PDA

View Full Version : Любов,която погуби едно приятелство... :( Моля за помощ! :(



gabiiTu
05-30-2011, 18:03
Здравейте на всички,които са изявили желание да прочетат историята ми. Знам ,че тя не е много за този форум ,а по-скоро за "приятели",но знам ,че тук повече виреете ,а на мен ми трябва истинска помощ... Извинявам се ,че ще стане доста дълга.
И така... от няколко години се познавам с едно момче,което адски много обичам и както знам и той мен. Няколко години бяхме много близки приятели,но той ми споделяше ,че може би чувства нещо повече към мен от приятелство. Аз му казвах ,че нямам по-дълбоки чувства и той се примиряваше. Бяхме страхотни приятели ,всичко вървеше гладко. Постоянно си звъняхме ,споделяхме си ... дори където сме ходили всички мислеха,че сме заедно,защото се държахме точно като двойка ,а ние просто държахме много един на друг. Но всяка ера има своя край :) ... На имения ми ден ,който беше доста див се получи едно объркване от моя страна... сякаш почувствах нещо повече към него и на другия ден му споделих,че не съм сигурна ,но може би го обичам като нещо повече. След няколко дни решихме да се обвържем официално и така бяхме заедно. Всички много ни се радваха ,но аз се чувствах не на място ... не можех да свикна ,че трябва да го целувам и да се държа по друг начин с него... Споделих му го и той ме разбра и ми каза ,че ще ми даде време да се поосъзная и ,че за него няма проблем. Даа...,но аз не издържах ,защото така и така не свикнах ,а виждах ,че на него вече му омръзва и реших да прекратя тази връзка... Но естествено с връзката се прекрати до някъде и приятелството ни... Той спря да поддържа всякакъв контакт с мен. Не ми звъни .. НИЩО! Знамм.. аз съм виновна ,че му дадох напразни надежди и че всичко между нас може да потръгне ,но и той не трябваше така рязко да се отдръпва от мен. И на всичкото отгоре той ме обвиняма за всичко ,че аз съм била единствената виновна. А когато се помъча да му кажа ,че и той е виновен ,че така рязко се отдръпна той винаги ме напада с думите "За какво съм виновен аз ,че не ти дадох достатъчно време ли?" ... От месец някъде много се измъчвам,не мога да спя ,не мога да мисля нормално... постоянно в мислите ми са спомените ни заедно и се измъчвам ,но като си помисля, че никога повече няма да е така се изяждам направо. :X И искам да ви помоля да дадете своето мнение за това... Дали да се опитам отново по някакъв начин да достигна до него и да му поставя всички карти на масата и искрено да говоря с него за това ,защото все не намирам смелост или да видя дали той ще се сети за мен дали ще се усети ,че ме боли... И до такава степен мога да разбера колко е държал на мен. Като цяло какво е мнението ви за цялата история. Благодаря на тези ,които са отделили време да прочетат всичко...

Sh@d0w
05-30-2011, 18:09
Ако правиш темата с цел да ти кажем,че не само ти си виновна..е няма да ти го кажа.Виновна си си и сега търсиш нещо,за което да се хванеш,за да успокоиш съвестта си.Момчето те е харесвало,бил е търпелив,но ти си му дала празни надежди.Да не мислиш,че няма чувства?Как очакваш да реагира след като си го скъсала?Не вярвам да си толкова наивна,че да си мислиш,че след като сте скъсали всичко ще тръгне по старо му.

Доста често приятелството завършва с любов,но любовта с приятелство-рядко.Не го търси,остави го на мира,защото и ти самата не знаеш какво искаш от него.

fUcKsMiLe
05-30-2011, 18:13
Глупава постъпка е било това, веднага щом си почувствала нещо мимолетно, да му кажеш веднага за това. Нищо, че ти е бил приятел. Той те е харесвал и ти си го знаела. И си му дала напразни надежди. Предполагам, че той се чувства един вид предаден и за това е спрял контактите с теб.
Ти си виновна, да. Мисля, че и ти трябва да спреш да го търсиш известно време. Ще е по-добре и за двама ви.

gabiiTu
05-30-2011, 18:16
Знам ,че съм виновна. Не искам да ми се каже това признавам си го и много наясно бях какво ще се случи за това и се обвинявам толкова. Написала съм темата точно ,защото не знам какво да правя ,защото един ден сърцето ми казва едно на другия ден друго. Знам ,че има чувства точно заради това и го оставих защото виждах, че не му давам това от което има нужда ,но той не можа да го разбере по този начин а си помисли ,че съм си подиграла с него точно това ме измъчва. А не ми дава шанс да му обесня. Но отново казвам не искам да ми казвате ,че не съм виновна защото напротив-СЪМ! Съвестта ми няма как да се успокои просто писах тук ,за да разбера и някое друго мнение отстрани как изглеждат нещата за хора които не ни познават. :)

SisiStrange
05-30-2011, 18:19
Някои хора са способни да простят нещо такова. Други - не. Той явно е от вторите. Приятелствата МОГАТ да се запазят и след връзка (аз съм пример), но не и, ако от едната страна продължава да има чувства. Той най-вероятно все още иска да е с теб и му е тежко да излизате, да се виждате и да не може да те забрави. Налага се да му дадеш време. Може би в един момент, когато срещне друго момиче (на което съм почти 100%, че ще реагираш като изведнъж се влюбиш рязко отново в него - anyway), когато спре да има чувства към теб - ще започнете отново плахо и внимателно да комуникирате. Има шанс винаги. Но не го притискай сега. Остави го да те забрави.

ivcheto0o
05-30-2011, 18:21
Ти си единствената виновна,все пак ти си му дала напразни надежди.И защо да е виновен той,че се е отдръпнал рязко,момчето просто се опитва са се предпази и да бъде щастливо.Остави го да продължи напред,защото покрай теб няма да е щастлив,като му мине сам може би ще те потърси.

LoveMnmL
05-30-2011, 18:36
Не е трябвало да му казваш веднага,трябвало е да се убедиш,че не лъжеш и себе си за това,че изпитваш някакви чувства към него.Трябвало е да изчакаш малко преди да му го споделиш.Може би тогава не си била и в трезво състояние.Било е грешка,подлъгала си момчето,нормално е да се държи по такъв начин спрямо теб.Възможно е да му размине с времето,изчакай малко,не го притеснявай.

GLaDOS
05-30-2011, 19:24
Life sucks , get over it !
Защо трябва да се интересува ти как се чувстваш? Толкова време сте били близки ,обичал те е (и може би все още) ,дала си му надежди и изведнъж си го ритнала в топките ...така да кажем .
На кой му е по-гадно ?
Грешката е твоя - не си знаела какво искаш и си го подвела,което е много глупаво ... изчакай малко ,разбери какво ти е на сърце и тогава действай . Поне другия път ще знаеш какво да правиш като не знаеш какво искаш !
Дай му време !

badsector
05-30-2011, 20:26
...много наясно бях какво ще се случи...
И въпреки всичко го направи?

...защото един ден сърцето ми казва едно на другия ден друго...
Като знаеш, че сърцето ти има такива противоречиви действия, защо го слушаш?

...защото виждах, че не му давам това от което има нужда...
В такъв случай не е трябвало да започваш въобще.

...си помисли ,че съм си подиграла с него...
Подиграла не. Предала е по-точно казано.

...просто писах тук ,за да разбера и някое друго мнение отстрани как изглеждат нещата...
Ми с мен миналата година постъпиха по същия начин :) Както в единия ден ми казваха, че ме обичат, така на следващия се целуваха с нек'ъв друг. Та от тогава просто я изтрих от живота си :) Възможно е и при теб така да се получи. Забрави го, вземи си поука и продължавай напред :)

gabiiTu
05-30-2011, 20:33
Не става дума за това. Да го забравя...невъзможно. Дори и да казвате няма невъзможни неща никога не казвай никога аз си знам просто няма да го забравя...скоро. Благодаря ви все пак за отделеното време и отговорите...аз имам чувството ,че няма какво повече да се каже по тази тема ,сякаш всичко е изчерпано и аз знаех отговорите ,но явно исках да ги чуя и от някои други,за да бъда още по-сигурна... : x

BrokenInnocence
05-30-2011, 22:24
Според мен поведението му не се дължи толкова на държанието ти (въпреки, че и то е фактор), колкото на факта, че той най-вероятно все още има чувства към теб, а ти към него - не. Ужасно е да си в такава ситуация - да обичаш някой, а той не само да не може да ти отговори на чувствата, но и да иска да се виждате и да си говорите постоянно. Не бъди егоист, дай му време да му мине и да спре да те възприема като повече от приятелка и тогава може и сам да си потърси загубеното приятелство.

Auriss
05-30-2011, 23:37
сякаш всичко е изчерпано и аз знаех отговорите ,но явно исках да ги чуя и от някои други,за да бъда още по-сигурна... : x


Нищо не си знаела. Прочети внимателно поста над моя. И за да те улесня - егоистично е да държиш до себе си човек ,който има чувства към теб ,а ти към него - не. Като малка харесвала ли си някой готин батко от горните класове ? Като го видиш и да ти омекват краченцата ? Е - представи си ,че за него ти си този човек..И си представи ,че всеки ден е бил с теб ,с надеждата и ти да изпиташ нещо подобно към него.
И най-сетне ,в един прекрасен (за него ,де...) ден това се е случило. Но постепенно е разбрал ,че въпреки всичкото това време в напразни очаквания, за теб всичко това е било несериозно и просто прищявка ... проверка ... току-виж чувстваш 'нещо' :-o И макар компромисите ,които е правил и времето ,пропиляно в празни надежди ,ти си обвинила НЕГО !?

И на въпроса как да си върнеш приятелството ? Не можеш. Защо ли ? Приятелство между вас НЕ Е имало. Той те е харесвал ... да не казвам обичал. Това е била причината за поведението му и вашето 'приятелство'. Ако искаш да продължаваш да го тормозиш - действай ,сдобри се с него. Със сигурност ще ти прости. Но имай предвид едно - все още ще те харесва и ще има някакви надежди.

/офф - нагледал съм се на такива тъпи ситуации и ще ти кажа едно - някой ден ще му мине и ще те види такава ,каквато всъщност си ,а не тази проекция на съвършенство ,която е в ума му. Тогава ще разбереш дали ти е приятел. Това ти го казвам във връзка с последното изречение от поста преди моя.

gabiiTu
05-31-2011, 05:33
Дала съм му време. Нито го притискам,нито го притеснявам,но когато не го правя той изведнъж се сеща да ми пише с думите "Ако аз не се сетя да пишеш ,ти няма да се сетиш,та как си?" И тотално се обърквам...като аз му пиша се държи от студено по-студено и ми пише точно два реда и спира ,а изведнъж недоволства,
че не му пиша. =\ А колкото до другото ,да наистина приятелство сякаш не е имало...жалко и ,че повече няма и да има.

SmilezZz
05-31-2011, 06:16
Защо обвиняваш него,като той няма никаква вина.. Цялата вина си е в тебе.. За какво си му дала празни надежди и си играла с него ? Тогава не се ли сети,че можеш да го загубиш ЗАВИНАГИ ?
Нормално сега да му е гадно.. Все пак от една страна му е наранено егото.. Недей да очакваш от него да се държи ,както преди..

gabiiTu
05-31-2011, 06:22
Защо обвиняваш него,като той няма никаква вина.. Цялата вина си е в тебе.. За какво си му дала празни надежди и си играла с него ? Тогава не се ли сети,че можеш да го загубиш ЗАВИНАГИ ?
Нормално сега да му е гадно.. Все пак от една страна му е наранено егото.. Недей да очакваш от него да се държи ,както преди..

Сама си написала Български форум-питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
Че и при мен на там отива работата сякаш ахахах:) . Казах 982432423764236 пъти ,че знам че съм виновна! Не е нужно да ми се повтаря още толкова. Сетих се,ДА! Но една подробност ,която не споменах... говорила съм на тази тема с него преди да пробваме и той ми обеща ,че няма да стане така ,аз не му повярвах и му казахх,но той ме убеди и ми каза няма да стане така ,повярвай ми! И ето ,че така и стана както си знаех ,но той ми пише и ми казва мислиш ,че не помня какво съм ти обещал ,напротив помня отдръпнах се от теб по една причина, която само аз си знам..а на мен от тва ми става тъпо не може ли да ми обясни тази причина и да се изясним.............

Niakoitam
05-31-2011, 09:17
Отдръпнал се е от теб поради една причина. Точно така. Причината е ясна и няма какво да се изяснявате.Причината е....ЧЕ ТЕ ХАРЕСВА И ТЕ ЖЕЛАЕ. Вече ти го е казвал така че какво повече да се уточнявате. Той те харесва да не кажа обича и това винаги е било така. Правил е комромиси, тормозил се и т.н. с единственото желание само и само да е до теб. Не е искал да те изгуби. Но в един момент желанието надделява и той усеща че не може да се пребори с чувствата си тайно надявайки се един ден.....един ден съдбата да му се усмихне и ти да размислиш. Е лошото е че все повече започвам да установявам че добрите момчета какъвто доколкото разбирам от прочетеното е и той, такъв какъвто съм също и аз стават само за приятели и често само за душевна кофа за отпадъци. И когато ти си му дала шанс той може би е бил на седмотото небе от радост че съдбата най-после се е смилила над него, докато....ти не си му отрязала крилата и си го забила от това седмо небе директно на земята. Той е объркан.Ти си за него идеалната. Тази, която поне на този етап никога не може да има.Иска да общува с теб обаче не може да се пребори с чувствата си. Чувства се предаден.В един момент иска да те накара да се чувстваш гадно, а в другият съжалява за това. Знам го. Бил съм в такава ситуация, но на мен никой не ми даде шанс.Тичах по момичето много много време, но тя като че ли се страхуваше да станем дори приятели.Може би е било за добро.Все повече започвам да се убеждавам че повечето жени тичате по тези мъже, които се гаврят с вас.. Ирония наистина. :)

gabiiTu
05-31-2011, 09:28
О,не...аз не тичам по мъже ,които се гаврят с мен. Много гадно ми нарисува образа едва ли не като жестоката! Не е така. Нямаше изобщо да напиша тая история тук ,ако не се чувствах кофти ,че така съм постъпила с него и съжалявам двойно повече от него. Предаден ,че се чувства ,да... но аз знам ,че мога а съм с него като нещо повече и все още мога ,но просто ми трябваше време ,което той не можа да ми даде ,защото ме е чакал достатъчно дълго и това беше пречката. Помисли си ,че ще ми трябва много време ,но не позна трябваше ми малко ,но не можа да ми го даде и го разбирам защо и не го виня. Той сам дори ми каза, че трябва да спра да си мисля ,че аз съм виновна за цялата тази история, защото се измъчвам много. Но и в същия момент ми казва че и аз съм виновна...мисля че вече почва тази история да се превръща в загубена кауза. :|

Niakoitam
05-31-2011, 12:27
Тичаш или не тичаш по такива мъже незнам. Не те познавам, но вече започва да ми е все по-трудно да вярвам на такива изказвания колкото и да не обичам слагането под общ знаменател.Особено откакто пиша тук, още повече откакто имам и Facebook и следя настроенията на хората.Изглеждаш ми свестно момиче, но пък и това не е гаранция.Познавам се с едно мисля си много свестно момиче.Запознахме се покрай гаврите на бившето и и сега настоящо гадже, помагал съм и доколкото мога,успокоявал съм я,казвала ми е за всякакви така да ги нареча гаври-малки и големи от негова страна,казвала ми е за маската, която си е слагала пред много хора (по нейните думи е играла театри лошото е че напоследък започна да ги играе и пред мен или и сама си вярва)знам за много неща и т.н,мога да и се поставя и на мястото и мисля че знам в каква ситуация е и не я съдя.Вчера чета в коментарите на едно момиче във Facebook, която по случайност ни е обща приятелка и пишеше за изгубена любов. Та двете момичета се разговорили нещо и по едно време чета някакъв коментар на първото момиче от рода на:Аз колко съм щастлива като обичам и ме обичат никой друг даже не може и да е бледо копие на моя." Нещо от тоя род. При прочитането на това изречение вътрешно хем ми стана смешно, хем нещо напираше да изцапам монитора хем ми идеше да го строша с глава. (образно казано).И така. Ти ми казаваш че не тичаш по такива само дето незнам дали мога да вярвам на това.
Иначе не...не съм те нарисувал като жестоката. Просто ти представям една друга гледна точка.Казах ти че преди време съм бил може да се каже от другата страна. Гадно е когато искаш някой със цялото си сърце, а той ти дава смесени сигнали.Гадно един път да бяга от теб, а после да ти се мятат на врата,гадно минавайки покрай теб да ти подхвърля Обичам те, а след това да казва че било приятелско,гадно е да иска да я поканиш на танц да ти обяснява че не я познаваш, а на следващият ден да ти казва че е била пияна,гадно е когато се опитваш да я забравиш да те вика да си поговорите,гадно е когато подхвърляш нещо да се прави че не разбира,гадно е когато се опитваш да и бъдеш приятел само и само да си близо до нея,гадно е когато я каниш на кафе, а тя ти връзва тенекия после хвалейки се че си я поканил (тогава малко ме издразни де),гадно е когато сумата и време не си се осмелил да кажеш за чувствата ти, а на края като кажеш се прави че не те разбира завършвайки с репликата: Много те обичам и много те уважам, но само като приятел. и т.н. и т.н Разбираш ли на къде бия. Това че на теб ти е гадно не знчи че на него не му е дори двойно по-гадно.Казваш че той не е чакал достатъчно дълго.А колко да чака.Цял живот ли? С това просто си се оправдала пред себе си за да не те гложди съвестта.Нямало е да е кратко. Щяло е да е още малко и още малко и още малко и така докато не си намериш друг и почнеш да залъгваш съвестта си че нещата не могат да се получат не заради друго, а защото вече си имаш гадже и го обичаш.Сега хем го искаш хем не. Приеми че той те харесва и с приятелските си сигнали още повече го объркваш. Приеми че усещането е нещо от рода че и двамата се желаете, но ти не искаш да сте заедно, защото има някаква пречка, за която не искаш да му споделиш.Явно не е от мъжете, който много много не се замислят и като не му пусне едната преминава към следващата пък тя нека си се оправя, но май наистина така е най-правилно. Както се казваше в една мисъл: "Преди да кажеш НЕ,хубаво си помисли, защото някога може и да нямаш шанс да кажеш ДА" Много добре и хубаво си помисли какво искаш и си знай че той те харесва. А изборът при него сега е следният. Той не може да те обича и да иска,защото ти не му позволяваш,но не може и да те намрази, защото не му даваш повод.За да те намрази човек,който те обича трябва да му дадеш много голям повод.От близостта ти с него може и повече да го боли макар че и на мен не ми беше по-добре, когато търсех близост, а получавах само за кратки интервали от време.И запомни.Не сте си развалили приятелството заради любовта.Тя просто се е появила и в противен случай пак е щяло да я има просто е щяла да тлее скрита.

gabiiTu
05-31-2011, 18:34
Благодаря ти за отделеното време. Доста правилни неща каза ,но и такива каквито не са ,но нормално не може да нацелиш всичко. А колкото до другото ,ако имаш нужда да споделиш с някого ,можеш да пишеш лс ,защото виждам ,че и ти имаш един вид такава болка и ако искаш да потърсиш разбиране за съм насреща. :) И още един път Благодаря ти. Ще се опитам да използвам доста от тези неща в моя полза..

daru6a1
05-31-2011, 19:02
И запомни.Не сте си развалили приятелството заради любовта.Тя просто се е появила и в противен случай пак е щяло да я има просто е щяла да тлее скрита.

И това е , че тя се прояви в кофти момент и за двамата .. Иначе любовта и приятелството никак не са си заминали , те просто са прикрити , докато болката отшуми. И защо всички българи сме такива гадняри? Винаги трябва да има един виновен .. Ами мога да кажа , че и двамата са виновни . Всеки носи своята вина, макар невидима за околните. И не .. не се опитвайте да ме разубедите със злобните си коментарчета ! Хаха .. Всеки преминава през такива перипети и спънки в живота и всеки си ги има тези периоди, а за тях никак не бяха златни .. До 4ти и най-вече на този ден нещата ще си дойдат на мястото , както си му е реда! Всичко ще бъде забравено и удавено в миналото, защото знам че той те обича не по-малко от мен и ще е достатъчно силен да ти прости , както и ти на него и да погледнете на общото си бъдеще като едни много добри приятели и все така ще се обичате, та да не кажа повече от преди. Такива моменти понякога помагат на хората много повече да се сближат, макар след такъв развой на събитията. Така че , мила моя , това което ти казвам ще се случи . Знаеш, че не бих те излъгала. Само бъди смела и приеми всичко мъжката. Обичам те ! :*

Niakoitam
06-01-2011, 07:18
gabiiTu няма неправилни неща. Има гледна точка, начин на мислене, неща през, които си преминал в живота, моментно настроение и така нататък. Ако с теб гледаме една и съща монета, но ти я гледаш примерно само от предната, а аз само от задната страна това не значи че това, което виждам аз или това, което виждаш ти е грешно, просто всеки гледа как изглежда монетата от неговата перспектива.Иначе аз си имам болна тема че не мога да съм точно такъв какъвто ми се иска,а понякога ми се струва че даже и да бъда трябва да понаруша някой и друг мои принцип за да съм такъв какъвто ще се чувствам добре и може би не трябва точно да се вслушвам в думите на хората, а да следя действията им и да си правя изводи.Иначе това където ти казах за момичето в подобната на твоята история мисля си че съм го преодолял вече.Все пак мина вече някоя и друга година оттогава.Но пък винаги съм отворен към нови приятелства. Нямам нищо против с теб да си станем такива. Даже ще се радвам. Е,тогава малко спестявам неща колкото и да се опитвам да съм напълно искрен, но както и да е. :)

А daru6a1 кофти момент за любовта няма. Тя си се появява, когато си пожелае.Сърцето не пита. Ако е споделена много готино, ако пък е не е вече е гадно. :)

gabiiTu
06-01-2011, 07:35
:) Хубаво е ,че си го преодолял а за другите неща ,да прав си. Личи си ,че разсъждаваш доста добре ,но и пак ще повторя има някои подробности и неща, които не съм ги написала тук, защото не искам всичко свързано с тази история да лъсне ,написала съм най-важното и същественото. Но както казах има и много неща за които не знаят хората и говорят някои неща които не са правилни : ) Но иначе като цяло си прав. А естествено на никой не му е излишен нов приятел ;д :)

tigity
06-01-2011, 07:56
Само две неща ще кажа....... такива като теб ги мразя...... и ти си виновна и момчето няма абсолютно никаква вина .....престави си теб ако те бяха разигравали по такъв долен начин как би се почуствала..... :x :x .... :? :? :? ....аз ако бях на негово място мн грозни неща щях да направя :( :( ...... ДА СИ ИГРАЕШ С ЧУВСТВАТА НА НЯКОГО Е ЛОША ПОСТЪПКА..... която явно ти до сега не си изживяля.... отиди и поне му се извини.... най-малкото което може да направиш... :-x :-x :x :x

52
06-01-2011, 08:15
Погледайте малко японска анимация...може да научите много за любовта и приятелството, а с това и как да избягвате грешките. Примерно "Lamune" доста приляга за тая слъзлива история.

gabiiTu
06-02-2011, 06:05
Само две неща ще кажа....... такива като теб ги мразя...... и ти си виновна и момчето няма абсолютно никаква вина .....престави си теб ако те бяха разигравали по такъв долен начин как би се почуствала..... :x :x .... :? :? :? ....аз ако бях на негово място мн грозни неща щях да направя :( :( ...... ДА СИ ИГРАЕШ С ЧУВСТВАТА НА НЯКОГО Е ЛОША ПОСТЪПКА..... която явно ти до сега не си изживяля.... отиди и поне му се извини.... най-малкото което може да направиш... :-x :-x :x :x

Тъй като ме нападаш ще бъда много груба и невъзпитана! Путка майно що си мислиш че не съм му се извинила над 8748327327 пъти?? И с моите чувства са си играли толкова! За това ми е много гадно в момента и кофти! Какво си тръгнал да ме нападаш като не знаеш за кво става въпрос! Ей за тва ги мразя тия българи нападат крещят без дори да знаят за кво става въпрос! Айде пиши си на някоя тъпа тема ,която е по-проста и от теб. Кво ме изнервяш само :@

Cybershot
06-02-2011, 06:34
Еми то не може днес така, утре така, че на именния му ден си пийнала и ти са се прищяли разни работи... Женска прищявка като цяло. Всеки нормален на негово място би постъпил като него, защото един вид си го разигравала като фурнадийска лопата, днеска така, утре така...

djeini
06-02-2011, 07:04
Така не си направих труда да видя като цяло к'во си отговаряла на всички съфоромниците ,но цялостното ми впечатление не е добро ,още в първия коментар към темата ти казаха,че съвестта няма как да я изчистим и дори да отричаш в директен словоред то индиректно с нападателността си го доказваш.Била си обичана ,грижили са се за теб прощавали са ти ясно ми е че ти липсва и че те боли ,както е ясно и че си наясно с грешката си никой не може да ти навреди повече от теб самата...Работата е в това ,че като жена са ми познати тези машинации и се чудя дали осъзнаваш ,че си го манипулирала и сега когато той не е до теб да ти угажда както си свикнала теб просто не те устройва ,това отношение просто не е правилно ,защо не помислиш над нещата от друга гледна точка абстрахирай се от своите емоции и нужди и се постави на негово място .Помисли си ,как би се чувствала ти ,ако някой мъж е постъпил така с теб ? Ако си достатъчно интилигентна ,а аз съм длъжна да приема като променлива константа че си,ще ме разбереш и ще преусмислиш нещата ,защото отношението и начина ти на мислене за тоя човек само по постовете ти говори за чист егоизъм от твоя страна ...

antifashionshit
06-02-2011, 07:28
истинското приятелство според мен пък си е катализатор за секс.

позволила си момчето да си създаде неоснователни очаквания. а от това доста боли. не те съдя, всеки греши. просто внимавай повече завбъдеще. дай му малко време.

tigity
06-09-2011, 21:28
Само две неща ще кажа....... такива като теб ги мразя...... и ти си виновна и момчето няма абсолютно никаква вина .....престави си теб ако те бяха разигравали по такъв долен начин как би се почуствала..... :x :x .... :? :? :? ....аз ако бях на негово място мн грозни неща щях да направя :( :( ...... ДА СИ ИГРАЕШ С ЧУВСТВАТА НА НЯКОГО Е ЛОША ПОСТЪПКА..... която явно ти до сега не си изживяля.... отиди и поне му се извини.... най-малкото което може да направиш... :-x :-x :x :x

Тъй като ме нападаш ще бъда много груба и невъзпитана! п***а майно що си мислиш че не съм му се извинила над 8748327327 пъти?? И с моите чувства са си играли толкова! За това ми е много гадно в момента и кофти! Какво си тръгнал да ме нападаш като не знаеш за кво става въпрос! Ей за тва ги мразя тия българи нападат крещят без дори да знаят за кво става въпрос! Айде пиши си на някоя тъпа тема ,която е по-проста и от теб. Кво ме изнервяш само :@
не ме карай аз да изпадам в грубости... и май ти си простата в случая кфо мога да кажа повече :D ... и да по добре да са гордея, че съм проста българка ... ти ми правиш огромен комплимент! :razz: :?

saskou
06-09-2011, 21:44
Каква любов бе, моме? Напила си се и ти се е приискало, някой с чеп, та си се метнала на човека, който от години те чака... Адското