PDA

View Full Version : Голяма пъпка до ануса?



waller123
05-30-2011, 11:44
Малко ме е срам, но... имам някъква пъпка до ануса(не, като нормалните, а малко по големичка и леко твърда), като погледна почти нищо не се вижда, но като го барна се усеща... Кървяло ми е, особено когато ходя до тоалента, когато се мия имам ужасни болки и ми е трудно да се мия дори... Кърви най-вече когато се мия(хем боли, хем кърви, ама не кърви много...) Имам този проблем от около 2-3 месеца, ако не и повече... Преди пъпката се виждаше, но сега не мога да я видя, ама пак си боли... Показах го на майка ми и ми каза, че това не е хемароид, a и съм бил малак за хемароид... Хемароида бил точно на ануса, мойто е малко по-нагоре от ануса, ама всичко е подобно, като при хемароида - кървене, болки... А и не всеки път ме боли, но повечето време винаги ме е боляло, кърви много рядко, най-вече когато се мия има леко кръв винаги... Срам ме e да отида на лекар и това ми се струва не възможна мисия :( ... Кажете ми какво може да е това, защото много ме е срам да отида на лекар??? на 16 години, момче съм... От колко месеца, чакам да мине, ама не минава само дето се скри и сега пъпката не се личи толкова... Но си имам болка, когато се мия и направо не ми се ходи на тоалетна по нужда. Аз не бях забелязал, като го гледах, но майка, каза че е много синьо(като посинено), когато погледна... А и забравих важно нещо - някои дни(не винаги) има ужасна миризма и мирише ужасно(сетих се за миризмата, защото днес пак имам някаква ужасна миризма)... Колкото и да се мия мирише ужасно... Дали може да е хемероид? Кърви само когато се мия, само 2 пъти ми е кървяло когато си върша работата в тоалетната... Понякога мирише ужасно гадно... Вижаше се(не много), но сега не го забелязвам... По-голямa от нормална пъпка и твърда... Преди, като се виждаше кървеше много повече, сега кърви много малко...

Моля ви, помогнете... Срам ме беше да го покажа на майка, а пък на доктор...

Страх ме е само да не е хемароид, защото не минава... Но все още не ми е миналo от 2-3 месеца и повече... Колко още да го чакам да мине... :( :( Какво друго може да е???

КАЗВАМ ГОЛЯМa И ТВЪРДА ПЪПКА, НО ТО ПОЧТИ НЕ СЕ ВИЖДА ПРЕДИ БЕШЕ ТАКАВА СЕГА ВЕЧЕ ТРУДНО СЕ ЗАБЕЛЯЗВА, НО НАИСТИНА Е МАЛКО СИНьо, ПРОСТО КАТО ГО БАРНА СЕ УСЕЩА ТВЪРДО И ПО-ГОЛЯМО ОТ НОРМАЛНА ПЪПКА...

badsector
05-30-2011, 12:18
Не те е срам да го покажеш на майка си, а те е срам да отидеш на доктор?!? Нещо не си наред. И се пише "хемОроид".

Red_Hair
05-30-2011, 16:00
Господи,Исусе Христе!

LoveChocolate
05-30-2011, 20:06
имаш циреееей :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: спокойно .. обгори го със запалкаи ще ти мине :D :D :D

galet0
05-30-2011, 22:34
имаш циреееей :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: спокойно .. обгори го със запалкаи ще ти мине :D :D :D

АХАХАХААА :razz: :razz: :razz:

Иначе миличък мисля че имаш сериозен проблем...с мозъка си
Има цирей нашия :razz: :razz: и стои и пише във форум вместо да отиде на лекар
ЗЛЕ!

Едит:
И да добавя
Ако има някъв конкурс за най-гнусна тема от Тийнпроблем тази определено ще спечели!

galet0
05-30-2011, 22:38
омг един приятел имаше такова

Ти откъде знаеш :razz: :razz: :razz: :razz:
не се сдържах

galet0
05-30-2011, 22:42
омг един приятел имаше такова

Ти откъде знаеш :razz: :razz: :razz: :razz:
не се сдържах
знаех си че някой ше пита :Д:Д ,ами най-добрия ми приятел е добър приятел с тоя с операцията и ми каза като го питах(той си знае ,че аз никога няма да издам на никой ..) в форума не се брои щото не се знае за кой стаа въпрос!! :Д:Д

голямо приятелство са имали тези двамата
казвам го защото съм 99% сигурна че сте се смяли зад гърба на момчето с пъпкатаа :razz: :razz:

ох тая тема ме разсмива
всякакви глупости има в тоя форум ;д

galet0
05-30-2011, 22:50
Показах го на майка ми
... Кажете ми какво може да е това, защото много ме е срам да отида на лекар??? на 16 години, момче съм... .. мирише ужасно...Срам ме беше да го покажа на майка, а пък на доктор...



:razz: :razz: :razz: ахахах наистина не искам да се подигравам ама :razz: ох не мога
значи ти си на 16.
и си момче
и майка ти... е то оставаше и да не те е срам :razz: :razz: :razz:
малее идиииоооо...............

GLaDOS
05-30-2011, 23:01
Уууф как се разсмърдя тая тема 8-)

lili13
08-22-2011, 07:48
здравейте,аз съм на 13 и аз имам такава пъпка,по рано кървеше при изхождане и мислех,че е хемороид мазах го с крем против хемороиди без лекарско предписание и вече 3 месеца не ме е боляло или кървяло,но още има пъпка,мисля,че никога не е рано за хемороиди.

zlatit0o
08-23-2011, 07:35
Само не разбирам защо е тая ирония? Момчето наистина може да им проблем. :?
пт: отиди на лекар най-добре, щом си се показал на майка си, която е жена не би трябвало да те е срам от някой лекар-мъж. Спокойно, помисли си как след това ще се оправи :)

ThisIsMe
08-23-2011, 09:47
Темата е малко стара,но автора трябва да отиде на преглед при гастроентеролог!Когато става дума за здравето,забравяш за срама!!!

vesito95
08-23-2011, 10:13
само недей да слушаш тея, дето ти казаха да я запалиш със запалката, че ако пръцнеш - ще гръмнеш

сериозно, отиди на лекар, не чакай да се влоши

zlatit0o
08-23-2011, 11:36
А, да. Сега забелязах, че темата е старичка.

Biskfitka
08-23-2011, 16:52
само недей да слушаш тея, дето ти казаха да я запалиш със запалката, че ако пръцнеш - ще гръмнеш

сериозно, отиди на лекар, не чакай да се влоши :lol: :? :? :?


Темата е стара,но това е често срещан проблем и на повечето ги е страх да питат...