PDA

View Full Version : Стара Приятелка



mal4uto
05-29-2011, 20:05
Преди няколко дни се разхождах в парка с приятели когато покрай мен мина една стара приятелка тук отварям скобата (преди 3-4 години когато бях малък с нея бяхме в една и съща "занималня" *както искайте го приемайте тва със занималнята... а и живеехме на 2мин един друг. С нея излизахме разхождахме се правихме много неща заедно *бяхме малки за целувки и прочие според мен. Бяхме си много близки с нея докато спрях да ходя на "занималня" от тогава спряхме да се виждаме често и си изгубихме пътищата...) та като я видях преди няколко дни изпитах нещо различно... Не знам май за пръв път се влюбвам истински (като се има предвид че миналите ми връзки са били няколко дни само с целувки и просто не чувствах привличане с останалите) но този път е различно... Доста се е разхубавила ( не че преди не беше) и като се разминахме с нея просто аз спрях и с нея се гледахме едно 10-15 секунди понеже не можехме да се разпознаем.(стори ми се цяла вечност не знам защо)
Нямам и скайпа нито фейсбука защото тя май не ползва такива но знам къде живее.
Станала е толкова красива и съм сигурен че си има охажори но искам да питам хората с повече опит какво да правя? Да отида до тях да я питам дали и се излиза (както в доброто старо време :D ) или просто да забравя за нея?
Тя е с една година по-малка от мен.
Мисля че ще е по-добре да направя опит от колкото да се самосъжалявам... А вие как мислите?
П.П на 14 съм :)

Biiiitch
05-29-2011, 20:12
Първо - ти на колко си ?
Второ - Ако не пробваш няма как да разбереш дали е правилно или не. Пробвай и виж какво ще стане. Няма какво да губиш според мен.

Biiiitch
05-29-2011, 20:15
Еми пробвай. Както казах, няма какво да губиш.

badsector
05-29-2011, 21:35
...Мисля че ще е по-добре да направя опит от колкото да се самосъжалявам... А вие как мислите?...
Разбира се, че е по-добре. Нищо не губиш, може само да спечелиш. Ако ти трябва моралната подкрепа, действай!

onestar
05-29-2011, 22:04
Да отида до тях да я питам дали и се излиза (както в доброто старо време :D )

Да! Много добра идея... :) Действай.

mal4uto
05-29-2011, 22:07
Просто се чудех какво да и кажа?!??
Понеже нейните родители се познават с моите и нямаха нищо против че сме заедно постоянно, но сега мисля че ще различно (ако успея) мисля че няма да е като игра на 9-10 годишни...
А сега заабавната част :razz: :razz: ...
Планът е да отида до тях и баба и ако не се лъжа има магазин точно до тях и да я питам за нея...(това е неудобния момент)
Ако ми каже че е у тях ще я помоля да я извика и да я питам нещо от рода "Искаш ли да излезем и да си припомним как бяхме неразделни преди..." (нещо от този род ако имате по-добри идеи казвайте защото ще ми е за пръв път с толкова близък човек с който се познаваме толкова много време)
А пък ако я няма се чудя дали да питам за телефонният и номер :?: :?: :?:
Дайте съвети моля :)

lubomirky
05-29-2011, 22:32
първо излезте, накрая тя сама ще си даде телефона или ще иска да има някаква връзка с теб, ако има някакво желание да те види отново.

badsector
05-30-2011, 09:31
Най-добре директно да говориш с нея. Посредниците объркват нещата. Ако трябва ходи до тях, когато знаеш, че трябва да се прибере от училище и направи срещата да изглежда случайно. Заговаряш я с най-широката усмивка, която показва, че суупер много се радваш, че я виждаш. После предлагаш да излезете някой път и така :)