PDA

View Full Version : My story



crazycrazycrazy
05-29-2011, 01:08
Е,от къде да започна и аз не знам.Искам да благодаря предварително на всеки,който ще се заеме да чете поредните простотии. :)
Ами,започнах да излизам с една приятелка доста по-често отколкото преди,излизахме в нашият квартал.Както си седяхме на една пейка една вечер май месец миналата година,мина едно момче,нейн познат,който се оказа,че аз също познавам отпреди и сме се запознали съвсем случайно и помня случката,но самият него не.Тя винаги ми е говорила за него,когато сме излизали,винаги ме караше да се разхождаме наоколо,за да го срешне уж случайно,по едно време просто се беше побъркала.Тогава го видях в някаква по-различна светлина може би,до преди това не ми беше правил никакво впечатление.Заговорихме се,той каза,че ще дойде по някое време по-късно,но така и не дойде,няма значение.И оттам се почна всичкко.От обсебеността на моята приятелка по него,някак си и аз се обсебих.Започнахме да излизаме абсолзтно всеки ден в нашият квартал,да седим на някои определени места,за да го чакаме просто случайно да мине и да се получи уж случайна среща,. :D Ставали сме и в 10 часа в почивните му дни,когато не ходи на работа,за да излезем и да чакаме да го видим,побъркана работа.Седяхме по абсолзтно цял ден,на едни и същи места,може да се каже на едни и същи пейки,с очакването той да мине.Когато го засечем случайно бяхме толкова щастливи и двете,всичко се преобръщаше за нас,а когато не го виждахме с дни бяхме в най-скапаното настроение.Така с течение на обстоятелствата,ставахме все по-близки,споделяхме си все повече неща,започнахме да се мотаем по-често,въпреки че,колкото и да ви е странно,винаги чакахме да го видим съвсем случайно или просто обикаляхме блокчетата.Най-странното в цялата ситуация за другите е,че това,че и двете бяхме яко хлътнали по него,а всъщност това не ни пречеше,напротив,дори станахме по-близки. :D Ако тръгна да обеснявам всичко с най-малката подробност,няма да можете да го прочетете,а и има някои неща,които са ми убегнали от паметта.Та,така почнахме да се засичаме все по-често,той ни канеше с него,в тях и т.н.Той обръщаше еднакво внимание и на двете ни.Случвало се е,когато е бил в нетрезво състояние да изпадаме в някви много странни ситуации :D Той като пийне и се отпуска още повече и въобще не му дреме кво прави,ние знаехме това и се възползвахме от случаите.Примерно случвало се той да бъде пиян и да сме в тях и гледаме някакъв филм и тримата сме легнали на дивана и така сме се оплели,кой кого прегърнал,кой кого шляпнал по дупето и т.н. Предполагам ви звучи супер странно как две приятелки могат да харесват едно момче и да не се карат за това,а напротив и в същото време момчето да обръща внимание и на двете..имало е и други такива случки като по-горната,която описах.На другият ден обаче или когато се видим все едно тия неща не са се случили,може би той ще подметне,че е бил малко нетрезвен и си е позволил малко повече.Без значение това,което се е случвало обаче ние си оставахме в много добри отношения.Ние се радвахме на най-малкото,искахме просто да го видим дори и отдалече,да се усмихне,най-малкият жест ни радваше,абе ей такива неща.Бяхме абсолзтно обсебени,още като си мисля за тия случки ми става смешно и си мисля,че това момче ни действаше като някакъв наркотик,ставаш зависим и искаш още и още.Минаваха си дните,ставаха някакви неща,но в крайна сметка моята приятелка адски много си допадна с негов много добър приятел и въпреки,че другото момче също беше много красиво,някак си не ме интересуваше,въпросният започваше да ми харесва все повече и [b]повече от преди с всяка изминала минута дори.Та,една вечер се понапихме малко особено той ии аз разбира се , се възползвах от ситуацията и му се нахвърлих..цяла вечер целувки,прегръдки и т.н. Между другото това беше най-хубавата ми вечер някога,толкова емоции,толкова нещо..случваха се неща,които никога не бих си и помисляла,че ще се осмеля да направя.Моята приятелка и другото момче бяха по същият начин.На другият ден ни беше срам да излезем направо,но отидохме при тях и така няколко вечери всичко се повтаряше.А,да спомена,че моята приятелка не смяташе момчето,приятелят на този,който харесвах,че иска нещо сериозно от нея,а просто иска да спи с нея и след това дотам..та една нейна приятелка я подлъга,запозна я с едно момче,допаднаха си и тя реши да започне сериозна връзка с него,защото виждаше повече перспектива в него отколкото в другото момче.Спря да излиза,аз също спрях,просто изчезнахме в един момент и както се казва "Ни вест,ни кост".Нещата с гаджето на моята приятелка станаха сериозни все още са заедно,а тези неща,за които разказвам,се случваха миналата година по това време.И тези момчета от квартала не ги бяхме виждали от доста време,зимата мисля,че се засякохме нещо и се събрахме четиримата,беше супер.Просто в такива моменти,когато сме с тях,сърцата ни ще изскочат,толкова много се вълнуваме.До сега така е имало пак такива случайни срещи от време на време,доста рядко,но това,което имам към него не се е променило.Напротив,имам чувството,че то става все по-силно или просто това е чувството,когато искаш да се върне времето назад и всичко да бъде както преди,не знам.Факт е,че още,когато го виждам,винаги се вълнувам адски много.Той всъщност е станал доста по-откровен към мен,споделя ми доста по-лични неща.Има моменти,когато сме били двамата и никой нищо не казва и се гледаме в очите за няколко секунди и когато и на двамата ни стане неудобно,поглеждаме в друга посока.Имам много добро мнение за него,може да се каже,че е единственото момче,което ценя толкова като приятел и в същото време имам и нещо повече към него.Сега се виждаме изклзчително рядко,последно го видях може би преди месец,беше пак много хубав момент.Преди около една седмица ми писа във фейсбук,не може да бъде просто,той да ми пише сам.А когато му видях името просто станах и започнах да подскачам от кеф.Просто,когато става на въпрос за него,се държа ненормално.Не съм такава,никой друг не ме е карал да се чувствам така,не мисля и че ще успее.Всеки момент е дълбоко запазен в сърцето ми и има моменти,когато обичам да си пускам някакви песнички,които ми напомнят за него и просто се усмихвам толкова доволно или пък непрекъснато си мисля за него и правя някакви опити да го засека уж случайно,точно както беше преди.
Е,има още много неща,които съм ви спестила,но стана доста дълго и се съмнявам дори някой да го прочете.Просто исках да си излея душата,това е.

badsector
05-29-2011, 04:01
А защо просто не пробвате да имате връзка. Явно и двамата се харесвате, следващия път, когато сте пийнали, просто се натаковайте и вижте какво ще се получи :)

crazycrazycrazy
05-29-2011, 07:18
А защо просто не пробвате да имате връзка. Явно и двамата се харесвате, следващия път, когато сте пийнали, просто се натаковайте и вижте какво ще се получи :)\
Ами,де да знам,при нас всичко е толкова странно.Мисля,че и двамата осъзнаваме,че има и нещо повече освен приятелската връзка,но нито един от двамата,не иска да си го признае.
И благодаря,че въобще го прочете. :)

nepowtorima
05-29-2011, 09:40
Ох... и аз го прочетох цялото.. Та
Защо ти не му кажеш, че имаш отдавна доста силни чувства към него.. Не чакай него.. така можеш да си останеш само с чакането.. Действай сега или никога!!

katq14
05-29-2011, 11:02
кажи му

Lysander
05-29-2011, 11:28
Вие сте обсебени от него. Според мен това е един хубав сценарий за тройка.

badsector
05-29-2011, 11:48
...Мисля,че и двамата осъзнаваме,че има и нещо повече освен приятелската връзка,но нито един от двамата,не иска да си го признае...
Както мислиш, така ще се разминете и след време въобще няма да се виждате. Ще ти остане само спомен и цял живот ще съжаляваш, че нищо не си направила.

...Според мен това е един хубав сценарий за тройка.
Даже могат редовно да си организират секс партита :)

onestar
05-29-2011, 12:51
Ако продължаваш да чакаш ще го изпуснеш.
Действай сега, докато е време.

fen7asy
05-29-2011, 14:19
куул стори, бро 8)