море :---)
~7~ Каквото се сетя друго :)

xxKiFlAx
06-01-2011, 12:34
Не харесвам лятото трябва да мине бързо..колкото бързо по -добре :booooomb:

EsteticLoff
06-01-2011, 15:02
Ахх лятооо, лято, лятооооооооооо ... wooohooo :grin:
ууу най-вече ще спя доо многооо късно, че цяла година с тая 1ва смяна 8-)
щее излизаам с приятели
сиг ще тегля бая филми да гледам о.О :lol:
ще ходя на лагееееер на морето, can`t wait haha :lol:
ще ходя на вилата на една фр ^^
ще ходя на гости на едни от моя клас, ама не са от моя град.. та айляк, no mam & dad :D
може и да прочета някоя друга книга.. 8-)
ще си празнувам рд-то :lol: :lol:

Smilleeee
06-01-2011, 16:00
Еми ко ше праа .. се ше праа нещо ! Ама ученето го махаме !!! :D Най-важно за мен е да съм с приятели и да праим якия купонец :D Ае общо взето всеки ден купон!!! :smt006 :smt006 :smt007 :smt007 :smt045

Crazytu
06-01-2011, 16:24
Ще си карам шофьорския курс. :grin: Ще си правим разни екскурзийки с приятели, ще ходим на море, ще излизаме и т.н. Ама и частни уроци и учене ме чакат.

fcukz
06-01-2011, 16:42
Волейбол, плуване, волейбол, плуване, кафе. Това ще ми е ежедневието

aleks98
06-02-2011, 17:44
Все същото, на море, навън с приятели, ще чета и ще се упражнявам за изпитите ми другата година. :))

ThaZone
06-02-2011, 19:01
Мисля да гледам останалите ми 114 филма от IMDB Топ 250, да превъртя 10-15 игри, да отида на лагер с приятели и да си намеря гадже :oops:

iLovePussyJuice
06-02-2011, 23:26
изпити, кандидатстване...
евентуално работа иии доста пътувания, купони, свинщини и т.н
и море ми се ще =]

mrtn
06-08-2011, 05:07
Усещам, че това лято ще е някакво много скучно. Повечето ми приятели почват работа, аз на ми предстоят изпити, и ти юли месец, страхотно. И после ще съм в притеснение дали ще ме приемат или не.. абе мисля, че ще е тъпо, ама да видим.

daq96
06-09-2011, 07:27
купон:
-разходки с приятели
-басейн
-моренце
-екскурзии
това е общо взето!

babyy123
06-09-2011, 09:33
изпити, кандидатстване...
евентуално работа иии доста пътувания, купони, свинщини и т.н
и море ми се ще =]

same

kuklichka_bg
06-09-2011, 11:56
Ами отначало съм на практика,междувременно ще работя,малко на море и после пак работа.Ще започна да уча по история и надявам се да прочета и някоя книга за дасскало,че догодина.. :)