PDA

View Full Version : Как да оправя нещата ?



nikitaaa98
05-30-2011, 17:37
Ами така ... аз съм мажоретка,а едно момче от оркестъра ми каза,че ме харесва преди около месец и иска да е с мен,независимо на участия,турнета и т.н. .. Но аз не го познавах много добре реших да не бързам,все пак знаех само името му и къде учи и се познаваше с някои мои приятели..Разменихме си номер,скайп,фб и т.н. писахме си ,нещата вървяха добре,но не излязохме..аз не исках..И на едно участие което беше преди седмица бях с него,целувахме се всички разбраха,че се харесваме...преди 2 дена също имахме участие той не ми говореше,не ми звънеше и пишеше...Днес го питах понеже забелязах че си пише с друго момиче дали иска да е с нея той каза,че няма нищо просто една нейна приятелка искала да ги събере...и още един проблем пак днес преди репетицията излязох с приятелки и го видях с едно друго момиче....Вече ми е ясно,че се опитва да ме забрави,но защо ?! Как да оправя нещата да са както преди?Да го питам ли да излезем?Дайте съвет.. ;\

Sh@d0w
05-30-2011, 17:58
Какво има да те забравя,та вие дори не сте ходили и един ден.Очевидно е,че се опитва да се уреди с момиче,независимо дали това си ти или някоя друга.Пробвал те е,отказала си му и се е насочил към следващата.Ако те е харесвал поне малко,нямаше да се откаже толкова лесно.

Помисли си дали това търсиш.

ivcheto0o
05-30-2011, 18:27
Да те забрави??Той едва ли те помни,може би си била просто поредната.Продължи напред и го оставяй да си прави каквото иска.

SkiCatA
05-30-2011, 19:12
Според мене много се филмираш!От опит ти казвам, че всичко това не е нищо сериозно!Просто поредният женкар, чиято цел е бройката!Мисълта ми е да не се вкарваш в филми, като twillight, защото нищо няма да се получи, а дори и да стане нещо, то няма да е нищо ангажиращо, поне не за него !!! :) :) :) :)

Hilary_
05-30-2011, 20:48
Тоя ми мяза на някое женкарче .. :?

badsector
05-30-2011, 21:04
На 13 години женкар, едва ли. По-скоро са го треснали хормоните и просто търси някоя, която да му пусне. Видял е, че с тебе няма да се получи и тръгнал да сондира другаде. Но да, в бъдеще сигурно ще стане женкар и ще прелита през леките момичета.