PDA

View Full Version : Трябва ми сценарист [за филм] СПЕШНО Е !!



MartyD
05-29-2011, 19:31
Tърся сценарист Моля ако някои знае или Сте видели тази обява и CTE сценарист Моля ви Пишете ми ! 8-[

MartyD
05-30-2011, 11:18
Имам МНОГО идеи и ми трябва човек който да го напише! :)

amar4eto
05-30-2011, 11:25
awe bratle ima si specialni forumi za takiva prostotii :xxxxxx

MartyD
05-30-2011, 11:34
awe bratle ima si specialni forumi za takiva prostotii :xxxxxx

Ем добре .. кажи поне 1 като си толкова запознат!

amar4eto
05-30-2011, 13:30
NE TOZI samo tva 6te ti kaja.IMA GOOGLE A NE NA BORSATA pff kvo e tva.... :-x :-x :-x :-x i vyob6te ne mi se pravi na vajen....

IQA
05-30-2011, 13:34
пиши на КИРИЛИЦА

ааз ще съм ти сценарист ;Д

MartyD
05-30-2011, 15:34
NE TOZI samo tva 6te ti kaja.IMA GOOGLE A NE NA BORSATA pff kvo e tva.... :-x :-x :-x :-x i vyob6te ne mi se pravi na vajen....

А ти не ми се отваряй!..и Google и Yahoo .. и в какво ли още не съм гледал! Щом пиша тук значи не съм намерил!!А и ти не си този който ще ми казва къде да си поставя и къде не темата!!
:x

amar4eto
05-30-2011, 16:30
1во съм тази (не че ти пука) и 2ро вземи чети малко и не ми казвай на кой да се отварям и на кой не...И си гледай работата.На хора които си го заслужават им се отварям.Държа се с хората така както те се държат с мен. :x :x :x :x

MartyD
05-31-2011, 12:18
1во съм тази (не че ти пука) и 2ро вземи чети малко и не ми казвай на кой да се отварям и на кой не...И си гледай работата.На хора които си го заслужават им се отварям.Държа се с хората така както те се държат с мен. :x :x :x :x


Оффф.. ае бегай от темата ми и стига си писала! Не ти е тук мястото! Ако имаш какво да ми казваш пиши ми лично съобщение! :x

IQA
05-31-2011, 14:56
ама куч*о я тихо !

MartyD
05-31-2011, 19:18
Та така .. да си продължа по темата.... 8-[ Някой?

Blab
06-01-2011, 08:37
само ще ти кажа, че има достатъчно програми, които оформят сценария по приетия шаблон, => можеш да си го напишеш сам;

//хич не е сложно, опитай;

MartyD
06-01-2011, 16:20
само ще ти кажа, че има достатъчно програми, които оформят сценария по приетия шаблон, => можеш да си го напишеш сам;

//хич не е сложно, опитай;

Ще се пробвам! :) Но би ли ми дал/а малко повече инфо зa ''програми, които оформят сценария'' .. или нещо което ще ми помогне..Ako знаеш или ти се занимава..Ще ти бъда МНОГО благодарен! :)

Мерси Предварително!

Blab
06-01-2011, 21:03
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_screenwriting_software
ето ти лист, в момента не ми се рови за линк, но при пиратите, предполагам, има

//http://thepiratebay.org/search/final%20draft/0/99/0 , примерно;

успех!)

BabyGirlRulzzz
06-05-2011, 21:01
Боже, колкото и програми да изкарате, ако няма кой да го напише файда не ви правят! Не съм писала сценарий за филм, писала съм пиеси, стихотворения, разкази,диалози, в момента работя по проект за роман и честно казано и 15 програми да си намериш, не ти ли тече мисълта - надежда няма!

Blab
06-05-2011, 22:14
пхах, ок:Д
специално филмовият сценарий е шаблон, оформлението е ясно, а сглобяването на такъв текст е чисто и просто техническа работа, т.е. занаят, а не творчество;

//занимавам се с писане, но за разлика от теб съм се запознала и със сценарното, така че - божкай си някъде встрани, като нямаш какво да кажеш по темата;
ПП: впрочем, бих разгърнала драматургичните ти текстове, ако желаеш да ги предложиш за оценка/анализ/мнение; (пък и не са много пишещите за театър у нас, а обичам да следя пазара)

BabyGirlRulzzz
06-05-2011, 22:45
Той не иска сглобяване, а иска някой да го НАПИШЕ. Все сте много компетентни, ама от устите ви нищо свясно не излиза. Какво ще сглобиш, идеята му ли?

Blab
06-05-2011, 22:55
да видим дали съм разбрала:
1. ти никога не си писала филмов сценарий (допускам, че никога не си и чела)
2. въпреки т.1 се смяташ за компетентна по темата и височинното ти его позволява кратки ударни изречения, стилизирани откъм съдържание, но пък изпълнени с множество ексресивни символи и знаци

//поправи ме, ако греша (или съм изпуснала нещо:Д)

не си наясно какво прави програмата за оформяне на сценарии ли? ако не можеш да прочетеш сама, ще ти кажа - оформя (брей!:Д) сценария. (кое редче колко сантиметра навътре, с какъв шрифт и т.н.)

//ще отбележа, защото считам за нужно в ситуацията - сценарият е твърде далеч от какъвто и да е художествен текст (с каквито изяви претенцията, че си навътре);