PDA

View Full Version : приятели?



sisenkaa
05-29-2011, 17:54
ми аз нямам приятели или поне тези които имам едва ли могат да се нарекат така...попринцип се държа мило с хората и никой не е казвал до сега нищо лошо за мен.Проблемът ми може би че съм малко стеснителна и си мисля че другите не ме харесват.Затова понякога трябва да си стоя сама вкъщи,защото няма с кого да изляза...Та въпросът ми е как да си намеря приятели или пък да стана част от компания? :oops:

awerw
05-29-2011, 17:59
Значи тва е бая трудно да си намериш някой с който да си пасваш. Запознай се в мрежата с някой от твоя град и ако си допаднете се срещнете и така, надявам се в мрежата не си толкова стеснителна :)

Venture
05-29-2011, 19:17
И аз бях така, всъщност била съм така през по-голямата част от живота ми. Знаеш ли, в момента, в който спрях да се тормозя за това, започнах да се чувствам все по-щастлива. Намерих си приятели, де. Не са много, не може да се каже, че съм част от някаква компания, но съм си добре и така. Просто трябва да спреш да се самообвиняваш за това, да си сложиш една усмивка, да започнеш да се включваш в разговорите на съучениците си, например. Да не ти пука, че ако попринцип си мълчалива, ще се зачудят на рязката промяна. Повярвай ми, не е толкова страшно.
Кой клас си?

sisenkaa
05-29-2011, 19:21
И аз бях така, всъщност била съм така през по-голямата част от живота ми. Знаеш ли, в момента, в който спрях да се тормозя за това, започнах да се чувствам все по-щастлива. Намерих си приятели, де. Не са много, не може да се каже, че съм част от някаква компания, но съм си добре и така. Просто трябва да спреш да се самообвиняваш за това, да си сложиш една усмивка, да започнеш да се включваш в разговорите на съучениците си, например. Да не ти пука, че ако попринцип си мълчалива, ще се зачудят на рязката промяна. Повярвай ми, не е толкова страшно.
Кой клас си?
11ти :)

Venture
05-29-2011, 19:26
Е, тепърва ти предстоят нови неща - още година и независимо дали ще ходиш в университет или не, има едно ново начало. Посрещни го с усмивка и всичко ще бъде наред. :wink: