PDA

View Full Version : street fitness Техника за гръбно възлизане!



loveca777
05-29-2011, 19:52
Някой може ли го и знае ли техниката?
Защото аз като се наместя да го правя и тръгвам да се люлям , а кaто почна да се набирам имам чувството , че ще се преобърна на зад..
Трябва ли първо да се научи задна везна?

Ebaticirka
05-29-2011, 22:08
Ква везна :D Много е лесно упражнението просто трябва да се хванеш подходящо и да извиеш главата и краката назад и дърпаш!

loveca777
05-29-2011, 22:48
Всички викат ,че е лесно , но все почвам или да се люлям , или като почна да си надигам - краката ми отиват малко не където трябват и имам чувството , че ще се пребия на зад.
Значи трябва ли да гледаш на горе и дали не се изпъвам достатъчно.
Иначе си правя много коремни възлизания, и силови , но силовите не им научих правилната техника с изтласкването и сега ги правя по един страмен и бързо уморителен начин,,,, както и да е отклонявам се .

selenium
05-30-2011, 22:14
Както си научил коремните, така ще научиш и тези. Просто не си свикнал на движението. Клати се, прави си ги и с времето не се опитвай да вдигнеш бройката, а се концентрирай върху правилната техника.

loveca777
05-30-2011, 22:39
Ако става въпрос за бройката на коремните, ами по-добре е да ги правиш с изпънати крака, правилно и бавно, отколкото бързо и с много повторения.
При всяко едно упражнение е така :)

SkiCatA
06-03-2011, 12:10
Просто положи малко повече усилия . :) :) :) :) Няма да стане от първия път както искаш :) :) :) :) За мен този спорт е супер уникален - освобождава те от всякакви задръжки, защото едва ли не викаш на другите виж колко съм здрав! :) :) :) :) :D :D :D

misho1993
06-04-2011, 08:44
просто опитай да направиш чупка в кръста (не мн. голяма) дърпай се бавно нагоре, когато видиш, че по- голямата тежест на тялото ти е минала от горната страна на лоста просто я остави да се наклони ;д