PDA

View Full Version : Разкажете мнението си :)



aleks07
05-29-2011, 14:44
Здравейте, много бих искала да разсъждаваме по темата "По-голямо момиче с по-малко момче", не става въпрос за кой знае колко по-голяма, а за2, 3 години.Какви са плюсовете и минусите на тези връзки? и всякакви въпроси по тази тема

thegreenzombie
05-29-2011, 14:55
напоследък тези тенденции са на мода, обаче тва ме плаши.... кво е тва басси ... момичетата започват да се деформират тотално... по-високи от момчетата, по-силни, а сега и по-големи ... :shock: ужасс .... напълно съм против!!

Sh@d0w
05-29-2011, 14:58
Говорим по-големи на години нали?Кой е казал,че като е по-голяма на години,задължително е по-висока и тн. от момчето?

Пф.

Иначе мога да изкажа мнение от мъжка гледна точка,защо момче си хваща по-голямо момиче.Нали знаете приказката-Хвани си кака да те отрака :-o

MusicAddicted
05-29-2011, 15:08
Говорим по-големи на години нали?Кой е казал,че като е по-голяма на години,задължително е по-висока и тн. от момчето?

Пф.

Иначе мога да изкажа мнение от мъжка гледна точка,защо момче си хваща по-голямо момиче.Нали знаете приказката-Хвани си кака да те отрака :-o

+1

Ми, кво му е лошото

aleks07
05-29-2011, 15:09
Нека и аз като авторка на темата да израза мнението си, аз нямам нищо против тези връзки, мисля, че в любовта граници няма :)

MojoJojo88
05-29-2011, 15:35
Много зависи. Имала съм такава връзка, когато бях ученичка и то разликата ни беше малко по-малко от година. Еми него го интересуваха неща, които на мен не ми бяха интересни вече, защото бях минала през тях. Ако става въпрос само а забавление си е ок такава "връзка", но определено не става за сериозна. Поне според мен. Виж, ако вече става въпрос за зрели хора, нещата там са по-уравновесени и нещата седят по различен начин. Но в ученическа възраст нещата са доста по-сложни.

SmilezZz
05-29-2011, 16:04
Аз лично съм против такъв тип връзки,но все пак щом се харесват - да се вземат..

rebeccaa
05-29-2011, 16:52
Абсолютно съм против.
Когато момчето е по - малко от теб някак си нямате еднакви интереси , той е с по - детски характер и де да знам въобще не ми се мисли, ако се стига до секс какво ще и е на момичето.

JackCarter
05-29-2011, 16:56
Пази боже от малки момчета нали?

Хубаво е че сложихте всички под един знаменател. Наистина.

Ако ви пита човек, не е нормално и не одобрявата 18 годишно момче с 20 годишно момиче.

Обаче, пък, 15 годишна с 30 годишен е съвсем нормално. Все пак имат едни и същи интереси, нали ?

pressiana
05-29-2011, 17:08
Щом се харесват, да се взимат. :)
Така или иначе на тази възраст не се очаква да се оженят и да си народят деца... А има и много развити момчета, не като повечето.

DesireToFire
05-29-2011, 17:12
Абе стига това с еднаквите интереси и мислене. Момчето може да е и на 19, но пак да мисли като 13 годишен и обратното. Всичко си е строго индивидуално, разбирам се добре и с момчета на моята възраст и с такива година, две по-малки, както и по-големи.

Hilary_
05-29-2011, 18:31
Какви са плюсовете и минусите на тези връзки?
Много зависи какво търси момичето!

ЗА МЕН по - малките момчета са с детско мислене още, неошлайфани са и т.н. .. при тях момичето трябва да контролира нещата!
То не, че при по - големите пак няма такава вероятност, но се предполага, че е по - малка .. :-o

justwondering
05-29-2011, 18:43
Когато е в ученическа връзка съм против, защото просто интересите са различни. Момичетата като цяло вървят с година-2 по-напред т.е. развиват се по-бързо, а като се хванат и с по-малки от тях ъъъ.. не знам, не го възприемам. Ама ако се харесват, не ми пречи.
Вече като говорим за възрастни, нещата стоят другояче.