PDA

View Full Version : Ден за Пръскане ;d



Djenka
05-30-2011, 11:54
Ние в нашето даскало на 1ви юни само седмите класове ще си носим стари бутилки, пълни с вода и ще се къпем :D Това го правихме и миналата година, но не с определена дата, а просто така. Жалко, че ни е последна година и няма как да ни стане като традиция :(

Ама щеше да е яко да има такъв ден за цяла България :lol:

Вие правите ли подобни неща? 8-) :P

еdit: Ако искат модераторите да изтрият темата.. :)

jghgh
05-30-2011, 12:11
Не, и мразя когато някви лигли от класа ми се пръскат с вода от кенефа и хич не мислят дали на някои от нас им е кофти да им се намокря всичко от лигавщината им.


Разбира се, не е лошо, щом е организирано от всички и има всеобщо съгласие.
Моят клас е анти-обединен и нищо не правим заедно.

reoffender
05-30-2011, 12:27
Миналата година няколко идиотки ми намокриха 2 книги.
Познай дали обичам такива неща. :-o

DisturbiaV
05-30-2011, 12:39
Не е интересно,когато шепа хора почнат да се превземат и да си личи,че не им е забавно,а го правят да си намокрят прозрачните потничета,заради погледите на избиващите ги на секс съученици.
Интересно е и не когато си в училище-не е там мястото.Правили сме нещо подобно,когато бяхме на питник целеят клас и да беше си забавно,но не самото пръскане ,а бягането на воля да избегнеш водата,да скочиш върху някой и да се увългаляте буквално като прасенца 8-)

catalogueofanger
05-30-2011, 13:25
ще си носим празни бутилки с вода

Сериозно ?

iLovePussyJuice
05-30-2011, 13:31
аз като бях на 13, метахме пиратки и други неща, тва с водата е тъпо 8-)

iziskan88
05-30-2011, 14:01
надраскайте си езиците с спрей,като за последна

bloodyF
05-30-2011, 14:08
пръскат ни момичетата, защото сме с бели ризи или тениски (ама само някои дни) , ама това по към юни, средата... 8-)


а иначе не ме кефи.. и всички коридори стават басейни, не е яко ;) 8-)

w0sh
05-30-2011, 14:31
ние се целехме със спринцовки.

oh wait...

shitman
05-30-2011, 14:37
Ние имахме едни пожарогасители които са пълни с вода и помпа и маркуч към тях. При последното такова пръскане (не с определена дата) успяхме да пренесем този пожарогасител до стълбището. Един помпа, друг качен на стол заливаше всичко живо с вода... и струята не е като от пистолетче хихихихи :) Страшно беше. По обясними причини никой не го снима за да не си намокри телефончето :)

Concussion
05-30-2011, 15:49
Пфф, това много мразя, не училището, и още по-малко класната стая са мястото за тези неща. Най-обичам като ме омокрят без дори да съм пожелала да участвам в детинските им лигавщини и още повече някоя тетрадка или учебник да пострада. А имаме и някои п*тки, които през междучасието преди минават и намокрят на някой нещата. :booooomb:

Rorschach
05-30-2011, 17:15
Направете го на 10-и януари (Световният ден за пръскане с вода), ама на двора...