PDA

View Full Version : Силен слънцезщитен фактор - бяла кожа



lifelesscorpse
05-29-2011, 12:51
Търся си наистина добър слънцезащитен продукт, с който няма да придобия кой знае какъв тен. Говоря за фактор 50/50+. Досега не съм ползвала обаче подобен продукт. Ще се радвам, ако някоя/ой от вас ми препоръча добър слънцезащитен крем/лосион/спрей. Без значение е как се нанася. Въпросът е да е наистина силен като защита. :) :-o

kalpazanka
05-29-2011, 12:59
Bioderma крем ползвам засега, но не ми е подходящ за кожата на лицето, тъй като е мазна и след 2-3 часа започвам да лъщя. Скоро ще се ориентирам към флуид за лице. Момичета от форума ме насочиха към Юсърин, но, честно казано, ако мога да намеря Биодерма, ще взема него, тъй като ми се ще продуктите да са една марка.
Съветвам те да си вземеш тестери на различни марки и да експериментираш. Аз лично така направих- имам да тествам La Roche 50 и Eucerin 25+ кремове.
За тяло кремовете са страхотни, тъй като кожата ми е суха и попиват идеално.

lifelesscorpse
05-29-2011, 13:01
Благодаря за изчерпателния отговор! :)
А къде бих могла да закупя такива тестери? Може би аптеките?

sladkish_14
05-29-2011, 13:01
А защо направо не идеш на дерматолог да ти препише?
Моят предишният, който вече свърши беше на Биодерма AKN MAT 30, обаче сега смятам, че ми трябва по-силен фактор и утре отивам да си взема направление пак за дерматолога. В интерес на истината така е най-добре, той ще ти каже най-добре кое ще ти пасне на кожата. Иначе на пазара има много добри продукти, но нали знаеш, че едно нещо е наистина добро, когато се използва на правилната кожа и по правилния начин :)

lifelesscorpse
05-29-2011, 13:06
sladkish_14 Права си! Добре, значи ще отида на дерматолог, за да е сигурен изборът на подходящия продукт. Благодаря и на двете ви! Темата може да бъде заключена, по желание. :)

kalpazanka
05-29-2011, 13:07
Благодаря за изчерпателния отговор! :)
А къде бих могла да закупя такива тестери? Може би аптеките?
Не знам, моите ги взех от дерматолог.

Видях, че си писала малко преди мен- ОК, заключвам.