PDA

View Full Version : Писна ми .. това ли е краят ?



PricelessGirl
05-30-2011, 17:30
ПИСНА МИ!Писна ми да се държи така!В последно време е толкова студен и безчуствен.Писна ми за пореден път да ме разплаква по телефона. Звъни и мълчи без да каже и думичка '' чакал мен,аз да кажа нещо.. ''.Позволява си да ме обижда,говори така за мен сякаш се познаваме от 1 седмица и не знае нищо за мен.Снощи беше поредната вечер , в която ми затвори телефона без да има причина.Затвори ми ,защото не му отгорових на тъпия въпрос '' За какво ми трябва?За какво ми е нужен?. защо съм с него?'' .Чудя се .. това ли е края или първите скандали по телефона.Ако не иска да е с мен защо птодто не ми каже а продължава да ме мъчи с гадното си държание??


Извинявам се.Пуснах темата,защото имах нужда да споделя с някой и да си излея душата.Не бих отказала и съвети.

BlindedAngel
05-30-2011, 17:34
Малка почивка да се реши какво иска, макар че ако бях аз и момиче ми се държи така въобще няма да разбере кога съм й изтрил номера и съм я заменил с друга 8)

PricelessGirl
05-30-2011, 17:39
Забравих да спомена,че не сме от един град,което явно усложнява нещата. :o

ludata90
05-30-2011, 17:42
Почувстваш ли се обидена и наранена...не е добре. Не позволявай такова държание към теб, не го допускай :)

Hilary_
05-30-2011, 17:45
Поговори си с него и му кажи, че нещата не могат да останат така .. :?

Moderatorius
05-30-2011, 17:48
Просто го оставяш. Ако не ходите от много време, по-добре е от сега да го разкараш. Не разбирам момичета, които търпят толкова. Каквато и да си, мисля, че заслужаваш да те уважават.

PricelessGirl
05-30-2011, 17:52
Просто го оставяш. Ако не ходите от много време, по-добре е от сега да го разкараш. Не разбирам момичета, които търпят толкова. Каквато и да си, мисля, че заслужаваш да те уважават.


Разбирам те,но преди се държеше толкова мило.В последно време започна да се държи грубо.Когато го попитам дали има нещо,казва че няма.Не знам..явно защото знае,че няма да се видим скоро и просто е изнервен.

Ssummerjam
05-30-2011, 17:56
Имай малко самоуважение и го разкарай тоя мухльо, не си му изтривалка че да се държи така с теб.

fUcKsMiLe
05-30-2011, 17:59
А варианта, в който той си има друга?
Замисляла ли си се. (не знам нищо, за връзката ви, затова стрелям на посоки)
Или ако нещо лошо се е случило.. или и аз не знам.

Колко често се виждате? И от кога не сте се виждали?
Сигурно му липсваш, но иска да се направи на силен.

В момента не съм много в състояние да давам съвети,
но ако искаш разкажи повече на ЛС или тук (където ти е по-удобно).
Ще се опитам да помогна. :)

Иначе от части съм съгласна със съфорумниците.
Щом те разплаква от един разговор... не си заслужава да си с него,
но ти си знаеш. :)

balu4ka
05-30-2011, 18:02
Разбирам те,но преди се държеше толкова мило.В последно време започна да се държи грубо.Когато го попитам дали има нещо,казва че няма.Не знам..явно защото знае,че няма да се видим скоро и просто изнервен.[/quote]

Случвало ми се е .Не се оставяй,ще продължава да те тъпче.Това не е опрадание за детинското му поведение.

SisiStrange
05-30-2011, 18:10
Нервите ти са по-важни от някакво си момче, което дори не те уважава. Ако тоя си струваше, нямаше да си позволява да те разплаква и да те травмира така.

PricelessGirl
05-30-2011, 18:11
А варианта, в който той си има друга?
Замисляла ли си се. (не знам нищо, за връзката ви, затова стрелям на посоки)
Или ако нещо лошо се е случило.. или и аз не знам.

Колко често се виждате? И от кога не сте се виждали?
Сигурно му липсваш, но иска да се направи на силен.

В момента не съм много в състояние да давам съвети,
но ако искаш разкажи повече на ЛС или тук (където ти е по-удобно).
Ще се опитам да помогна. :)

Иначе от части съм съгласна със съфорумниците.
Щом те разплаква от един разговор... не си заслужава да си с него,
но ти си знаеш. :)


За друга.. не знам.Много пъти като сме си говорили,ей така се шегувах с него дали вече не си е намерил друга.Отговорът беше : ''Ако имах друга,нямаше да продължавам да те търся и с часове да си говоря по телефона с теб''

Ако имаше друга,мисля си,че до сега трябваше да ме е скъсал вече.

Колкото до това.. не сме се виждали от около половин месец,защото в момента нямаме възможност нито той да идва тук,нито аз да ходя при него.

blondeVIP
05-30-2011, 18:15
Все едно се слушам себе си преди около 1 година.... Не знам дали е точно като моят приятел, но не изключвай варианта, да му е писнало... Много неща са възможни, но никога не прави моята грешка и не му играй по свирката! :)

ivcheto0o
05-30-2011, 18:24
Ти чакаш той да те остави :-o Поведението му ти дава достатъчно поводи ти да го направиш.

fUcKsMiLe
05-30-2011, 18:28
Когато се видите, задължително поговори с него на тази тема,
тогава няма да може да я избегне.
И все пак, не позволявай така да те мачка, глупаво е.
Ако те кара да страдаш, повярвай ми,
по-добре ще е, да се разделите.
Въпреки, че не виждам никакви причини, заради които
да се държи по този начин, но никога не знаеш какво може да се е случило.

Имам още няколко въпроса:
1. Какво те кара да останеш при него, щом те разплаква, обижда и се държи лошо с теб?
2. От колко време сте заедно?
3. На колко години сте?

PricelessGirl
05-30-2011, 19:12
Когато се видите, задължително поговори с него на тази тема,
тогава няма да може да я избегне.
И все пак, не позволявай така да те мачка, глупаво е.
Ако те кара да страдаш, повярвай ми,
по-добре ще е, да се разделите.
Въпреки, че не виждам никакви причини, заради които
да се държи по този начин, но никога не знаеш какво може да се е случило.

Имам още няколко въпроса:
1. Какво те кара да останеш при него, щом те разплаква, обижда и се държи лошо с теб? Изпитвам голяма привързаност към него.Познавам го отдавна и винаги съм си мислила,че това е моето момче.До сега никога не се е държал така.Винаги е бил мил и нежен към мен,но в последно време се промени.

2. От колко време сте заедно? Ами дълго е .Познаваме се отдавна.Бяхме много добри приятели ( не ,най-добри).След като той замина да живее в друг град бяхме изгубили всякаква връзка, до преди 1 месец.Той си беше дошъл,беше ми намерил телефонния номер от общ познат,покани ме да излезем и от тогава може да се каже ,че сме заедно.

3. На колко години сте? Аз-16.Той-почти 17.

fUcKsMiLe
05-30-2011, 19:30
Значи, щом до сега винаги се е държал мило, трябва нещо да го е провокирало. Поговори с него по телефона или в скайп (ако можеш по някакъв начин да виждаш реакциите му, защото езика на тялото е доста важен). Гледай да не увърташ много. Попитай го и виж какво ще ти каже. Щом сте били дълго време добри приятели, а сега сте заедно, би трябвало да ти има доверие. :)