PDA

View Full Version : Само при мен ли е така ?



NBA09
05-29-2011, 10:54
Може би разбрахте от заглавието въпроса ми.Та,като си слагате презерватива (за тези които не са обрязани) нагъва ли ви се на някои места като го слагате в смисал такъв не е идеално прав и изпънат а се набръчква тук таме.И в прочем тези "чупки" не пречат ли при секс като помагат на презерватива да се изхлъзне?????? :oops: :-D :roll:

Lysander
05-29-2011, 10:56
Купувай си презервативи с по-малък размер.

RageAgainstTheMachine
05-29-2011, 10:57
По-малък , размер , различен вид , различна марка. Damn Im Dognamit right 8)

NBA09
05-29-2011, 10:59
Ама за какво ми е с по-малак размер като тея на durex classic сякаш дажи ми стяга малко!И те не са ли стандартни?Добре де на вас идеално прави ли ви стоят? :shock: :shock: :shock:

RageAgainstTheMachine
05-29-2011, 11:10
Ама за какво ми е с по-малак размер като тея на durex classic сякаш дажи ми стяга малко!И те не са ли стандартни?Добре де на вас идеално прави ли ви стоят? :shock: :shock: :shock:

Ами не точно , но не и така както ти го описваш. Патока ли да си снимам , за да ти покажа 8-)

NBA09
05-29-2011, 11:14
Ами само отговаряте а никой не дава конкретен отговор дали му е идеално изпънат или не.Щот като му забелиш главата сложиш презерватива ОК.Но при секс няма ли кожата на пениса да се върне обратно и да се изхлузи? :o

RageAgainstTheMachine
05-29-2011, 11:21
Ами само отговаряте а никой не дава конкретен отговор дали му е идеално изпънат или не.Щот като му забелиш главата сложиш презерватива ОК.Но при секс няма ли кожата на пениса да се върне обратно и да се изхлузи? :o

Не , главичката , ако не си забелязал застопорява кожата или нещо такова. Не се притеснявай.

http://www.comicbookmovie.com/images/users/uploads/10959/Internet-Don't_worry_Tron.jpg

NBA09
05-29-2011, 11:32
А при теб как е като го слагаш и прилепва по кожата на пениса си заема неговата форма нали-а тя е леко набръчкана и в следствие и презерватива е лекокато него нали :-o

RageAgainstTheMachine
05-29-2011, 11:41
А при теб как е като го слагаш и прилепва по кожата на пениса си заема неговата форма нали-а тя е леко набръчкана и в следствие и презерватива е лекокато него нали :-o

Прилепва пълно , но това стягане не е чак толкова неудобно , с времето ще спреш да го усещаш.

bloodyF
05-29-2011, 11:59
оставил си въздух вътре.. : )

the_man
05-29-2011, 12:29
Един много лесен тест, да видиш кво става с оная ти работа и с презерватива докато бъхташ:
Сложи си един капут и си набий една чекия... :D

NBA09
05-29-2011, 12:31
И кво се оказа сега че съм пуснал въздух като държах резервоарчето и го развивах на доло.Сичко е по книга направено.Абе само един единствен върпост имах и никой не каза ДА или НЕ :-x :-x :-x :-x :-x
Презерватива стои ли ви като http://www.youtube.com/watch?v=Q2HZkMjWyp8 или не чак толкова заради кожата на пениса която е леко набрана?

yupaa03
05-29-2011, 12:36
И кво се оказа сега че съм пуснал въздух като държах резервоарчето и го развивах на доло.Сичко е по книга направено.Абе само един единствен върпост имах и никой не каза ДА или НЕ :-x :-x :-x :-x :-x
Презерватива стои ли ви като http://www.youtube.com/watch?v=Q2HZkMjWyp8 или не чак толкова заради кожата на пениса която е леко набрана?

Набира се леко естествено, оная ти работа не е гладка като стъкло

time2rock
02-23-2012, 00:37
Съжалявам, че размърдвам толкова стара тема, но имам подобен въпрос. Като го правим с приятеля ми и от време на време се изхлузва малко и той го опъва и това опънатото отива в основата. След 2-3 намествания в основата става много набръчкано сигурно цял см. по дължина бръчки. Пречи ли това и може ли да се претрие по-лесно кондома?