PDA

View Full Version : А ти колко



Страници : [1] 2

MusicAddicted
05-30-2011, 11:26
набирания на лост правиш (не става дума за рекорд, а просто за обичайна тренировка) и уточнявай какъв точно вид



http://fitness.hownd.com/images/thumb-12-827-nautilus_door_chin_up_pull_up_bar.jpg

http://spider.noxis.net/pub/fit/milko-back-pull-up.jpg

IHR SEID AN DER REIHE

DownloadVirus
05-30-2011, 11:45
Не правя.

pencilwarrior
05-30-2011, 11:49
6-7 с широк хват, гърба ми е от по-слабите групи, а и едва от няколко седмици правя набирания, преди изобщо не съм правил :D

loveca777
05-30-2011, 11:49
Аз вече спрях да ги броя , защото ми омръзнаха и станаха лесни.
Та правя набирания на края на тренировката и в серии докато се уморя...

awerw
05-30-2011, 11:52
Придържам се 3х7 за бицепс и широк хват 3х3

Greennight
05-30-2011, 11:56
За бицепс правя 3х4
За гръб 3х3

Никога не са ми били силна страна,поне на мен.

fatrat
05-30-2011, 12:02
набиране за бицепс... моля вии казвайте в прониран хват подхват или надхват. Иначе за да ви е по лесно аз правя 5х5 за гръб, не защото немога да направя 8 от един път :D а защото ме мързи :Д

SolomonIceberg
05-30-2011, 12:06
Ех как махнаха казармата...щехте да прави по 20 след като викнехте УВО :-P

MusicAddicted
05-30-2011, 12:25
Ех как махнаха казармата...щехте да прави по 20 след като викнехте УВО :-P

8-)

ccdesigns
05-30-2011, 20:57
Рядко ходя на лостове (главно карам колело и в даскало играя волейбол), но примерно доста пъти по 5 обикновени, като правя и други упражнения като кофички, там за гръб и така :) Не съм силен, но както казах - ходя рядко. Взехме си лост за вкъщи, но няма кой да го монтира, ако го сложим някакси ще започна по-често да тренирам на него.

navar
05-30-2011, 20:59
така е Максиме :) и аз съжалявам че махнаха казармата ...виж как от нас направи хора ;)
а иначе тези които не са ходили ,пишат глупости като кофички за гръб....

loveca777
05-30-2011, 22:48
Казармата само ви е размътила и развалила мозъците (osobeno по време на дядо ми :-D )
И какви ви 20 набирания от раз. :-D

Малко са , ако бяха най-широкия хват - може ,ама с войнишкия - слаба работа..
Ама има нещо такова ,че в казармата задължително се правили по 18 набирания ...

navar
05-31-2011, 06:47
според теб 20 набирания от раз са много ???
значи живеем в различни светове приятелю..или имаме различно разбиране за тренировка и сила :)
а за казармата -не говори,ако не си бил там ..все едно аз да говоря за космоса...замълчи ,и само можеш да съжаляваш че не си минал оттам..
между другото за отличен в казармата се правеха 12 чисти набирания ,а не 18 :)

SolomonIceberg
05-31-2011, 07:07
Казармата само ви е размътила и развалила мозъците (osobeno по време на дядо ми :-D )
И какви ви 20 набирания от раз. :-D
Що?
Виждат ти се непосилна бройка ли, ханибале:razz:



Малко са , ако бяха най-широкия хват - може ,ама с войнишкия - слаба работа..
Малко са, да.Аз толкова правя с 25 кг допълнителна тежест.Само да ме светнеш какъв е тоя "войнишки хват"?Щото аз се сещам за едно друго нещо - любимо упражнение на тийнейджъри и войници :)



Ама има нещо такова ,че в казармата задължително се правили по 18 набирания ... 12 за отличен.Всяко едно направено "от-до".

loveca777
05-31-2011, 09:12
БЕ ВИЕ СТЕ МНОГО ЗЛЕ!!!

ЧЕТЕТЕ ПО-ВНИМАТЕЛНО КАКВО СЪМ ПИСАЛ!!!!

ТОЧНО ОБРАТНОТО КАЗАХ В ПРЕДИШНИЯ МИ КОМЕНТАР , ЧЕ 20 ОБИКНОВЕНИ НАБИРАНИЯ - НАДХВАТ , РЪЦЕТЕ НА ДЪЛЖИНАТА НА РАМЕНЕТЕ (ТОВА СА КЛАСИЧЕСКИТЕ ВОЙНИШКИ) НАБИРАНИЯ СА СЛАБА РАБОТА!!!

По-време на баща ми са правили всички в казармата задължително по 18
Който не е можел - докато не ги научил оставал да ги прави

А аз правя над 30 набирания - ШИРОК ХВАТ , и всякакви други видове набирания на които не им знам имината ( като се набера широк хват - започвам да си местя тялото от едната ръка към другата и в края качвам рамото си над лоста и така..)
Освен тово както казах набирранията ми станаха ЛЕСНИ и започнах да правя КОРЕМНИ , СИЛОВИ И се уча за задна , предна везна, флаг и офицерското превъртане
С тежести не съм пробвал да се набирам , но правя кофички с 10 кг ка краката ми

firstdiesel
05-31-2011, 10:38
ти верно говориш като ловец, или лъжеш или няма никъв смисъл :D

navar
05-31-2011, 12:51
БЕ ВИЕ СТЕ МНОГО ЗЛЕ!!!

ЧЕТЕТЕ ПО-ВНИМАТЕЛНО КАКВО СЪМ ПИСАЛ!!!!

ТОЧНО ОБРАТНОТО КАЗАХ В ПРЕДИШНИЯ МИ КОМЕНТАР , ЧЕ 20 ОБИКНОВЕНИ НАБИРАНИЯ - НАДХВАТ , РЪЦЕТЕ НА ДЪЛЖИНАТА НА РАМЕНЕТЕ (ТОВА СА КЛАСИЧЕСКИТЕ ВОЙНИШКИ) НАБИРАНИЯ СА СЛАБА РАБОТА!!!

По-време на баща ми са правили всички в казармата задължително по 18
Който не е можел - докато не ги научил оставал да ги прави

А аз правя над 30 набирания - ШИРОК ХВАТ , и всякакви други видове набирания на които не им знам имината ( като се набера широк хват - започвам да си местя тялото от едната ръка към другата и в края качвам рамото си над лоста и така..)
Освен тово както казах набирранията ми станаха ЛЕСНИ и започнах да правя КОРЕМНИ , СИЛОВИ И се уча за задна , предна везна, флаг и офицерското превъртане
С тежести не съм пробвал да се набирам , но правя кофички с 10 кг ка краката ми
ами ..пак говориш за неща коиито не с ати ясни,баща ти най вероятно е служил в казармата когато и аз :) така че за отличен се правят 12 бр..и това е от към 45 година насам...освен ако не си син на Дънкан Маклауд

1n5ub0rd1na73
05-31-2011, 12:57
Зависи за коя казарма става дума. В поделението, където баща ми е бил например, нормативът е бил 18 или 20.

navar
05-31-2011, 14:24
в армията на ( Народна) република България.,ФП нормативите за покриване във всички поделения бяха еднакви ..и важаха за всички ;)
освен баща ти да е служил в някоя друга армия,а не в Българската:)
и нека не спорим за нещо за което ти си чувал,а някои като мен са се позанимавали известно време от живота си с него :)

SolomonIceberg
05-31-2011, 15:14
Момчета, казармените нормативи не са променяни от поне 35 години.
Имаше изисквания към сержантския и офицерския състав, които бяха по-високи от войнишките.Ся, ако на някой баща му е бил във военна училище е друг въпрос.Или ако е кандидатсвал на вътрешноармейски изпит в МСРО(ма тва силно, силно ме съмнява - там набирания не искаха :) )

1n5ub0rd1na73
05-31-2011, 16:25
Прав си, че ти си бил в казарма, а аз не съм, но аз съм прав в това, че поделения като това, в което е бил баща ми (пенсионер е вече), в България има по-малко от пръстите на едната ми ръка. Там нормативите са по-високи във всяко едно отношение, защото се водят "акули" (прощавай, терминът не ми е известен как е точно, но мисля, че бяха еквивалент на U.S. Navy Seals).

Поздрави

mlakniwe2
05-31-2011, 16:27
До 2-3 ги докарвам :grin:

loveca777
05-31-2011, 18:10
ами ..пак говориш за неща коиито не с ати ясни,баща ти най вероятно е служил в казармата когато и аз :) така че за отличен се правят 12 бр..и това е от към 45 година насам...освен ако не си син на Дънкан Маклауд
Баща ми е на 50 години...
Всички постове и стажове в казармата не е ли различно.
Може да се бъркам с времената на дядо ми или да е преувеличил малко.
Но казармата по време на дядо ми е била за ПРОМИВАНЕ НА МОЗЪЦИ .
Командващите я лица са били пълни простаци - така обяснява дядо ми.
Иначе и аз съм, за да има поне малко казарма и сега, че като гледам колко гейчета женствени се навъдиха на всякъде...

loveca777
05-31-2011, 18:16
ти верно говориш като ловец, или лъжеш или няма никъв смисъл :D
Истинските ловци са най-големите природозащитници , природолюбители, еколози , природоизпитатели!
Макар че такива ловци вече са по- малко.
-------
НЕ ЛЪЖА, който иска да ми вярва и съм на 16 години още .
------------
За дъртите - да не ми се хвалят с колко кг са се набирали във фитнеса .

navar
05-31-2011, 20:37
Прав си, че ти си бил в казарма, а аз не съм, но аз съм прав в това, че поделения като това, в което е бил баща ми (пенсионер е вече), в България има по-малко от пръстите на едната ми ръка. Там нормативите са по-високи във всяко едно отношение, защото се водят "акули" (прощавай, терминът не ми е известен как е точно, но мисля, че бяха еквивалент на U.S. Navy Seals).

Поздрави
тва ще е някакво секретно поделение в БГ армията,ама толкова секретно че само баща ти знае за него :):) еквивалент на морската пехота в БГ,по времето на баща ти -не ме засмивай..
ясно е че хабер си нямаш от армията въобще,така че недей да пишеш врели некипели ,особено като си нямаш идея какви и кои са хората срещу теб :)

а ловецо-искаш ли да се пробваш с някой от "дъртите" на лост,успоредка,клек,лег, тяга или каквото решиш :)

loveca777
05-31-2011, 20:48
Хах, вие дъртите :-D гледам правите от лег 120 в серия, и клек толкова... тай че не искам да се сравнявам с вас във фитнеса ;)
Но всички дърти дето съм виждал да идват на лостовете, където и да е било - все нищо не могат, само се набират широк хват и туй е , за останалото щkембетата им пречат .. ;)

DownloadVirus
05-31-2011, 20:59
Хах, вие дъртите :-D гледам правите от лег 120 в серия, и мъртва тяга толкова... тай че не искам да се сравнявам с вас във фитнеса ;)
Но всички дърти дето съм виждал да идват на лостовете, където и да е било - все нищо не могат, само се набират широк хват и туй е , за останалото щkембетата им пречат .. ;)

По-голяма тъпотия не бях чел :D

loveca777
05-31-2011, 21:01
ти пък се научи да се набираш ;)

DownloadVirus
05-31-2011, 21:08
ти пък се научи да се набираш ;)

Ти пък земи се скрий и не ми казвай кво да уча,защото за да стигнеш на мойто ниво с твоя прост лост и дюнери-едва ли :)

loveca777
05-31-2011, 21:16
е кво като имаш маса?

Аз целя повече към релефно тяло , а не толкова към маса.

И намали малко химията , колко вдигаш в серия от лег?

Ц , Ц, Ц не ми коментирай умните мнения, в които се съдържат философски и знания , събирани от безброй книги и учени ;)

TupacAmaurShakur
05-31-2011, 21:18
Хах, вие дъртите :-D гледам правите от лег 120 в серия, и клек толкова... тай че не искам да се сравнявам с вас във фитнеса ;)
Но всички дърти дето съм виждал да идват на лостовете, където и да е било - все нищо не могат, само се набират широк хват и туй е , за останалото щkембетата им пречат .. ;)


И сега ако кажеш че упражненията на лостовете са по трудни направо ще ма разцепиш от смях :lol: а замислял ли си се така като лостаджия ако влезнеш в фитнеса с колко ще првиш лежанката и тягата ? 30 - 40 ? машина :lol:

loveca777
05-31-2011, 21:20
off ходя и на фитнес, няма да ставам чист лостаджия :-x

DownloadVirus
05-31-2011, 21:23
е кво като имаш маса?

Аз целя повече към релефно тяло , а не толкова към маса.

И намали малко химията , колко вдигаш в серия от лег?

Ц , Ц, Ц не ми коментирай умните мнения, в които се съдържат философски и знания , събирани от безброй книги и учени ;)

Да знам към какво се целят повечето street fitness маняци,релефно тяло на 20 килограма под ръста им,дето дето вика навар като гледам теб и гаджето ти и не знам кой е жената :D

И ква химия да намаля? На какви философски знания събирани от книги и учени го разбра ? :lol:

Лег бутам със 80-85 макса си . И?

А за това за мненията ти недей да ме разсмиваш моля те! И пак сигурно съм по-релефен от тебе,както и от повечето лостаджийчета!

loveca777
05-31-2011, 21:33
е

И ква химия да намаля? На какви философски знания събирани от книги и учени го разбра ? :lol:
Лег бутам със 80-85 макса си . И?

:lol: :razz: брей бе бутал 85 с макса си .
Много голям си бе 8-)
То и аз 5 пъти вдигам 60 кг и мога да бутна 80
И двамата сме слаби .
И не противоречи на отговорите на все висше божествено същество , което разсъждава с разсъжденията на всички велики учини и философи на земята - едновременно ;)

DownloadVirus
05-31-2011, 21:41
Колкото си искаш буташ бе лостаджийче,дай те видим обаче как изглеждаш?! Тука доста ще саднеш :)

loveca777
05-31-2011, 21:51
Само това ли ва интересува????
Аз повече гледам на силата отколкото на визията
И дам ,мога да се снимам, не изглеждам масивен, не ме ебе, но вдигам 50 в серия като отида на фитнес ...
А и момичетата не си падат само по масивни тела .
Поразрови се и виж ,че е така , ама това е друга тема.

Това ми е последнияя коментар, защото точно в 12 часа ми спират интернета и утре трябва да ходя при боговете да си го платя :)

ZipFail
05-31-2011, 22:09
Инересно ми е откога 50 кг. на лежанка се води 'сила' ? :lol:

navar
05-31-2011, 22:35
е тук влезе в непознати води ..
аз съм привърженик на силовата тренировка,не съм билдър..соломон айсберг също..
вируса се кефи на визията си-значи отива в графа билдъри ..
получи покана и от мен ,и от вирусчето за тест.. на лоста мога ли не мога ли -пробвай..
сигурен съм че и дъртия соломон,ще се навие да се пробвате на лост или успоредка :) само че това което ти правиш със собствените си 65 кила,той ще го прави с неговите 100+25 кила диск на кръста..
така че върти се на лоста,тренирай си ..но не пиши неща които не са ти особено ясни

SolomonIceberg
06-01-2011, 06:49
Прав си, че ти си бил в казарма, а аз не съм, но аз съм прав в това, че поделения като това, в което е бил баща ми (пенсионер е вече), в България има по-малко от пръстите на едната ми ръка. Там нормативите са по-високи във всяко едно отношение, защото се водят "акули" (прощавай, терминът не ми е известен как е точно, но мисля, че бяха еквивалент на U.S. Navy Seals).

Поздрави
Единственото, което може да мине за еквивалент на американските "тюлени" е МСРО или по-популярно със старата си позивна "Тихина".
И понеже доста народ лъже, че уж е служил там(а там има само кадрови състав), па и съм се явявал на изпита за кандидати ще ти го пусна , че да ми кажеш къде там ги има тия "18 набирания" :
1. 17 коремни възлизания.
2. 80 лицеви опори
3. 10 км бягане за под 55 минути.
4. 1 км плуване в морето(времево ограничение не помня да имаше)



Хах, вие дъртите гледам правите от лег 120 в серия, и клек толкова... тай че не искам да се сравнявам с вас във фитнеса
Но всички дърти дето съм виждал да идват на лостовете, където и да е било - все нищо не могат, само се набират широк хват и туй е , за останалото щkембетата им пречат ..
Не, ние дърти правим доста по-тежко щангите.
Включая и тва дет ти го правиш на лостовете - едно щото килата са ни повече(заради шкембетата), второ щото без допълнителна тежест забравяме бройката(дърти сме, па и тя става доста голяма).
Я като си такъв супермега "лостаджия" кажи колко може да се изкатериш на въже само на ръце :) ?

navar
06-01-2011, 21:27
е как колко ..докато му стигат краката до земята,после увисва като сопол :)
къде ги търсиш младите ,да се катерят по някви въжета,да въртят бухалки ,или да изхвърлят пудовки над главата,да не говорим за българската възглавница и др.подобни-тва са остарели методи..

SolomonIceberg
06-02-2011, 06:28
е как колко ..докато му стигат краката до земята,после увисва като сопол :)
къде ги търсиш младите ,да се катерят по някви въжета,да въртят бухалки ,или да изхвърлят пудовки над главата,да не говорим за българската възглавница и др.подобни-тва са остарели методи..
Ааа, как ве Бай - възглавницата е основен тренировъчен уред на мързеливите :razz:

navar
06-02-2011, 09:42
ама не bulgarian bag..не се сетих за по точен превод,май Българска торба е по точно :)
само дето наблюдавам че "торба" е вид физика при доста от подрастващото поколение,а не тренировъчен уред ..
сещам се ние кат бяхме ученици ,кво чудо беше в спортните зали-бокс,борба,атлетика,щанги,г ребане и квот се сетиш..от трима,двама тренираха нещо...а сега е мъка,пълна скръб...
плочки и ръце,фешън ,ама релефен....еееех,мъка мъкааа

DownloadVirus
06-02-2011, 12:20
Само това ли ва интересува????
Аз повече гледам на силата отколкото на визията
И дам ,мога да се снимам, не изглеждам масивен, не ме е**, но вдигам 50 в серия като отида на фитнес ...
А и момичетата не си падат само по масивни тела .
Поразрови се и виж ,че е така , ама това е друга тема.

Това ми е последнияя коментар, защото точно в 12 часа ми спират интернета и утре трябва да ходя при боговете да си го платя :)

Момичетата харесват кокалите вероятно,но пък момичетата харесват и парите,така,че прави си извод

navar
06-02-2011, 12:56
ама кажи че заради момичетата тренираш бе ловецо.. :-P
сега вече нещата са ми ясни -ако тренираш ,ти се лепят момичетата,а като се лепят-няма да си девствен до бала :):)
аз все си мисля че тренирането на каквото и да е ,се прави заради самия себе си,заради здраве,заради удоволствие..но преди всичко заради себе си...а то къде била истината -заради момите..

fatrat
06-02-2011, 14:22
@ Соломон @ навар
са нали знаете нищо лично, не искам да се меся ама защо плюете младото поколение? В смисъл аз съм студент вече де, обаче все пак си мисля ,че и аз спадам към него. Щото са ,че повечето са некви или торби или клечки мисля ,че не са виновни те,а няколко поколения назаде в мутренските 90! С онези руси курвета и батките с големите вратове без грам мозък! Въпреки ,че съм израснал в тези години мисля ,че не са дали добро отражение на българина и безвъзвратно са изкривили светогледа му! Въпреки ,че за днешната младеж деня се изчерпва с кафенце цигарки и ходене по магазините все още има тук таме някои наистина ценни кадри! Не защитавам никой , не оправдавам никой, просто искам да видим и от другата страна на медала, щото не е добре всички да се слагат под общ знаменател :)
Айде поздрави, а сега отивам да тичам :D 8-)

DownloadVirus
06-02-2011, 14:26
Значи най-вероятно аз съм от тези от другата страна,задръстеняка,дето нито пие кафе,нито пуши,по мацки не ходи,само блъска железата говедото!

SolomonIceberg
06-02-2011, 15:03
@ Соломон @ навар
са нали знаете нищо лично, не искам да се меся ама защо плюете младото поколение? В смисъл аз съм студент вече де, обаче все пак си мисля ,че и аз спадам към него. Щото са ,че повечето са некви или торби или клечки мисля ,че не са виновни те,а няколко поколения назаде в мутренските 90! С онези руси курвета и батките с големите вратове без грам мозък! Въпреки ,че съм израснал в тези години мисля ,че не са дали добро отражение на българина и безвъзвратно са изкривили светогледа му! Въпреки ,че за днешната младеж деня се изчерпва с кафенце цигарки и ходене по магазините все още има тук таме някои наистина ценни кадри! Не защитавам никой , не оправдавам никой, просто искам да видим и от другата страна на медала, щото не е добре всички да се слагат под общ знаменател :)
Айде поздрави, а сега отивам да тичам :D 8-)

Чакай, чакай - никой не плюя, напротив :) Тук гледам, че влизат младежи(включително и ти), които се стремят по някакъв начин да се движат напред - и физически и ако щеш духовно.Питат, тренират кой колкото може, споделят.Това е О.К и го адмирирам отвсякъде!
Обаче когато някой почне на 15-16-17-18 да ми обяснява кое е супермегаяко и всичко останало не става, независимо дали е лостове или пък помпене във фитнеса, или бойни изкуства, или пък как няма нужда от нито едно от трите е смешно - годините, през които тренирам са доста повече от възрастта му, а пък опита е нещо, което не се оценява ни с години, ни с дипломи, ни писане по форумите и единственото, за което съм се регнал в тийнфорум е да споделя моя опит и да предпазя доколкото мога младежите от грешките, които съм допускал аз.
Еле па ако говорим за неща, за които някой е слушаш от някого, а други сме опитвали/правили/работили/пробвали...
Примерно ти ми правиш добро впечатление - имаш известен опит, имаш познания, даваш съвети и да ти кажа са достатъчно адекватни.Е, верно ги храниш от време на време, но все пак форум е, няма как :)
Аре, че стана баси пенсионерската изповед :razz:

DownloadVirus
06-02-2011, 15:08
Solomon не го гледай така невинен,знаеш ли колко здраво зобка :D

SolomonIceberg
06-02-2011, 15:18
Solomon не го гледай така невинен,знаеш ли колко здраво зобка :D
Тва си е само негова работа - така е решил , така е постъпил.Всеки сам избира по какъв път да върви и никой няма право да го съди за това, нали така :)

DownloadVirus
06-02-2011, 15:36
Да бe,просто казвам :D

navar
06-02-2011, 16:40
не плюеме поколението- в залите и на двама ни има достатъчно хора от това поколение,но все пак не можеш да отречеш че масовката е плачевна картинка откъм физическа култура..
девойките-чалга принцеси,или дебеланки които искат да са чалга принцеси..
младежите -или фешънчета,за които плочките са номер едно-останалото няма значение,или компютърни маниаци,които се мъчат да ме убедят в съществуването на "електронни спортове", или комплексирани момченца,наблъскали се с метан-щот е евтин и бързо качва обиколка в ръцете,което обаче изключва плочките...
приемете критиката ни градивно,нито аз нито соломон сме тук за да се заяждаме..
напротив,май и двамата отдавна сме се доказали където е трябвало,ако не си забелязал пишем само в този раздел,защото само това ни касае в живота на тийнейджърите..
но се вбесявам,когато някой почне да дава съвети за неща ,които и на него самия не са му ясни ...

loveca777
06-03-2011, 18:47
Хайде , 2 дена нямах интернет и се опитахте да ме направите за смях с вашите коментари...
Някой пита за какво съм бил тренирал? -
На първо място за УДОВОЛСТВИЕ, второ за СИЛА , трето за визия !
Не пия , не пуша , дори не съм ходил на купони и нямам гадже...
-----------------------------------------------------

Друг ме пита дали съм можел да се набирам на въже щом съм бил толкова голям лостаджия.
Първо- големи и добри лостаджии са тези дето правят бавно силово- везна, бавно силово- везна и така 20 пъти , слънце, набиране с една ръка и продължетелно правене на флаг...
Аз както казах по- рано не мога така.
Още се уча на офицерското възлизане, а везната и флага ги правя само за няколко секунди.
Иска се просто време, за да се научат тези неща.
Това не означава , че няма на моeта възраст по 16 17 годишни , които не могат. Напротив, познавам не 1 или двама , които ако ги видите на лоста какво правят ще се ококорите и изумите като не знаещи на кой свят се намиращи ...
Набирането на въже е различно упражнение , което се учи отделно.
Аз не съм тренирал на въже или на халки , по простата причина, че на вънка ги няма тези работи , а само в зали.
Точно за това, лятоTo много ми се иска да се запиша някъде в зала да потренирам малко и на халки и въже , стига да намеря ...
А вие дъртите , защото сте дебели - за това не можете почти нищо на лостовете . Акo свалите кила може и да можете ,но не се знае.
Аз, за да съм равностоен с вас като тренирам си слагам раницата и така правя набирания , и кофички _ поне 5 кила допълнителни да имам със себе си . Но кг в стриит фитнеса нямат толкова много значение , освен ако не си над 90 , 100 кг.
---------------------
Имам много съученици, които са пълни слабаци от всякаде , които пият, пушат , еб"т и кво ли си не. Като цяло новото поколение е физически по слабо от старото , но това не зачи , че всички юноши са женчовци.
Дори познавам едно 13 , 14 годишно лапе , което прaви изчистени силови набирания ... ;)

DownloadVirus
06-03-2011, 19:01
Ловецо,не се впечатлявам от някви клечки на 1.80 и 60 кг да ми правят номерца на лоста и успоредката , но бих се впечатлил ако го направи някой 1.80 и 90-95 кг :) Прави си изводите.Не вярвам някой да е на друго мнение!

loveca777
06-03-2011, 19:11
Лостаджийте, които са над 90 кг и правят забележителни неща като изключим силово набиране - много трудно би могъл за видиш на живо.
Такива хора са наистина много малко.
И какви ти 1.80 60 кг - повечето са по ниски към 1, 70 - 70 кг . :)

Виж до края 8)
http://www.youtube.com/watch?v=VA770wpLX-Q&feature=player_detailpage

DownloadVirus
06-03-2011, 19:19
Има един в наща зала около 1.95 и 100 кг , сериозна мускулна маса бих казал има,горе-долу добре изчистен и прави набиране с широк и кофички в едно,набира се до горе една и прави кофички като вече е горе и пак и така около 10-12 повторения,ама повечето дето ги виждам са някви 15-20 кг под ръста си,дето е просто да ги съжелиш! Пък и се мислят за едва ли не за БОГОВЕ , "виж ми плочките" на -20 кг.. На скоро чатих с един по скупе,който накрая разбрах за кво ходи,след като се опитва да ме обеждава,че street fitnessa e по-добре от залата.Ходил защото са много забавни номерата,които учи там на лостовете,значи не тренира,ами ходи просто да играе,горе-долу както правихме в детската градина имаше един лост и някакъв там уред дето се катериш и можеш да висиш с главата надолу и да си правиш номерца.Като говорим за сериозни тренировки големият процент от streeta пада :)

Chacho
06-03-2011, 20:11
Е, Downlоad, глупости са това, което пишеш. Колко пъти си ходил на лостове?

Ходил съм да тренирам за по-продължителен период от време на поне 5-6 площадки и един на десет е такъв, какъвто го описваш. Повечето си тренират за себе си, не коменират и честно казано, имат достатъчно маса за ръста си.

Доста от номерцата по лостовете са такива, че ако не си скъсаш гъза от тренировки, трудно ще направиш.

Лостаджиите са грубо казано любители гимнастици, както за мен във фитнеса са любители културисти. Както можеш да срещнеш идиоти на площадката, така и в залата (колко са ми обяснявали глупости във фитнеса, без изобщо да съм питал за акъл).

fatrat
06-03-2011, 20:19
абе на площадките и във фитнесите има сякви хора вас какво ви интересува? Да,всеки има приятели по 1.90 на 130кг обаче не е тва работата!

DownloadVirus
06-03-2011, 20:22
О от се знае,на фитнеса всеки който влезе за 2-3 седмици и се мисли за Бог,че вече всичко знае,от ей такива келеши ми се разваля тренировката,идва да ми обяснява,че тва не съм правел правилно,онва не съм правил правилно,нищо,че съм троен колкото него и той има стаж около 2 месеца в залата и знае 20 упражнения :)

Но говорим за по-опитните с повече стаж! Аз от тези дето говоря такава представа добих! За 3-4 месеца и те отидаха на лоста и те се правят на многозаещи,ама то тва всичко цитати,нищо не излиза от тях,разбираш ли на къде бия :) За тези номера също ако си както тоя дето говоря и ми разправя,всичките -15 -20 кг под ръста си може и да жонглираш на един пръст,се тая,за някоя седмица ще се научи на доста,за 2-3 месеца на още повече,за 6 месеца може да стане доста добър на номерцата там,я да дойде в залата да видим дали за 6 месеца може да бутне 150 от лег или 200 кг тяга ? Едва ли :)

Valsie
06-03-2011, 20:31
5-6 макс 8-)

loveca777
06-03-2011, 21:23
[qЗа тези номера също ако си както тоя дето говоря и ми разправя,всичките -15 -20 кг под ръста си може и да жонглираш на един пръст,се тая,за някоя седмица ще се научи на доста,за 2-3 месеца на още повече,за 6 месеца може да стане доста добър на номерцата там,я да дойде в залата да видим дали за 6 месеца може да бутне 150 от лег или 200 кг тяга ? Едва ли :)[/quote]
То ако беше така и най-големите кльощави келеши щяха да могат да правят тези номерца и 100 лицеви опори
Истината е обаче e че и най- слабата пръчка да си, се иска много усилия и време да научат по- сложните ,,номерца''
И лапетата са по 40 кг ама не могат нищо...

DownloadVirus
06-03-2011, 22:13
Квото и да е се иска си е това! Научаваш се правиш го и край.В залата не може да се научиш на тяга и да я правиш с 200 кила веднага :)

Chacho
06-03-2011, 22:26
E, хубава работа! :D Както на тягата ти трябва постепенно да развиваш сила, така и за по-сложните упражнения на лостовете.

Лесно е да кажеш: Лицеви опори само на ръце се правят, като си вдигнеш краката от земята. Ако нямаш нужната сила, няма как да ги правиш.

DownloadVirus
06-03-2011, 22:31
E, хубава работа! :D Както на тягата ти трябва постепенно да развиваш сила, така и за по-сложните упражнения на лостовете.

Лесно е да кажеш: Лицеви опори само на ръце се правят, като си вдигнеш краката от земята. Ако нямаш нужната сила, няма как да ги правиш.

Сила сила,ама май не точно сила :)

loveca777
06-03-2011, 22:35
Не можеш да научиш предна везна и после да я правиш 30 секунди без да се изтървеш
Не можеш да научиш 1 изтормозено силово и утре да правиш 20 изчистени
Говориш без да знаеш
То според твойта логика гимнастиците са някви амат;ори .....

DownloadVirus
06-03-2011, 22:47
Не можеш да научиш предна везна и после да я правиш 30 секунди без да се изтървеш
Не можеш да научиш 1 изтормозено силово и утре да правиш 20 изчистени
Говориш без да знаеш
То според твойта логика гимнастиците са някви амат;ори .....

А аз смятам,че не си я разбрал и говориш колкото да не заспиш :)

loveca777
06-03-2011, 22:52
Напротив.
Мислиш си ,че във фитнеса се напредва по-бавно от колкото на лостовете
Само че е точно обратното.
А и във фитнеса гледаш да увеличаваш кг, а на лостовете - да увиличиш повече бройката и времето на изпъллнение ...

Chacho
06-03-2011, 23:02
И аз се съгласявам с ловеца. Може би най-добрият пример, който мога да дам е с набиранията на една ръка. При тях си личи дали, че е въпрос на сила, а не техника.

http://www.youtube.com/watch?v=wTOVJhXU5Q0

http://www.youtube.com/watch?v=6v30K0JWarg&feature=related

И ето един вид лицеви опори, които без сила ми е интересно как се получават:

http://www.youtube.com/watch?v=fIVfe-crHDs

dunce
06-03-2011, 23:14
тва ще е някакво секретно поделение в БГ армията,ама толкова секретно че само баща ти знае за него :):) еквивалент на морската пехота в БГ,по времето на баща ти -не ме засмивай..
ясно е че хабер си нямаш от армията въобще,така че недей да пишеш врели некипели ,особено като си нямаш идея какви и кои са хората срещу теб :)

а ловецо-искаш ли да се пробваш с някой от "дъртите" на лост,успоредка,клек,лег, тяга или каквото решиш :)

Брех, какво самочувствие и колко си скромен.. То много лесно да предизвикаш някой почти два пъти по-малък от теб на лостове или нещо друго, при условие, че си бил в казарма, страшен си :).

"особено като си нямаш идея какви и кои са хората срещу теб :)"

Брей, брей, кои ли ще са тия хора пред него, ханибал ряпа да яде пред тях а? На лапета в тийн форум се правиш на велик, направо жалко да му стане на човек. Да не мислиш, че ако върнат казармата ще сме по-зле от вас, а? Нямам нищо против, стига само да не чета някой да ми се хвали тука колко бил здрав, щото бил там. Моля за автограф, господин здравеняко.

DownloadVirus
06-04-2011, 11:43
Напротив.
Мислиш си ,че във фитнеса се напредва по-бавно от колкото на лостовете
Само че е точно обратното.
А и във фитнеса гледаш да увеличаваш кг, а на лостовете - да увиличиш повече бройката и времето на изпъллнение ...

Еми точно във фитнес залата трябва да вдигнеш килограми,а на лостовете бройка и както викаш времето на изпълнение. Това не е тренировка,а циркови номера :) Като искаш тренировка - тренирай , не се прави на маймуна,въобще това "fitness" трябва да го няма в такива случаи!

Chacho
06-04-2011, 12:23
На лостовете също трябва да вдигнеш килограми, защото ако гониш бройка, няма как да се научиш на по-сложното.

А "номерата" са заместител на допълнителните тежести в залата. Не знам колко по-нагледно може да се обясни от примерите с упражнения, които дадох.

За да се набереш, трябва с гърба и ръцете си да вдигнеш теглото си. За да се набереш на една ръка ти трябва двойно на силата, нужна за едно набиране. С други думи трябва да можеш да вдигнеш 2 х собственото си тегло.

Разликата в двата вида тренировки (зала vs лостове) е, че в залата слагаш допълнителни тежести, а на лоста търсиш изместване на ц-рът на тежестта/ различен захват/ различно упражнение. А ако разгледаме лостовете във физиката, всичко става много ясно.

Ето едно предизвикателство - следващия път като вдигаш на лег, опитай се да изместиш щангата някъде зад главата ти и тогава прави повторения. Мисля, че сам ще стигнеш до извода, че без да имаш физическата подготовка, няма как да се справиш. (Не е въпрос на заучаване на техинка)



И за да не ме разбереш погрешно, не отричам тренировките в залата. Там е много по-лесно да си следиш прогреса и да го контролираш. Също така има начини да се заместят лостът и успоредката в залата (макар че тези два уреда ти дават възможност да правиш едни от най-комплексните упражнения).


Пък и с ловеца имате по-различни цели. Като изключим визията, ти искаш да вдигаш по-тежки килограми. Точка. Ловецът иска да вдига тежко, но самият той да е лек. Нормално е да буташ 100 кила над неговите, а той да прави раменни преси от стойка на ръце с пляскане.

DownloadVirus
06-04-2011, 12:28
Аз ти обяснявам,че това нищо не тренира! Който иска да отидe в цирка,ще е доста полезен!

http://www.youtube.com/watch?v=t1jMyzmtiI4&feature=related

ZipFail
06-04-2011, 13:11
Съгласен съм с Вируса ! Лостовете нищо не тренират ! Всъщност фитнеса е единствения истински спорт за истински мъже, всички други да се забранят ! :booooomb:

Chacho
06-04-2011, 13:36
Аз съм пас, по-достъпно не мога да го обясня. Всеки има правото на собствно мнение, дори и да е грешно.

fatrat
06-04-2011, 13:52
Съгласен съм с Вируса ! Лостовете нищо не тренират ! Всъщност фитнеса е единствения истински спорт за истински мъже, всички други да се забранят ! :booooomb:
някой може да не схване за какво става въпрос 8-)

Chacho
06-04-2011, 14:01
Съгласен съм с Вируса ! Лостовете нищо не тренират ! Всъщност фитнеса е единствения истински спорт за истински мъже, всички други да се забранят ! :booooomb:
някой може да не схване за какво става въпрос 8-)
В това е чарът :D

DownloadVirus
06-04-2011, 14:09
Я обяснете лостаджиите как тренирате крака на лостовете? Отговор да чуя?

loveca777
06-04-2011, 14:10
На лостовете също трябва да вдигнеш килограми, защото ако гониш бройка, няма как да се научиш на по-сложното.

За да се набереш, трябва с гърба и ръцете си да вдигнеш теглото си. За да се набереш на една ръка ти трябва двойно на силата, нужна за едно набиране. С други думи трябва да можеш да вдигнеш 2 х собственото си тегло.
Пък и с ловеца имате по-различни цели. Като изключим визията, ти искаш да вдигаш по-тежки килограми. Точка. Ловецът иска да вдига тежко, но самият той да е лек. Нормално е да буташ 100 кила над неговите, а той да прави раменни преси от стойка на ръце с пляскане.
:-o
Тук малко бъркаш. За да се набиреш с една ръка се иска да можиш да правиш безброи много набирания с двете ръце + куп други упражнения. :)
А целта ми е да стана към 70 - 75 кг, не повече.

До колкото за компетентните мнения на DownloadVirus, че лостовете не тренирали и не придавали сила... ,, тях ако ги чуе някой, който разбира - бая ще му се смее...

DownloadVirus
06-04-2011, 14:10
Я отговори на въпроса ми по-горе?

loveca777
06-04-2011, 14:13
Я обяснете лостаджиите как тренирате крака на лостовете? Отговор да чуя?
С бягане, скачанe , клек с един крак , клек с тежест ...

DownloadVirus
06-04-2011, 14:15
Я обяснете лостаджиите как тренирате крака на лостовете? Отговор да чуя?
С бягане, скачанe , клек с един крак , клек с тежест ...

Бягане-скачане го махаме веднага

Клековете добре , друго?

loveca777
06-04-2011, 14:23
Я обяснете лостаджиите как тренирате крака на лостовете? Отговор да чуя?
С бягане, скачанe , клек с един крак , клек с тежест ...

Бягане-скачане го махаме веднага

Клековете добре , друго?
:D що го махаш това хубаво бягане бе? :D
Закачаш си краката за лоста - и започваш да се набираш :) 8-)

Плуването, колелото , катеренето на стени всичко тренира крака
А и като искаш много крака отиваш във фитнеса и там ги тренираш :)

DownloadVirus
06-04-2011, 14:25
Е говорим за стреет фитнес :D Ако е да дам 20-30 кинта да отида във фитнеса и да тренирам само крака , ква е файдата?

Да предположа ли,че клековете се правят с хора ? :D :D

Shines
06-04-2011, 14:27
Не съм особено навътре с фитнеса и стрийт фитнеса(даже почти нищо незнам), но просто ако ставаше само със стрийт всеки щеше да е като Ронито или Арнолд, макар, че всеки човек иска различно.Въпреки,че на лостовете натрупваш бая сила, просто масата няма да е такава, каквато ако си в фитнеса :).А и на лостовете няма такова разнообразие както в фитнеса.
Това си е мое мнение, всеки има право да каже каквото мисли :)!

едит: за краката, чел съм, че са много важни особено за растежа на горната част от тялото, защото с няколко упражнения се тренира половината тяло и помага за развитието на горната част.Бях гледал някакви упражнения за крака за лостовете, но просто според мен друго си е клековете :).

Chacho
06-04-2011, 14:31
Ако имаш човек ^^

Всъщност аз си ги правя с раница и на един крак. Като напредна, след клека ще правя отскок и трябва да се кача на някво трупче. След това ще си увеличавам тежестта в раницата ;)

Скоците не са за отписване, защото тренират издръжливост - скоци с високо вдигнати колене.

Отделно има упражнения за прасци, задна част на бедрото (hamstrings)

Бягането не го уважавам много за развиване на мускули, но бягането на пръсти не е лош вариант за прасци, като навъртиш няколко километра.



ловеца, ако можеш да се набираш на една ръка, сигурно ще можеш да правиш много повторения на две ръце. Обратното обаче не е задлжително вярно.

loveca777
06-04-2011, 14:34
Е говорим за стреет фитнес :D Ако е да дам 20-30 кинта да отида във фитнеса и да тренирам само крака , ква е файдата?

Да предположа ли,че клековете се правят с хора ? :D :D

Клекове може и с телета да се правят.
Аз не тренирам много крака, обаче като давам пари за фитнес си тренирам всичко. ;)

Chacho
06-04-2011, 14:36
Не съм особено навътре с фитнеса и стрийт фитнеса(даже почти нищо незнам), но просто ако ставаше само със стрийт всеки щеше да е като Ронито или Арнолд, макар, че всеки човек иска различно.Въпреки,че на лостовете натрупваш бая сила, просто масата няма да е такава, каквато ако си в фитнеса :).А и на лостовете няма такова разнообразие както в фитнеса.
Това си е мое мнение, всеки има право да каже какво мисли :)!

едит: за краката, чел съм, че са много важни особено за растежа на горната част от тялото, защото с няколко упражнения се тренира половината тяло и помага за развитието на горната част.Бях гледал някакви упражнения за крака за лостовете, но просто според мен друго си е клековете :).

Е, аз какво повтарям вече 14241421 път? Лостаджиите не тренират извън залата, за да стават масивни.

Сякаш да сравняваш тир и лека кола. ТИР-ът е по-мощен, но леката кола е по-бърза. И тираджията да се оправдава, че ако беше по-малък, щеше да я изпревари. Двете имат съвсем различни предназначения...

DownloadVirus
06-04-2011, 14:36
Само се надявам наистина да тренирате ПОНЕ ВИЕ! Не да си играете тука на цирк с тия номерца :) На клипа дето показах по-горе само от начало тоя ханибал манибал правеше тренировка после почнаха да се мятат като маймуни,ама асъл ако беше в някоя джунгла няма да ги различа :) Както си е и черен :D

Shines
06-04-2011, 14:42
Не съм особено навътре с фитнеса и стрийт фитнеса(даже почти нищо незнам), но просто ако ставаше само със стрийт всеки щеше да е като Ронито или Арнолд, макар, че всеки човек иска различно.Въпреки,че на лостовете натрупваш бая сила, просто масата няма да е такава, каквато ако си в фитнеса :).А и на лостовете няма такова разнообразие както в фитнеса.
Това си е мое мнение, всеки има право да каже какво мисли :)!

едит: за краката, чел съм, че са много важни особено за растежа на горната част от тялото, защото с няколко упражнения се тренира половината тяло и помага за развитието на горната част.Бях гледал някакви упражнения за крака за лостовете, но просто според мен друго си е клековете :).

Е, аз какво повтарям вече 14241421 път? Лостаджиите не тренират извън залата, за да стават масивни.

Сякаш да сравняваш тир и лека кола. ТИР-ът е по-мощен, но леката кола е по-бърза. И тираджията да се оправдава, че ако беше по-малък, щеше да я изпревари. Двете имат съвсем различни предназначения...

Напълно съгласен съм!Както каза и вируса, дано тренирате вие поне, защото бая хора има където ходят на лостове подскачат като маймуни 1,2 пъти за да се покажат колко големи са пред другите :), и кат научи нещо ново и почва се фука как го можел другият не, комплексарска му работа :D, не че в фитнеса няма де, повечето гледат кой ще дигне макс от клек,тяга, лег, а не как ще го дигне :)!Най-лошото е, че в днешно време всеки втори се прави на разбирач в фитнеса, може да чуеш на всякъде 100 различни начина на изпълнение и тн.

loveca777
06-04-2011, 14:43
Chacho аз не мога да се набирам на една ръка , но мога да се набирам много на двете.
Не знам, май за да се научиш на една ръка, сигурно трябва да се набереш с двете и да се спуснеш бавно на долу само с едната ръка. И така след време да свикнеш и да можеш и да се набереш само с ената..

DownloadVirus
06-04-2011, 14:45
Кажи на някой да ти помага,толкова ли си акъл иска ? :razz:

Chacho
06-04-2011, 14:48
Принципите в залата и извън нея са едни и същи. За да вдигнеш повече килограми, трябва да тренираш за сила.

В темата на Download за програма за сила има доста неща написани. Можеш да погледнеш линка на SolomonIceberg към даобг, там са поописани нещата. Пък и в една-две теми вече говорих за книгите на Christopher Sommer, той пише точно за това - как гимнастиците развиват силата си и стигат от кофи и набирания до planche лицеви, гръбни вълизания, различните стойки. Общо взето и на двете места се пише за едно и също, но на Sommer тренировките са изцяло с упражнения със собствено тегло (тук таме по някоя тежест закачена за тялото). На мен варианта със залата ми допада повече.

Greennight
06-04-2011, 15:01
Мм,и аз съм забелязъл,че обикновено на "лостаджийте съотношение ръст-тегло е -15,20 килограма.И тва за краката също е вярно.Не сте ли забелязали,че на повечето обиколата на предмишницата им е горе долу,колкото тази на прасеца.За сметка на това пък от лостове се става много физически издържлив.Въпрос на вкус.

DownloadVirus
06-04-2011, 15:04
За сметка на това пък от лостове се става много физически издържлив

Да,а пък от фитнес залата ставаш физически НЕиздръжлив :-o

ZipFail
06-04-2011, 15:06
Факт е, че на почти всички фитнесджии им липсва силова и скоростна издържливост ;)

Greennight
06-04-2011, 15:09
За сметка на това пък от лостове се става много физически издържлив

Да,а пък от фитнес залата ставаш физически НЕиздръжлив :-oЕми имам в предвид,че ако се напраят 1 нормативи,примерно за лостаджии и фитнесманяци примерно 600 метра тичане,скок от място,50 метра спринт,лицеви опори,набирания,клякания,л стаджиите ще постигнат доста по-добри резултати.

Chacho
06-04-2011, 15:24
Greennight, нали се сещаш, че с това не изчерпваш всички физически качества.

Дали ще имаш несъразмерни крака, според мен, опира не само до тренировки, но и до гени.

Има различни качества на физическата кондиция, на които човек може да обърне внимание. Максимална сила, експлозивност, скоростна издръжливост, анаеробна издрълживост, аеробна издръжливост, гъвкавост, рефлекси, координация и баланс, мускулна памет, костна плътност, ударен обем на сърцето, дихателен обем, възстановителни възможности, т.н.

Различните тренировъчни методи развиват разлчни качества. Какво точно иска да постигне трениращият е въпрос на личен избор.

redbul2
06-04-2011, 16:16
Съгласен съм с Вируса ! Лостовете нищо не тренират ! Всъщност фитнеса е единствения истински спорт за истински мъже, всички други да се забранят ! :booooomb:

Напълно съм съгласен с Файла. Подкрепям мнението му.И аз мисля като него.

loveca777
06-04-2011, 17:36
:razz: :razz: :razz:

awerw
06-04-2011, 18:37
Съгласен съм с Вируса ! Лостовете нищо не тренират ! Всъщност фитнеса е единствения истински спорт за истински мъже, всички други да се забранят ! :booooomb:

Напълно съм съгласен с Файла. Подкрепям мнението му.И аз мисля като него. Айдеее само Фитнеееееееес +++++++ :grin: :D :D

DownloadVirus
06-04-2011, 19:10
За сметка на това пък от лостове се става много физически издържлив

Да,а пък от фитнес залата ставаш физически НЕиздръжлив :-oЕми имам в предвид,че ако се напраят 1 нормативи,примерно за лостаджии и фитнесманяци примерно 600 метра тичане,скок от място,50 метра спринт,лицеви опори,набирания,клякания,л стаджиите ще постигнат доста по-добри резултати.

Аз пък мисля обратното! Само гледай да ги групираш по категории ! Не тоя във фитнес залата да е 1.90 и 100 кг,а другият лостаджията да е 1.70 и 55 кг :)

100 метра за 10.2 сек как ти се виждат брато? Като за сковал се от мускули фитнес маняк дето е с +10 над ръста си?

loveca777
06-04-2011, 20:45
ДА ЖИВЕЯТ ЛОСТОВЕТЕЕЕ :grin:

DownloadVirus
06-04-2011, 20:48
ДА ЖИВЕЯТ ЛОСТОВЕТЕЕЕ :grin:

Значи да живее и залата , и там има лостове, само дето има още далеч колко неща , дето на лоста може само да фантазираш :D

loveca777
06-04-2011, 20:54
Да ЖИВЕЯТ ОТКРИТИТЕ ЛОСТООВЕЕЕ


На лостовете в fitnesa не можеш да правиш почни нищо...

loveca777
06-04-2011, 20:55
Да ЖИВЕЯТ ОТКРИТИТЕ ЛОСТООВЕЕЕ


На лостовете в fitnesa не можеш да правиш почни нищо...

fatrat
06-04-2011, 20:57
ОФ ДЕБА КОЛКО НЕГРАМОТНИЦИ ИМА! Визирам в момента тоя гриин найт ли къф е там. Много си спрЕл брато! Да си чувал, че и във фитнес можеш да се подготвиш силово, не само визуално? Да си чувАл за тренировки за сила, както и това ,че доста от професионалните атлети се подготвят именно във фитнес, а не на някви пейки и клони и дървета? Да си чувал,че във фитнеса има различни течения ако искаш и школи им викай , които идеализират отделни РАЗЛИЧНИ НЕЩА като сила, маса, релеф и т.н? Да си чувал ,че например във фитнеса не ставаш само "Огроомен и тромав" , а на разни тръби ставаш "бърз и маневрен" и ставаш супер яката битка и почваш да трепеш народ наляво и надясно? Е сега ще ти разбия представите , като ти кажа ,че наистина фитнеса предлага повече поле за изява пред 2-3 винкела забити в земята!
Дълго време стоях на страна от такива дискусии именно поради факта ,че не разбирате или не искате да разберете, обаче почнах да се изнервям! Тренирал съм една седмица на лостове правил съм повечето неща ,така че не ми казвайте ,че си нямам идея какво представлява!+това като толкова искате да сте силни ходете да работете на гарата - хем вършите работа, хем ставате здрави ,че и парички заработвате!
Айде със здраве оставайте и тренирайте, ама и четете малко ,че изглеждате смешни от страни така!

п.с ако мислите да изглеждате след 3 години като Ханибал - е ще ви разочаровам и тука, щото като него чисто не можете да станете! Не защото той е химик, а защото нямате гените! Чернокожите всъщност са по-добрата раса според някой, ако не за друго поне за спортисти!

DownloadVirus
06-04-2011, 21:07
Аз викам да дойдете на село , така като наще са земеделци и да помогнете и да видим колко сте издръжливи от тия лостове,като станете в 6 сутринта до 2 часа на обяд почивка от 2-3 часа и после пак ! На 35 градуса жега , да мъкнете 2 кофи дето са половината от теглото ви на разтояние от 200 метра за 3-4 часа ! Елате да ви пробвам!

dunce
06-04-2011, 21:30
Само да кажа, че нито от фитнеса, нито от лостове ставаш супер яката битка и почваш да трепеш народ. Не че не го знаете, ама да не ми изкарате сега, че от фитнеса ставаш някав бияч..

loveca777
06-04-2011, 21:30
ОФ Д**а КОЛКО НЕГРАМОТНИЦИ ИМА! Визирам в момента тоя гриин найт ли къф е там. Много си спрЕл брато! Да си чувал, че и във фитнес можеш да се подготвиш силово, не само визуално? Да си чувАл за тренировки за сила, както и това ,че доста от професионалните атлети се подготвят именно във фитнес, а не на някви пейки и клони и дървета? Да си чувал,че във фитнеса има различни течения ако искаш и школи им викай , които идеализират отделни РАЗЛИЧНИ НЕЩА като сила, маса, релеф и т.н? Да си чувал ,че например във фитнеса не ставаш само "Огроомен и тромав" , а на разни тръби ставаш "бърз и маневрен" и ставаш супер яката битка и почваш да трепеш народ наляво и надясно? Е сега ще ти разбия представите , като ти кажа ,че наистина фитнеса предлага повече поле за изява пред 2-3 винкела забити в земята!
Дълго време стоях на страна от такива дискусии именно поради факта ,че не разбирате или не искате да разберете, обаче почнах да се изнервям! Тренирал съм една седмица на лостове правил съм повечето неща ,така че не ми казвайте ,че си нямам идея какво представлява!+това като толкова искате да сте силни ходете да работете на гарата - хем вършите работа, хем ставате здрави ,че и парички заработвате!
Айде със здраве оставайте и тренирайте, ама и четете малко ,че изглеждате смешни от страни така!

п.с ако мислите да изглеждате след 3 години като Ханибал - е ще ви разочаровам и тука, щото като него чисто не можете да станете! Не защото той е химик, а защото нямате гените! Чернокожите всъщност са по-добрата раса според някой, ако не за друго поне за спортисти!
:D :D :D баце гледай се какво пишеш бе :D ,,Тренирал съм една седмица на лостове правил съм повечето неща ,така че не ми казвайте ,че си нямам идея какво представлява''
А Ханибал е тренирал цяб живот , все пак е най-добрия ,, кой ще си мисли , че за 3 години ще стане като него
А за гениите - негрите не са чяк толкова по-различни от белите ;)
http://www.vbox7.com/play:62b2442f&start=0

eeh не мога да намеря едно друго клипче на един българин като ханибал
ама карай

fatrat
06-04-2011, 21:37
Баце ще викаш на авеерчетата от махалата, ясно? Не съм ти на интелектуалното равнище, макар да не ми достига карбохидрат! Второ
ако този човек ти го имаш за идеал, ако това е мечтаното ти тяло, ако към това се стремиш... моля ти се! Първо ми отишъл с гела за коса и дънките да тренира, второ ако си мислиш че тоя ханибал е чист...
Само ще ти кажа да разгледаш минимум за про-хормони! Трето всеки избира къде и как да тренира, обаче ми писна някакви форумнни разбирачи и биячи да разбират и да бучат нагоре надолу разбираш ли как фитнеса е ерес и т.н! За да те светна, тея чернилки където ги боготворите приличат на маймуните и официално това не е спорт. Фитнеса е измислен преди 40+ години! 4-то чернилките ИМАТ ПО–ДОБРИ ГЕНИ от белите! За да те светна щото като гледам си нямаш идея , една от теориите (най-достоверната до момента) е тази ,че всички сме били черни от централна африка и след разцепването на континента Пангея (да всичката суша е била 1 континент) са се образували бели хора, поради недостатъчното слънце!

DownloadVirus
06-04-2011, 21:45
Ханибал не е направил това само от street fitness , не се лъжете и не е чист де :)

loveca777
06-04-2011, 21:59
:D :razz: :razz: :lol:
Баце ти за старейшина ли се имаш?
Ти си 20 - 25 годишен, имам приятели на толкова, брат ми и той е толкова .
Второ ти да не си помисли ,че момчето на клипа ,което е на 16 години е Ханибал ? :D :D :D
И не ме размивай до припадък с твоите теории за били , черни , слънца и луни. :lol:
Пангея , пунгея - тогава , когато още е имало само един континент - не са били и динозаврите , пък камо ли и хора.
Индианците в америка също са Азиатци по произход се смята , че при последната ледникова епоха са преминали Беринговия проток и са се заселили в ,, Новия свят,,.
Тоест чартите им са монголоидни ...
Единственото за гена , което приемам до някъде за истина, е че когато са ги пренасяли като роби негрите от Африка европейците , са се калявали на много трудни условия за живот и за това ...
Ясно фатрате :-D :-D

DownloadVirus
06-04-2011, 22:03
Ловецо мислиш ли се за издръжлив ? И общо казано дали мислиш,че стреет фитнеса ти е допринесъл за издръжливостта?

fatrat
06-04-2011, 22:06
от кое село беше разправяш да дойда и да ти покажа 2 набирания на лост, че явно не ми вярваш! нализ наеш,че по форумите може да си се храниме. За мене твоето мнение няма никаква стойност, както и мнението на който и да било. За мен аз съм постигнал своите цели. С цената на едно или на друго, аз съм постигнал мечтаното от мен тяло! Не казвам ,че е перфектно , за мен е идеално!И това ни е разликата мишкар! Че ти ще има да се премяташ докъто си жив по лостовете и няма да прооумееш. ще кажеш еех имаше на времето един глупак фатрат беше май, право говореше ,ама кура ми го слушаше! Тогава ще си говорим ХАНИБАЛЕ! Айде сега бягай да лягаш щото стана 12 и 5 и майка ти ако те намери на пц-то ще пляска!

dunce
06-04-2011, 22:17
Не мога да разбера за к'во ги мразите тия лостове толкова. Никой нищо лошо не е казал за фитнеса, аз самия щях да почвам преди месец сериозно, ама нямам никаква възможност. Всеки много добре знае какво се постига там и никой не го отрича. Но не мога да проумея какво сте хукнали всички да ги плюете тия лостове, като дори не сте ги практикували, че да коментирате. Фатрат, ако си ходил 1 седмица на лостове, знаеш много добре, че нищо не се постига с толкова. Както и във фитнеса няма да постигнеш нищо за седмица. И за двете се иска постоянство, ама да говорите, че от лостове нищо не правиш е пълна глупост. Защо поне един път, вместо да се обяснявате тука, не отидете на място, пълно с различни лостове, и да изчакате поседите 1,2 часа. За това време поне един напреднал ще видите, да ходи за дневната доза. И като го питате колко време е ходил, за да има такова тяло и да прави такива упражнения, той няма да ви каже по-малко от няколко години. Никой не ви оспорва къде да ходите, ходете си на фитнес, там ви харесва, там отивате. Други пък предпочитат лостове и ходят там, стига сте плюли кат ненормални тука.

loveca777
06-04-2011, 22:18
от кое село беше разправяш да дойда и да ти покажа 2 набирания на лост, че явно не ми вярваш! нализ наеш,че по форумите може да си се храниме. За мене твоето мнение няма никаква стойност, както и мнението на който и да било. За мен аз съм постигнал своите цели. С цената на едно или на друго, аз съм постигнал мечтаното от мен тяло! Не казвам ,че е перфектно , за мен е идеално!И това ни е разликата мишкар! Че ти ще има да се премяташ докъто си жив по лостовете и няма да прооумееш. ще кажеш еех имаше на времето един глупак фатрат беше май, право говореше ,ама "мъжкия полов орган" ми го слушаше! Тогава ще си говорим ХАНИБАЛЕ! Айде сега бягай да лягаш щото стана 12 и 5 и майка ти ако те намери на пц-то ще пляска!
:D :lol:
Ти баце, наистина ме размиваш сега. :razz:
Моето мнение научно доказано , докато твоето сигорно си го прочел в фантастичнен разказ. :-D
И аз какво да направя ,че си постигнал мечнаното тяло
За някой хора мечтаното тяло е 2 реда плочки ,за други - друго :-D
И за да те свЕтНА - няма да се премятам на лостовете цял живот , а и си ходя и на фитнес ....
DownloadVirus ти за много издръжлив и силен ли се мислиш от тоя фитнес ?
За мен лостовете са ми допринесали за сила, еластичност , а и издръжливост .

:-D

fatrat
06-04-2011, 22:21
Не мога да разбера за к'во ги мразите тия лостове толкова. Никой нищо лошо не е казал за фитнеса, аз самия щях да почвам преди месец сериозно, ама нямам никаква възможност. Всеки много добре знае какво се постига там и никой не го отрича. Но не мога да проумея какво сте хукнали всички да ги плюете тия лостове, като дори не сте ги практикували, че да коментирате. Фатрат, ако си ходил 1 седмица на лостове, знаеш много добре, че нищо не се постига с толкова. Както и във фитнеса няма да постигнеш нищо за седмица. И за двете се иска постоянство, ама да говорите, че от лостове нищо не правиш е пълна глупост. Защо поне един път, вместо да се обяснявате тука, не отидете на място, пълно с различни лостове, и да изчакате поседите 1,2 часа. За това време поне един напреднал ще видите, да ходи за дневната доза. И като го питате колко време е ходил, за да има такова тяло и да прави такива упражнения, той няма да ви каже по-малко от няколко години. Никой не ви оспорва къде да ходите, ходете си на фитнес, там ви харесва, там отивате. Други пък предпочитат лостове и ходят там, стига сте плюли кат ненормални тука.

написах тва заради последните ти редове! Както виждаш цяла тема почти не вземах участие, но просто ми писна!И може и така да е както някой приемат за "дарк сайд" ерес и т.н железата , за мене това са лостовете!Ходих една седмица и спрях щото просто нямаше какво да правя за гърди едни кофички и едни лицеви. Друго само набиране и т.н Извинявай ама аз съм отишъл там да тренирам не да се превъртам наляво надясно! Просто не ми харесва да плюят наляво надясно ,щото съм 100% сигурен ,че в на тоя Ловеца селото няма фитнес и говори така!

fatrat
06-04-2011, 22:22
от кое село беше разправяш да дойда и да ти покажа 2 набирания на лост, че явно не ми вярваш! нализ наеш,че по форумите може да си се храниме. За мене твоето мнение няма никаква стойност, както и мнението на който и да било. За мен аз съм постигнал своите цели. С цената на едно или на друго, аз съм постигнал мечтаното от мен тяло! Не казвам ,че е перфектно , за мен е идеално!И това ни е разликата мишкар! Че ти ще има да се премяташ докъто си жив по лостовете и няма да прооумееш. ще кажеш еех имаше на времето един глупак фатрат беше май, право говореше ,ама "мъжкия полов орган" ми го слушаше! Тогава ще си говорим ХАНИБАЛЕ! Айде сега бягай да лягаш щото стана 12 и 5 и майка ти ако те намери на пц-то ще пляска!
:D :lol:
Ти баце, наистина ме размиваш сега. :razz:
Моето мнение научно доказано , докато твоето сигорно си го прочел в фантастичнен разказ. :-D
И аз какво да направя ,че си постигнал мечнаното тяло
За някой хора мечтаното тяло е 2 реда плочки ,за други - друго :-D
И за да те свЕтНА - няма да се премятам на лостовете цял живот , а и си ходя и на фитнес ....
DownloadVirus ти за много издръжлив и силен ли се мислиш от тоя фитнес ?
За мен лостовете са ми допринесали за сила, еластичност , а и издръжливост .

:-D
аре престани ве видяхме те ква си смешка! АРе като толкова ги разбираш нещата кажи ми от какво звиси силата на мускула! Аре бягай да ровиш в гугъл и искам да видя отговор!

dunce
06-04-2011, 22:27
написах тва заради последните ти редове! Както виждаш цяла тема почти не вземах участие, но просто ми писна!И може и така да е както някой приемат за "дарк сайд" ерес и т.н железата , за мене това са лостовете!Ходих една седмица и спрях щото просто нямаше какво да правя за гърди едни кофички и едни лицеви. Друго само набиране и т.н Извинявай ама аз съм отишъл там да тренирам не да се превъртам наляво надясно! Просто не ми харесва да плюят наляво надясно ,щото съм 100% сигурен ,че в на тоя Ловеца селото няма фитнес и говори така!

Да, ясно, разбрах те. Не са ти допаднали и толкова. Но между другото тия маймунски премятания не е нужно да се правят. И на мен не ми харесват и аз не ги правя. Но това не означава, че самите лостове са ограничени. Просто кофи за гърди и кофи за бицепс, трицепс се правят под различен градус. Пък набиранията пак могат да се правят по 100 начина. Така че не си мислете, че лостовете са чак толкова зле, специално до мойто даскало има 15 вида различни и там ходят двама, дето правят ненормални неща. И в тяло са супер, маса, релеф, всичко. Но е неоспоримо, че във фитнеса такива резултати се постигат по-бързо, въпросът е кое ти допада от двете повече.

loveca777
06-04-2011, 22:33
:D
Човек ти 1 седмица си тренирал на лостовете :shock:
Мислих ,че се шегуваш ,ама явно не :shock:
То за толкова малко време нищо не можеш да научиш и да усетиш ...
Не ми задавай тъпи въпроси , и не съм ти от село , а от трети по-големина град в България
И ти май беше от София
Ясен си ми , то при вас половината сте македонци , а другата селяни и 1 % чужденци , 1% нормални :D
Никъде не съм плюел и говорил срещу фитнеса
Фитнеса си е многа хубав спорт на който и аз ходя , само че лостовете ме влечат повече и тренирам на тях повече ;)

dunce
06-04-2011, 22:34
АРе като толкова ги разбираш нещата кажи ми от какво звиси силата на мускула! Аре бягай да ровиш в гугъл и искам да видя отговор!

И на мен ми стана интересно. С риск да се изложа аз ще отговоря каквото мисля. Силата на мускула зависи от това колко е голям. Демек колкото повече маса имаш, толкова по-добре.

DownloadVirus
06-04-2011, 22:38
Ловецо като си толкова издръжлив те чакам,момченце малко :) Чакам те лятото да дойдеш на село да видим колко дена ще издръжиш от 6 сутрин докато си мръкне на градината на 35-40 градуса температура! Ела да видим кво си направил от тия лостове на практика!

loveca777
06-04-2011, 22:39
земи един химик и един лостаджия ще го бие като нищо и квато малка ръка да има

DownloadVirus
06-04-2011, 22:42
Нещо не отговаряш бе битка? Май нещо бързо се мориш с тия лостове?

loveca777
06-04-2011, 22:43
сваливирус
Ти пък ела с мен на лов по горите и полетата , да те видя колко си издръжлив

dunce
06-04-2011, 22:44
Ловецо като си толкова издръжлив те чакам,момченце малко :) Чакам те лятото да дойдеш на село да видим колко дена ще издръжиш от 6 сутрин докато си мръкне на градината на 35-40 градуса температура! Ела да видим кво си направил от тия лостове на практика!

Това е една от най-тежките работи, безспорно. Но щом ходиш всяко лято, значи си свикнал и НЕ си станал издръжлив от фитнеса, ами от работата ти на село. Разбираш ли? Всеки един фитнес маняк/лостаджия ще капне на работа на нивата или както в твоя случай на градината само от 1 ден, щото просто не е свикнал на такава тежка работа. Така че примера ти не е добър.

DownloadVirus
06-04-2011, 22:46
На лов по гори и полета? Тва да не ти е Снежанка и седемте джуджета ? То със забавата всеки може :)

DownloadVirus
06-04-2011, 22:48
Ловецо като си толкова издръжлив те чакам,момченце малко :) Чакам те лятото да дойдеш на село да видим колко дена ще издръжиш от 6 сутрин докато си мръкне на градината на 35-40 градуса температура! Ела да видим кво си направил от тия лостове на практика!

Това е една от най-тежките работи, безспорно. Но щом ходиш всяко лято, значи си свикнал и НЕ си станал издръжлив от фитнеса, ами от работата ти на село. Разбираш ли? Всеки един фитнес маняк/лостаджия ще капне на работа на нивата или както в твоя случай на градината само от 1 ден, щото просто не е свикнал на такава тежка работа. Така че примера ти не е добър.

Нищо не съм свикнал! Цяла година не хода и ходя само през лятото ! Ае да видим колко ли ще е издръжлив :D Може и да е! Нищо не казвам, и в двата случая аз печеля! :-P

loveca777
06-04-2011, 22:49
:) ще те видя като тръгнем да изкачваме хълмисти и горски местности , и 10 км преход из долините и нивите

DownloadVirus
06-04-2011, 22:51
За да си правим кефа ли ? Ела да вършим работа остави забавите за децата!

loveca777
06-04-2011, 22:52
Да мъкним кофи с вода ли искаш :D

DownloadVirus
06-04-2011, 22:55
Виж ако сме някъде в някоя гора далеч от град/село без вода и храна е друга работа! Но да ходим на лов дето викаш , остави това на дечурлигата :)

loveca777
06-04-2011, 23:00
:) за дечурлигата ли да дадем раниците , провизиите и пушките ;d ;d ;d ;D
Ми добре, айде по горите без храна, да оцеляваме
Да на пуснат още по хубаво някъде в сибир , ама през зимата ;d

DownloadVirus
06-04-2011, 23:06
Не знам дали гледаш Дискавъри,ама погледни малко "Двойно оцеляване" и "Оцеляване на предела" :D Ще си похапваме и много хубав протеин от термити най-вероятно! Значи ще се наложи да съм на НВД :D

loveca777
06-04-2011, 23:11
:D и на края ще се състезаваме кой пръв ще догони движещия се влак ;d
Оцеляване на предела е як филм :)
А ако ще оцеляваме като онея от двойно оцелявяме - аз предпочитам да не съм босия , а с някакви обувки :-D

DownloadVirus
06-04-2011, 23:14
След 30 минути почва "Двойно Оцеляване" ! Бях го изпуснал тоя епизод и ся ще го гледам :D

Иначе тва за лова може да ти достави удоволствие , но това на градината едва ли ...

loveca777
06-04-2011, 23:21
Е аз нямам кабелна тв в стаята ми и няма как да го гледам
Устави тоя лов , не може да го разберете него ;)
А за каква градина имаш предвид :-o

loveca777
06-04-2011, 23:24
ако става въпрос за съденето на домати при 30 градуса на слънце - мразя :D
иначе ми прави кеф да поливам с маркуча :D

DownloadVirus
06-04-2011, 23:24
Ти за каква си мислиш? За детска градина ли?

Има 10 декара праскови дето те чакат :D

И още колко работа пак земеделие имаме на 4-5 места !

Само в двора на село се съди кво ли не!

Въпроса е там,че от сутрин до вечер не може да седнеш! Винаги има работа !

И не е като лова или лостовете и фитнес залата дето може и повече да се мориш и тн ама ти доставя удоволствие каквото ще да е.Там не е така :)
Само се чудя как ще си кача килограмите (на упражненията) при подобна умора през лятото!

galet0
06-04-2011, 23:28
Устави тоя лов ,

eми така е
стигнах до ужасния извод,че в днешно време май никой не чете

loveca777
06-04-2011, 23:29
съгласен съм с теб
Това е най-трудната и тежка работа
Особено ,ако е жега на вънка :)

loveca777
06-04-2011, 23:31
Устави тоя лов ,

eми така е
стигнах до ужасния извод,че в днешно време май никой не чете
галето , ПРЕСТАНИ
Много добре занам ,че се пише Остави!
Спри да се ядеш !!!

DownloadVirus
06-04-2011, 23:33
Устави тоя лов ,

eми така е
стигнах до ужасния извод,че в днешно време май никой не чете

Ти пък се научи да четеш ! Продължи изречението,което чете!

И стига се меси,на всяка манджа мерудия! Никой не го интересува кво мислиш,влизаш само за да коригираш правопис,обаче нито едно смислено изречение не съм видял от теб !

galet0
06-04-2011, 23:34
Устави тоя лов ,

eми така е
стигнах до ужасния извод,че в днешно време май никой не чете
галето , ПРЕСТАНИ
Много добре занам ,че се пише Остави!
Спри да се ядеш !!!

ее добре де
след като знаеш
защо не прилагаш знанията
вярно,все пак сме във форум
и е нормално да се пропускат запетайки и прочее
ама такива грешки ;х

не че ми пука
просто е леко трагично

и пий един валериан

loveca777
06-04-2011, 23:39
gale. kogato trqbva, gi prilagam znaniqta, sega si chatq

И аз не съм видял едно твое изказване освен да поправяш правописни грешки!
Ти май си някоя учителка по български език и литература...

galet0
06-04-2011, 23:41
gale. kogato trqbva, gi prilagam znaniqta, sega si chatq

И аз не съм видял едно твое изказване освен да поправяш правописни грешки!
Ти май си някоя учителка по български език и литература...

всъщностт не :D
и просто тези неща ме дразнят
да бяха някви леки грешки-ок.Ама тоо....

(и аз в момента също не пиша грамотно.ма не са някви основни грешки)

DownloadVirus
06-04-2011, 23:42
И понеже те дразнят си викаш "що да не си избия комплексите" ?

galet0
06-04-2011, 23:45
И понеже те дразнят си викаш "що да не си избия комплексите" ?

кви комплекси бе?
пак не схвана.
ама то на теб ти е простено с тоя нищожен мозък

DownloadVirus
06-04-2011, 23:48
Пак си избиваш комплекси :) Както и да е,като си жалък си го изкарваш на другите , ама това е просто един тийн форум и на мене вече хич не ми пука какво мислиш :)

galet0
06-04-2011, 23:50
много ясно
то пък оставаше и да ти пука
имаш напредък


ама ся съм в МНОГО добро настроение
и никой не може да го развалиииии

не знам това кво общо има с темата ама.... -.-

лекаа ноощщщщ

DownloadVirus
06-04-2011, 23:51
Ами лека нощ тогава :)

loveca777
06-04-2011, 23:54
лека нощ и от мен :smt006 :smt015 :smt010

DownloadVirus
06-04-2011, 23:58
Лека нощ ! Написахме днес 6-7 страници в тая тема бре ! :D

Ае отивам да погледам ТВ и после сън :D

fatrat
06-05-2011, 07:57
ПРевърнахте го на чат. Само празни приказки! @ловец колкото само ще ти кажа ,че U.S Navy Seals или както им викат Тюлените (за българската Тихина незнам) тренират не на лостове, а във фитнеси! И като гледам нищо не разбираш, щот не си ми отговорил на въпроса.
@dunce грешка! Независимо колко голям е мускула, силата идва от напречното му сечение. Тоест, гледай го като кабел, ако кабела е по-тънък и има повече жица през него минава повече ток и обратно!

Greennight
06-05-2011, 08:39
Много ясно,че ако трябва да мъкнеш чували на село ще ти е по-добре да тренираш фитнес.А тва,че Спечастите тренирали във фитнес го чувам за първи път...За Американците не знам,ама точно с тоя Беър Грилс имам филм,как ги тренират САС и във фитнес не са стъпали!!!Правиха набирания,тегления по въжета,тичаха с по 100 кила дървета на врата и други упражнения,но не и фитнес!И за руските спец части гледах някакъв клип "Тренировки спецназа" и пак не видях фитнес...Даже,ако го намеря в ютуб ще го постна.

fatrat
06-05-2011, 08:52
гледаш в полеви условия! Става въпрос за времето в което не са на въжетата и не мъкнат по 40кг раница на гърба :) Даже в списание мускули и фитнес, в броя дето Шеймъс беше отпред имаше тренировката на нейви сиълс постната, ако искаш намери си броя :)

fatrat
06-05-2011, 08:55
бтв ако си мислите ,че в тюлените се влиза трудно ето го физическия изпит
1. 500 yard swim using breast and /or side stroke < 12:30
Ten minutes rest
2. Perform 42+ pushups in 2 minutes
Two minutes rest
3. Perform 50+ sit-ups in 2 minutes
Two minutes rest
4. Perform 6+ pull-ups, no time limit
Ten minute rest
5. Run 1.5 miles < 11:30 (boots and long pants)
As a reminder, there are no maximums on these physical tests. Prospective trainees should provide the best scores possible, i.e., give his best effort.

Та не е толкова непостижим! Аз на 15 ги правех тея! После почва трудното с тежеста на гърба и пълно бойно снаражение!

1n5ub0rd1na73
06-05-2011, 11:56
ПРевърнахте го на чат. Само празни приказки! @ловец колкото само ще ти кажа ,че U.S Navy Seals или както им викат Тюлените (за българската Тихина незнам) тренират не на лостове, а във фитнеси! И като гледам нищо не разбираш, щот не си ми отговорил на въпроса.
@dunce грешка! Независимо колко голям е мускула, силата идва от напречното му сечение. Тоест, гледай го като кабел, ако кабела е по-тънък и има повече жица през него минава повече ток и обратно!

А, мерси, че ми помогна да се сетя името! За Тихина ставаше въпрос.

navar
06-05-2011, 12:31
тва ще е някакво секретно поделение в БГ армията,ама толкова секретно че само баща ти знае за него :):) еквивалент на морската пехота в БГ,по времето на баща ти -не ме засмивай..
ясно е че хабер си нямаш от армията въобще,така че недей да пишеш врели некипели ,особено като си нямаш идея какви и кои са хората срещу теб :)

а ловецо-искаш ли да се пробваш с някой от "дъртите" на лост,успоредка,клек,лег, тяга или каквото решиш :)

Брех, какво самочувствие и колко си скромен.. То много лесно да предизвикаш някой почти два пъти по-малък от теб на лостове или нещо друго, при условие, че си бил в казарма, страшен си :).

"особено като си нямаш идея какви и кои са хората срещу теб :)"

Брей, брей, кои ли ще са тия хора пред него, ханибал ряпа да яде пред тях а? На лапета в тийн форум се правиш на велик, направо жалко да му стане на човек. Да не мислиш, че ако върнат казармата ще сме по-зле от вас, а? Нямам нищо против, стига само да не чета някой да ми се хвали тука колко бил здрав, щото бил там. Моля за автограф, господин здравеняко.
иииха,само два три дни ме нямаше-за да заведа момчетата си на едни състезание,дето вие го гледате по ТВ,и го коментирате компетентно после ,и ме нахранили ..
самочувствие си имам ,скромносста е за хора като теб,които няма какво друго да изтъкнат..а аз май съм се доказал където трябва,но добре е да попрочетеш малко ,преди да се правиш на интересен някому...
лесно е да предизвиквам който си искам-кво му е,дърт съм,дебел съм...затова предизвиквам там ,където съм най слаб,и то момче което е силно в същата дсциплина-на лоста и успоредката..ама ти едно че не четеш,ами като гледам написаното-"кофички за бицепс" и ми става ясно колко понятие имаш и от трениране...
та ако смяташ че разбираш,можеш някои неща-заповядай..с г-н соломон сме винаги готови за тест..
а ловецо,написал си някви велики глупости-правел набирания с раница с допълнителна тежест..май пропусна написаното че "дъртите " едно че сме с по 20 кила над ръста си,ами слагаме по още 20-25 като се набираме или правим кофи..ама тва ще е от егн-то...
и да дунче ли си ,мунче ли си -смятам че вашето поколение е меко,слабо физически,и добре че няма казарма,иначе самоубийствата щяха да са ежедневие..добре че има изключения...
а спора за фитнес или лост е банален..във залата имаш възможност да натоварваш повече ,по различен начин..на лоста си ограничен,но всеки сам си избира...но схващането че човек който вдига железа е тромав ,бавен а лостаджията е перфектния "боец"е малко сбъркана..не бъркайте вдигането на железа с бодибилдинга..

а аз и бат ти соломон сме "здрави" не защото сме били в казарма,даже не защото сме били на някви мисии ,където се стреля..а защото се занимаваме със спорт-ПРОФЕСИОНАЛНО...и това в последните 25 години..сега схващаш ли ,или ще продължиш да се правиш на забавен и компетентен???а автографи раздавам след всеки турнир,или след всяко предаване-ако искаш мога да ти пратя един ...

loveca777
06-05-2011, 12:57
[quote=1n5ub0rd1na73]
Единственото, което може да мине за еквивалент на американските "тюлени" е МСРО или по-популярно със старата си позивна "Тихина".
И понеже доста народ лъже, че уж е служил там(а там има само кадрови състав), па и съм се явявал на изпита за кандидати ще ти го пусна , че да ми кажеш къде там ги има тия "18 набирания" :
1. 17 коремни възлизания.
2. 80 лицеви опори
3. 10 км бягане за под 55 минути.
4. 1 км плуване в морето(времево ограничение не помня да имаше)

?
--------------------------------
fatrate много разбираш нещо като че ли и ти...
navar ти ,ако си 20 кила над нормата и си набираш и правиш кофи с още 25 - това не означава,че по-голямата част от дъртите тренират така ;)
И ако мислите да мерите сили и тнт , както DownloadVirus каза - ходете да бачкате на село :)

dunce
06-05-2011, 13:38
иииха,само два три дни ме нямаше-за да заведа момчетата си на едни състезание,дето вие го гледате по ТВ,и го коментирате компетентно после ,и ме нахранили ..
самочувствие си имам ,скромносста е за хора като теб,които няма какво друго да изтъкнат..а аз май съм се доказал където трябва,но добре е да попрочетеш малко ,преди да се правиш на интересен някому...
лесно е да предизвиквам който си искам-кво му е,дърт съм,дебел съм...затова предизвиквам там ,където съм най слаб,и то момче което е силно в същата дсциплина-на лоста и успоредката..ама ти едно че не четеш,ами като гледам написаното-"кофички за бицепс" и ми става ясно колко понятие имаш и от трениране...
та ако смяташ че разбираш,можеш някои неща-заповядай..с г-н соломон сме винаги готови за тест..

Ти горкия май още не можеш да разбереш.. Аз правя огромна разлика м/у теб и соломон, защото ти в тоя раздел не правиш нищо друго освен критикуване. И най-смешно ми стана, като каза, че не, ти хич не си критикувал, ами само си обяснявал. "Скромността е за такива като теб, които нямат какво да изтъкнат" - пак казвам, не се мисли за толкова велик, само защото си бил в казарма. Аз какво изтъквам е без никакво значение в случая. "но добре е да попрочетеш малко ,преди да се правиш на интересен някому..." чел съм ти коментарите, спокойно, не казвам, че не разбираш или не си се доказал, ама начина, по който го правиш не струва. Когато обясняваш на някого нещо, не го плюеш, критикуваш и иронизираш. Все едно ти да си на 15 и на теб някой 25-30 годишен, минал казармата да ти се прави на интересен. Сега ще кажеш, "ама аз на 15 спортувах", браво на теб, не си единственият. Това че вмомента е пълно с лигльовци не намалява и броя на практикуващите спорт - същия си е.
""кофички за бицепс" и ми става ясно колко понятие имаш и от трениране..." Аз не съм някакъв маняк на тема спорт и фитнес, че да разбирам толкова много, вярно е, ама не съм и някой с комплекс за малоценност явно, който се изявява в ТИЙН форум. Нали знаеш хората какво са казали, остави другите да те оценят, ти самия не се хвали.

"а аз и бат ти соломон сме "здрави" не защото сме били в казарма,даже не защото сме били на някви мисии ,където се стреля..а защото се занимаваме със спорт-ПРОФЕСИОНАЛНО...и това в последните 25 години..сега схващаш ли ,или ще продължиш да се правиш на забавен и компетентен???а автографи раздавам след всеки турнир,или след всяко предаване-ако искаш мога да ти пратя един ..."

Това хич не говори добре за теб :grin:

едит: И не на последно място, аз теб не те плюя и храня, ами просто ми направи лошо впечатление отношението ти..

misho1993
06-05-2011, 13:47
Правя всякакви набирания (широк, тесен хват; пред, зад врат, набирания на успоредка) всички с 15 кг. в раницата 5 серии 10 повторения. За рекорд не съм опитвал но веднъж направих 30 чисти широк хват пред врат за гръб, заради един бас (хванах 5 кинта xD) но това не ми е максимума :)

fatrat
06-05-2011, 14:33
[quote=1n5ub0rd1na73]
Единственото, което може да мине за еквивалент на американските "тюлени" е МСРО или по-популярно със старата си позивна "Тихина".
И понеже доста народ лъже, че уж е служил там(а там има само кадрови състав), па и съм се явявал на изпита за кандидати ще ти го пусна , че да ми кажеш къде там ги има тия "18 набирания" :
1. 17 коремни възлизания.
2. 80 лицеви опори
3. 10 км бягане за под 55 минути.
4. 1 км плуване в морето(времево ограничение не помня да имаше)

?
--------------------------------
fatrate много разбираш нещо като че ли и ти...
navar ти ,ако си 20 кила над нормата и си набираш и правиш кофи с още 25 - това не означава,че по-голямата част от дъртите тренират така ;)
И ако мислите да мерите сили и тнт , както DownloadVirus каза - ходете да бачкате на село :)
неможах да ти схвана поста май и ти се обърка ама ти е простено!

ZipFail
06-05-2011, 20:50
Dunce, защо смяташ че navar е длъжен на някой в тоя форум ? Аз лично се развам, че има хора като него и соломон които наистина разбират за какво говорят и отделят от личното си време, за да обясняват на разни плужеци как всъщност се тренира. Теб каквот те интересува с какъв тон говори, важното е че знае и помага много повече от 'разбирачите' на раздела.

navar
06-05-2011, 20:53
от всичко написано дотук ,приятелю разбрах само едно-мрън мрън мрън,аз не съм съгласен с тона ти ..не разбирам от спорт-но пиша в раздел спорт и здраве..
кое говори за мен добро и лошо -има кой да прецени..и не ,в момента броя на спортуващите не е такъв както преди 20 години,защото моето момче ходенето на фитнес 3 пъти седмично,за да си чешеш езика,да пиеш кафе,добавки и да бройкаш мадамите,но без да тренираш не е спорт,ходенето на лостове всяка вечер,и правенето на по 3 набирания не е спорт..и ритането на футбол веднъж седмично не го броим-това са забавления..
и не ,не се мисля за велик щот съм ходил в казармата ...ама на теб май тва ти някъв комплекс,и не схващаш смисъла на нещата..самочуствието ми е продиктувано от някои нещица,които ти убягват-образование,постижения,мед али,купи,подготвени състезатели ,работа-схващаш ли ??и когато работата ми е свързана със спорта,мога да си позволя да говоря за това ..
има ли значение на колко години си ,когато става дума за спорт?
май не ти е ясно че едно трениращо момче,на 16-17 години трябва да сбърка на лоста чичка като мен,на пистата също ??
ама е много лесно да се оправдаеш -аз съм малък...малък си ,когато ти отърва .когато не ти отърва си порастнал...оправданията са като задника-носиш си ги със себе си..ако имаш желание -намираш начин,ако не -търсиш оправдание..

критикувам ,защото мога да си го позволя,но критикувам само в области които сами ясни...не пиша в раздели за които си нямам хабер,както правиш ти в момента..
п.п. и повярвай ми няма голяма разлика между мен и соломон :) да ти пратя ли снимка да видиш ..
но така е по форумите-всеки пише ,има претенции,мрънка...само щото нечие мнение не му допада...значи недай си боже да ти се наложи да тренираш при мен-тръгнал си си разплакан още на загрявката...поради наранено лично его,и незачитане на вижданията ти,и незнам си кво още....
а репликата "ти горкия" я остави за малкото си братче ,или за съучениците си ..отправена към мен звучи ..смешно,да не кажа друга дума която би засегнала честолюбието ти на " форумен трол" компетентен дори в области ,които са му тъмна Индия..кофички за бицепс..боже,поне учебника по биологя си прочетете

dunce
06-05-2011, 22:22
От всичко най-много обичам да ми извъртат коментарите. И да не ги четат като хората. Казах, че не съм маняк на тема спорт и фитнес, не че не практикувам спорт, или хептем не разбирам. От малък съм навънка всеки ден и през 2/4 от времето спортувам. Не си ме видял в залата да тренирам, не говори глупости. Никога не съм мрънкал там (говоря за това, което съм тренирал) и никога не бих. Но има разлика между това да те критикуват там, ако правиш нещо напълно грешно, и във форума. Тука или обясняваш или мълчиш, не е нужно да правиш за смях по-неопитните.

"в момента броя на спортуващите не е такъв както преди 20 години,защото моето момче ходенето на фитнес 3 пъти седмично,за да си чешеш езика,да пиеш кафе,добавки и да бройкаш мадамите,но без да тренираш не е спорт,ходенето на лостове всяка вечер,и правенето на по 3 набирания не е спорт..и ритането на футбол веднъж седмично не го броим-това са забавления.. "

К'ви глупости говориш бе? Всеки според възможностите си. Какво чесане на език, като някои нямат възможност или средства да ходят повече от три пъти. Да бройкаш мадамите и да пиеш кафе, не го правя, но какво пък общо има това със спорта? Сякаш не можеш да ги правиш и двете. Ебахти измислените аргументи, честно. Само от моето даскало 2/4 от момчетата ходят всеки ден на кафе, но всеки ден са и на лостовете. Ритането на футбол не е 1 път седмично, ами всеки ден по 2,3,4 часа, понякога нон стоп. Ще ми ревете тука кой разбирал от спорт и кой не, научили повечето някои неща за фитнеса, ходели редовно от 1,2 години и вече сте супер разбиращи всичките.

"п.п. и повярвай ми няма голяма разлика между мен и соломон Smile да ти пратя ли снимка да видиш .." Имах предвид, че е ясно, че двамата сте много напред с нещата, ама той поне се държи нормално.

"но така е по форумите-всеки пише ,има претенции,мрънка...само щото нечие мнение не му допада..." Твоето мрънкане е най-много. Какво ти пука толкова колко е зле днешното поколение? 100 пъти ли ще го напишеш във всяка тема? Разбрахме вече, ние сме несериозни, лигави, бройкаджии и всичко, което не трябва да бъдем. Сега вземи пак буквално да го приемеш.

едит: Като някаква пенсионерка си честно. И хич не си мисли, че да си добър треньор означава да критикуваш нон стоп трениращите. Трябва да им показваш и обясняваш, т'ва да не ти е в казармата?
едит2: Освен това като кажеш спорт, да не би да означава фитнес и лостове само? Има хиляда вида и като минеш различни нормативи от всякакъв тип, играеш игри от всякакъв тип, тогава се разбира дали си спортист или не. И какво можеш.

loveca777
06-05-2011, 23:20
Спорт и тренировка за мускули и здраве са различни неща според мен до определена степен...

Сега на младото поколение не му е до спорт, защото я няма тази възможност както преди.
Като оставим ,че са застроили с бетон големите градове и някои от малкото стадиони ги напавиха платени - на едно дете просто му бяга желанието да ходи да рита футбол + много други причини...
Така че новото поколение не трябва да се вини и съди, защото вече условията както казах са различни от преди 20 , 30 години !

И въпреки това имам един съученик, който от малак се занимава и тренира усилено футбол и сега е много добър и ходи да участва на мачове с 20- 30 годишни футболисти.. А след години дай здраве Бербатов ще го правим :-D :) .
Като държавата не си мърда пръст за спорт - много ясно ,че няма да има много спортисти

navar
06-06-2011, 07:29
да извъртам коментари -не ми се е случвало..
виж,обаче когато ми се появи някой,като теб,който реве че не му харесва тонът ми ,при положение че въобще не е участвал в дискусията-ми е леко странно..
как се става добър треньор можеш да изказваш мнение едва след като станеш такъв..
какво се прави във форума-обяснява се на който иска да му бъде обяснено..н атези ,които задават въпрос ,искайки да чуят конкретен отговор,и след като не го чуят почват да вадят вода от 9 кладенеца-се говори по начина ,по който говоря аз..
ходенето във фитнес залата за да се пие кафе,да се говори за програми диети,добавки и да се бройкат гаджетата не е спорт..виж ходенето три пъти седмично да се тренира е спорт..
но голяма част не ходят в залата да тренират,а да кажат че ходят на фитнес,да се снимат във фитнеса и да си качат снимките във фейса..сега достатъчно ясно ли го написах или пак някой ще се прави на неразбрал??

и кой въобще говори за фитнес като казвам спорт?? а че поколението не спортува както преди 20 години е най лесно да се провери,отиваш в една зала -бокс,борба,гимнастика,воле бол-каквото решиш и виждаш колко човека тренират там..после намираш някоя архивна снимка и вждаш колко хора е имало на същото място преди 20 години...
и поради това че не се спортува,че не се храни поколението правилно-затова и се получалат аномалии..затлъстяване,про леми със зрението ,със сърцето ,кръвно мръввно..
когато аз бях ученик обикновено в клас имаше по едно дебеличко дете,и по едно с очила и те бяха обект на подигравки..а сега ??сега всеки втори е с наднормено тегло,и всеки втори е с цайси..и е нормално..
не ,пич...поколението не спортува активно..
а моят подход на треньор,си води резултатите след себе си..та явно си разбирам от работата...
така че аз си гледам моята работа,и говоря както си искам...докато не засегна твоето крехко самолюбие с някой от псостовете си -пиши си в теми с които си наясно :)който е задал въпрос е получилотговорр-дали във тема или на лични ...но едно е да питаш,друго е да си чешеш пръстите само ...

anonymous546178
06-06-2011, 08:06
Само аз ли не гледам на фитнеса като на спорт... За мен има един основен спорт (за мен е гребане, но примерно БИ, плуване и тн) и фитнеса трябва да е само допълнение към конкретния спорт, за увеличавне на силата и издържливостта на определени мускулни групи, които участвата или активно в конкретния спорт или се явяват стабилизатори.. Не че натоварването във фитнеса не е достатъчно, но някак не мога да го нарека спорт..

SolomonIceberg
06-06-2011, 08:18
А ве момчета, къде и вие с гол гъз в тръните влезнахте ? :razz:

То не бяха набирания и силови, то не бяха спецназ, то не бяха схеми и разбирания...Чак му изтървах края...

@dunce, лостовете са толкова "спорт", колкото аз съм тийнедйджър.Даже аз съм повече тийнейджър :P
Лоста и Успоредката са идеалната загрявка за една истинска силова тренировка.

@loveca777, каква издръжливост и сила от лостове, какви 5 лева?
Колко набирания и кофички правиш без тежест и колко можеш да направиш с 50% от собственото си тегло като допълнителна тежест?
Ако отговорите са 40+ и 60+, и 10+ и 15+ тогава се обаждай :)
Колко ти е най-дългия преход през планината? 10км? Че то това е половината от една лека "тактика" в казармата :)
Знаеш ли колко 70 годишни ходят по 3-4 пъти повече всяка събота и неделя?

at last, but not at least :

И аз и navar се мъчим да ви помогнем като ви критикуваме, ама не знам защо го приемате като "хранене"...Много сте навътре в материята ли, що ли...Опитайте се да се вслушате в критиките - те са за хубаво :)

loveca777
06-06-2011, 09:13
@loveca777, каква издръжливост и сила от лостове, какви 5 лева?
Колко набирания и кофички правиш без тежест и колко можеш да направиш с 50% от собственото си тегло като допълнителна тежест?
Ако отговорите са 40+ и 60+, и 10+ и 15+ тогава се обаждай :)
Колко ти е най-дългия преход през планината? 10км? Че то това е половината от една лека "тактика" в казармата :)

:lol:
Как само загрявка ще са ти лостовете :x
Ела да седиш 3, 4 часа само на лостове и ще видиш каква ти загрявка! !
До колкото колко кофички мога с половината от теглото си - не съм пробвал , но трябва да видя
Ще взема едно дете към 35кг да ме хване и така да се набирам и да правя кофи
Иначе колко кофички мога на макса - не ги броя, но ако почна да ги правя когато не съм уморен - направо се изтласквам (imam chuvstvoto. che sus plqsak shte ospeq da gi pravq) и нищо чудна ще ми е ако ги направя 100
Лицевите опори също ги правя 100, но тях ги правя по-различни начини, с плясак и тнт ,щото ме мързи да правя обикновенни по 100, си ги прававя с едната ръка...
И не знам колко ми е най-дългия преход в планината , ама като вървиш в кал , който покрива гумените ти ботши - 10 км ти изглеждат 20 км :-D
След време като си имам кола - ще отида в планината и ще правя огромни преходи , но сега нямам възможност
:-P

SolomonIceberg
06-06-2011, 09:16
@loveca777, каква издръжливост и сила от лостове, какви 5 лева?
Колко набирания и кофички правиш без тежест и колко можеш да направиш с 50% от собственото си тегло като допълнителна тежест?
Ако отговорите са 40+ и 60+, и 10+ и 15+ тогава се обаждай :)
Колко ти е най-дългия преход през планината? 10км? Че то това е половината от една лека "тактика" в казармата :)

:lol:
Как само загрявка ще са ти лостовете :x
Ела да седиш 3, 4 часа само на лостове и ще видиш каква ти загрявка! !
До колкото колко кофички мога с половината от теглото си - не съм пробвал , но трябва да видя
Ще взема едно дете към 35 да ме хване и така да се набирам и да правя кофи
Иначе колко кофички мога на мака - не ги броя, но ако почна да ги правя когато не съм уморен - направо се изтласквам (imam chuvstvoto. che sus plqsak shte ospeq da gi pravq) и нищо чудна ще ми е ако ги направя 100
Лицевите опори също ги правя 100, но тях ги правя по-различни начини, с плясак и тнт ,щото ме мързи да правя обикновенни по 100, си ги прававя с едната ръка...
И не знам колко ми е най-дългия преход в планината , ама като вървиш в кал , който покрива гумените ти ботши - 10 км ти изглеждат 20 км :-D
След време като си имам кола - ще отида в планината и ще правя огромни преходи , но сега нямам възможност
:-P

Ала-бала...Пълни щуротии пишеш младеж !
3-4 часа на лостовете точно седиш и правиш лаф, нищо друго!
И 100те ти лицеви на една ръка... :booooomb:
Па точно за преходи в планината не ми говори...точно колкото можеш да правиш набирания и кофички, толкова можеш да ходиш :)

DownloadVirus
06-06-2011, 09:34
3-4 часа на лостовете не са тренировка! Това е пълна глупости,ако целиш визия със масивно и релефно тяло 200% е пълен ташак,ако тренираш сериозно!

loveca777
06-06-2011, 09:35
:D
Абе 100 с 2 ръце лицеви, не с едната...
Казвам ,че почнах да ги правя с едната или по други трудни начини, вместо да правя 100 с двете.
Та с едната много зависи правилно да ги правиш, защото например без да се извивам на едната страна , напълно правилно като ги правя - едвам 10 с дясната , но когато се извивам към едната страна, така че да е по лесно, и съм с по- разкрачени крака - ги правя около 20.
А най неправилно , като дори не се пуска до долу - над 20 ...
Не съм силен в краката, тай че не казвам ,че мога огромни преходи в планината сега, особено като съм морско чедо. :)

loveca777
06-06-2011, 09:39
Еми на лостовете се умаряш много по-бързо от колкото във фитнеса ;)

DownloadVirus
06-06-2011, 09:47
Еми на лостовете се умаряш много по-бързо от колкото във фитнеса ;)

Хаха :D Ми като правиш едно и също :D Ела една тренировка ще ти вкарам лег само 3 серии и после 4-5 дена само да ти докосне ветрец гърдите ще пищиш като мома..

SolomonIceberg
06-06-2011, 09:50
:D
Абе 100 с 2 ръце лицеви, не с едната...
Казвам ,че почнах да ги правя с едната или по други трудни начини, вместо да правя 100 с двете.
Та с едната много зависи правилно да ги правиш, защото например без да се извивам на едната страна , напълно правилно като ги правя - едвам 10 с дясната , но когато се извивам към едната страна, така че да е по лесно, и съм с по- разкрачени крака - ги правя около 20.
А най неправилно , като дори не се пуска до долу - над 20 ...
Не съм силен в краката, тай че не казвам ,че мога огромни преходи в планината сега, особено като съм морско чедо. :)
Така де - дойдохме си на думата... :)
От "лостове" - толкова :-P

loveca777
06-06-2011, 10:04
8-) аз като ходя на фитнес главно лег правя
това най-много ме кефи ;d

DownloadVirus
06-06-2011, 10:13
От лег до лег огромна разлика :D Ще ти покажа как трябва да го правиш за да видиш само за 10 минути тренировка как после няма мойш 5 дена да тренираш гърди,не като на тия лостове по 3-4 часа стоиш и на другият ден пак отиваш .Смешна работа..

loveca777
06-06-2011, 10:23
палеца трябва да е отзад и не трябва много да се бърза при повторенията , а пък аз бързам :-D

DownloadVirus
06-06-2011, 10:29
Еми добре,аз мислех да го правиш бавно,ама и бързо става! Сложи 50 кг на лега и почни 60-70 бързи повторения искам 3 повторения / секунда!

loveca777
06-06-2011, 10:33
:D :D
Това и Хълк няма да може да го направи :D

DownloadVirus
06-06-2011, 10:34
Остави го Хълк , той не е тренирал на лостовете като теб и за това не е толкова бърз нито пък толкова издръжлив..

firstdiesel
06-06-2011, 10:38
Еми добре,аз мислех да го правиш бавно,ама и бързо става! Сложи 50 кг на лега и почни 60-70 бързи повторения искам 3 повторения / секунда!

тва и Брус Ли не го е можел ;DD

DownloadVirus
06-06-2011, 10:43
Еми добре,аз мислех да го правиш бавно,ама и бързо става! Сложи 50 кг на лега и почни 60-70 бързи повторения искам 3 повторения / секунда!

тва и Брус Ли не го е можел ;DD

Е ама Брус Ли не е като ловеца такъв велик лостаджия нали ? Виж горният коментар!

loveca777
06-06-2011, 10:44
Остави го Хълк , той не е тренирал на лостовете като теб и за това не е толкова бърз нито пък толкова издръжлив..
той ходил само на фитнес 8-)
Издръжливост и бързина не се определят от лостове и фитнес ;)

fatrat
06-06-2011, 10:46
Остави го Хълк , той не е тренирал на лостовете като теб и за това не е толкова бърз нито пък толкова издръжлив..
той ходил само на фитнес 8-)
Издръжливост и бързина не се определят от лостове и фитнес ;)
а от кво? от тва колко ядеш ли бе? :razz:

navar
06-06-2011, 10:46
явно тук говорим на различни езици,ама не слушате старите хора :) сигурно е от пубертета..
първо трябва да си отговорите на въпроса " защо тренираме"..
ако целта е да се въртиш на лоста като маймуна,да имаш плочки и да си 65 кила -ок,разбираемо е,но не ми говорете за сила в този случай..
сила е както ви каза ,соломон,когато тежиш 60 кила и правиш 10-15 набирания с 30 кг диск на кръста..когато правиш 50 кофи пак с диска..
иначе не правиш нищо особено..защо ли ,ами заради 60 -те кила които тежиш...ако ви е чудно защо мисля така,отворете гугъл /или учебника по физика и вижте дефиницията за сила..
силова издръжливост също не се прави на лостовете в градинката..нито взривна сила..за всичко се искат допълнителни тежести..освен ако ,както казах не се кефите да си висите по лостовете и успоредките,което е разбираемо-малките гаджета харесват такъв тип мъже в момента-фешън футбулистчета с плочки,мършави ама с плочки и релефни ръчички :)
но лоста и успоредката наистина са само загрявка,или разпускащи упражнения в края на силовата тренировка..а за бодибилдинга-твърдо само за загрявка,ако не се закачат допълнителни тежести...


та да си отговорим на въпроса-защо тренираме ,и ще се избегнат много безсмислени полемики..
кажи ловецо,защо тренираш..каква е целта ти?
издръжливостта и бързината се определят само и единствено от тренировките...само и единствено ...( ако няма стимулране с медикаменти)

firstdiesel
06-06-2011, 10:56
явно тук говорим на различни езици,ама не слушате старите хора :) сигурно е от пубертета..
първо трябва да си отговорите на въпроса " защо тренираме"..
ако целта е да се въртиш на лоста като маймуна,да имаш плочки и да си 65 кила -ок,разбираемо е,но не ми говорете за сила в този случай..
сила е както ви каза ,соломон,когато тежиш 60 кила и правиш 10-15 набирания с 30 кг диск на кръста..когато правиш 50 кофи пак с диска..
иначе не правиш нищо особено..защо ли ,ами заради 60 -те кила които тежиш...ако ви е чудно защо мисля така,отворете гугъл /или учебника по физика и вижте дефиницията за сила..
силова издръжливост също не се прави на лостовете в градинката..нито взривна сила..за всичко се искат допълнителни тежести..освен ако ,както казах не се кефите да си висите по лостовете и успоредките,което е разбираемо-малките гаджета харесват такъв тип мъже в момента-фешън футбулистчета с плочки,мършави ама с плочки и релефни ръчички :)
но лоста и успоредката наистина са само загрявка,или разпускащи упражнения в края на силовата тренировка..а за бодибилдинга-твърдо само за загрявка,ако не се закачат допълнителни тежести...


та да си отговорим на въпроса-защо тренираме ,и ще се избегнат много безсмислени полемики..
кажи ловецо,защо тренираш..каква е целта ти?
издръжливостта и бързината се определят само и единствено от тренировките...само и единствено ...( ако няма стимулране с медикаменти)
enough said!

loveca777
06-06-2011, 10:57
казах вече за какво тренирам
Поразрови се и виж
За Удоволствие , сила , издръжливост, визия
И щом силата идва задължително с допълнителните тежести - вече ще се набирам с тежести
И искам да стана около 75 кг, но трябва яко папане....
Кажете ми,, тези момчета не са ли силни?
http://www.vbox7.com/play:b949ff42&start=5

http://www.vbox7.com/play:e1ad7a18&start=7

DownloadVirus
06-06-2011, 11:03
Ловецо дай нещо от youtube щото от vbox7 не мога да гледам щом съм в Гърция!

SolomonIceberg
06-06-2011, 11:54
казах вече за какво тренирам
Поразрови се и виж
За Удоволствие , сила , издръжливост, визия
И щом силата идва задължително с допълнителните тежести - вече ще се набирам с тежести
И искам да стана около 75 кг, но трябва яко папане....
Кажете ми,, тези момчета не са ли силни?
http://www.vbox7.com/play:b949ff42&start=5

http://www.vbox7.com/play:e1ad7a18&start=7
Оффф, тя темата бе "А ти колко" и стана "Кой е по-силен и издръжлив".
Ти 75 кила мускули ще станеш и само от упражнения със собствено тегло(ако ядеш добре), но качествата няма да ги добиеш ;).
Като питаш някой дали е силен, първо трябва да си отговориш какво точно е да си силен :)
Щото за мен силен е едно, за тези деца - друго :)

DownloadVirus
06-06-2011, 12:19
казах вече за какво тренирам
Поразрови се и виж
За Удоволствие , сила , издръжливост, визия
И щом силата идва задължително с допълнителните тежести - вече ще се набирам с тежести
И искам да стана около 75 кг, но трябва яко папане....
Кажете ми,, тези момчета не са ли силни?
http://www.vbox7.com/play:b949ff42&start=5

http://www.vbox7.com/play:e1ad7a18&start=7
Оффф, тя темата бе "А ти колко" и стана "Кой е по-силен и издръжлив".
Ти 75 кила мускули ще станеш и само от упражнения със собствено тегло(ако ядеш добре), но качествата няма да ги добиеш ;).
Като питаш някой дали е силен, първо трябва да си отговориш какво точно е да си силен :)
Щото за мен силен е едно, за тези деца - друго :)

Еми какво е силата? Според вторият закон на Нютон:

F=ma

SolomonIceberg
06-06-2011, 12:26
казах вече за какво тренирам
Поразрови се и виж
За Удоволствие , сила , издръжливост, визия
И щом силата идва задължително с допълнителните тежести - вече ще се набирам с тежести
И искам да стана около 75 кг, но трябва яко папане....
Кажете ми,, тези момчета не са ли силни?
http://www.vbox7.com/play:b949ff42&start=5

http://www.vbox7.com/play:e1ad7a18&start=7
Оффф, тя темата бе "А ти колко" и стана "Кой е по-силен и издръжлив".
Ти 75 кила мускули ще станеш и само от упражнения със собствено тегло(ако ядеш добре), но качествата няма да ги добиеш ;).
Като питаш някой дали е силен, първо трябва да си отговориш какво точно е да си силен :)
Щото за мен силен е едно, за тези деца - друго :)

Еми какво е силата? Според вторият закон на Нютон:

F=ma
Като физична величина - да :)
Като показател за способностите на мускулатурата на човек адекватните физични термини са въртящ момент и мощност :)Също като при автомобилите, муахаххахаха :)

loveca777
06-06-2011, 18:07
Значи според вас тези момчета не са здрави като жилка и са слаби ?
DownloadVirus
Едното клипче не мога да го намеря във you tube
и ето другi
http://www.youtube.com/watch?v=mNPxBe71vos&feature=player_detailpage

http://www.youtube.com/watch?v=AKhaww1g8Vg&feature=player_detailpage

http://www.youtube.com/watch?v=DS58cVtB2Q0&feature=player_detailpage

DownloadVirus
06-06-2011, 18:15
Гледаx само първият клип,хубави номерца правят,ама не виждам къде им е тренировката :)

loveca777
06-06-2011, 18:23
Абе ти знаеш ли колко време и колко труд се иска за тези номерца?
Щото 90% от хората тук съм сигурен ,че не са гледали лостовете , колкото тези момчета са висели по тях...

DownloadVirus
06-06-2011, 18:47
А ти земи се научи да четеш.

firstdiesel
06-06-2011, 18:48
Абе ти знаеш ли колко време и колко труд се иска за тези номерца?
Щото 90% от хората тук съм сигурен ,че не са гледали лостовете , колкото тези момчета са висели по тях...

тва са чалъмарски работи, тва даже не е тренировка!!!

loveca777
06-06-2011, 18:58
я кажете колко от тези упражнения можете?

DownloadVirus
06-06-2011, 19:05
Брато в цирка не съм ходил и нямам намерения,не ми говори за усилия и ала бала,уважаваме трудът на хората,но ДО ТАМ! То е трудно и да вкараш 5 меча в гърлото си,иска години тренировки и е по-трудно от фитнес и лостове,ама няма никакъв смисъл..Ако е до това просто да хвърляш трудът си напразно,добре,тогава АДМИРАЦИЯ..

loveca777
06-06-2011, 19:17
az mislq che tezi uprajneniq stqgat vsichki chaststi na tqloto bez krakata

spambotkvadratnigashti
06-06-2011, 19:43
То не беше спецназ,то не бяхя тюлени,100 лицеви на една ръка,лостове,фитнеси... Ако бяхте такива машини,надали щяхте да седите по цял ден и да пишете по форумите. :razz: :razz: :razz:

DownloadVirus
06-06-2011, 20:04
То не беше спецназ,то не бяхя тюлени,100 лицеви на една ръка,лостове,фитнеси... Ако бяхте такива машини,надали щяхте да седите по цял ден и да пишете по форумите. :razz: :razz: :razz:

1.5-2 часа за тренировка,малко четене (заради изпитите) и във форумите :)

loveca777
06-06-2011, 20:09
И аз така
Днеска втора смяна на училище - сутринта се оспах , малко учих и по форумитее После в училище имахме свободен час и 40 минути тренинг , сред даскало още 30 минути трен, и сега пак в къщи

HHristov
06-07-2011, 14:40
И аз така
Днеска втора смяна на училище - сутринта се оспах , малко учих и по форумитее После в училище имахме свободен час и 40 минути тренинг , сред даскало още 30 минути трен, и сега пак в къщи
Направо си готов за олимпийски надежди

redbul2
06-07-2011, 16:15
Направо си готов за олимпийски надежди

хаааааахахаха :razz:

loveca777
06-07-2011, 18:10
като съм свободен тренирам доста повече :)

misho1993
06-12-2011, 09:13
Явно не сте наясно колко сила трябва за "предна дъска" или какво причинява тя на пресата при леко мърдане на краката нагоре-надолу.. Не мога да си обясня само защо плюете по лостовете, когато никой от нас не плюе по фитнеса? Голяма глупост е да говориш нещо, когато си нямаш никакво понятие от него... Набиранията са едно от най- добрите опражнения за гръб и бицепс и се правят от едно 90% от хората които ходят на фитнес!
Силата е неизбежно да се увеличи независимо дали си на лоста или във фитнеса, а това къде ще се развие повече зависи главно от метода на трениране.
Главната причина хората които ходят на лостове да не получават нужните резултати е, че правят само 1 вид набирания+ кофички. В началото това също има ефект, но постепенно се привиква, тогава трябва да се добавят по трудни и по ефективни упражнения, за да има развитие, или да се добави допълнителна тежест (например раница с нещо).
Не може човек, който прави само 2 упражнения за цяла тренировка на лоста да сравнява тренировката в фитнеса, просто защото неговото не може да се нарече тренировка!
На лоста не се прави сила? тогава как аз съм 72 кг правя силово с 15 кг в раницата? или лицеви упори с 55кг. човек на гърба ми, или набирания с 30кг дете увиснало се на мен, набиране с една ръка?

DownloadVirus
06-12-2011, 12:19
Я кажи като отидеш в залата колко вдигаш тогава тяга или гребане като ти е толкова силен гърбът?

И на лостовете е по-трудно да увечилиш силата си,по простата причина,че след като почнеш да правиш набирания (всякакъв хват) кофички и лицеви по колкото и да е трябва да правиш по 30-40 повторения,за да стане нещо,второто е,че няма опция за бавно увеличаване на килограми. Нали знаеш,че е различно 30 повторения с нищо и 5-6 повторения с нещо ? :)

loveca777
06-12-2011, 12:31
Явно не сте наясно колко сила трябва за "предна дъска" или какво причинява тя на пресата при леко мърдане на краката нагоре-надолу.. Не мога да си обясня само защо плюете по лостовете, когато никой от нас не плюе по фитнеса? Голяма глупост е да говориш нещо, когато си нямаш никакво понятие от него... Набиранията са едно от най- добрите опражнения за гръб и бицепс и се правят от едно 90% от хората които ходят на фитнес!
Силата е неизбежно да се увеличи независимо дали си на лоста или във фитнеса, а това къде ще се развие повече зависи главно от метода на трениране.
Главната причина хората които ходят на лостове да не получават нужните резултати е, че правят само 1 вид набирания+ кофички. В началото това също има ефект, но постепенно се привиква, тогава трябва да се добавят по трудни и по ефективни упражнения, за да има развитие, или да се добави допълнителна тежест (например раница с нещо).
Не може човек, който прави само 2 упражнения за цяла тренировка на лоста да сравнява тренировката в фитнеса, просто защото неговото не може да се нарече тренировка!
На лоста не се прави сила? тогава как аз съм 72 кг правя силово с 15 кг в раницата? или лицеви упори с 55кг. човек на гърба ми, или набирания с 30кг дете увиснало се на мен, набиране с една ръка?
Точно :) , от къде си

Chacho
06-12-2011, 17:34
Оф, абе Download, аре поне чети кво ти пише човекът!


В началото това също има ефект, но постепенно се привиква, тогава трябва да се добавят по трудни и по ефективни упражнения, за да има развитие, или да се добави допълнителна тежест (например раница с нещо).

Как така да няма опция за бавно увеличаване на килограми? А като сложа още 5 килограма вътре, нали точно това се получава. Не само в залата има тежести.

misho1993
06-13-2011, 14:13
от Пазарджик съм..
Опция за бавно качване на килограми има! в раницата може да слажиш каквото и да е, ако преди това си премерил кое колко тежи може да слагаш и махаш предмети. Освен това хората са измислили жилетки и тежести за краката.
Сложи една раничка 10-15 кг направи 10 чисти набирания широк хват за гръб и ми кажи че няма ефект.. Или още по добре силово с килограми ;)

Едит: Спрях да ходя в зала преди да започна качествената стрийтфитнес тренировка. Тяга, никой разумен човек с толкова контузий като мен, не би си позволил да прави, а когато си я позволявах ме съветваха да я правя с не повече от 40 кг, като я правя 1 месец и 1 почивам, защото не се усеща как прецаква кръста в противен случай ;p

DownloadVirus
06-13-2011, 14:49
Оф, абе Download, аре поне чети кво ти пише човекът!


В началото това също има ефект, но постепенно се привиква, тогава трябва да се добавят по трудни и по ефективни упражнения, за да има развитие, или да се добави допълнителна тежест (например раница с нещо).

Как така да няма опция за бавно увеличаване на килограми? А като сложа още 5 килограма вътре, нали точно това се получава. Не само в залата има тежести.

Я ми кажи упражнение заместител на лежанката ? Искамв да правя 8-6-6-4-10 за гърди обаче на лостовете ? Я ми кажи на тягата заместител? Същата работа :)

misho1993
06-13-2011, 14:54
Лицевите упори- в зависимост от позицията и ширината на поставянето на ръцете + лицеви с краката качени на по високо тренират трите части на гърдите. Лицеви упори също могат да се правят с тежест :)

loveca777
06-13-2011, 14:57
misho
Можеш ли да споделиш как се научи да се набираш с 1 ръка? :)

DownloadVirus

Е това беше простотия дето го каза :D
Все едно да те питам - мога ли бежанката да я заместя с лицеви опори..

DownloadVirus
06-13-2011, 14:58
Лицевите упори- в зависимост от позицията и ширината на поставянето на ръцете + лицеви с краката качени на по високо тренират трите части на гърдите. Лицеви упори също могат да се правят с тежест :)

Когато заместиш лега с лицевите опори ела ми се обади ;)

Слушам други мнения!

loveca777
06-13-2011, 14:59
Лицевите упори- в зависимост от позицията и ширината на поставянето на ръцете + лицеви с краката качени на по високо тренират трите части на гърдите. Лицеви упори също могат да се правят с тежест :)
E лежанката си е друго :)

loveca777
06-13-2011, 15:03
с каква мога да заместя флаг, везна, коремно възлизаане ъъъъ :D :D

DownloadVirus
06-13-2011, 15:05
с каква мога да заместя флаг, везна, коремно възлизаане ъъъъ :D :D

Нъпълно ненужно.

ПП: С чекия ;)

misho1993
06-13-2011, 15:07
Миналата седмица претърпях инцидент, пострадаха ми колената ребрата и част от слабините, но най- много лявата ръка... почти нищо не мога да правя с нея без ужасна болка. Нямаше какво да правя и докато се разхождахме с няколко приятеля в събота направих няколко опита да се набера само с дясната ръка и просто успях... Не е чисто набиране, но постепенно ще го изчистя, и без това друго в момента не мога да правя ;d

DownloadVirus
06-13-2011, 15:10
Миналата седмица претърпях инцидент, пострадаха ми колената ребрата и част от слабините, но най- много лявата ръка... почти нищо не мога да правя с нея без ужасна болка. Нямаше какво да правя и докато се разхождахме с няколко приятеля в събота направих няколко опита да се набера само с дясната ръка и просто успях... Не е чисто набиране, но постепенно ще го изчистя, и без това друго в момента не мога да правя ;d

Зависи колко си пострадал и какво най-много те боли.. Май май замина семейството :D

misho1993
06-13-2011, 15:13
Зависи колко си пострадал и какво най-много те боли.. Май май замина семейството :D

Всичко си работи, но околноста около половите органи бая си наболява xd
Трябва да призная, че в началото болката там доминираше, но не за дълго :)

loveca777
06-13-2011, 15:15
:D с чекия си заменяй лежанката :D
---
Аз пък не мога да се набера с едната , а пък правя от всички видове набирания с двете ръце по много повторения...

loveca777
06-13-2011, 15:18
e как падна
Да не си се изтървал като правиш слънце
Аз миналата седмица като правих удно упражнение на успоредката и без да искам паднах на долу с главато и забравих да се прибера краката - и се пребих :D 8-)

DownloadVirus
06-13-2011, 15:23
:D с чекия си заменяй лежанката :D
---
Аз пък не мога да се набера с едната , а пък правя от всички видове набирания с двете ръце по много повторения...

Ама лежанката тренира и е базова упражнение,а тва са просто клоунски номера :) Междудрогото с чекията по-добре ще си тренираш предмишника защото правиш по кратки повторения и няма фази на почивка :)

Chacho
06-13-2011, 15:28
Интересно ми е каква е разликата между лежанката и лицевите с тежест?

loveca777
06-13-2011, 15:31
:D с чекия си заменяй лежанката :D
---
Аз пък не мога да се набера с едната , а пък правя от всички видове набирания с двете ръце по много повторения...

Ама лежанката тренира и е базова упражнение,а тва са просто клоунски номера :) Междудрогото с чекията по-добре ще си тренираш предмишника защото правиш по кратки повторения и няма фази на почивка :)
пълни глупости :)
http://www.youtube.com/watch?v=TLJdbAM0bXY&feature=player_detailpage#t=3s

DownloadVirus
06-13-2011, 15:32
Интересно ми е каква е разликата между лежанката и лицевите с тежест?

Лежанката е базово упражнение,трениращо гърдите от-до и се слага главно за сила,докато с лицевите не е така.

Като правите толкова лицеви с тежест защо после дигате по 50 кг от лег ? Интересно и то доста :)

loveca777
06-13-2011, 15:33
Интересно ми е каква е разликата между лежанката и лицевите с тежест?
Не знам ,ама са различни упражнения..
При едното повече помпа май..

DownloadVirus
06-13-2011, 15:42
Много интересно,че и 3 мата от клипа на нищо не мязат и си личи че не знаят що е то хранителен режим и казват "във фитнеса се прави повече маса тука ние правим релеф'

Няма какво да гопиша повече.. Стигнах до средата на клипът като доста глупости казаха,но това беше върха вече..

loveca777
06-13-2011, 15:48
http://www.youtube.com/watch?v=He_-p-1bisI&feature=player_detailpage


http://www.youtube.com/watch?v=RcBmKLBoCbg&feature=player_detailpage

http://www.vbox7.com/play:f081bfb1&start=5

DownloadVirus
06-13-2011, 15:52
Изгледах останалото,имаше доста циркови номера както и така имаше и много грешноизпълнени упражнения,общо взето тия момчета ако очакват както викат да съветват някой съжелявам го този някой..

DownloadVirus
06-13-2011, 15:55
http://www.youtube.com/watch?v=He_-p-1bisI&feature=player_detailpage


http://www.youtube.com/watch?v=RcBmKLBoCbg&feature=player_detailpage

http://www.vbox7.com/play:f081bfb1&start=5

На първият клип упражнението се прави грешно!

На вторият клип прави някви тъпи циркови номерца,НО Я ЗАБЕЛЕЖИ НЕЩО! Виж му гърба ! Само горната част развита,ТАКА СТАВА БЕЗ ТЯГА!

loveca777
06-13-2011, 15:57
жалко ,че нямаш вбокс да ти покажа един с голяма маса само от лостовете и хранителен режим
Иначе не ставай за смях да учиш Тачев на грешно и правилно :lol: :lol:

pencilwarrior
06-13-2011, 16:00
Тоя първия от Explosive force crew да е чувал, че кофичките се правят без инерция и че крайната точка би трябвало да е когато ръцете са успоредно на успоредката?(тва звучи интересно :D) Както се спуска надолу не му виждам ставите след 1-2 години...

DownloadVirus
06-13-2011, 16:02
жалко ,че нямаш вбокс да ти покажа един с голяма маса само от лостовете и хранителен режим
Иначе не ставай за смях да учиш Тачев на грешно и правилно :lol: :lol:

Няма кво да го уча,то се вижда,че има развит само горна част на гърба,ако правеше и тяга 6-8 серии щеше да има и добре развита долна част :)

И не ми показвай ся някви "дето уш станали машини" от детската площадка..Когато ми покажеш някъв лостаджия да спечели някви европейско по културизъм..Ама на дали ще е само от единият лост и едната успоредка :)

ПП: Не ми показвай какво прави тоя и ония (като не знаеш как тренират) и аз мога да излезна сега да направя 5 набирания и да кажа вижте ме къв съм станал от лоста :) И не се интересувай толкова от другите хора особенно неизвестни колкото от себе си :) Ти имаш ли такава маса ? НЕ! Край!

loveca777
06-13-2011, 16:09
:razz: :razz: :razz:
Какъв културизъм балнуваш :razz:
Лостовете не са за културисти ..
Имат си хората доказателства , че само от лостове са направили маса
А ти ,ако излезеш да ми направиш 5 набирания - само ще ти се смеят ...
Aз ,че нямам такава маса си е друг въпрос
И ти не си Арнолд НЕГАР.
http://www.vbox7.com/play:332e33e6&start=5

loveca777
06-13-2011, 16:12
Тоя първия от Explosive force crew да е чувал, че кофичките се правят без инерция и че крайната точка би трябвало да е когато ръцете са успоредно на успоредката?(тва звучи интересно :D) Както се спуска надолу не му виждам ставите след 1-2 години...
ти не се обаждай , защото хич те няма

DownloadVirus
06-13-2011, 16:12
:razz: :razz: :razz:
Какъв културизъм балнуваш :razz:
Лостовете не са за културисти ..
Имат си хората доказателства , че само от лостове са направили маса
А ти ,ако излезеш да ми направиш 5 набирания - само ще ти се смеят ...
Aз ,че нямам такава маса си е друг въпрос
И ти не си Арнолд НЕГАР.
http://www.vbox7.com/play:332e33e6&start=5

Имат си доказателства на думи,интересно ми е да му видя краката на тоя пич :) И аз не съм Арнолд и ти не си Ханибал ама Арнолд е по-добър от мен а Ханибал ме бара за чепа и тва е :)

И колко дига тоя пич "Тачев ли е там къв е" на лега? Нали щото е много силен,важи навсякъде

F=ma

redbul2
06-13-2011, 16:14
жалко ,че нямаш вбокс да ти покажа един с голяма маса само от лостовете и хранителен режим
Иначе не ставай за смях да учиш Тачев на грешно и правилно :lol: :lol:

Прави впечатление,че на тоя Тачев краката под колената нито веднъж не се виждат, дори за секунда при силовите му набирания.Нито се вижда какво има отдолу под него на земята. Веднъж по същия начин гледах как 8-10 годишен слабак се набираше и хилеше иронично. След някое време гледах друг клип с него. На "продължението " отново правеше силови,а един здрав батко го избутваше нагоре. :)

DownloadVirus
06-13-2011, 16:16
жалко ,че нямаш вбокс да ти покажа един с голяма маса само от лостовете и хранителен режим
Иначе не ставай за смях да учиш Тачев на грешно и правилно :lol: :lol:

Прави впечатление,че на тоя Тачев краката под колената нито веднъж не се виждат, дори за секунда при силовите му набирания.Нито се вижда какво има отдолу под него на земята. Веднъж по същия начин гледах как 8-10 годишен слабак се набираше и хилеше иронично. След някое време гледах друг клип с него. На "продължението " отново правеше силови,а един здрав батко го избутваше нагоре. :)

xaaxxaax яко яко :)

loveca777
06-13-2011, 16:18
:razz: :razz: :razz:
Какъв културизъм балнуваш :razz:
Лостовете не са за културисти ..
Имат си хората доказателства , че само от лостове са направили маса
А ти ,ако излезеш да ми направиш 5 набирания - само ще ти се смеят ...
Aз ,че нямам такава маса си е друг въпрос
И ти не си Арнолд НЕГАР.
http://www.vbox7.com/play:332e33e6&start=5

Имат си доказателства на думи,интересно ми е да му видя краката на тоя пич :) И аз не съм Арнолд и ти не си Ханибал ама Арнолд е по-добър от мен а Ханибал ме бара за чепа и тва е :)

И колко дига тоя пич "Тачев ли е там къв е" на лега? Нали щото е много силен,важи навсякъде

F=ma
Ти ако мислиш ,че можеш да се мериш със ханибал - ходи да се лекуваш в лудницата :lol:
А Тачев бъди сигурен ,че вдига доста повече от теб на лега, щом аз вдигам ,колкото теб

loveca777
06-13-2011, 16:20
http://www.youtube.com/watch?v=AKhaww1g8Vg&feature=player_detailpage

DownloadVirus
06-13-2011, 16:21
:razz: :razz: :razz:
Какъв културизъм балнуваш :razz:
Лостовете не са за културисти ..
Имат си хората доказателства , че само от лостове са направили маса
А ти ,ако излезеш да ми направиш 5 набирания - само ще ти се смеят ...
Aз ,че нямам такава маса си е друг въпрос
И ти не си Арнолд НЕГАР.
http://www.vbox7.com/play:332e33e6&start=5

Имат си доказателства на думи,интересно ми е да му видя краката на тоя пич :) И аз не съм Арнолд и ти не си Ханибал ама Арнолд е по-добър от мен а Ханибал ме бара за чепа и тва е :)

И колко дига тоя пич "Тачев ли е там къв е" на лега? Нали щото е много силен,важи навсякъде

F=ma
Ти ако мислиш ,че можеш да се мериш със ханибал - ходи да се лекуваш в лудницата :lol:
А Тачев бъди сигурен ,че вдига доста повече от теб на лега, щом аз вдигам ,колкото теб

Няма кво да се меря с назобен лостаджия..

И ти ще дигнеш колкот мен когато аз мина Колман ..

loveca777
06-13-2011, 16:24
ne mi trqbva da stavam urangutan :D

DownloadVirus
06-13-2011, 16:28
Малко е тъпичко да говорим за трето лице без неговото присъствие(говоря за Тачев). Не го знам колко разбира,ама ако имам възможност да му задам 2-3 въпроса веднага ще разбера :)

DownloadVirus
06-13-2011, 16:38
http://www.youtube.com/watch?v=xiLkn0EbXwQ

loveca777
06-13-2011, 17:03
:grin:
видя ли ,че Арнолд е лостаджия :)

DownloadVirus
06-13-2011, 17:17
:grin:
видя ли ,че Арнолд е лостаджия :)

Да Арнолд във фитнес залата е лостаджия , във фитнес залата има лостове и успоредки,стреет фитнеса е просто една пъпчица на фона на фитнес залата :)

loveca777
06-13-2011, 17:19
Той цял живот е тренирал стриит фитнес и на края е стъпил във фитнеса..
Иначе е правил 100 силови набирания , а сега само се набира... ](*,)