PDA

View Full Version : И аз да споделя.



BlackJ
05-29-2011, 11:34
Реших и аз да си споделя моята история, току виж някой ми налее малко акъл в главата.
На 20 години съм. Имам доста опит във връзките, но такова нещо за първи път ми се случва.Студентка съм във Варна, първа година.Няколко месеца след като пристигнах тук, се запознах с едно момче (на 25). Първо бяхме в приятелска компания, по-късно си станахме и дружки за секс.Той е последна година студент в София и прекарва по няколко дни от месеца в София, където си пише дипломната работа.Та след като правихме секс няколко пъти се сближихме още повече и най-накрая тръгнахме, всичко беше ок, разбирахме се чудесно, а секса беше просто невероятен.Но когато в една връзка има фактор разстояние има и ревност.Бях в много добри взаимоотношения с приятелите му, докато той си беше в София аз излизах с тях.В един момент започна да ме ревнува от тях, дори им забрани да ми се обаждат и да излизат с мен. Докато в същото време той е в много близки взаимоотношения с бившите си, като доста пъти ми е казвал, че го търсят само за секс.Излиза си най-редовно с бившите си, като дори не благоволява да ми каже, а го научавам по-късно от Фейсбука му, казваше ми ,че излизал с тях само за по бира и да ги види какво правят, защото му пукало за тях.Започнах да го ревнувам доста , карахме се на тази тема и най-накрая скъсахме.На мен също ми вдигаше скандали, за това че съм била ходела при други мъже, дори съм била спала с един от приятелите му, което си бяха пълни лъжи.Вдигаше ми скандали, защо съм излизала с колегите си в 10 часа вечерта и все някакви такива.Когато му казвах, че имам право да излизам когато си поискам, той ми казваше, че не мога , защото аз съм била момиче, за момче било нормално да излиза в 11 часа вечерта, но за момиче не.След като скъсахме продължихме да се виждаме, да си пишем редовно и съответно да правим секс, той ми каза, че не искал да се съберем отново, защото ми нямал доверие...В същото време продължава да ми държи сметка какво правя, къде излизам, с кого излизам, вдига ми скандали от ревност и продължава да ме обвинява, че ходя при други мъже, което не правя, следи Фейсбука ми , кой ми пише, с кого ставам приятелка..абе с една дума як тормоз ми хвърля.Имах чуства към него и то силни, но не съм сигурна дали обаче искам да имам нещо повече с него освен секс.Не мога да приема някой да е в толкова близки взаимоотношения с бившите си, а на мен да вдига скандали, защо някой мой бивш ми е харесал снимка, примерно. Та с една дума, какво да го правя въпросния? :( :(

onestar
05-29-2011, 12:00
..абе с една дума як тормоз ми хвърля.


Та с една дума, какво да го правя въпросния? :( :(

Според теб какво трябва да направиш?

badsector
05-29-2011, 12:30
То на всички мъже ни се иска да си чукаме каквото намерим, а приятелката ни да стои вързана, но някак си не е особено редно :)
Според мен, докато продължавате да правите секс заедно, положението ще е такова. Странно ми е как може да се чукате, без чувства...

kalpazanka
05-29-2011, 12:53
Чудя ти се защо продължаваш да спиш с него?

BlackJ
05-29-2011, 12:57
Чудя ти се защо продължаваш да спиш с него?

Защото секса е страхотен, от тази гледна точка си пасваме перфектно, но от към характери- не.

BlackJ
05-29-2011, 13:01
То на всички мъже ни се иска да си чукаме каквото намерим, а приятелката ни да стои вързана, но някак си не е особено редно :)
Според мен, докато продължавате да правите секс заедно, положението ще е такова. Странно ми е как може да се чукате, без чувства...

Ами той твърди , че още имал чувства към мен, но не искал да е с мен, защото ми нямал доверие.Аз преди имах чувства към него, но след цялото му това държание мисля, че вече нямам нищо към него.

onestar
05-29-2011, 13:10
Жертвай хубавия секс в името на свободата и спокойния живот. :)

kalpazanka
05-29-2011, 13:16
Чудя ти се защо продължаваш да спиш с него?

Защото секса е страхотен, от тази гледна точка си пасваме перфектно, но от към характери- не.
Явно хубавият секс си стува лазенето по нервите, щом не си предприела по-радикални мерки. След като се държи собственически с теб, явно си му позволила. Не вярвам да има резултат, ако говориш с него или приложиш собствената му тактика.

BlackJ
05-29-2011, 13:19
Чудя ти се защо продължаваш да спиш с него?

Защото секса е страхотен, от тази гледна точка си пасваме перфектно, но от към характери- не.
Явно хубавият секс си стува лазенето по нервите, щом не си предприела по-радикални мерки. След като се държи собственически с теб, явно си му позволила. Не вярвам да има резултат, ако говориш с него или приложиш собствената му тактика.

В същност никога не съм му позволявала да се държи собственически.Прилагах му неговата тактика, караме се , той ми тегли една майна и след 2 дена пак се започва звънене, писане на смс-и...