PDA

View Full Version : Някой знае ли заглавието на този филм ?



vaskoVas
05-30-2011, 10:31
:? :? :? Значи,знам че има десетки такива теми,но съм нов и се извинявам,а спешно(е не чак толкова)ми трябва името на един филм.
Значи спомням си 2-3 случки в тоя филм и ми е на езика името,обаче не се сещам ! :shock: :booooomb: :oops: !
Добре значи,разправя се за един дето изпълнява желания.
В началото или в края той(изпълнителя на желания)кара колело и се блъска в една кола без да иска,защото шофиора отваря вратата.Въпросния шофиор се извинява и казва,че иска това да не се беше случвало.Изпълнителя на желания му изпълнява желанието и връща времето.После преди да се блъсне спира,а шофиора отваря вратата и минава един камион и се блъска и му отнася вратата :-D :-D :-D :-D .
После изпълнителя на желания казва,че някои хора не знаят какво да
поискат.(А иначе никой не знае,че този човек изпълнява желания).
Другата случка - на един рожден ден тоя изпълнител работи като клоун и един човек си пожелава нещо,духа свещите и след малко изпълнителя го пита какво си е пожелал.Човека казва,че носи лош късмет ако каже,но изпълнителя го убеждава да му се довери.После Човека му казва - а именно пожелал си да знае отговорите на всичко.И изпълнителя му изпълнява желанието като му дава една черна средно голяма билярдна топка която като я питаш и разклатиш ти казва отговора.Накрая тоя човек разбира,че тая топка не му трябва и я изхвърля в едно море.

Много ще съм благодарен ако някой ми каже името или част от името или нещо на/за филма ... :)

П.С. - Не знам кои за актиорите.
П.П.С - Много се извинявам за дългия пост.
П.П.П.С - И също,не е много по темата,но ако някой може да ми каже как да сложа снимка под подписа ще е супер.Айде.
П.П.П.П.С. - ето скайп - vasko_9387

MissBianka
05-31-2011, 08:51
Сюжет с такава топка има в Магистрала 60 , гледала съм го отдавна и не знам дали него търсиш.

cunt
05-31-2011, 13:04
той е да ВЕЛИК ФИЛМ!!

vaskoVas
05-31-2011, 13:22
:grin: :grin: Леле колко съм ти благодарен !!! :grin: :grin: :grin:
Точно този е филмаа
намери ме в скайпа ако искаш !!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

MissBianka
05-31-2011, 14:37
Радвам се че помогнах :)