PDA

View Full Version : Фен тема: World Of Wacraft



Scourge
05-30-2011, 14:21
Отварям тази тема във връзка с World Of Wacraft.
Тук ще коментираме пачове, герои, рейдове, таланти и още каквото ви хрумне за WoW.
Чувствайте се свободни да питате и да коментирате ;)


Аз започвам с въпроса си какво мислите за Death Knight класът в Cataclysm.

Sloop
05-30-2011, 14:49
не ме кефи вобще целия катаклизъм бугнаха историята на играта аз си цъкам TBC за момента но съм спец по WOTLK ето ви сърварав кото играя http://www.renegade-wow.net/ ТБЦ е нов е за момента но се равива бързо да ви кайа гмтата са свестни и мн са си играли да го правят скоро ще има и нов хостар ще варви като пушка :)

MegaAlexcho
05-30-2011, 15:19
Като цяло PVE-то на Cataslym според мен е много по-добро отколкото WOTLK. ICC-супер балъшка инстанция. Едиснственана по-трудна инстания на WOTLK-то беше Ulduar. Докато на Catacysm - супер забавни encounter-и. Какво мислите за новия Staff на 4.2 ?

bgli
05-30-2011, 20:53
Мен като цяло не ме кефи само едно нещо,започнаха да правят арморите много кичозни.Още помня колко прости и едновременно яки бяха арморите на Vanilla и TBC.Ако Някой Иска Мога Да Си Споделя Акоунта С Него.Още Е Само До TBC защото ми хакнаха стария акоунт но до края на юни ще е Cata.Реалма е The Maelstrom и героят е Fire Mage 55 Левел.Ако Някой Иска Да Пише На Skype xXxThE_RaZoRxXx И Става Въпрос За Retail(Сървъра На Blizzard)

Emeriss
05-31-2011, 06:12
Продавам голд в емерис някой ако е заинтересован да пише :) няма такива цени другаде.

Scourge
05-31-2011, 09:57
Определено Cataclysm грабва със страхотно PVE, докато PVP е някак назад.
Лично за мен Мъртвите Рицари ги нърфнаха с бавния реген на руните.
Отделно, че Артас си беше най-великия, а те го убиха...
Ако следващия пач не се казва The Return of the Lich King Blizzard ще си изгубят бая клиентела...

MegaAlexcho
05-31-2011, 18:04
Определено Cataclysm грабва със страхотно PVE, докато PVP е някак назад.
Лично за мен Мъртвите Рицари ги нърфнаха с бавния реген на руните.
Отделно, че Артас си беше най-великия, а те го убиха...
Ако следващия пач не се казва The Return of the Lich King Blizzard ще си изгубят бая клиентела...
Е чак така.... Вярно Ony е за 3ти пач тука... Вече е само на кости но все пак! :)
1 факт за LK
Гилдията на LK е World first 25 lvl(след тази на Чък Норис :razz: ) ако си спомняте Mass Ress-a на еncounter-a :razz: