PDA

View Full Version : Телефонен тормоз



AlwaysD
05-29-2011, 19:07
Здравейте,
на някой от вас случвало ли му се е изведнъж непознат номер да почне да звъни непрестанно - буквално. Само като си изключа телефона звъни веднъж(получавам съобщение от оператора си) и спира. А после като си включа телефона примерно след минута почва да звъни отново. Някакви идеи имате ли? Мерси много!

ПП. телефонът ми няма опция за блокиране :S

CherryBell13
05-29-2011, 19:17
Има един код брат ми по-късно ще ми го издиктува в него пишеш и номера който те притеснява след това когато този номер ти звъни ще му излиза че телефона ти е изключен. Извинявай че не мога сега да ти го кажа но когато брат ми го намери веднага ще ти го напиша!

TheBeliever
05-29-2011, 19:52
А защо не му вдигнеш да видиш какво иска?

AlwaysD
05-29-2011, 20:30
Защото не е нужно - знам, че непознат номер, който звъни без прекъсване не ме интересува, а искам да разбера как да спре да звъни просто, без въобще да се занимавам с човека/компютърната програма, която звъни.
Освен това имам чувството, че телефонът може да ти набутва сметката, когато вдигнеш.
Надявам се само на идеи дали на вас/ваши познати им се е случвало и как може да се спре това?
Благодаря за бързите отговори иначе :)

Nakadah
05-29-2011, 21:28
Продавачи.... Вдигаш, псуваш и затваряш! Проблем решен!

bloodyF
05-29-2011, 21:32
вдигни, напсувай го едно хубаво и докато не се е усетил затваряш и слагаш на вибрация, ако продължи пак вдигаш и учтиво молиш да те остави на мира...заплаши го с нещо и така :)

AlwaysD
05-29-2011, 22:10
Според мен не е възможно това да е човек, а по-скоро някаква програма, защото започва да звъни веднага след като си включа телефона, дори това да е в 24:00 както стана току що - няма много смисъл да псувам.

DarkTemplar
05-29-2011, 22:54
Отиди до мобилния оператор, там трябва да имат решение на проблема ти.

baceto
05-29-2011, 22:56
хахахахах, тва са от тия телефонните прецаквания, вдигни не е нищо страшно...

PainMonopoly
05-29-2011, 22:57
Каква програма бе, когато някой ти звъни докато ти е изключен телефона, получава смс когато си го включиш. :lol:

reoffender
05-29-2011, 23:06
Верно сигурно е от прецакване, правили са ми го 5-6 пъти... :lol:

kalpazanka
05-30-2011, 08:20
От прецакванията номерата са скрити/частни или както ви е там превода на съответния жисием. Тук случаят е с непознат.
Моме, грабваш се и отиваш в офис на оператор. Оттам най-вероятно ще те насочат да подадеш оплакване в полицията, обаче какво ще напишеш в жалбата? Реално нито те е заплашил, нито ти е писал СМС-и. Остават вариантите или да го напсуваш /според мен това да е за десерт, ако не вдене от софт/, да поговориш с него да спре да звъни или да дадеш жисиема на по-голям брат или баща/муйчо/чичо (каквото имаш под ръка) да си поговорят по мъжки.

Greennight
05-30-2011, 08:34
Дигаш казвваш:Добър ден,обаждате се в 5то районно,с какво мога да бъда полезен ? И ти затварят :) 8-)

reoffender
05-30-2011, 10:14
От прецакванията номерата са скрити/частни или както ви е там превода на съответния жисием.
При мен се изписва като обикновен номер.
:-D

iziskan88
05-30-2011, 10:36
дай на тате да дигне :lol:

SuNsEt
05-30-2011, 11:44
Веднъж така непознат номер ми звъня доста време и аз не исках да вдигна.Дадох на приятеля си той да вдигне и той напсува човека от др страна и затвори.След 5-10 мин пак погледна номера и каза 'Ама колко си тъпа,тва е от Мтел' 8-) :lol:

shitman
05-30-2011, 15:59
Всички сме на едно мнение - вдигни да видиш за какво става дума.
1.Ако е тормоз и някой ще те заплашва - нека да стане ясно.
2.Ако е програма ще имаш информация и ще се търси решение
3.Ако е прецакване ще се успокоиш макар че те не са толкова настоятелни и наистина смятам че не е прецакване.

Никой няма да те изяде по телефона. Спокойно.

И още нещо - ако му вдигаш постоянно ще бъде прекрасно защото ще го набутващ - дали е машина или човек - все тая. Набутай го с няколко стотин лева пък да види. А оплакване в полицията не можеш да подадеш защото разговорите реални не са се осъществили и едва ли има записани логове. За това вдигай - всяко вдигане регистрира обаждане в оператор, а и полицията има основание за действие. Аре, успех.

vilityyy979
05-30-2011, 16:36
Е , какво стана ? :)

ZipFail
05-30-2011, 21:26
Как може човек да го е страх да дигне телефона, понеже разбираш ли било непознат номер ? О.о

ccdesigns
05-31-2011, 00:04
Дигаш и викаш "МВР" и те сами затварят :D Един път едни приятели се бъзикаха с мен и 2 пъти дигнах и затворих, а на третия път направих така и те се спекоха и не звъняха повече :D

DarkTemplar
05-31-2011, 13:55
Как може човек да го е страх да дигне телефона, понеже разбираш ли било непознат номер ? О.о
Всичко може, когато си глупав и филмиран представител на женския пол.

Shia
06-01-2011, 15:01
Щот не знаят какво да правят.Не е толкова голямо унижение да вдигнеш на непознат номер нали ти звъни като го гледаш,че е български дигаш,разбираш се и затваряш.
Земи да се окаже(примерно) нейн познат,ама да няма как да й звъне от неговия номер и го напсува,какво правим ?