PDA

View Full Version : А ти колко



Страници : 1 [2]

Chacho
06-13-2011, 16:27
Той цял живот е тренирал стриит фитнес и на края е стъпил във фитнеса..
Иначе е правил 100 силови набирания , а сега само се набира... ](*,)

:D

Арнолд като малък още е бил с идеята да стане голям и бързо-бързо е стъпил във фитнеса. Даже техните не са удобрявали доколкото знам.

loveca777
06-13-2011, 16:29
абе той бил много голям лостаджия и после за 1 ден става културист :)
После става полицай

DownloadVirus
06-13-2011, 16:33
абе той бил много голям лостаджия и после за 1 ден става културист :)
После става полицай

Да мечтай :D Просто стреет фитнеса e 0.01% от фитнес залата - че да не е и по-малко :)

DownloadVirus
06-13-2011, 16:35
Ако има някъде в моят град дето се събират тия клоуните ще ида да им кажа два-три думи пък може и да направя някое набиране белким видят как се тренира :)

loveca777
06-13-2011, 17:01
Ako street fitnessa e 100%
Edva 5% ot nego - otiva vuv fitnesa ( kofichkim i nabirane s tejesti)

DownloadVirus
06-13-2011, 17:34
Ako street fitnessa e 100%
Edva 5% ot nego - otiva vuv fitnesa ( kofichkim i nabirane s tejesti)

Във залата има лост и успоредка може да се прави всичко което се прави на стреет фитнеса,само дето има една разлика,там хората отидат да тренират (в най-големият си процент) не да се правят на клоуни както на стреет фитнеса :)

ИМА ЛОСТ- ИМА УСПОРЕДКА - СТРЕЕТ ФИТНЕС=0.1/100 ФИТНЕС ЗАЛА

Не знам дали обичаш математиката ..

loveca777
06-13-2011, 17:41
има половин метър успоредка, и един лост на който не може да правиш нищо!

А на вън има 10 вида успоредки и лостове и може и да се въртиш без да опреш някоя стена

awerw
06-13-2011, 17:46
Ми те във фитнеса са направени да се тренира, не да се въртиш ;д

DownloadVirus
06-13-2011, 17:47
има половин метър успоредка, и един лост на който не може да правиш нищо!

А на вън има 10 вида успоредки и лостове и може и да се въртиш без да опреш някоя стена

За тва после на нищо не мязате лостаджиите ;) Щото само се въртите,а не тренирате :)

RoSKo0o0
06-13-2011, 17:49
(Като изключим днешната супер гадна тренировка - нз що.. може би съм преуморен...)
-мм..4х10 широк надхват
-3х7-8 войнишки...
-3х6 тесен надхват
-с женския хват...първата серия я правя 12, после 3х10... с тесния подхват 3х6-8 и това е като цяло :)
Искам да подчертая, че не всички са чисти. (това вече е отделна тема)
И така... спрете да спорите фитнес или уличен фитнес... във фитнеса даваш пари, таваш по-бързо звяр... уличния... не даваш пари, пак правиш хубаво тяло, но доста по-бавно... който квото иска да тренира, важното е да се спортува. Всичко другото дето говорите са пуберщини ;)

RoSKo0o0
06-13-2011, 17:50
има половин метър успоредка, и един лост на който не може да правиш нищо!

А на вън има 10 вида успоредки и лостове и може и да се въртиш без да опреш някоя стена

За тва после на нищо не мязате лостаджиите ;) Щото само се въртите,а не тренирате :)

Между другото аз съм против тея слънца, мъртвила, коремни - клоунщина за мен. Аз правя базовите упражнения :)

DownloadVirus
06-13-2011, 17:52
(Като изключим днешната супер гадна тренировка - нз що.. може би съм преуморен...)
-мм..4х10 широк надхват
-3х7-8 войнишки...
-3х6 тесен надхват
-с женския хват...първата серия я правя 12, после 3х10... с тесния подхват 3х6-8 и това е като цяло :)
Искам да подчертая, че не всички са чисти. (това вече е отделна тема)
И така... спрете да спорите фитнес или уличен фитнес... във фитнеса даваш пари, таваш по-бързо звяр... уличния... не даваш пари, пак правиш хубаво тяло, но доста по-бавно... който квото иска да тренира, важното е да се спортува. Всичко другото дето говорите са пуберщини ;)

Уличният фитнес е един лост и една успоредка..

Вярно е че не трябва да даваш пари! Това е единственото предимство!

И плюс това хубаво тяло нито на лост ще направиш нито на фитнес зала без хранителен режим не говоря за тяло на 1.80 и 60 кг с плочки - ДА СЕ ПОДЧЕРТАЕ!

loveca777
06-13-2011, 18:07
Здрасти Рошко.
Не можеш да ме убедиш ,че коремното и везната не са добри и стягащи упражнения.
Във фитнеса нито кoремно, нито везна не става, камо ли слънце..
А и лоста е по -различен там, като направя силово и ще си ударя главата в тавана...
И аз не се въртя, като изключим коремните
А за слънце се иска да можеш доста базови упражнения преди да го научиш

DownloadVirus
06-13-2011, 18:12
Здрасти Рошко.
Не можеш да ме убедиш ,че коремното и везната не са добри и стягащи упражнения.
Във фитнеса нито кoремно, нито везна не става, камо ли слънце..
А и лоста е по -различен там, като направя силово и ще си ударя главата в тавана...
И аз не се въртя, като изключим коремните
А за слънце се иска да можеш доста базови упражнения преди да го научиш

Тия "упражнения" само напрягат мускулите,но не ги тренират :) Все едно да дигна щангата от лега и да остана така без да направя движението до гърдите,ще има напрежение над мускулите,но не се и тренира-ПРОСТА РАБОТА!

loveca777
06-13-2011, 18:16
koremnoto ne e taka

misho1993
06-13-2011, 19:31
e как падна
Да не си се изтървал като правиш слънце
Аз миналата седмица като правих удно упражнение на успоредката и без да искам паднах на долу с главато и забравих да се прибера краката - и се пребих :D 8-)

ту-хенд забивка, сотанах да се люлам на коша, изгнилите дъски не издържаха, ринга се счупи докато бях в горе-долу успоредно на земята положение т.е. падане в/у цялата предна част на тялото от г/д 2,3 метра... ТРябва да ми послужи за урок повече да не върша подобни глупости...

Слънце аз не правя, не съм го опитвал и може би няма и да го опитам... от повечко коремни главата ми става компот, а като си представя слънцето как е просто не знам.. + не мога да си обясня какво тренира, може би ти ще ми кажеш?

@@ Лоста и успоредката в фитнеса, са само бледо копие на истинските лост и успоредка.

От лег последно бутах 75кг, той никога не ми е бил силната страна в залата, но сигурно сега ще съм по- добре...

Лошата страна при лостаджийте е че краката изостават, но това е прсото защото не правят нищо за да ги тренират... разбирасе не може да сравним тренировката за крака в залата и извън нея, но не може да сравним и цакането на ставите, поне според мен.

Относто хранителните режими... Може да ви е трудно да повярвате, но не всички можем да си позволим да спазваме режими!

DownloadVirus
06-13-2011, 19:41
Аз пък да ти река,че само един гръб тренира тоя прост лост и нещо друго и то не целият,трицепса бицепса и гърдите доста слабо и далеч не могат да развият този потенциал както във фитнес залата за рамена да не говорим по-добре ..

pencilwarrior
06-13-2011, 19:48
Нещо не схващам как може лостовете и успоредките във фитнеса, които са създадени за тренировки, да не струват пред лостове в паркове и площадки, създадени за децата да си играят :? Изобщо някой да ми каже какво е "добър" лост. Като толкова държите да са такива вървете в някоя зала по лека атлетика или гимнастика, там са създадени с цел тренировки на тях и + тва мястото не е деветия кръг на ада, тоест фитнес.

navar
06-13-2011, 20:07
май не схващате идеята..ама явно няма и да я схванете..ходете си полостове,правете това което ви кефи,но не говорете за сила ..

RoSKo0o0
06-13-2011, 20:24
Прав си за хубавото тяло... но прилично и стегнато тяло, да! Не съм съгласен обаче, че е само лост и успоредка... използват се и шведските и маймунските стълби, на които могат да се правят много упражнения :) Както и да е... тренирайте здраво и умната!

misho1993
06-13-2011, 20:29
Нещо не схващам как може лостовете и успоредките във фитнеса, които са създадени за тренировки, да не струват пред лостове в паркове и площадки, създадени за децата да си играят :? Изобщо някой да ми каже какво е "добър" лост. Като толкова държите да са такива вървете в някоя зала по лека атлетика или гимнастика, там са създадени с цел тренировки на тях и + тва мястото не е деветия кръг на ада, тоест фитнес.

Интересно ми е кой болен мозък прави лост над 2 метра + успоредка за да си играят децата на него, и как децата си играят не ми е ясно? + това лоста в залата не е стабилен, нито е на подходящо място в повечето случай, а успоредката си е урязана ;)

@Вирус - никога не съм казвал че във фитнеса не ставваш по масивен, все пак там правиш по изолирани упражнения = повече натоварване в дадена мускулна група, докато на лоста не можеш да направиш това (тялото разпределя напрежението в повече групи) но не мога да приема това, че според вас лоста и успоредката не стават за нищо!

DownloadVirus
06-13-2011, 20:37
Стават ако е само за едната забава :)

loveca777
06-13-2011, 20:57
e как падна 8-)
Слънце аз не правя, не съм го опитвал и може би няма и да го опитам... от повечко коремни главата ми става компот, а като си представя слънцето как е просто не знам.. + не мога да си обясня какво тренира, може би ти ще ми кажеш?
@@ Лоста и успоредката в фитнеса, са само бледо копие на истинските лост и успоредка.
От лег последно бутах 75кг, той никога не ми е бил силната страна в залата, но сигурно сега ще съм по- добре...

И аз не знам какво се тренира със слънце, но въпроса с виенето на свят като че ли се свиква
Защото и аз отначало кaто правих коремни ми се въртеше свят , но вече значително по-малко.
За краката си прав много - и мойте са слаби.

SolomonIceberg
06-14-2011, 06:40
от Пазарджик съм..
Опция за бавно качване на килограми има! в раницата може да слажиш каквото и да е, ако преди това си премерил кое колко тежи може да слагаш и махаш предмети. Освен това хората са измислили жилетки и тежести за краката.
Сложи една раничка 10-15 кг направи 10 чисти набирания широк хват за гръб и ми кажи че няма ефект.. Или още по добре силово с килограми ;)

Едит: Спрях да ходя в зала преди да започна качествената стрийтфитнес тренировка. Тяга, никой разумен човек с толкова контузий като мен, не би си позволил да прави, а когато си я позволявах ме съветваха да я правя с не повече от 40 кг, като я правя 1 месец и 1 почивам, защото не се усеща как прецаква кръста в противен случай ;p
Смешко1993, упс, мишко1993 - ВСЕКИ разумен човек е наясно, че тягата ако се прави чисто и внимателно е изключително щадяща и не само, че не контузва ами и помага при травми в кръста ! 40 килограма тяга през месец е като да правиш по едно набиране на седмица :)
Точно толкова файда има и толкова помага...но естествено из махаленските фитнеси има гурута, които наблягат на ръцете и лега, за кво им е сила в останалата част на тялото...или пък където и да е - тя силата не се вижда през потника и на нея татуировки не можеш да си направиш !
Имам приятел с двойна дискова херния - има 380 кг тяга, познай дали му пречи или му помага за тая дискова херния :) ?

Стига се сте се превъзбуждали от назобени малоумни негра като Ханибал и Д3хъндред - толкова химия никога няма и да посмеете да изпиете, че от пустото висене по лостове да станете като тях!
Освен всичко пишете пълни глупости - лостовете това, лостовете онова, кофичките така, лицевите онака - сила, издръжливост - дръжки !Едната гола хиперторфия и то САМО ако знаете как, какво, колко и кога, обаче и това не знаете.За каква сила може да е показател 10 набирания с 10-15 кг или 10 кофички пак с толкова, или 20 лицеви с 10-15 кг?Да ви кажа ли за каква - за никаква ! :)

DownloadVirus
06-14-2011, 09:21
А и за това,че успоредките и лостовете не са същите като във фитнес залата..

Спомням в детската градина дето имаше лостове,успоредки и катерушки..Чак сега разбирам,искали са да ни направят стреет фитнес маняци , мамицата им стара :)

loveca777
06-14-2011, 12:08
Абе ограмотете се малко..
Вирус - ти нищо не знаеш за стриит фитнеса пък много говориш.

сОломоН - то по таз логика да вдигаш 50 кг от лег в серия - също не ти дава НИКАКВА СИЛА!
hanibal ne vzima himiq

DownloadVirus
06-14-2011, 12:12
Абе ограмотете се малко..
Вирус - ти нищо не знаеш за стриит фитнеса пък много говориш.

сОломоН - то по таз логика да вдигаш 50 кг от лег в серия - също не ти дава НИКАКВА СИЛА!
hanibal ne vzima himiq

Я ти се ограмоти малко ;) С тия люшкания като някъв клоун си станал! И мозъка ти нещо май не е в ред!

Ханибал не взимал химия,не го казвай това никъде,защото ще те минат за пълен олигофрен!!!

А пък лега си е базово упражнение и спомага за увеличаването на силата особенно ако се изпълнява по начин,лоста си е лост някво парче желязо дето се въртиш,няма друго ;) Да е тренировка - добре , и пак знам повече за стреет фитнес от колкот теб ;) ГОВОРЯ ЗА ТРЕНИРОВКИ!

ПП: Отиди в цирк,ще си полезен ;)

loveca777
06-14-2011, 12:27
лега с нищо повече не се различава от проста кофичка
За тренировки във стриит фитнеса - хал хабер си нямаш

Лостовете може да не правят големи мускулии - но от тях ставаш много корав и силен и голяма жилка

http://www.youtube.com/watch?v=QHMJfdNlo0o&feature=player_detailpage#t=39s

http://www.youtube.com/watch?v=AKhaww1g8Vg&feature=player_detailpage

http://www.youtube.com/watch?v=DS58cVtB2Q0&feature=player_detailpage

http://www.vbox7.com/play:b949ff42&start=6

http://www.vbox7.com/play:9677a957&start=1

loveca777
06-14-2011, 12:31
http://www.vbox7.com/play:a240b01d&start=7
http://www.vbox7.com/play:df0be266&start=16

Greennight
06-14-2011, 12:36
Lovec,тоя на 2рия клип в началото малкия дали па не го дигат,хич не ми се вярва да се набира с тия ръчички :lol: Иначе не схванахте,че всеки тренира,каквото ИСКА.И не,стрийт фитнеса не е за смешници и циркаджии.В стрийт фитнеса се става страшно издържлив и можеш да правиш с тялото си каквото искаш.Ако искаш да се поддържаш,да си издържлив,бърз и да правиш с тялото си квото искаш-Стрийт фитнес.Ако искаш да ставаш тромав културист,или охрана-Фитнес зала.

redbul2
06-14-2011, 12:56
Ако искаш да се поддържаш,да си издържлив,бърз и да правиш с тялото си квото искаш-Стрийт фитнес.Ако искаш да ставаш тромав културист,или охрана-Фитнес зала.

Не мога да разбера. Щом фитнесът е толкова лошо нещо,защо още посещавате залите? Сами си противоречите и сте двулични. Рекламирате една стока,а вий самите не купувате от нея. Или вземате и от конкурентната стока,която хулите и плюете. Не знам как се връзват думите и делата. Ловеца например ходи и на зала вместо да се откаже от нея. Щом е толкова лошо нещо,прави го тромав и не му дава НИКАКВА СИЛА,както самият е написал с главни букви "никаква сила".

Greennight
06-14-2011, 13:12
Тва са пълни глупости.Да от фитнес се прави повече сила,но и ставаш по-тромав.Извинявай,но не можеш да ми кажеш,че някой,който се върти на лостове няма да тича по-бързо,или да направи повече клякания,от някой с бедро 90 см...Затва го и казвам,ако искаш да ставаш охрана-фитнес.Ако искаш да тренираш някое бойно изкуство,паркур,а също и за професии като професионален войник,алпинист,е много по-добре стрийт фитнес.И не,аз не плюя по нито едното.Мисля,че е най-добре да се комбинират и 2те за максимална полза,затова и практукувам и 2те.Предимно фитнес де,щото близо до нас няма подходящи площадки за стрийт фитнес.Въпрос на предпочитания и цели.

loveca777
06-14-2011, 13:30
Разбира се ,че го вдига Демич - за забавление - изгледай клипа до край

А за бързината в краката - не съм съгласен
На лоста крака не се тренират
Ако лостаджията не тренира отделно крака с багане , скачане и др работи - един фитнес маняк ще го бие в тази област
Аз лично не тренирам краката и съм изостанал много
Бягам бързо, но засилвам бавно
Но 50 метра бягане - тръгвам супер бавно и забързвам по на пред ,но вече е късно - 7,6 го зех - много лошо
Ама беше жега и не ми се бягаше много ...

redbul2
06-14-2011, 13:33
]Да от фитнес ... ставаш по-тромав.[/b]Извинявай,но не можеш да ми кажеш,че някой,който се върти на лостове няма да тича по-бързо,или да направи повече клякания,от някой с бедро 90 см..Ако искаш да тренираш някое бойно изкуство,паркур,а също и за професии като професионален войник,алпинист,е много по-добре стрийт фитнес.

...практукувам и 2те.Предимно фитнес де,....

Е това курвенско извъртане и раздвоение на личността много трудно ще го разбера. Самият казваш,че стрийта е нещо много по-добро,а ти самият караш на "предимно фитнес де"??? На български ли пишем,на китайски ли? Не случайно писах в една тема,че залата е предимно за мъже,а стрийта за женствените момчета. То се видя,че и в характера им е да го усукват и извъртат по женски и курвенски. Веднъж така,веднъж иначе. Един мъж има твърд стабилен характер и когато каже нещо,това е окончателно. Няма тинтири-минтири. Най-добре си погледнете в гащите какво има там :-D За всеки случай.

loveca777
06-14-2011, 13:35
]Да от фитнес ... ставаш по-тромав.[/b]Извинявай,но не можеш да ми кажеш,че някой,който се върти на лостове няма да тича по-бързо,или да направи повече клякания,от някой с бедро 90 см..Ако искаш да тренираш някое бойно изкуство,паркур,а също и за професии като професионален войник,алпинист,е много по-добре стрийт фитнес.

...практукувам и 2те.Предимно фитнес де,....

Е това курвенско извъртане и раздвоение на личността много трудно ще го разбера. Самият казваш,че стрийта е нещо много по-добро,а ти самият караш на "предимно фитнес де"??? На български ли пишем,на китайски ли? Не случайно писах в една тема,че залата е предимно за мъже,а стрийта за женствените момчета. То се видя,че и в характера им е да го усукват и извъртат по женски и курвенски. Веднъж така,веднъж иначе. Един мъж има твърд стабилен характер и когато каже нещо,това е окончателно. Няма тинтири-минтири. Най-добре си погледнете в гащите какво има там :-D За всеки случай.
И какво женско има в стриита?

SolomonIceberg
06-14-2011, 13:40
Тва са пълни глупости.Да от фитнес се прави повече сила,но и ставаш по-тромав.Извинявай,но не можеш да ми кажеш,че някой,който се върти на лостове няма да тича по-бързо,или да направи повече клякания,от някой с бедро 90 см...Затва го и казвам,ако искаш да ставаш охрана-фитнес.Ако искаш да тренираш някое бойно изкуство...
Не, ей тва са пълни глупости!
Ти колко опит имаш с бойните изкуства?
Не като треньор(щото е ясно, че е 0 секунди :) ), ами като трениращ?
Искаш ли да спретнем едно състезание с най-отворения "лостаджия", но не измежду вас тийнейджърите, а такъв, който му се възхищавате - аз и той?На един силов многобой, на дълго бягане, на спринтово бягане, на плуване, на катерене, на бой ?
Да видиш един дъртак, около 100те кила, колко е "тромав" от щангите?И какво може :)




Абе ограмотете се малко..
Вирус - ти нищо не знаеш за стриит фитнеса пък много говориш.

сОломоН - то по таз логика да вдигаш 50 кг от лег в серия - също не ти дава НИКАКВА СИЛА!
hanibal ne vzima himiq

Вируса какво знае и какво не и аз не знам, обаче ти какво знаеш за силата и тренирането и на лостове?
Можеш да се набереш на една ръка ли?Можеш да се набереш/да направиш кофички 10ина пъти с 40-5о кила ли?Можеш да направиш 10 лицеви опори със тежест колкото ти е собственото тегло ли?
Или можеш да направиш 40-50 набирания и 60-70 кофички?
Познаваш човек, който само от лостове има силни и издръжливи крака и силен и издръжлив кръст?

А и да си видял някъде да твърдя, че 50, 60,70, 80, 90, 100 кг от лег на серия са "сила"?
Или че лега е показател за силата на горната част на тялото?

И да - ханибал всяка вечер си прави тест за стероиди пред теб и е чист като новородено зайче :)

Има разни форуми с много ограничен достъп - те там пишат разни като ханибал и д3хъдред, разни билдъри от 10ката на олимпия - всички си пишат колко са "чисти" и от къде и каква "минерална вода" си купуват...

loveca777
06-14-2011, 14:03
:lol:
Да се набира с една ръка не мога , но мога 10 лицеви с тежест колкото мен
Мога и 40 набирания, и 60 кофички
А това за силата - НЕ МИ ГОВОРИ

Greennight
06-14-2011, 14:05
Аз в бойните изкуства имам слаб личен опит-2 години такуондо.Но все пак мисля,че за бойни спортове е по-добре стрийт фитнес-издържливост,бързина...Инач е тоя дето най-много ме възхищава е истинска машина-тренира ММА от години наред и е 85 кила и успява да се набере с мен на гръб-+70 кила 3 пъти.На тичане,скок от място и такива не мисля,че имаш особен шанс,ако си 100 кила(освен ако не си и 2 метра де).За боя не знам,но човека бая си го бива,така че или и ти си няква машина,или самочувствието ти е много високо :) сложи 1 снимка,ако искаш.

misho1993
06-14-2011, 14:54
@соломон
Май не схващаш а? Колко хора 72кг по над 1.80см високи могат да правят лицеви с 55 кг в/у тях? Или силово с 15 кг отгоре? Недей ми опявай като поп, гледай си теб, не мен ;)

Относно тягата, когато не съм на ясн ос нещо и получа съвет се вслушвам в него, за да не стане гаф, а не бягам да се трепа веднага.

Контузийте винаги пречат. Интересно ми е как ще правиш клек например, ако коляното може да те изостави всеки момент и определено няма да се получи мн добре? Но да, някой, който няма такива проблеми му е лесно да говори...

DownloadVirus
06-14-2011, 14:55
Ловецо когато от стреет фитнеса изглеждаш по-добре и вдигаш повече от мен тогава пак ми говори за тези боклуци :) Един лост и една успоредка и вече голема работа се мисли :)

loveca777
06-14-2011, 15:09
Вирус - когато започнеш да правиш такива упражнения и ,, номерца,, на лоста - тогава ми обяснявай за стриит фитнес :razz: :razz:

redbul2
06-14-2011, 15:21
тогава ми обяснявай за стриит фитнес :razz: :razz:

Така и не разбрах щом харесваш стрийта,защо ходиш в зала? Много странно!

DownloadVirus
06-14-2011, 15:24
Вирус - когато започнеш да правиш такива упражнения и ,, номерца,, на лоста - тогава ми обяснявай за стриит фитнес :razz: :razz:

Какви са тези упражнения? Да се въртя като маймуна ли? Ае вари с 5 годишните да си играеш,то и акъла ти колкот тях , точно за там си!

Я изкарай няква снимка те видим от лостовете къв си цепеняк:? 1.80 на 50 кг с "яки плочки" :)

misho1993
06-14-2011, 15:24
Така и не разбрах щом харесваш стрийта,защо ходиш в зала? Много странно!

Аз пък не разбрах, къде пише, че ако харесваш стрийт фитнеса, не може да стъпваш в залата?

DownloadVirus
06-14-2011, 15:26
Така и не разбрах щом харесваш стрийта,защо ходиш в зала? Много странно!

Аз пък не разбрах, къде пише, че ако харесваш стрийт фитнеса, не може да стъпваш в залата?

Еми щом фитнес залата те прави тромав и не можеш да качиш сила , кво правиш там ? :)

misho1993
06-14-2011, 15:28
Еми щом фитнес залата те прави тромав и не можеш да качиш сила , кво правиш там ? :)

Айде ако обичаш, ми кажи къде съм написал нещо против залата? ;)

loveca777
06-14-2011, 15:30
Вирус - когато започнеш да правиш такива упражнения и ,, номерца,, на лоста - тогава ми обяснявай за стриит фитнес :razz: :razz:

Какви са тези упражнения? Да се въртя като маймуна ли? Ае вари с 5 годишните да си играеш,то и акъла ти колкот тях , точно за там си!

Я изкарай няква снимка те видим от лостовете къв си цепеняк:? 1.80 на 50 кг с "яки плочки" :)
Няма никакви маймунски работи
Не съм от много напредналите , така че още няма да се снимам , но ще се снимам!

DownloadVirus
06-14-2011, 15:38
Точно номерца са това дето ти правиш :) Друго е да тренираш,друго е да се правиш на някъв клоун :)

И какъв ти е хранителният режим ? :)

redbul2
06-14-2011, 15:45
Аз пък не разбрах, къде пише, че ако харесваш стрийт фитнеса, не може да стъпваш в залата?

Всеки избира за себе си най-доброто. Вие тук убеждавате,че стрийта е много по-добре. Логично възниква въпроса,какво търсите тогава в залата? Защо не изберете по-доброто за себе си?

А между другото тая тема вече е на 20-а страница,обърна се изцяло на спам и може би е най-добре да бъде заключена. В бибитайма за спамене дори раздават бан на участващите.

misho1993
06-14-2011, 15:51
Всеки избира за себе си най-доброто. Вие тук убеждавате,че стрийта е много по-добре. Логично възниква въпроса,какво търсите тогава в залата? Защо не изберете по-доброто за себе си?

А между другото тая тема вече е на 20-а страница,обърна се изцяло на спам и може би е най-добре да бъде заключена. В бибитайма за спамене дори раздават бан на участващите.

Сега ще питам и тебе, къде прочете, че съм написал стийт фитнеса е много по- добре? За пореден път казвам:

ЗАЩИТАВАМ ТОВА, ЧЕ СТРИЙТ ФИТНЕСА ИМА ЕФЕКТ И НЕ Е ТОВА ЗА КОЕТО ГО МИСЛИТЕ, А НЕ ЧЕ Е НАЙ- ДОБРОТО НЕЩО В СВЕТА!

Може би с по големи буквички ще ви се набие в главата? ;х

DownloadVirus
06-14-2011, 15:57
Има ефект ако тренираш :) Ако се въртиш като някъв клоун ефектът най-много да е да ти се откъснат топките от лоста ;)

loveca777
06-14-2011, 16:06
Всеки избира за себе си най-доброто. Вие тук убеждавате,че стрийта е много по-добре. Логично възниква въпроса,какво търсите тогава в залата? Защо не изберете по-доброто за себе си?

А между другото тая тема вече е на 20-а страница,обърна се изцяло на спам и може би е най-добре да бъде заключена. В бибитайма за спамене дори раздават бан на участващите.

Сега ще питам и тебе, къде прочете, че съм написал стийт фитнеса е много по- добре? За пореден път казвам:

ЗАЩИТАВАМ ТОВА, ЧЕ СТРИЙТ ФИТНЕСА ИМА ЕФЕКТ И НЕ Е ТОВА ЗА КОЕТО ГО МИСЛИТЕ, А НЕ ЧЕ Е НАЙ- ДОБРОТО НЕЩО В СВЕТА!

Може би с по големи буквички ще ви се набие в главата? ;х
+1
virus - теб като ти се върти - ходи се върти - аз тренирам!

DownloadVirus
06-14-2011, 16:46
Колко са смешни днешните недоразли :) щом ми правиш глупави коремни и някви си слнца клоунсите номерца си просто клоун и това си личи :)

Пак не разбрах какъв ти е хранителният режим ?

loveca777
06-14-2011, 17:20
ти се научи да четеш ,че от много фитнес си забравил как се прави това!
Никъде не съм писал ,че правя слънца

DownloadVirus
06-14-2011, 17:25
Я обясни за хранителият си режим какъв е не ми се обеснявай в любов :)

loveca777
06-14-2011, 17:50
:razz:
Нямам възможност да спазвам за сега хранителен режим

DownloadVirus
06-14-2011, 17:52
Ти сложи край на спора :) Вече всичко се разбра :)

loveca777
06-14-2011, 18:08
Ти сложи край на спора :) Вече всичко се разбра :)
А ти спри да ръсиш глупости

DownloadVirus
06-14-2011, 18:11
Ти си класически лостаджия,без хранителен режим,с въртене само на лоста,преставям си и на какво приличаш ;)

navar
06-14-2011, 20:27
има лесен начин-качвай снимка,и затвори устата на вируса :)

DownloadVirus
06-14-2011, 21:01
има лесен начин-качвай снимка,и затвори устата на вируса :)

За съжаление не може защото "още не е напреднал"

misho1993
06-14-2011, 21:45
Ами не ви пожелавам да изпаднете в моето финансово положение, да разберете, че не всеки може да си позволи режим... Не може да набиваш мръвки яйца и извари като невидял и после да се сравняваш с някой дето яде мръвка само за аромат ;)

vladicha
06-15-2011, 03:35
Ти си класически лостаджия,без хранителен режим,с въртене само на лоста,преставям си и на какво приличаш ;)

Съвсем случайно попаднах на темата... не мога да проумея безхаберието, което цари.

Някой да се е замислял, че лостовете не изключват хранителен режим? От 6 години тренирам редовно, започнах само с фитнес, постепенно минах почти изцяло към лостове. Не заради пари, аз пак си тренирам във фитнес зала, но 3/4 от тренировките ми са на 'лостове', или каквото намеря като заместител. Между другото, за точно 5 седмици качих над 2кг (1.84, 86-7, ако някой се интересува), правейки само лостове, е, понякога с тежести (жилетки, дъмбели, каквото дойде). Разбира се, с добро хранене и сън...

@ DwonloadVirus - най-голямата простотия на света беше, че особено рамо не можеш да направиш. Мога да ти покажа поне 5 упражнения, които са си чисто силови. Всъщност, рамо трицепс, гръб, корем и предмишница са ми силните групи, а въобще не ги тренирам с тежести. Останалото само го довършвам с някоя и друга лека щанга...

Крака надали може да направиш на успоредката, донякъде затова и не тренирам навън.

Последно, нека си представим фитнес маниак и 'прост лостаджия', с разликата, че вторият има малко по-малко маса. Единият се оправдава, че е много тежък и здрав, затова не се набира като хората, другият прави 10-ка с 30кг дъмбел, после започва силови. Кое ли е по-впечатляващо като сила И визия? ...

SolomonIceberg
06-15-2011, 05:49
Аз в бойните изкуства имам слаб личен опит-2 години такуондо.
Да, обаче това не ти пречи да напишеш следната глупост :


Но все пак мисля,че за бойни спортове е по-добре стрийт фитнес-издържливост,бързина...Явно за две години си прогледнал в дълбоките тайни на биомеханиката и физиологията на човешкото тяло...



Иначе тоя дето най-много ме възхищава е истинска машина-тренира ММА от години наред и е 85 кила и успява да се набере с мен на гръб-+70 кила 3 пъти.
Е, аз ще се набера с него 3 пъти :)


На тичане,скок от място и такива не мисля,че имаш особен шанс,ако си 100 кила(освен ако не си и 2 метра де).
Дали?
3.20 скок от място без да го тренирам целенасочено.100 метра под 12 секунди с шапйкове...без да съм 2 метра - 1.85 :)



За боя не знам,но човека бая си го бива,така че или и ти си няква машина,или самочувствието ти е много високо :)
Е, ти не знаеш, но аз знам понеже съм един от първите хора в БГ, които са почнали да тренират ММА и най-вероятно неговите години наред в най-добрия случай са на една трета от моите :)
Машина съм :) И самочувстието ми е високо :)


сложи 1 снимка,ако искаш.
Що ти е?
Сестра си ли ще ми нареждаш за гадже или гаджето ти влиза от твоя акаунт ? :razz:


Мога и 40 набирания, и 60 кофички
Не лъжи - става въпрос да ги правиш наведнъж.Кога за последни си го правил, а?

navar
06-15-2011, 06:28
Соломоне да вземем да постнем една снимка на младежите ,да речем оная-"добрия,лошия злия и the sad" за да разберат че всъщност с теб сме джуджета ...бухахахах..
явно тук всеки познава по няколко "машини" я такива за стрийтфитнес,я ММА такива,я кикбоксьори,или муайтай бойци,плюс задължителните стриййтфайтъри,дет убиват човек с един удар...
основното което се прави,е да се искат съвети,които не се слушат..да се търси мнение което е задължително като тяхното..
единия бил тежък и не можел да се набере 10 пъти-има и такива,ама същите тези клякат с по 200 кила 10 пъти ,което момчето правещо 10 набирания с тежест надали може да си представи как става- и какво от това ??
идеята на стрийтфитнеса е да поддържаш няква елементарна форма,и най вече да впечатляваш гаджетата въртейки се на лоста..по наше време тва го правеха тези които се занимават с брейк...

но кой е машина-ако малко си бяхте понапънали мозъците ,щяхте да сте наясно кои са тези двамата "дъртаци" дет така ни кастрят...явно можем да си го позволим щом го правим,а?

DownloadVirus
06-15-2011, 07:51
Ти си класически лостаджия,без хранителен режим,с въртене само на лоста,преставям си и на какво приличаш ;)

Съвсем случайно попаднах на темата... не мога да проумея безхаберието, което цари.

Някой да се е замислял, че лостовете не изключват хранителен режим? От 6 години тренирам редовно, започнах само с фитнес, постепенно минах почти изцяло към лостове. Не заради пари, аз пак си тренирам във фитнес зала, но 3/4 от тренировките ми са на 'лостове', или каквото намеря като заместител. Между другото, за точно 5 седмици качих над 2кг (1.84, 86-7, ако някой се интересува), правейки само лостове, е, понякога с тежести (жилетки, дъмбели, каквото дойде). Разбира се, с добро хранене и сън...

@ DwonloadVirus - най-голямата простотия на света беше, че особено рамо не можеш да направиш. Мога да ти покажа поне 5 упражнения, които са си чисто силови. Всъщност, рамо трицепс, гръб, корем и предмишница са ми силните групи, а въобще не ги тренирам с тежести. Останалото само го довършвам с някоя и друга лека щанга...

Крака надали може да направиш на успоредката, донякъде затова и не тренирам навън.

Последно, нека си представим фитнес маниак и 'прост лостаджия', с разликата, че вторият има малко по-малко маса. Единият се оправдава, че е много тежък и здрав, затова не се набира като хората, другият прави 10-ка с 30кг дъмбел, после започва силови. Кое ли е по-впечатляващо като сила И визия? ...

Де я тая визия дето я говориш бе пич ? :) Нещо май се бъркаш! Са сила няма да става въпрос,лоста си е за фън и тва е , да се кефят дечурлигата ;)

SolomonIceberg
06-15-2011, 08:18
Соломоне да вземем да постнем една снимка на младежите ,да речем оная-"добрия,лошия злия и the sad" за да разберат че всъщност с теб сме джуджета ...бухахахах..
явно тук всеки познава по няколко "машини" я такива за стрийтфитнес,я ММА такива,я кикбоксьори,или муайтай бойци,плюс задължителните стриййтфайтъри,дет убиват човек с един удар...
основното което се прави,е да се искат съвети,които не се слушат..да се търси мнение което е задължително като тяхното..
единия бил тежък и не можел да се набере 10 пъти-има и такива,ама същите тези клякат с по 200 кила 10 пъти ,което момчето правещо 10 набирания с тежест надали може да си представи как става- и какво от това ??
идеята на стрийтфитнеса е да поддържаш няква елементарна форма,и най вече да впечатляваш гаджетата въртейки се на лоста..по наше време тва го правеха тези които се занимават с брейк...

но кой е машина-ако малко си бяхте понапънали мозъците ,щяхте да сте наясно кои са тези двамата "дъртаци" дет така ни кастрят...явно можем да си го позволим щом го правим,а?


Ако им сложим оная снимка ше ги зарежат гаджетата - ще разберат изведнъж, че досега са си имали приятели-деца :)
Иначе си абсолютно прав - самия тремин стийтфитнес означава точно това - елементарно подържане на форма.Нищо повече.И не мога да разбера защо това, че някой се набира с 10-20-30 кг ги впечатлява толкова?Че един 130 килограмов човек, който при започването си на тренировките не може да направи 2 набирания, след два месеца трениране на тяга и обръщане-изтласкване почва да се набира 15 пъти...ама нека си се самозаблуждават...един ден ше дойдат на другата гара... :)

RoSKo0o0
06-15-2011, 08:21
^ На мястото, където тренирам идва един пич, той е 2-ри курс студент (значи говоря само какво са ми казали, може да не е вярно) и тренирал уж от 8 клас...което ще рече 7 години и наистина първата ми асоциация беше, че ходи на фитнес, защото имаше бая голям гръб, ръце... не се е събличал. Има и момчета, които само от лицеви опори са направили наистина много добри и масивни гърди, които и на фитнеса някои не могат да направят. Но все пак аз зад тези факти не заставам, защото всички знаем какви сме българите... може да си ходил 50 години на фитнес и после да тръгнеш на лостове и да кажеш, че си направил това тяло само на лостове, за да си пред другите. :)

DownloadVirus
06-15-2011, 08:27
EDIT!

RoSKo0o0
06-15-2011, 08:39
Вируса и неговите подчинени са прави за едно. :lol: Специално в Русия, респективно България, като пълните копирачи още от Бай Тошковото време... окепазихте "Street Fitness"... значи като почнат всички с тея "мъртвила", "самолети", слънца", коремни..."задни везни и т.н. направо лошо ми става. Аре един примерен клип...
http://www.youtube.com/watch?v=w8HP8Pa55Ys
Тука, бате, като се съберат на едно място 100 човека само се въртят... и погледнете кое е по-атрактивно... негъра дето прави коремни или тея които показват сила и издръжливост?

SolomonIceberg
06-15-2011, 08:56
^ На мястото, където тренирам идва един пич, той е 2-ри курс студент (значи говоря само какво са ми казали, може да не е вярно) и тренирал уж от 8 клас...което ще рече 7 години и наистина първата ми асоциация беше, че ходи на фитнес, защото имаше бая голям гръб, ръце... не се е събличал. Има и момчета, които само от лицеви опори са направили наистина много добри и масивни гърди, които и на фитнеса някои не могат да направят. Но все пак аз зад тези факти не заставам, защото всички знаем какви сме българите... може да си ходил 50 години на фитнес и после да тръгнеш на лостове и да кажеш, че си направил това тяло само на лостове, за да си пред другите. :)
Тоя не се е събличал, ма ти разбра, че е масивен :) ?
И тия момчета от лицеви са станали като Преслава в гърдите, а?
А за хапчета и инжекции да си чувал?



Вируса и неговите подчинени са прави за едно. Специално в Русия, респективно България, като пълните копирачи още от Бай Тошковото време... окепазихте "Street Fitness"... значи като почнат всички с тея "мъртвила", "самолети", слънца", коремни..."задни везни и т.н. направо лошо ми става. Аре един примерен клип...
http://www.youtube.com/watch?v=w8HP8Pa55Ys
Тука, бате, като се съберат на едно място 100 човека само се въртят... и погледнете кое е по-атрактивно... негъра дето прави коремни или тея които показват сила и издръжливост?

Уау, че си категоричен за времената когато ти си бил още в еротичните сънища на баща си :)

А тва клипче - преди 20 години в двора на Спортното гимнастиците и борците ги правеха тия неща в междучасията :-P

RoSKo0o0
06-15-2011, 09:10
Ами беше по една тениска и по принцип си личи :) Като застане до мен и е два пъти колкото мен... близко до ума :)

SolomonIceberg
06-15-2011, 09:24
Като застане до мен и е два пъти колкото мен... близко до ума :)
Ми не, близко до ума е, че не си особено масивен ти :)
Нали знаеш, че всичко е относително все пак :)

DownloadVirus
06-15-2011, 09:29
Roskoo сам го казваш,това си е за шоуто,ние не ходим в залата с цел просто да се забавляваме,ако забавата съвпада с тренировката добре - ако не , не ни е б е , КАПИШ ?!

RoSKo0o0
06-15-2011, 09:43
Соломон... не знам как с тези мерки мога да съм масивен...
Вирус... аз го казах вече... ходя да тренирам, не да клоунствам.

SolomonIceberg
06-15-2011, 09:57
Соломон... не знам как с тези мерки мога да съм масивен...
Вирус... аз го казах вече... ходя да тренирам, не да клоунствам.
Е, аз от къде да ти знам мерките?

DownloadVirus
06-15-2011, 10:07
1.60 , 200 kg , 2% подкожни мазнини --> Чиста мускулна маса :shock:

RoSKo0o0
06-15-2011, 10:44
Ами имаше такива теми горещи... и съм писал на последните страници :) Все тая... живи и здрави да сте. Малко на тролове ми биете, но не може без вас :)

DownloadVirus
06-15-2011, 10:56
Ами имаше такива теми горещи... и съм писал на последните страници :) Все тая... живи и здрави да сте. Малко на тролове ми биете, но не може без вас :)

И това сигурно защото във фитнес залата ставаш нисък?Познах ли? :-o

loveca777
06-15-2011, 11:34
Вируса и неговите подчинени са прави за едно. :lol: Специално в Русия, респективно България, като пълните копирачи още от Бай Тошковото време... окепазихте "Street Fitness"... значи като почнат всички с тея "мъртвила", "самолети", слънца", коремни..."задни везни и т.н. направо лошо ми става. Аре един примерен клип...
http://www.youtube.com/watch?v=w8HP8Pa55Ys
Тука, бате, като се съберат на едно място 100 човека само се въртят... и погледнете кое е по-атрактивно... негъра дето прави коремни или тея които показват сила и издръжливост?
:razz: Ти за да се научиш да правиш тези везни и самолети - първо трябва да се научиш да се набираш
След няколко месеца пак ми пиши тук, да те видя дали пак така ще приказваш
-------------------------
Соломон
И 50 чисти набирания мога да ти направя на веднъж
Щом към 30 правя с широк хват
А кофичките съм свикнал да ги правя на по широка успоредка
научих се на правя и L кофички, които са доста по трудни от L набирания
Мога и от тези хофички дето си спускам лактите - и пак се вдигам

SolomonIceberg
06-15-2011, 11:49
Соломон
И 50 чисти набирания мога да ти направя на веднъж
Щом към 30 правя с широк хват
А кофичките съм свикнал да ги правя на по широка успоредка
научих се на правя и L кофички, които са доста по трудни от L набирания
Мога и от тези хофички дето си спускам лактите - и пак се вдигам
Викам първо да пробваш, па после да пишеш, а?
Щото и аз мисля едно ма някой пъти става друго или по-правилно не става това, което си мисля :)
И ти говоря за 50 набирания с широк надхват :) Инак на твоите години и аз можех толкова, с тая разлика, че имах към 215 кг тяга и 180 кг клек :)

DownloadVirus
06-15-2011, 11:49
Ловецо остай кофите за боклуджиите,вземи почни да ядеш щото така всички приличате на някакъв сдъвкан и изплют боб ;) И ако можеш да правиш тези номера като си 1.80 и 90-95 кг поне нещо ще си направил , въпреки , че пак си остават клоунски номерца :)

DownloadVirus
06-15-2011, 11:59
Соломон
И 50 чисти набирания мога да ти направя на веднъж
Щом към 30 правя с широк хват
А кофичките съм свикнал да ги правя на по широка успоредка
научих се на правя и L кофички, които са доста по трудни от L набирания
Мога и от тези хофички дето си спускам лактите - и пак се вдигам
Викам първо да пробваш, па после да пишеш, а?
Щото и аз мисля едно ма някой пъти става друго или по-правилно не става това, което си мисля :)
И ти говоря за 50 набирания с широк надхват :) Инак на твоите години и аз можех толкова, с тая разлика, че имах към 215 кг тяга и 180 кг клек :)

Ехеее 215 тяга и 180 клек на 16 години ? :D :D

loveca777
06-15-2011, 12:05
Аз съм някъде на това ниво - само силовите ми куцат, защото не им научих правилно техниката и не ги правя като него както и онова упражнение на успоредката дето се вдига на горе го уча...
Но мисля ,че се набирам повече от tozi

http://www.youtube.com/watch?v=QHMJfdNlo0o&feature=player_detailpage


Соломон - не мога да повярвам ,че на възрастта ми си правил 180 клек, просто сега не знам дали въобще има някое момче в България да прави с толкова лег и клек

DownloadVirus
И аз искам , ама не е много лесно да ядеш много
Смисъл хладилника не винаги е пълен 8-)

SolomonIceberg
06-15-2011, 12:06
Соломон
И 50 чисти набирания мога да ти направя на веднъж
Щом към 30 правя с широк хват
А кофичките съм свикнал да ги правя на по широка успоредка
научих се на правя и L кофички, които са доста по трудни от L набирания
Мога и от тези хофички дето си спускам лактите - и пак се вдигам
Викам първо да пробваш, па после да пишеш, а?
Щото и аз мисля едно ма някой пъти става друго или по-правилно не става това, което си мисля :)
И ти говоря за 50 набирания с широк надхват :) Инак на твоите години и аз можех толкова, с тая разлика, че имах към 215 кг тяга и 180 кг клек :)

Ехеее 215 тяга и 180 клек на 16 години ? :D :D
Не ве, бях почти на 18, ма то е същото :)
И тренирах като пълен глупак :)

SolomonIceberg
06-15-2011, 12:08
Аз съм някъде на това ниво - само силовите ми куцат, защото не им научих правилно техниката и не ги правя като него както и онова упражнение на успоредката дето се вдига на горе го уча...
Но мисля ,че се набирам повече от tozi

http://www.youtube.com/watch?v=QHMJfdNlo0o&feature=player_detailpage


Соломон - не мога да повярвам ,че на възрастта ми си правил 180 клек, просто сега не знам дали въобще има някое момче в България да прави с толкова лег и клек

DownloadVirus
И аз искам , ама не е много лесно да ядеш много
Смисъл хладилника не винаги е пълен 8-)

Има и то доста - щангистите в 10 клас не ги харесват тия кила :)

А няма да ти казвам, че навремето имаше един пич, който на 16-17 буташе 200 кила лег, 500 кг на лег преса за крака и имаше над 50 ръка :)

DownloadVirus
06-15-2011, 12:14
Аз съм някъде на това ниво - само силовите ми куцат, защото не им научих правилно техниката и не ги правя като него както и онова упражнение на успоредката дето се вдига на горе го уча...
Но мисля ,че се набирам повече от tozi

http://www.youtube.com/watch?v=QHMJfdNlo0o&feature=player_detailpage


Соломон - не мога да повярвам ,че на възрастта ми си правил 180 клек, просто сега не знам дали въобще има някое момче в България да прави с толкова лег и клек

DownloadVirus
И аз искам , ама не е много лесно да ядеш много
Смисъл хладилника не винаги е пълен 8-)

Има и то доста - щангистите в 10 клас не ги харесват тия кила :)

А няма да ти казвам, че навремето имаше един пич, който на 16-17 буташе 200 кила лег, 500 кг на лег преса за крака и имаше над 50 ръка :)

Соломон няма нужда да говориш за мен в трето лице ! Тука съм :D :D

loveca777
06-15-2011, 12:15
луд луд е бил :shock:

DownloadVirus
06-15-2011, 12:19
луд луд е бил :shock:

Добре! :-x :-x Продължавате да говорите за мен в трето лице , тук съм бе ей ! , ама бутам 250 кг лег не 200 ;)

loveca777
06-15-2011, 12:20
:D :D

SolomonIceberg
06-15-2011, 12:27
луд луд е бил :shock:

Добре! :-x :-x Продължавате да говорите за мен в трето лице , тук съм бе ей ! , ама бутам 250 кг лег не 200 ;)
Браво, браво :D

misho1993
06-15-2011, 14:06
И ако можеш да правиш тези номера като си 1.80 и 90-95 кг поне нещо ще си направил

17 годишен от пазарджик, прави задна везна с 3 човека г/д по 60-70 кг овиснали се на каиши за него... Тренира само лост, направи сметката ;))

DownloadVirus
06-15-2011, 14:52
И ако можеш да правиш тези номера като си 1.80 и 90-95 кг поне нещо ще си направил

17 годишен от пазарджик, прави задна везна с 3 човека г/д по 60-70 кг овиснали се на каиши за него... Тренира само лост, направи сметката ;))

Един човек в мойта зала слага 450 кг на лега и прави 20 повторения като всяко повторение е 40 секунди 20 секунди надоли 20 секунди нагоре и това му е за загрявка . На 12 години е , ама е машина :)

RoSKo0o0
06-15-2011, 15:10
Ох, ловецо... моето момче... от 7 месеца ходя и въобще нямам желание да ги правя тези неща... има хора с по-малък стаж и ги правят... моля ти се, стига глупости.

Тоя на снимката не ме кефи, не ми харесва :(

loveca777
06-15-2011, 15:21
Ох, ловецо... моето момче... от 7 месеца ходя и въобще нямам желание да ги правя тези неща... има хора с по-малък стаж и ги правят... моля ти се, стига глупости.

Тоя на снимката не ме кефи, не ми харесва :(
И какво правиш?
Само се набираш и кофички - та то само гърбът тренираш?


И аз преди като тренирах от 7 месеца само се набирахх
И никаква файда
По добре разнообрази малко- да стегнеш тялото

RoSKo0o0
06-15-2011, 17:20
Хаха... :) Лелеее :) При мен пък файда има и всички я виждат :) И тялото ми е много по-добре от тея, които се люшкат само :)
Не правя само гръб - да почна да става "V", и гърди правя и трицепс и бицепс и корем :) Основните неща като упражненията които правят не засягат примерно само едната част на трицепса... има упражнения (както вече казах) на хоризонталните стълби, на маймунските, които яко влизат за предмишница, трицепс и т.н.
При мен резултатите са добри, виждам се с хора, с които не съм се виждал отдавна, казват, че има промяна и ме питат дали тренирам нещо. Това е :) Правя го за вътрешен тонус и се оценява и от околните. Това е, което искам ;)
Знаеш, че трицепса е триглав мускул... правя упражнения, с които се старая да го натоваря изцяло... а не само кофи на тясна успоредка и това да е... нали гледам повечето, които идват да тренират... правят точно набирания с 2 хвата и кофи и това е.... аз правя само 3 различни упражнения за всяка мускулна група (за предмишница нямам толкова де)...

едит: а тялото ми няма как да е по-стегнато оттова... (само долната част на корема е зле...) оттук нататък само маса трябва, което е доста трудно постижимо и ше чакаме зимата ;)

DownloadVirus
06-15-2011, 17:35
Roskooo не говори глупости бе :D На 15-16 години и не можел повече нищо да направи,лимита на възможностите си малко хора го достигат! МНОГО МАЛКО! И то това става след 40..

А ако мислиш,че не можеш да качиш маса през лятото вземеш да почнеш се храниш по моя режим ли си викам аз,ако не качиш,ще си го резна :)

RoSKo0o0
06-15-2011, 17:58
А няма начин просто - би трябвало, ама по колко лева излиза на ден?

DownloadVirus
06-15-2011, 18:02
А няма начин просто - би трябвало, ама по колко лева излиза на ден?

Нормално излиза на ден,да ти дам моят режим да го пробваш! Сметнал съм колко струва на ден всяко едно (като вписвам и добавките вътре дето са доста!) и пилето го пиша 10 лева кг-то общо взето ако те интересува ще ти го дам!!

Излиза ми 400 лева ама на тебе може ти излезе по-евтино не знам!!!

loveca777
06-15-2011, 18:08
Тялото ти не , че има още много да иска да се стяга- ама наистина многo ;)
И не ти ли омръзна само от набирания и едно и вдигане на крака от вис?
Почни коремни с везна да правиш поне..

RoSKo0o0
06-15-2011, 18:14
Вирус, ами интересувам се... само да не искаш някви пари. 400 лева на месец нали??? :D На мен ще ми излезе по-евтино, защото това количество храна няма да имам къде да го набутам просто...

loveca7777... значи, брат... писна ми да ти обяснявам... казвам ти го за последен път общо правя на тренировка около 10 различни упражнения... дори не си вдигам краката от вис омг! Какво говориш??
Коремни мога... силово почти мога - НЕ МИ ТРЯБВАТ... добре се развивам така, няма да променям метода си на трениране. Казах ти... люшкялниците ми се хвалят, че ходят от 2 години, но изглеждам по-добре от тях. Спирам до тук, не обичам да се хваля, а и го нямам самочувствието затова...

DownloadVirus
06-15-2011, 18:16
400 лева струва хранителният режим на месец! И не ти искам никви пари! Ако искаш ще направя отделна тема и ще го постна! ВВД е за качване на мускулна маса и то ДОООООСТА добре изпипан ;)

RoSKo0o0
06-15-2011, 18:20
Ами ако може пусни :) Моята цел е поне да чукна 80-тте по принцип. Повече не искам сякаш... но това след години.

DA0Trooper
06-15-2011, 18:22
вирусе дека 400 лева на месец бре лъв? кво ядеш на ден? и колко си кг

DownloadVirus
06-15-2011, 18:24
Виж ще ти я пусна да ти кажа,че съм 85 кг ! 1.81 и най-вероятно да ти се стори ДООООСТА тежка , тоест да омазниш с две думи ;)

loveca777
06-15-2011, 18:25
Бе кой ти говори за люшкане

Има хиляди упражнения
И за какво не си вдегаш краката от вис - нали искаш релеф
Научи предната везна - много здраво стяга корема и тялото
Разнообрязи малко де
:)

DownloadVirus
06-15-2011, 18:29
Ловецо стига дава мнения щото са доста некомпетентни :D Кви крака от вис за релеф бе момко не ме разсмивай ;d

loveca777
06-15-2011, 18:30
бе за корем чадо мое 8)

RoSKo0o0
06-15-2011, 18:31
Ох, не виждам повече смисъл да се обяснявам. Не виждам как можеш да разнообразиш 20 упражнения (които включват обратна кофа...) просто ме разбиваш!

едит: ако искаш да ти ги изброявам? Най-лесните и най-базови упражнения, които много хора не правят и после се оплакват "защо това ми е така, а не така.."...

loveca777
06-15-2011, 18:33
ти праш набиране , кофички , и някви подобни - научи поне и гръбното

DownloadVirus
06-15-2011, 18:37
бе за корем чадо мое 8)

Ако направиш корем от вис на лост ела ми се обади! Ама то лостаджиите е нормално като са толкова неуки,то не стига само някви клоунски номерца да правиш трябва и малко да прочетеш ;)

Без хранителен режим прави си колкот си искаш упражнения и квито искаш за корем "чадо мое" нищо няма да направиш ;0

RoSKo0o0
06-15-2011, 18:38
Олее... кажи ми гръбното за какво е, хайде... ще го направиш 2-3 и ае.. (или там колкото)... прави си ги тези маймунджолъци и ще видим до следващото лято кой как ще е.
За мен Street Fitness-а не е това, което го правят 90% от гимнастиците в България. И онзи от Украйна пича... или е някъв no lifer... или е гимнастик, защото тези движения, които прави... ше ме извиняваш ама абсурд да се научат от самосебе си без професионална помощ...

loveca777
06-15-2011, 18:47
deca moi-
http://www.youtube.com/watch?v=He_-p-1bisI&feature=player_detailpage

Точно стриит фитнес е на Денис Украинеца истински - I bavno silovo se uchi na ulicata...
http://www.youtube.com/watch?v=jlvn5iSR8sw&feature=player_detailpage#t=51s

http://www.youtube.com/watch?v=OFIJjgDRjKA&feature=player_detailpage

DownloadVirus
06-15-2011, 18:51
Оф ловецо да ти го река право в лицето вече доста си неук,това не знам на какво се дължи ама поработи над това най-добре ;)

Не разбрах само за кво ми показваш клипа? За да видя,че тоя прави от вис и има плочки и кво общо? Се едно аз да покажа Арнолд и да ти кажа ако влезнеш във фитнес залата ще станеш като него..

Земи почни да четеш малко щото вече не траем толкова неуки хора!!!!

loveca777
06-15-2011, 18:53
аз да съм казал ,че не трябва задължително хранителен режим?
Просто показвам на рошко упражнения за корем :)

DownloadVirus
06-15-2011, 18:55
То 1000 упражнения ама да ти и река това момче на клипа прави упражнението грешно така че..Бум и пляс - прост лостаджия е тоя ;)

loveca777
06-15-2011, 18:57
Не говори така ,че хич не познаваш кой е Демич..
I go pravi pravilno

DownloadVirus
06-15-2011, 18:59
Като го гледам никъв не е ;) С -10 кг под ръста си ;) И прави упражнението грешно,кой е той-НЕУК ПРОСТАК НАЙ-ВЕРОЯТНО :)

Упражнението е грешно,хваща и двете фази на почивка-пълен балък ;)

RoSKo0o0
06-15-2011, 19:04
Силовото е най-комплексното упражнение за горната част. Всичко друго е "кой съм аз вееее"..... знам го това упражнение, правил съм го, но си следвам друга програма и за 3-4 месеца дава резултат, но без режим надали ще направя нещо сериозно.
И не ми е ясно защо все викаш "деца" след като ти си най-малкия тук?

едит: не ми отговаряй... отговорът го знам след като си погледнах коментарите във вибокс от 2007 година по всичко си личи, че съм бил най-умният човек на света!

loveca777
06-15-2011, 19:11
Teencheta
kvi silovi si pravil. s ediniq lakadqt edvam
i samo s nabirane - nishto ne stava, nauchi se na bavno silovo ...

loveca777
06-15-2011, 19:11
i kakvi komentari
spodeli

DownloadVirus
06-15-2011, 19:14
Ловецо що пишеш на ЛАЙНЯНИЦА ?

loveca777
06-15-2011, 19:16
щото рошко ми дрънка лайняници
ти също
Демич е по добър и от Тачев

DownloadVirus
06-15-2011, 19:21
А бе гледай сега нещо моето дете,ти не си някакво жури да преценяваш кой е по-добър,нито имаш знания,нито критерия,нито нищо. Ако говорим за визия ония Тачев ли е мачев ли е къв е,пък тоя кльощавият може да прави по-клоуски номера,да почне поне да си изкарва хляба с тва :)

loveca777
06-15-2011, 19:27
:razz: :razz:
Почни ти да си изкарваш хляба от културизъм в БЪЛГАРИЯ -да те видя
Камо ли от лостове някой да печели
За това е измислена - гимнастиката на халки

DownloadVirus
06-15-2011, 19:31
Ако си умен и от културизъм ще изкараш доста пари ,не от явяване на състазания..

Но пък това щом прави тия номерца да ги прави пред публика и да му плащат ,защо да не става ,хората искат да се забавляват и да видят нещо по-атрактивно и различно :) Пък това,че няма никва визия и има само едни плочки -заеби - то 90+% са си така от тия лостаджиите ;)

loveca777
06-15-2011, 19:45
идвай в България да ти пратя по вбокс 7 - да видиш каква визия има!

RoSKo0o0
06-15-2011, 20:02
Ох...loveca777.... по принцип е логично "лостаджиите" да се обединят срещу срещу фитнес маниаците, ама ти си безнадежден случай.(аз не съм фанатик да правя такива обединения...) Толкова глупости издрънка, че нямам думи. И съм убеден, че един ден след 2-3 години ще се върнеш към тези разговори тук и ще си кажеш "какъв съм бил тъп"... Няма какво да коментирам.

loveca777
06-15-2011, 20:32
Ох...loveca777.... по принцип е логично "лостаджиите" да се обединят срещу срещу фитнес маниаците, ама ти си безнадежден случай.(аз не съм фанатик да правя такива обединения...) Толкова глупости издрънка, че нямам думи. И съм убеден, че един ден след 2-3 години ще се върнеш към тези разговори тук и ще си кажеш "какъв съм бил тъп"... Няма какво да коментирам.
кога пък аз съм говорил против лостовете? :shock:
Ще те видя след 2, 3 месеца като ти омръсне да правиш все ,,базови и главни упражнения какво ще пишеш
Щото и аз преди не бях по коремните , везните ...

ZipFail
06-15-2011, 20:35
И като упраженение ти стане скучно го спираш, така ли бе ловецо ? Успех в тренировките ти пожелавам :)

RoSKo0o0
06-15-2011, 20:37
ОМГ!!! ОМГ!! ОМГ!!

loveca777
06-15-2011, 20:38
не бе баце
Като ми стане лесно , го заменям с по трудно
нещо такова
няма цял живот само да се набирам и на края да правя 100 набирания и нищо друго ...

DownloadVirus
06-15-2011, 20:47
Ловецо що мразиш толкова много лостовете и лостаджиите не мога те разбера честно :)))

loveca777
06-15-2011, 20:49
:razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

DownloadVirus
06-15-2011, 20:54
Смей се :))

loveca777
06-15-2011, 21:02
Човеко разбери на-накрая ,че фитнеса е работата !
Лостовете са само за дечурлигата
Тръгни да ядеш, и спри с тези лостове - ходи малко и на фитнес ! :)

DownloadVirus
06-15-2011, 21:05
Еми аз ходя на фитнес и всеки ден правя по 3-4 серии коремни преси и 3-4 серии лицеви опори от 2 седмици насам и виждам,че има голям резултат,горе долу като гърдите на тоя изрода Колман са ми ,явно съм генетично чудовище,иначе всичко друго ми е яко без да го тренирам ,не се нуждая нито да ям нито да тренирам за да съм як,пак си дигам 400 кг от лег за 20 повторения и пак правя набирания широк надхват с 300 кг вързани за кръста за 50 повторения,мога и още ама ми писва и заспивам,няма смисъл от нищо ;)

DownloadVirus
06-15-2011, 21:13
А и да не забравя един път правих силови като бях вързал лека кола на кръста си,направих 60 силови за 17 секунди,ама почнах да се онасям леко,заспах и после виж кво стана в Япония преди няколко месеца,много се извинявам!

loveca777
06-15-2011, 21:13
:) И аз горе долу съм така
В моето семейство е генетично - само един път съм ходил на лостовете и направих задна везна с 5 прасета хвана ли ме и така стоях 1 денонощие
И предпочитам да ходя да правя мъртва тяга - 1 000 000 кг :)
имам един познат дето не е надарен генетично - ходи много на фитнес и на лостове , направо всеки ден от дълги години - но се набира само 1 път, и прави мъртва тяга само с 1,5 :( горкия

DownloadVirus
06-15-2011, 21:15
Прочети какво ти викам! И внимавай защото такива като нас са опасни! Виж тва за Япония дето ти викам ;)

loveca777
06-15-2011, 21:17
о ти не дей зя Япония оня ден пръднах - съжалявам за торнадото в Америка :(
И много трябва да внимаваме да не направим апокалипсис :booooomb:

DownloadVirus
06-15-2011, 21:19
Хаха пръднал и торнадо , а ?

Аз като се оригна цялата вселена се мести с няколко светлинни години! Най-вероятно може вместо след 20 милярда години,вселената да раздроби след 2 века ! Ако се продължава така!

loveca777
06-15-2011, 21:23
:D
е споко брат - тя вселената нали се върти около нас - нали смее най-големите и по-малките неща се въртят около по големите 8)
А и нищо не умира на празно - ще създадем нова 8-)

misho1993
06-16-2011, 09:49
@virus

Не се шегувам за везната с 3-ма човека, ако имаше в-бокс щеше да разбереш, има го на видеото от събирането в пловдив ;)

DownloadVirus
06-16-2011, 10:40
@virus

Не се шегувам за везната с 3-ма човека, ако имаше в-бокс щеше да разбереш, има го на видеото от събирането в пловдив ;)

Е малко възможно не знам,но пък я дай да го видя как изглежда,ква му е визията :) Никва ?! :)

DownloadVirus
06-17-2011, 20:53
Ловецо ако висна на тебе можеш ли напраи 10 повторения широк надхват (85 кг съм :) )

loveca777
06-17-2011, 21:01
пф ти ще си ми като перце
Аз с 120 - 150 кг правя по 50 ... 8-)

DownloadVirus
06-17-2011, 21:05
Не се смей ! Сериозно питам ;)

loveca777
06-17-2011, 21:21
и защо ме питаш
То и myrt не знам дали ще може...

r19
06-17-2011, 22:07
8-10 повторения (3 серии)
http://www.youtube.com/user/passion4profession#p/c/3085FF82A46921D3/0/iUNoLR0pYjY

LookAtMeNow
06-17-2011, 22:26
16 набирания (3 серии)

vikiraa
06-21-2011, 06:36
И 1 не мога ... (серизна съм) :D

DownloadVirus
06-21-2011, 07:35
Ловецоо прав излезнах брато :)

Тия лостове са само за лостаджиите с по 50-55 килца

На връщане от Пловдив (като се прибирах от Гърция) спряхме в селото ни там и наблизо имаше пързалки катерушки и един лост прикрепен към люлка.Рекох и аз да се направя на някъв лостаджия,ама направих 7-8 набирания ,залюлях се леко,за да се засиля и едва не си изкарах ангелите,като лоста кривна на една страна,баси факаната раота ..

RoSKo0o0
06-21-2011, 07:57
^ ееее, ти па... не е така :) Ти каза, че си 85 КГ и тука идват толкова тежки. :) Само че в началото приличат на...

DownloadVirus
06-21-2011, 08:30
^ ееее, ти па... не е така :) Ти каза, че си 85 КГ и тука идват толкова тежки. :) Само че в началото приличат на...

Остай е брато,мн травматично преживяване,от ся нататък и във фитнеса трябва внимавам,че земе се счупи някой лост и там ще се пребия,ама па там заковано и правят и 100+ кг :D

Направо ебаси тъпата история бро..Ся който иска се люшка няма стане ;d;d

loveca777
06-21-2011, 11:52
Аз съм 63 , ти си 85 кг
Как искаш да се набера с теб, при положение ,че не се набирам дори с една ръка още?
И нормалните лостове и успоредки издържат 100 кг, а и 150 ...

loveca777
06-21-2011, 11:54
И в Гърция учите таз религия за Зевс, Ада И Ева, омега

DownloadVirus
06-21-2011, 12:24
И в Гърция учите таз религия за Зевс, Ада И Ева, омега

Да точно ти знаеш какво учим неук лостаджия ;) Това е митология,не религия бе идиот!

loveca777
06-21-2011, 12:41
Да ви еб* и простата митология и религия

loveca777
06-21-2011, 12:45
Неук си ти, дето не знаеш дори коя година официално е създадена България ..

DownloadVirus
06-21-2011, 12:49
Много добре знам идиотче такова ,тия лостове са те направили като гъза ми ;)

loveca777
06-21-2011, 13:07
Този фитнес и блъскане на железа ти е избил мозъка!
Не ми се оправдавай!

DownloadVirus
06-21-2011, 14:21
Този фитнес и блъскане на железа ти е избил мозъка!
Не ми се оправдавай!

Барай меча и толкова,просто и малко лапе!

awerw
06-21-2011, 15:09
Аз съм 63 , ти си 85 кг
Как искаш да се набера с теб, при положение ,че не се набирам дори с една ръка още?
И нормалните лостове и успоредки издържат 100 кг, а и 150 ... Свалих до твоята категория вече можем да се борим 8-) Тъй, че ме намирай някъде, че до зимата ще съм най-малко 70 ;д

loveca777
06-21-2011, 16:06
Аз съм 63 , ти си 85 кг
Как искаш да се набера с теб, при положение ,че не се набирам дори с една ръка още?
И нормалните лостове и успоредки издържат 100 кг, а и 150 ... Свалих до твоята категория вече можем да се борим 8-) Тъй, че ме намирай някъде, че до зимата ще съм най-малко 70 ;д
хаха :D и аз до зимата ще съм 70
Обаче има голяма разлика между мускули и сланини
Аз като бях на 15 години - 75 кила бях
:lol:

И DownloadVirus смешно е да говориш на човек на твоята възраст така...
Пишлеме с мишле си хамаво , няма да пораснеш - гадно вредно копче такова :D

UNITED2
06-21-2011, 16:15
Вече мога да се набирам цели 3 пъти :grin:
Преди неможех изобщо... :-| Сега цяло лято Лост ще имам постоянно в града,докато тука само в другия град в даскалото и то НЕ в моето даскало има лост така че.. :D Мисля,че ще напредна :razz:

DownloadVirus
06-21-2011, 16:40
Аз съм 63 , ти си 85 кг
Как искаш да се набера с теб, при положение ,че не се набирам дори с една ръка още?
И нормалните лостове и успоредки издържат 100 кг, а и 150 ... Свалих до твоята категория вече можем да се борим 8-) Тъй, че ме намирай някъде, че до зимата ще съм най-малко 70 ;д
хаха :D и аз до зимата ще съм 70
Обаче има голяма разлика между мускули и сланини
Аз като бях на 15 години - 75 кила бях
:lol:

И DownloadVirus смешно е да говориш на човек на твоята възраст така...
Пишлеме с мишле си хамаво , няма да пораснеш - гадно вредно копче такова :D

По-голям от теб на години и на коефицент,ако разбираш,така,че скриваш се в дупката дето от дето си излязъл и толкоз!

loveca777
06-21-2011, 16:59
17 годишен пикльо си ти , дето имаш знания само за хранителния режим и фитнеса...
Хайде затваряй си простата уста ,че се заразявам с простотия и тъпня като ти чета постовете.

loveca777
06-21-2011, 17:02
Не знаех ,че в израза ,,така че''- се пише запетая и пред ,,че'' :lol:

redbul2
06-21-2011, 17:07
Аз съм 63 Как искаш да се набера с теб, при положение ,че не се набирам дори с една ръка още?

Ооооо! Не само трябва да се набираш с една ръка,ами дори с половин ръка трябва да можеш се набираш :) Трябва се набираш и на два пръста. Че ако те подгони глиган в гората,леле майко :-D Само това ще те спаси.Набирането на най-близкия клон. Преди това естествено отдавна ще си захвърлил пушката и няма ти пречи при спешната евакуация :D

loveca777
06-21-2011, 17:25
Има една история за една мечка и глиган. Мечката бродила по обичайните си за нея пътеки всеки ден.
Една сутрин ,когато се връщала по пътя си , обаче необичайно иэкочил пред нея глиганът.
Тя се набрала на един клон , а дивото прасе преминало под нея без да я закачи .
От този ден нататък , винаги се повтаряла тази случка между мечката и глигана, на същото място със същия клон и всички били радостни

Минало известо време и за нещастие се появили хора, които разбрали какво правят животните, защото явно са ги наблюдавали
Та един келеш срязал клона на дървото нарочно
На следващия ден мечката и глиганът - вече свикнали да се подминават ,така че мечката докато се осъзнае ,че клонът е срязан на половина
Хванала го , па се счупил и инцидента станал
Паднала върху свинчето и започнал яростен бой
Прасето умряло , мечката се осъкатила - а хората на следващиа ден си ебал* mamata...

DownloadVirus
06-21-2011, 17:27
Ако очакваш да чета приказката ти нещо май си сбъркал,най-вероятно още не си минал детската градина :)

redbul2
06-21-2011, 17:30
дааа,интересна история наистина :D

loveca777
06-21-2011, 17:34
E тази приказка забравих точно кой български писател я e писал ,но сами разбирате ,че я изтрелях тук на бързо и по стари спомени :D ..

RoSKo0o0
06-22-2011, 07:18
loveca7777 vs DownloadVirus
рефер: redbul2
коментатор: RoSKo0o0

Нека мечинщината срещу глиганството да започне........ сега!

HatersAlwaysGonnaHate
06-22-2011, 07:57
loveca7777 vs DownloadVirus
рефер: redbul2
коментатор: RoSKo0o0

Нека мечинщината срещу глиганството да започне........ сега!

Стига бе брат направо ме уби :razz: :razz:

Тая тема стана доста известна 8)

MakaronUduSHvaCH
06-23-2011, 22:23
Известна, та тя кога не е била :razz: ? 8-)

HatersAlwaysGonnaHate
07-02-2011, 16:30
Ловецо,вече разбрах защо не мога да вдигам много килограми и си стоя на тия 70-80 кг на лега :) И да ти кажа бро --> street fitness sucks!!!

loveca777
07-03-2011, 09:48
Ловецо,вече разбрах защо не мога да вдигам много килограми и си стоя на тия 70-80 кг на лега :) И да ти кажа бро --> street fitness sucks!!!
защо си копирал снимката на вируса ?

HolyShit
07-03-2011, 10:05
Ловецо,вече разбрах защо не мога да вдигам много килограми и си стоя на тия 70-80 кг на лега :) И да ти кажа бро --> street fitness sucks!!!
защо си копирал снимката на вируса ?



Аз съм вируса :D Баннаха ме отново , честито ми! Тва ми е 3ти ник!

ПП: Повече в раздел "Секс" няма да вляза,то бива идиоти,ама такива не бях виждал :)

fenasf
07-03-2011, 10:22
Не правя.

:razz: :razz: :razz: :razz:

Chacho
07-03-2011, 10:25
Мухахаха, разделът-табу! По-добре го избягвай, че всяко мнение там ти взима една точка от IQ-то.


След вторник пак се връщам към тренировките. Дано ме помнят още лостовете, цял месец се бях барикадирал вкъщи да уча :/

HolyShit
07-03-2011, 10:41
Не правя.

:razz: :razz: :razz: :razz:

Не разбрах тва кога / къде / защо , къв е тоя цитат :X

loveca777
07-04-2011, 08:03
Да бее и мен ме баннаха сигурно заради латиницата :-D
ама ми го премахнаха след време..

HolyShit
07-04-2011, 08:06
Да бее и мен ме баннаха сигурно заради латиницата :-D
ама ми го премахнаха след време..

Мен ме баннаха щото се занимавах с едно малко изродче в раздел Секс и повече в тоя раздел няма вляза,че много губиш от мозъчният капацитет!

loveca777
07-04-2011, 08:13
Да бее и мен ме баннаха сигурно заради латиницата :-D
ама ми го премахнаха след време..

Мен ме баннаха щото се занимавах с едно малко изродче в раздел Секс и повече в тоя раздел няма вляза,че много губиш от мозъчният капацитет!
там са много луди :D - аз само им чета..
А от кофата са и заспали

DownloadVirus
07-19-2011, 10:18
Поздрав за всички лостаджии !


http://vbox7.com/play:9829b87433&r=emb

SpawnGuard
07-24-2011, 22:06
Фитнеса и лостовете са 2 мн различни неща :-D