PDA

View Full Version : Защо го прави?



malkataa
05-30-2011, 13:06
Не че е кой знае какъв проблем, но вече започнах да се изнервям от положението и реших да го споделя с вас, за да ми дадете някакъв съвет. Става въпрос за едно момче, което е една година по-голямо от мен. Той е от отбора на брат ми и от около седмица започна да ме ръчка във фейсбук. Прави го постоянно. Изглежда ми малко стеснителен и май чака аз да предприема нещо, но не ми харесва идеята, защото не искам да съм като останалите момичета, които му се връзват. Преди няколко дни бях на мач и го видях. Отидох да си напълня вода и той стоеше до мен, но нищо не ми каза.. просто ме гледаше. Та, не знам какво очаква и какво трябва да направя. Истината е, че е симпатичен, но не го познавам достатъчно...

badsector
05-30-2011, 13:11
Сондира те. Дал ти е знак, че те намира за физически привлекателна и би те треснал. От там нататък ти си решаваш.

malkataa
05-30-2011, 13:14
Ами при всички положения не бих му пуснала.. :D .. други мнения? :)

autumn666
05-30-2011, 13:24
И кво кат те "ръчка" във фейсбук...Мен ме "сръчкват" около 20 човека всеки ден... Тва си е за забавление, не е нужно да означава нещо :?

malkataa
05-30-2011, 14:10
Ами мисля го може би защото аз го правя, когато искам някой да се досети нещо или когато имам някакъв замисъл.. :)

onestar
05-30-2011, 14:24
Е, това че ти го правиш с някакъв замисъл не означава че и другите го правят с някаква цел.

Пък ако искаш следващия път като го видиш му кажи "здравей", опитай се да завържеш някакъв разговор и ако той поеме някаква инициатива от там нататък ще ти се отдаде възможност поне да го опознаеш.

Ако пък се направи на чукнат... ще си останете само с ръчкането.

malkataa
05-30-2011, 14:44
Хаха.. ами знам, че надали всички го правят със замисъл.. Пък и не си мисля за нещо сериозно.. просто за кеф :D.. може да пробвам да го заговоря и ако излезе свестен да се сприятелим : ))

bettyblackdewil
05-30-2011, 17:37
Братле любовта и любовните истории от ръчкането ли се зараждат вече?? wtf?? Как може човек да си мисли, че ако някой го е сръчкал означава, че го е харесал, че е влюбен или че обича... :shock: :shock: :shock: Стегнете се малко... да е*а тоя фейсбук да го е*а.. ако не ми беше страничката щях да го изтрия....

balu4ka
05-30-2011, 17:42
Не съм сигурна дори какво да напиша ,сериозно.Вземи спри да се вкарваш във филмите -.-".

Ssummerjam
05-30-2011, 18:03
Да знаеш, щом те ръчка, си любовта на живота му и не може да живее без теб :lol:

fUcKsMiLe
05-30-2011, 18:04
Ахаха, разбира се, че те харесва щом те ръчка във фейбоклука, даааа... :razz:

fear4o
05-30-2011, 18:05
Хаха.. ами знам, че надали всички го правят със замисъл.. Пък и не си мисля за нещо сериозно.. просто за кеф :D.. може да пробвам да го заговоря и ако излезе свестен да се сприятелим : ))

О пресвещена тъпота...

Той го прави за забавление, а ти си мислиш, че иска нещо от теб, защото може би ти искаш нещо от него.
Излез от филма малката!

Амин!

Grommash
05-30-2011, 20:01
Гледай да не те сръчка някъде другаде..

Hilary_
05-30-2011, 20:08
повръща ми се вече от тоя фейсбук .. ЧЕСТНО!! :razz: :razz:

Очевидно момчето чака ти да се задействаш, така че ако искаш next time го издебни и му пиши .. :-|




Гледай да не те сръчка някъде другаде..
:razz: :razz:

malkataa
05-31-2011, 12:35
Хаха, само не разбрах защо помислихте, че мисля, че е влюбен в мен или ме харесва щом го е направил.. Просто се дразня от положението, защото го прави постоянно и само ме зяпа, а не идва да говори с мен!! :DD

betito28
05-31-2011, 13:45
Ами щом те зяпа,не говори с теб и това те дразни,отиди и си поговорете и разбери защо постоянно те зяпа..Това е единственото което мога да ти кажа-поговорете и разбери фактите :)