PDA

View Full Version : Как се прави тази прическа?



LoveYou95
05-30-2011, 13:01
http://weheartit.com/entry/7315453
Мерси предварително за отговорите ! :)

MusicAddicted
05-30-2011, 13:19
Ми, първо си е там разчупила ли (как му викахте) косата, второ си е сложила чрез фиба с нейния цвят коса ( дървено кафяво ) левия си бретон за дясната страна на косата :)

SmilezZz
05-30-2011, 13:31
Ми, първо си е там разчупила ли (как му викахте) косата, второ си е сложила чрез фиба с нейния цвят коса ( дървено кафяво ) левия си бретон за дясната страна на косата :) И също така се е топирала,според мен (:

darrie
05-30-2011, 15:14
За няколко варианта се сещам.
1. Начупване с пяна.
2. След като си измиеш косата, докато още е мокра, да я сплетеш, но не на стегнати плитки,а по-отпуснати.
3. Пак след като я измиеш, докато е мокра, да я разделиш на сектори и да ги усучеш, след което да закрепиш получените 'кокчета' с фиба или ластиче.
Когато изсъхне тупираш леко, така че да изглежда естествено и пръскаш с лак.

sladkish_14
05-30-2011, 19:03
Офф, като почнете да питате за някакви елементарни неща. Та това може дори да не е прическа. Аз примерно съм си всеки ден така. Къпя се излизам, суша си косата и тя естествено ми седи така, защо всичко трябва да е прическа. Така, като я гледаш мислиш ли, че си е правила нещо специално? :?

Greshka
05-30-2011, 19:09
На мен някой път така ми седи косата като я оставя сама да изсъхне след като съм я измила.На такива къдрички става само дето нямам бритон. :)