PDA

View Full Version : Скачане на въже



YoungDD
05-29-2011, 17:56
Интересно ми е освен за стягане на прасците скачането на въже помага ли за корема и бедрата? Колко време горе-долу трябва да се практикува за да има ефект? Ако накой от вас е опитвал нека сподели отзиви. :)
А и също така искам да попитам трябва ли да се изгради някаква хранителна програма за още по-бърз ефект?

FuckingFreak
05-29-2011, 18:23
Има ефект за цялото тяло, не само за прасците. Много е относително да ти кажа за колко време, тъй като не си посочила колко см или кг искаш да свалиш .. Трябва да се практикува докато не видиш ефект, и не всеки ден, ами например през ден. А хранителна програма не смятам че е нужна, само ограничение на сладко, тестено, газирано и тнт..

VampireLover3
05-30-2011, 06:08
Има да и то много голям. На мен когато ми е леко подут корема скачам за около 10-20 мин и някак си той сам си се прибира. Скачай няма да сгрешиш това може би е най-ефикасния и лесен "спорт".

badsector
05-30-2011, 10:02
Много е хубаво, можеш да го използваш и за разгрявка преди основните упражнения. Хранителен режим трябва да се спазва перманентно, без значение дали спортуваш, или не.