PDA

View Full Version : Какво се промени



meLanu
05-29-2011, 16:06
Така с приятелят ми сме вече заедно почти 8 месеца до скоро всичко беше наред но усещам че последно време той някак си страни от мен и не ми обръща почти никакво внимание :( когато отворя тази тема той винаги гледа да отбие номера много съм объркана не знам какво става :(

Iloveme
05-29-2011, 16:13
Познато ми е.Опитай се да говориш с него, но не го притискай.Ако той е готов ще говори с теб, но ако продължава да те отбягва трябва да се разделите. :(

meLanu
05-29-2011, 16:29
Познато ми е.Опитай се да говориш с него, но не го притискай.Ако той е готов ще говори с теб, но ако продължава да те отбягва трябва да се разделите. :( чувствам се адски жалко в момента много го обичам но ако продължава така да ме избягва прав му път :(

alex89
05-29-2011, 16:52
дръж се като него за известно време и , надявам се , "интереса" към теб пак ще се появи

Sladyranna
05-29-2011, 18:31
Познато ми е.Опитай се да говориш с него, но не го притискай.Ако той е готов ще говори с теб, но ако продължава да те отбягва трябва да се разделите. :(


+1
Говорете за това и всичко ще се оправи. В всяка връзка го има този период

Hilary_
05-29-2011, 18:33
Следващия път като се опита да ти "отбие номера" го притисни, за да си изясните нещата .. така ние не можем да ти кажем точно какъв е проблема!! Само той може .. (:

justwondering
05-29-2011, 18:45
Аз мисля, че той има някакви проблеми и затова се държи така. На мен като ми е зле и просто съм кисела, не говоря, отбягвам хората, които обичам, което отстрани е много странно, защото винаги съм весела. А момчетата като цяло не обичат да обсъждат проблемите си. Може да не е заради теб. :)

MaLkaTa_LaDy
05-29-2011, 20:53
Айде стига с това говорене... Няма да помогне! Просто както каза alex89 отвърни му със същото. Гледай да се забавляваш, въпреки че той те отбягва. Когато те види весела, ще разбере, че той не ти е нужен, за да си живееш живота пълноценно. Тогава ще започне да ти обръща повече внимание.

badsector
05-29-2011, 21:29
От колко време те отбягва? По написаното изглежда, че връзката ви е приключила.

meLanu
05-30-2011, 04:14
От колко време те отбягва? По написаното изглежда, че връзката ви е приключила. ами отбягва ме от 3 4 дена някъде :( незнам каква е причината но все пак благодаря на всички :)

balu4ka
05-30-2011, 06:33
Бъди подготвена за всичко.Може би,не знае как да ти кажа,че се разделяте.Другия вариянт е да има проблеми,но можеш да му кажеш...че ако нещо се случва с него ще искаш да му помогнеш.Или просто му кажи"От много време те усещам различен,има ли нещо свързано с мен или просто имаш проблеми?"....Няма как да знаем какво му е ,какво мисли или какви са му намеренията спрямо теб.Сама трябва да разбереш.

Nakadah
05-30-2011, 06:54
питаш го на право: "Ти изневеряваш ли ми?"