PDA

View Full Version : И така...



delly
05-29-2011, 13:27
Дойде и моя ред да споделям...




Той е един от най-добрите приятели на моята най-добра приятелка..Учат в един клас,от едно даскало са и тн и тн..Сприятелихме се с него,той ходеше с една 9-клас и накрая тя го прееба много жестоко..Той страда по нея доста дълго време,но забавната част е как на едно събиране у тях така да го кажем аз и той се нападнахме :D На следващия ден се видяхме и правихме секс ( аз му бях 1-вата ) Станахме приятели с привилегии ,но аз глупачката започнах да изпитвам чувства към него. Той започна да се вкарва в некав филм ,че обича едно момиче което не живее в нашия град , и че имат връзка без да са се виждали на живо. С него се скарахме не си говорихме близо 1 месец. На края си проговорихме на рождения му ден,където той се напи до безбожност и на който аз бях поканена :shock: . И тогава пак правихме секс..после след време пак се скарахме..и не си говорихме близо 2 месеца, до когато най-добрата ми фр нямаше имен ден..дори и този ден в който си казахме първата дума от 2 месеца насам, нещо ми прищрака и отново спахме заедно. :oops:
Чувствах се глупаво,казах си няма повече да правиш глупости а-у...но не се получи.Сега няма ден в който ако сме се видяли да не сме се държали като повече от приятели.Обърквам се вече ..не изпитвам нищо към него,но ми е някакси много объркано. Той само за секс ли ме ползва ?! Аз какво искам и какво очаквам от него ?! Той какво иска от мен ?! И колкото и да го премислям не мога да разбера какво се случва.Не съм привързана отново към него просто се чудя какво ли ще е ако примерно случайно има нас :D Не казвам,че имам чувства,но ми е странно а и не желая да бъде наранена и отхвърлена отново. И не искам да говоря с него на тази тема..

fen7asy
05-29-2011, 13:31
http://26.media.tumblr.com/tumblr_llxikdFmhj1qzuyf0o1_400.gif

напиши го кратичко ;/

delly
05-29-2011, 13:37
да,добре..facepalm...


Са кво толкова човек не може да сподели ли ?! Причетох къде къде по резилни теми ... :D

MusicAddicted
05-29-2011, 13:38
да,добре..facepalm...


Са кво толкова човек не може да сподели ли ?! Причетох къде къде по резилни теми ... :D

Ама отчайваш хората :?

Sh@d0w
05-29-2011, 13:38
Той само за секс ли ме ползва ?!

Я сега се опитай да прочетеш сама темата,която си написала и си задай пак същия въпрос?

Очевидно е нали.

magita
05-29-2011, 13:40
http://26.media.tumblr.com/tumblr_llxikdFmhj1qzuyf0o1_400.gif

;/

хахаха, поне ми беше забавно докато четях!!!

Значи на купон сте се забили, пък на следващия ден сте прайли секс, не сте си говорили, а само сте се Е*али!?
И въпросът ти е, дали те е искал само за секс...
:razz: :razz: :razz:

delly
05-29-2011, 13:45
Не вие прочетете отново темата...забили сме се на купон след като сме били приятели ! и сме продължили да бъдем приятели !
И сме си говорили ! Колко тъпи хора може да съществуват тук..за вас си има друг раздел нарича се КОФАТА !



Както казах..тук срещнах къде къде по отчайващи хора и теми !

badsector
05-29-2011, 13:51
...Той само за секс ли ме ползва ?!...
Очевидно. И явно е двустранно, щом нямаш чувства към него, значи и ти го използваш като жиголо.

Sladyranna
05-29-2011, 14:40
Да, само за т'ва те използва. Просто на друго не се надявай :)

MaLkaTa_LaDy
05-29-2011, 14:45
Ами така де, и ти го ползваш за секс. Какъв е проблема?

Zarity
05-29-2011, 21:03
Като за начало спри да правиш секс с него,секи път като го видиш :shock:

SmilezZz
05-30-2011, 06:58
Не само той,но и ти го използваш за същото.. То и това сама можеш да го видиш,но явно просто не искаш..

И как можеш да питаш НАС - ТИ какво чувстваш към него ? Или какво може да стане,ако имате връзка ((не само за секс)) ?

Ти просто не знаеш какво искаш..
Седни и си помисли добре,докато все още не си хлътнала по него.. След време да не питаш: "Как да го забравя" :?