PDA

View Full Version : Цвят на очите :)



justsomeone
05-30-2011, 10:54
Интересно ,че момичетата се влияят силно от цвета на очите на момчето? Така ли е или бъркам? Също така ние момчетата не обръщаме внимание на очите на едно момиче? За всеки е индивидуално, но пишете тук да разясним нещата 8-)

SmIlEy1
05-30-2011, 11:02
Аз съм момиче и не мисля че цвета на очите има някакво значение, но ако трябва да сме честни повече ме привличат кафяви и зелени :)

kitti123
05-30-2011, 11:04
Първото нещо,което виждам у всеки без значение момче или момиче са очитее...Цвета не е от значение( макар че обожавам сини и зелени ).. ..има уникални очи дори и да са кафяви и тн.Някои хора смятат , че очита са отражение на душата пък колко е вярно нз...
btw..момчетата на какво обръщате внимание .. ?

justsomeone
05-30-2011, 11:06
Първото нещо,което виждам у всеки без значение момче или момиче са очитее...Цвета не е от значение( макар че обожавам сини и зелени ).. ..има уникални очи дори и да са кафяви и тн.Някои хора смятат , че очита са отражение на душата пък колко е вярно нз...
btw..момчетата на какво обръщате внимание .. ?Очите на едно момиче някак си .. не им обръщам внимание, но защо всички момичета които срещам обръщат внимание първо на очите ми? Някак си не ги разбирам :Д

Ssummerjam
05-30-2011, 11:08
Не се чак влияят, но определено по мои наблюдения повечето момичета си мечтаят за висок русокос красавец със сини очи. 8-)

w0sh
05-30-2011, 11:09
Ти може да не обръщаш внимание на цвета на очите, ама аз си сменям гащите като видя някоя хубавица със зелени очи.

LoveMnmL
05-30-2011, 11:10
Аз също обръщам внимание на очите,не само на цвета.Има някои хора,които самите очи им придават чара и ги правят някак си различни.Иначе аз обичам сините очи.

А колкото до тебе и това,че момичетата първо обръщали внимание на очите ти.Ами,може да има нещо в очите ти,което ги привлича.

ivcheto0o
05-30-2011, 11:36
И аз обръщам внимание на очите,но не точно на цвета,те хората са го казали очите са прозорец към душата и често говорят много за човека.

Hilary_
05-30-2011, 11:48
Не обръщам толкова внимание на очите, колкото на погледа .. ;)

Greennight
05-30-2011, 11:49
Винаги много са ме привличали сините очи в 1 момиче.Иначе мойте са много странни-пъстри между зелено,жълто и кафяво.Някои много ми харесват очите,други казват,че им изглеждали прекалено хипнотизиращи и странни.Въпрос на вкус.

loveca777
05-30-2011, 11:51
И защо всички си падат по сини очи???
Моите като са зелено-сини , но клонят повече към зелено - грозно е.
Както и да е, цветът не ме интересува , блясъкът или там не мога да си го обясня, някой път ,като че ли наистина виждаш душата в очите на някой човек.

Zarity
05-30-2011, 12:19
Ами по принцип няма значение цвета,а самия поглед на момчето.Самоче винаги съм ходила с момчета с кафеви очи,топли,чисти.По принцип много харесвам сини очи,самоче хората с такива са...незнам,малко са ми студени,прикрити...Абе обичам си кафевички.
Зелените не ги коментирам,щото са рядкост и нямам много наблюдения над момчета с такива.

Nich
05-30-2011, 12:24
предполагам,че всеки има предпочитан цвят за очите без значение пола, но не мисля, че това е определящ критерий в избора на половинка : )

badsector
05-30-2011, 12:27
...момчетата на какво обръщате внимание .. ?
Колко стегнато е тялото :)

fUcKsMiLe
05-30-2011, 12:27
Няма значение цвета, а погледа.
Въпреки, че когато видя момче със зелени,
сини или пъстри очи - откачам. <3

endzeit
05-30-2011, 12:34
зелено,жълто и кафяво
и моите са точно такива ! а на брат ми синьо,кафяво и жълто.
не съм се заглеждал в очите на някой , но наскоро видях отблизо очите на момиче ,гадже е на един приятел , докато говорех с него се обърнах към нея поне да я поздравя от уважение към него и както слънцето грееше точно срещу нея много добре й се видяха красивите очичките , та въпросната девойка доста ме дразнеше с глупавите си изказвания , след случката се промениха малко нещата :)

cigarettekisses
05-30-2011, 12:49
еми не е важен цвета на очите.:D
иначе мнг обичам пъстри,като неговите.(:
иначе всички цветове са яки хаха :D
също така сини и зелени.(:

Grommash
05-30-2011, 19:39
Казват, че очите са прозорец към душата на човека. :) И по тях можеш да определиш даден човек.

GossipGirl89
05-30-2011, 20:16
Е чак да се влияя-не, но определено се кефя на момчета със сини или зелени очи - много са ми красиви 8-)
А иначе момчетата обръщате повече внимание на другите "очи" :D

eminem213
05-30-2011, 20:31
Интересно ,че момичетата се влияят силно от цвета на очите на момчето? Така ли е или бъркам? Също така ние момчетата не обръщаме внимание на очите на едно момиче? За всеки е индивидуално, но пишете тук да разясним нещата 8-)

Аз мислех точно обратното. 8-)

Останала съм с впечетление, че руса коса и сини очи е добра комбинация. :D

gabiiTu
05-30-2011, 20:41
Мммм за мен няма особено значение какъв цвят са очите ,а какво излъчват,дали има искрица или нещо друго още по-загадъчно и готино.
А това клишираното русокос със сини очи ...толкова ми е блудкаво вече :Д

ccdesigns
05-30-2011, 20:41
Aз преди бях с пъстри очи - някакси зелено/кафяви, или зелено/жълто/кафяви, н съм сигурен как точно се водеха. Сега имам чувството, че стават жълти :O А имаше едно момиче от моя клас (премести се вече в друго даскало), което имаше невероятно красиви жълти очи, но беше ку*ва :D

pressiana
05-30-2011, 20:53
Не ме интересува цветът, а погледът, както казаха по-горе. :)

jghgh
05-30-2011, 21:36
И аз обръщам внимание на очите,но не точно на цвета,те хората са го казали очите са прозорец към душата и често говорят много за човека.
Точно така!

А аз съм суеверна (т.е. много зле) и никак не обичам зелените очи. Имам чувството, че всички мъже с такива са пълни егоисти и кретени. Вярвам в ония шитс, че квито очите, такъв и характера.

Харесвам преимуществено красиво пъстри очи. Досегашните ми гаджета все са били с кафяви де, с изключение на един, който беше синеок с малко кафяво около зеницата о.0

Иначе, и мъжете гледат цвета. Като цяло сините очи сякаш са най-котираните, въпреки че за мен много често не са нищо кой знае какво. Рядко намирам перфектния, красив син цвят. Има хора с блудкави сини очи, все пак.
Рускините имат просто прекрасни сини очи.

NomNomNom
05-30-2011, 21:39
Не харесвам мъже със светли очи ( е, някой секси датчанин няма да откажа ).
Светли очи и тъмна коса ми е възможно най-несимпатичната комбинация .
Защото аз съм с нея явно.
Харесвам тъмните очи .

SuperBadSuperFresh
05-30-2011, 22:21
Обожавам тъмни,черни очи...Познавам само едно момче с наистина черни очи,ама е брат на една приятелка :D Момчетата със светли очи ме плашат :D

loveca777
05-30-2011, 22:54
И аз обръщам внимание на очите,но не точно на цвета,те хората са го казали очите са прозорец към душата и често говорят много за човека.
Точно така!

А аз съм суеверна (т.е. много зле) и никак не обичам зелените очи. Имам чувството, че всички мъже с такива са пълни егоисти и кретени. Вярвам в ония шитс, че квито очите, такъв и характера.

Харесвам преимуществено красиво пъстри очи. Досегашните ми гаджета все са били с кафяви де, с изключение на един, който беше синеок с малко кафяво около зеницата о.0

Иначе, и мъжете гледат цвета. Като цяло сините очи сякаш са най-котираните, въпреки че за мен много често не са нищо кой знае какво. Рядко намирам перфектния, красив син цвят. Има хора с блудкави сини очи, все пак.
Рускините имат просто прекрасни сини очи.
То много рядко се срещат хора с чисто сини очи права си
Има нещо вярно според астрологията за личността на човека според очите му и не само...
А иначе , ако съдя зя себе си по това, значи съм 50% кретен и егоист и 50% много енергичен човек с богато въображение и творчество 8-)

s3nsual
05-31-2011, 05:46
Зелените очи са наай- голямата ми слабост :grin: :grin: Направо ми се подкосяват краката като видя симпатично момче със зелени очи .
Очите са първото нещо , което гледам в момчетата , които харесвам .Естествено tова не е единственото нещо , което определя избора ми .Ако един човек ме привлича очите му нямат значение .

Yancheto
05-31-2011, 06:02
Аз пък никога не съм обръщала внимание първо на очите. Ако цялостното излъчване на момчето ми хареса, чак тогава се сещам да проверя какъв цвят са.

mynichka
05-31-2011, 09:31
не обичам само сини очи

DarknessAngel
05-31-2011, 10:27
Обръщам известно внимание, но не се влияя.
Най-ми допадат момчета със кафеви очи, тъмно кафеви.

againstyou
05-31-2011, 16:08
Това са глупости.В смисъл важни,важни колко да са важни ?! Аз винаги съм харесвала сини очи,ама като харесаш някой,не ти прави впечатление толкова с къф цвят очи е.Има къде къде по-важни неща.

SoInsane
05-31-2011, 21:06
Цвета на очите определено не е от значение, поне за мен. Иначе обожавам сини очи, може би защото и аз съм с такива 8-) Направо се изгубвам в тях 8-)

IseeDEADbodies
05-31-2011, 21:13
Обожавам небесно кафявите :oops: Сенчесто лилавите и те много ме привличат :grin:

felisiti19
06-01-2011, 05:25
важен е погледа, очите придават чар
:)

van1
06-01-2011, 11:12
Черни, сиви, зелени (без никакво смесване със синьо)

CherryBell13
06-05-2011, 16:02
Винаги много са ме привличали сините очи в 1 момиче.Иначе мойте са много странни-пъстри между зелено,жълто и кафяво.Някои много ми харесват очите,други казват,че им изглеждали прекалено хипнотизиращи и странни.Въпрос на вкус.
Аз пък много харесвам такива очи, много са ми интересни :D Моите пък се менят от сини на зелени и обратното :D

Mirage3
06-05-2011, 17:19
Въобще не ми пука цветът на очите на момчето. Естествено, ако са зелени или сини, това само го допълва <33 Но иначе нямат голямо значение

denzzityy
06-05-2011, 18:02
Начина по който гледа, но не й цвета :)

juj4elinka
06-05-2011, 18:28
Имам невероятна слабост към по-необикновените очи, смисъл тези, които рядко се срещат. Например най-добрият ми приятел е със наподобяващи лилави очи, обичам и адски много зелени очи, но не бих отказала някой синеок красавец. Не обичам кафявите, може би защото моите бяха такива и то много тъмно кафяви, а сега са зелени. Странен преход, но все пак :D

n3v3r4z
06-05-2011, 18:40
Не обръщам толкова внимание на очите, колкото на погледа .. ;)

gotinataaaa
06-05-2011, 21:29
Не знам защо, но много ме влечат момчета, които са с много тъмни очи :D Но попринцип се заглеждам и по зеленооките красавци :P

maxx97
06-05-2011, 21:33
Не мога да кажа, че се влиая от цвета на очитее.. Ноо видя ли едни красиви, топли и сини чи да ме гледатт...Простоо цялата се разтапямм :D :D :D Така де... :oops: :oops:

vikiraa
06-06-2011, 13:16
Сините са красиви,да,но ми е някак изтъркано...Въпреки това ги харесвам.Тъмните очи са ми по-любими,по-дълбоки,дори искрени... Пъстрите очи са ми скучни :D Не ми харесват не знам защо...

MissBianka
06-06-2011, 14:41
Никога не ме е вълнувал цвета на очите, не съм си изграждала никакви мечтани образи които задължително да са със сини, сиви, зелени очи и т.н.

aLLa
06-06-2011, 16:37
За мен цветът няма значение, по - важен е начинът, по който ме кара да се чувствам, когато ме погледне :)

bibi7352
06-06-2011, 16:52
Ами по принцип няма значение цвета,а самия поглед на момчето.Самоче винаги съм ходила с момчета с кафеви очи,топли,чисти.По принцип много харесвам сини очи,самоче хората с такива са...незнам,малко са ми студени,прикрити...Абе обичам си кафевички.
Зелените не ги коментирам,щото са рядкост и нямам много наблюдения над момчета с такива.

\:D/ И за мен хората със сини очи ми изглеждат някак студени, въпреки че аз съм с такива :D От друга страна не харесвам сини, защото почти всички сини са еднакви, докато кафявите оченца - има всякакви разновидности: светли, тъмни, лайнени... :D :D

kokosety
06-06-2011, 17:40
Всички момчета със зелени очи,който познавам са много зле -.- Извинявам се ,ако във форума има такива,но при мен е така! Много харесвам шоколадово кафеви, тъмно и наситено сини ярките просто са ми размити и гадни и зелени ма чисто и наситено зелени. Лично аз съм със светло кафеви, и изобщо не ми харесват.Рода на майка ми са белгийци аз съм 1/4, но единствена не съм се родила със руса коса и сини очи много се ядосвам 8-) , а така искам очите на мама :D Иначе за мен перфектната комбинация е черна коса и сини очи откакто видях този:
http://www.horroria.com/i/nstills/44/94/24494/24494-59276.jpg от ляво той е със черна коса и сини очи направо ми стана любима комбинацаия. Той участва във филма Херкулес (2005) Препоръчвам да го гледате !!

marin4itu
06-06-2011, 19:21
Винаги съм харесвала светли очи, може би защото аз съм с тъмни. Като се запознах с приятеля ми постоянно му бърках в очите, за да ги разтварям и да ги гледам. Неговите са сини, но около зеницата са жълти. Като ме погледне се разтапям... :smt007

loca10
06-07-2011, 13:22
като видя зелени направо падамм :grin: ей тва е невероятният цвят... синьото е от някакъв стереотип, кафявото ми е доста обикновено (освен "шоколадови" като моите)... черното също е готино и екзотично, обаче... green power :smt007

Afterbirth
06-07-2011, 14:33
Сиви и черни.
Мразя жълтото в очите.Много.Светлосиньото също ме дразни.Особено заспал воднист светлосин поглед ... ъх.

djipsito
06-07-2011, 14:49
Нямам предпочитания за цвят. Както каза една съфорумничка по-горе, за мен е по-важно как ме кара да се чувствам като ме погледне.
Аз съм със зелени очи и много си ги харесвам, ама понякога не знам какво излъчвам и как хората тълкуват погледа ми. Някой път съм оставала с впечатлението, че очите ми доста лъжат и съм оставала изумена като са ми казвали някои работи...
А сините очи ме урочасват...

SillySick
07-21-2011, 07:11
Ах, от къде изнамерих тази тема... Както и да е, на мен ми харесват момичета с тъмно зелени очи, сигурно защото моите и те са такива, някой път преминават в синьо да ги еа. 8-)

DevilWish
07-21-2011, 07:44
Аз съм момиче и ми харесват много сините очи, но определено това не влияе при избора ми за приятел.. ;)

MuuSiiiCLooVeerr
07-21-2011, 08:12
аз лично имам синьо-зелени очи ,ноо много харесвам момчета със черна коса и сини или кафеви очи .. :-D но иначе цвета не е от голямо значение :)

xch0colattegiirlxx
07-21-2011, 08:20
Еми за мен честно казано цветът няма голямо значение, но пък много си падам по такива с тъмна коса и сини очи :-)

mrazqcska
07-21-2011, 08:23
Предпочитам момчета с кафяви очи, нищо лично, но просто зелените и сините очи не ми допадат особенно. :)

sasha_90
07-21-2011, 10:22
При мен цвета на очите не играе роля.Попринцип харесвам сини или зелени очи,но досега не съм имала гадже с такива очи,все ми се падат с кафеви. :D

HiddenSmile
07-21-2011, 10:53
обожавам зелени очи,както и тъмно кафяви :) хората със сини очи винаги са ми изглеждали студени и злобни,а и като цяло като се замисля няма човек със сини очи,с когото да се разбирам май 8-) странно,но факт
и все пак не си избирам хората по цвета на очите им :-o

peaceandlove
07-21-2011, 11:00
харесвам момчета с сини очи и руса коса .. обожавам ги :oops:

punksss
07-21-2011, 11:06
обожавам зелени очи,както и тъмно кафяви :) хората със сини очи винаги са ми изглеждали студени и злобни,а и като цяло като се замисля няма човек със сини очи,с когото да се разбирам май 8-) странно,но факт
и все пак не си избирам хората по цвета на очите им :-o

Аз съм същата... Супер много ми харесват кафеви или зелени. Имам само една приятелка със сини очи и като ме погледне постоянно ми се струва, че ме гледа злобно. 8-)

SuperBadSuperFresh
07-21-2011, 12:12
Обожавам момчета с тъмни очи :oops: Много,много,много тъмни. :D Иначе моите са зелени и понякога при силна светлина зеницата ми почти изчезва и всеки като говори с мен и е наблизо,ми казва че го хипнотизирам...Наистина,гле дала съм си снимки,някво яко зловещо е :D

YourFavouriteDrug
07-21-2011, 13:21
За момчета кафевите очи винаги са ми много чаровни, особено тъмнокафеви. Като цяло няма кой знае какво значение, въпреки че сините очи са ми някакси много студени и не се кефя чак толкова.

Bella5
07-21-2011, 13:47
Очите наистина ми правят огромно впечатление, но не толкова цветът им, колкото това, което е скрито в тях. Може човек да има супер хубав цвят на очите, но да са студени и злобни, така че всичко е относително.

SisiStrange
07-21-2011, 14:36
Аз обичам кафеникави очи, защото са по-топли.

SeXyMaCka
07-21-2011, 14:40
Предпочитанията ми за цвят на очите се свеждат до това да не са чисто черни.
Иначе много се кефя на света на очите на приятелят ми. Нещо средно между кафяви и зелени ( не се и учудвам де, като знам родителите му с какъв цвят очи са ) абе много готини ми изглеждат.

SuNsEt
07-21-2011, 15:18
Аз се влияя.Може да са кафеви,но дълбоки и това също ми въздейства.Не си падам по сините очи,харесват ми зелени или пъстри.

scandalousLady
07-21-2011, 15:52
Не мога да кажа,че това е най-важното за мен,но харесвам светло кафяви шоколадови,черни,сини,пъст и очи.

Melenchok
07-21-2011, 16:12
За момичетата харесвам сини или светло зелени и със хубава коса...... :grin:

fenkaaa
07-21-2011, 16:15
Лично аз харесвам момчета със сини/зелени очи.Приятелят ми е с кафеви.. и това какво значи? Че щом кафевите не влизат в списъка с "хубавите очички" да не съм с него ли :D И моите очи са кафеви и не си ги харесвам,но въпреки цвета винаги очите издават чар .. сами по себе си ;)

LambOfGod
07-21-2011, 16:19
Без очи... Или може би вместо тях копчета.

Lucifercho
07-21-2011, 17:06
Моите са зелени,иначе не обръщам толкова внимание на очите,колкото на погледа :)

justasmile
07-21-2011, 17:17
Ми аз съм забелязала, че повечето хора харесват очите, които те нямат. Напримет, аз умирам за кафевички, а имам зелени/сини/сиви (зависи от светлината). Но най-важен е погледа :)

sp33der
07-21-2011, 17:27
цвета на очите понякога изпъква,според цвета на кожата и на косата,иначе честно казано не обръщам почти никакво внимание

peace95
07-21-2011, 17:53
ми и аз не се привличам най - много от очите , но си спомням веднъж бях хлътнала адски много по момче понеже имаше сииви очи , той направо е известен с тях , но наистина като ме погледнеше умирах , но сивите очи са рядък случай.Попринцип съм фен на зелените :)

darinnkaa
07-21-2011, 18:26
сини,зелени или синио зелени !!!!!!!!!!!!!!!!!!

fLoweRrR
07-23-2011, 17:31
Попрнинцип всички цветове са яки.. Обаче АДСКИ много, не знам защо... ме привличат чисто черните очи. :) Просто запленена съм от тях...
Ехх... Жалко, че са рядкост... :( :smt090

sadsad
07-23-2011, 17:41
Аз също винаги едно от първите неща, които виждам са очите, никога не си избирам приятел по цвета на очите, но примерно зелени очи, наистина много харесвам, имам чувството, че като ме гледа някой със зелени очи, вижда през мен..

Lavender
07-23-2011, 17:50
по-хубаво да не ми виждате очичките доста хора казват , че са много красиви * зеленички *

echii
07-23-2011, 19:41
Попрнинцип всички цветове са яки.. Обаче АДСКИ много, не знам защо... ме привличат чисто черните очи. :) Просто запленена съм от тях...
Ехх... Жалко, че са рядкост... :( :smt090
рядкост... ама мойте са такива :oops: 8-)

tanch3t093
07-23-2011, 23:23
Странно е досега всичките ми гаджета са били със зелени очи. А по принцип не обръщам чак толкова голямо внимание. Според мен по-важен е погледа :p

xBadxApple
07-23-2011, 23:27
Не харесвам сини очи, всичко друго си е супер. Зелените са супер яки, особено ако се връзват с червена или супер тъмна (почти черна) коса.

Добре, че в момента съм нацелил 2/2 в сегашната девойка. 8-)

Моите преди бяха супер тъмни, черни едва ли не, са са изсветлели. Тъпо.

anonymous708973
07-24-2011, 07:31
Интересно ,че момичетата се влияят силно от цвета на очите на момчето? Така ли е или бъркам? Също така ние момчетата не обръщаме внимание на очите на едно момиче? За всеки е индивидуално, но пишете тук да разясним нещата 8-)

Не, просто си изсмукват смешни критерии от пръстите. Хайде да видим дали ще върнат някого, защото няма заветните сини очи. Пф.

С почти черни очи съм. Не можеш да ми различиш ириса от зеницата. Понякога искам зелени очи, но като цяло, съм си доволна от моите. И ми е все тая дали партньорът ми е с кафеви, сини, зелени или пъстри очи. Стига да не са червени. 8-)

DevilWish
07-24-2011, 09:24
Аз съм момиче и ми харесват много сините очи, но определено това не влияе при избора ми за приятел.. ;)
Поправка... все си мислих, че зелените очи не са нищо особено.. :) Сегашното ми момченце е зеленооко ох майкооо :) тея очи просто мога само в тях да се влюбя :)

loveca777
02-26-2012, 18:39
Най-якитее очи са кафявите и точка! ;d

minimal_for_animal
02-27-2012, 20:30
Моите очи , ако е светло навън са сини , ако е тъмно зелени .. пъстри :)
Но си падам по брюнетки с черни очи . :) Може би , защото съм с г/д руса коса и светли очи .. :) Луд съм по брюнетките .. <3 ;dd

win95
03-09-2012, 22:28
Светлокафяви до черни,също и зелените-които де факто са много редки :)

Glamour92
03-09-2012, 22:39
Все ми е тая-това е просто цвят.
Случайно или не обаче несъзнателно все налитам на тъмнооки.

Chacho
03-09-2012, 22:50
Цвет влажни

lilinnka1
03-10-2012, 07:09
Аз съм момичеее и за мен няма значение какви са очите на едно момчее !!!

anonymous708973
03-10-2012, 07:49
Цвет влажни

nice one :D

granger
03-10-2012, 08:13
Нямам предпочитания, важен е погледа :D Няма да го върна само защото е с черни, а не със зелени очи например...Винаги гледам първо очите,но те не са критерий за това дали ще съм с някого, или не. Както са казали хората- " на харизан кон , зъбите не се гледат"! Майка е със кафеви,а баща ми с пъстри,много харесвам неговите и преди исках такива нещо между кафеникаво , зеленикаво,ама моите очки са кафеви,като на мама! Ген :D Харесвам си ги !

DisappointedDreamer
03-10-2012, 08:49
С почти черни очи съм. Не можеш да ми различиш ириса от зеницата. И ми е все тая дали партньорът ми е с кафеви, сини, зелени или пъстри очи. Стига да не са червени. 8-)

Същото и за мен.

psychopath
03-10-2012, 09:39
Най-много харесвам кафеви (светли) и зелени : )

ccdesigns
03-10-2012, 09:39
Аз съм момиче и не мисля че цвета на очите има някакво значение, но ако трябва да сме честни повече ме привличат кафяви и зелени :)

Moйте са кафяво-зелени :D

DiabolicalSoul
03-10-2012, 21:30
Абе аз като момче мога да кажа, че не е вярно, че не гледам очите на момичетата - точно обратното!!! Просто очите на човек отразяват цялата му същност и духовна и физическа (все пак има ирисова диагностика в медицината)

Chacho
03-11-2012, 11:39
Абе аз като момче мога да кажа, че не е вярно, че не гледам очите на момичетата - точно обратното!!! Просто очите на човек отразяват цялата му същност и духовна и физическа (все пак има ирисова диагностика в медицината)

За която нямаше да плащат да се изследва с апаратура и от специалисти, ако се преценяваше на око.

пAteNцЕ
03-11-2012, 11:51
на мен често ми правят комплимент за очите :oops: и момчета и момичета и честно когато прекалят вече ми става неудобно - моите са един път сини друг път леко зеленеят аз ги гледах скоро от близко и май са тъмно метално синкаво със зеленикаво около зеницата а по краищата на ириса е по-тъмно метално и честно не знам къв цвят са ми! :D

loveca777
03-11-2012, 12:04
на мен често ми правят комплимент за очите :oops: и момчета и момичета и честно когато прекалят вече ми става неудобно - моите са един път сини друг път леко зеленеят аз ги гледах скоро от близко и май са тъмно метално синкаво със зеленикаво около зеницата а по краищата на ириса е по-тъмно метално и честно не знам къв цвят са ми! :D

И при мен абсолютно същото !
Нито сини, нито зелени ! Като че ли се менят , доколкото е възможно .
Но мисля ,че много зависи от светлината .
Например в къщи ,когато не е много светло са едни , а на вън други ,но не знам ..
Пък на снимките също стават различни .. ;d

DiabolicalSoul
03-11-2012, 12:23
За която нямаше да плащат да се изследва с апаратура и от специалисти, ако се преценяваше на око.
Всъщност доста хора го правят точно на око! (нещо си пропуснал да прочетеш по темата)


на мен често ми правят комплимент за очите :oops: и момчета и момичета и честно когато прекалят вече ми става неудобно - моите са един път сини друг път леко зеленеят аз ги гледах скоро от близко и май са тъмно метално синкаво със зеленикаво около зеницата а по краищата на ириса е по-тъмно метално и честно не знам къв цвят са ми! :D
абсолютно същото при мен :Р

OnceWereGood
03-23-2012, 21:19
Незнам,но аз съм с тъмно-кафеви очи и всички мои приятелки (не гаджета) а и гаджета са ми казвали,че като се загледат в очите ми и направо се хипнотизират:D:P.Аз съм момче и ме кефят много зелени и тъмно-кафеви очи(сините са доста студени)

JoLLiE92
03-24-2012, 17:08
Аз със сините и зелени очи и русите коси изобщо не ги поглеждам :) Трябва да бъде чернокос и тъмноок.

sapphire5
03-24-2012, 17:20
Няма такова нещо. Кой ще гледа очите на някой?
Аз какво да кажа, като на приятеля ми очите са жълто-сиви ;д ^ . ^ Обожавам му ги. <33

heartlesandfreaky
03-24-2012, 21:45
Синеоки.. винаги по такива си падам.. >.<

desertstorm
05-10-2014, 14:01
Може ли да попитам моите очи какъв цвят са по-точно, защото не съм много запознат с тия неща.. наистина питах доста хора.. и всеки си дава различното мнение .. според мен са кехлибарени днес научих че има такъв вид очи, но ме съмнява защото са по-тъмни малко.. http://prikachi.com/images.php?images/170/7316170q.jpg / http://prikachi.com/images.php?images/482/7316482w.jpg / извинявам се за лошото качество. Сега забелязах че като се погледна на слънце стават някак по жълтеникави.. знам ли

lisi4ety
05-10-2014, 21:55
Обожавам сините очи, но това не означава, че не мога да харесам някой зеленоок :d очите хич не са критерий, просто нещо, което привлича на пръв поглед

tori
05-10-2014, 22:17
Може ли да попитам моите очи какъв цвят са по-точно, защото не съм много запознат с тия неща.. наистина питах доста хора.. и всеки си дава различното мнение .. според мен са кехлибарени днес научих че има такъв вид очи, но ме съмнява защото са по-тъмни малко.. http://prikachi.com/images.php?images/170/7316170q.jpg / http://prikachi.com/images.php?images/482/7316482w.jpg / извинявам се за лошото качество. Сега забелязах че като се погледна на слънце стават някак по жълтеникави.. знам ли
Аз лично ги виждам светло кафяви.

phoniquex
05-12-2014, 08:01
Ми честно да ти кажа моите очи са смесени синьо+зелено и приятелката ми много им се кефи.. не знам ква е тая мания към цвета на очите :D

ForzaFelipe
05-12-2014, 14:07
На мен ми омекват краката от сините очи...Вообще, светлите очи ме карат да се чувствам слаб и ме побъркват :lol: Все пак, това не е основен критерии по който определям дали харесвам някоя, дори повечето ми бивши са били със тъмни, но сините са ми лека слабост.

JoLLiE92
05-12-2014, 18:22
Аз съм точно обратното - тея със светлите очи въобще не ги поглеждам. :D За всеки влак си има пътници. :D

DeHu
05-12-2014, 19:03
Джоли,подкрепям :Д И на жени и на мъже като че ли повече харесвам тъмни очички.

tori
05-12-2014, 21:01
Аз най-много харесвам зелени и тъмно кафяви очи. С приятеля ми сме с шоколадово кафяви очи.

Ivaaaaa
05-13-2014, 07:37
абе...очи. омг. излъчването е важно и как ще те гледа с тях. не, че съм ги подбирала, но по неква случайност моите момченца са с некви зелено-сини очички. аз съм с черни и ми харесва, щото не съм виждала хора с черни очи. не и толкова наситени като моите ;д

anonymous895156
05-13-2014, 10:27
http://prikachi.com/images.php?images/482/7316482w.jpg

Т_Т

Summer Fresh
05-13-2014, 20:30
Очите не са от първите неща, които забелязвам в едно момиче, но си падам по зеленооките. ;3 И все пак не мисля, че цвета на очите е най-важното нещо.

bloodyF
05-13-2014, 21:48
Руси със сини или зелени очи винаги са ми били слабост, но почти всички, с които съм имала вземане-даване са били тъмнооки и тъмнокоси-съдба :D

sexymonster
05-14-2014, 16:41
Зелени..

yakuza_
05-14-2014, 16:59
Стъклени :oops:

JoLLiE92
05-14-2014, 17:28
Стъклени :oops:
ах ти перверзнико :Д

girlwithblueeyes
05-14-2014, 17:35
Обожавам сини очи ... толкова дълбоки и студени едновременно .Аз гадже с кафяви или черни очи не съм имала
За косата нямам претенции само да е руса или черна .

Sugarr
05-14-2014, 19:51
Определено обръщам внимание на очите. Обожавам сините - сякаш ме хипнотизират ;д И като се замисля, досега съм харесвала предимно синеоки.
Те мъжете със сини очи имат едно специфично излъчване.. <3

sramejlivkaa
05-15-2014, 16:03
Аз със сините и зелени очи и русите коси изобщо не ги поглеждам :) Трябва да бъде чернокос и тъмноок.

+
А косата дори и да не е черна, държа да си е тъмна. :)

yakuza_
05-15-2014, 16:16
ах ти перверзнико :Д

както и да го погледна, това са 2 дупки повече

cho4kass
05-15-2014, 17:27
На мен много ми допадат тъмно косите със светли очи...
Обожавам ги :)

NomNomNom
05-17-2014, 17:48
Най-много харесвам сините, зелените, кафявите, черните и сивите очи. Пъстрите също са сред любимите ми.

sl1nceetoo
05-21-2014, 12:34
Най-много харесвам сините, зелените, кафявите, черните и сивите очи. Пъстрите също са сред любимите ми.

Ами, че то други не останаха :D

sl1nceetoo
05-21-2014, 12:35
Не са ми от такова значение очите, но определено се впечатлявам от мъже с тъмна коса и зелени очи! Руси и синеоки не харесвам.

li0n
05-21-2014, 12:49
Харесвам двете крайности най-много - руса коса със сини очи и черна коса с черни очи.

mlakniwe
05-21-2014, 12:59
В моята приятелка като се видяхме за първи път най-много ми харесаха очите-много обичам кафяви очи,мойте са шарени/бият на зелено повече/, но и тя ми ги харесва

li0n
05-21-2014, 13:02
И моите са някакви такива, пъстри уж, ама зеленото преобладава.

prosto_chovek
05-21-2014, 13:41
Големи и като писани. Все ми е тая цвета.

desertwolf
05-22-2014, 13:28
Моите очи са светло-кафяви с зелено вътре, но не знам този тип очи как се водят. Ето малко снимки. http://s1.postimg.org/8qx05bjnz/image.jpg / http://s7.postimg.org/cetyo58uj/image.jpg

li0n
05-23-2014, 16:53
Моите очи са светло-кафяви с зелено вътре, но не знам този тип очи как се водят. Ето малко снимки. http://s1.postimg.org/8qx05bjnz/image.jpg / http://s7.postimg.org/cetyo58uj/image.jpg

Пъстри, за Бога. Не беше ли ти този, който пусна тема какъв цвят са му очите, защото не знаел?

desertwolf
05-23-2014, 18:20
Виновен, извинявам се.. просто си забравих старият акаунт :D.. искрено съжалявам.. май ви досаждам някак си :d

anonymous895156
05-26-2014, 17:44
Моите очи са светло-кафяви с зелено вътре, но не знам този тип очи как се водят. Ето малко снимки. http://s1.postimg.org/8qx05bjnz/image.jpg / http://s7.postimg.org/cetyo58uj/image.jpg

Мислил ли си да си оправиш веждата?

li0n
05-26-2014, 17:44
Мислил ли си да си оправиш веждата?

Това смятах и аз да питам, но щеше да е много грубо. :(

Illusion772
05-26-2014, 17:52
Момче съм и предпочитам кафявите очи при противоположния пол - имам чувството че предават една дълбочина на погледа, особено кафявите очи с лек отенък в някои край.

desertwolf
05-27-2014, 09:08
Да си избръсна краката не искате ли ?! :D:D:D ахахаха.. ще е било мн. грубо .. абе ей xdd

li0n
05-27-2014, 09:10
Извинявай, ама си оправи малко веждите, наистина, защото много ми напомняш на актьор от един турски филм.

desertwolf
05-27-2014, 09:14
За реджеп ли става въпрос. ?xd ахахаха .. аз хубаво веждите ще си го оправя .. ама не знам ти как изглеждаш на живо ?! ://

сиг. си ..Тате не стреляй.. мама ме позна ahahahahahaahaaha :D

anonymous895156
05-27-2014, 12:34
davai majki, super si

desertwolf
05-27-2014, 12:39
k

li0n
05-27-2014, 17:50
За реджеп ли става въпрос. ?xd ахахаха .. аз хубаво веждите ще си го оправя .. ама не знам ти как изглеждаш на живо ?! ://

сиг. си ..Тате не стреляй.. мама ме позна ahahahahahaahaaha :D

Ако знаех, че толкова ще нараня егото ти, нямаше да го кажа. Извини ме.

desertwolf
05-27-2014, 19:34
Извинена си :) :D:D

JagAlskarDig
05-27-2014, 19:45
Л. още на 14 си беше хубава и умна, така че смятай към момента. Градивно те критикува, може би. Само нивото на ирония е увеличила рязко. Пък ти за 2 акаунта време, никаква еволюция по показаното(даже не визирам снимките). Но всяко нещо с времето си.

shewolf666
05-27-2014, 20:08
не обръщаме толкова внимание на цвета на очите толкова много ,но лично аз ако мога да избирам харесвам момчета с зелени очи :D

desertwolf
05-28-2014, 03:16
Щом казваш

JoLLiE92
05-28-2014, 15:40
не обръщаме толкова внимание на цвета на очите толкова много ,но лично аз ако мога да избирам харесвам момчета с зелени очи :D
Обаче обръщаме доста внимание на погледа. :)