PDA

View Full Version : Идеалното момиче



munikutt
05-30-2011, 18:09
Как изглежда идеалното момиче в вашите представи?Коса,дрехи,външн ст,характер и т.н. ! :) :)

VampireLover3
05-30-2011, 18:12
Няма идеални момичета дори в представите ни! Всеки има нещо специално в себе си.

sladkish_14
05-30-2011, 19:00
Идеалните момичета не могат да се опишат с думи. Тя дефакто има правилни черти, но има друго в нея и изражението й, което я прави уникално красива. Аз страшно много харесвам чаровни момичета, независимо дали носовете са им малко по-голями или ушите са им клепнали. Има ли чар, тя бива невероятна и отличаваща се от другите. :) Но чар и правилни черти.. (h))

cherrygloss
05-30-2011, 20:03
Няма идеални.. има естествени и уникални . Всеки има някакъв чар :) Перфектност е субективно понятие - всеки го разбира по различен начин. + че както казах за мен няма перфектни хора . 8-)

Hilary_
05-30-2011, 20:19
С риск да повторя казаното: "НЯМА ИДЕАЛНИ!!" .. ;)

Naik1
05-30-2011, 20:31
Перфектни... бла бла
И все пак си мисля, че трябва да е чаровна, да се поддържа (лична хигиена и спорт), да е възпитана и да бъде себе си :)

LoveChocolate
05-30-2011, 21:54
Няма идеални хора

SmilezZz
05-31-2011, 06:20
Перфектни хора няма..
Всеки по своему си е уникален..
Всеки си има някакъв собствен чар..

britzy
05-31-2011, 06:21
Мирише ми на избиване на комплекси :)

Rebirthing
05-31-2011, 08:24
Да е поддържана и да има излъчване.

badsector
05-31-2011, 10:28
Завързана вкъщи на верига и имаща бутон "секс" :smt044

Auriss
05-31-2011, 14:04
Мии всъщност поне за мен перфектни откъм външен вид момичета има и като бях още малко детенце в 10ти клас видях в 74 една какичка ,която явно беше студентка.
Беше с тъмно руса коса и синьо-зелени ,невероятни, излъчващи спокойствие и душевен мир очички. С перфектно лице и невероятно тяло и съвсем нормално облекло и прическа.
Не знам дали сте срещали подобен човек ,но визията й сякаш казваше "Аз съм перфектна и го знам ,но не го натяквам с вкуса си".
Абе просто ... още я помня сякаш я видях вчера и още й помня даже погледа - имаше някакви хлапета 1-4клас макс точно пред мен и дрънкаха някакви глупости ,а тя им се радваше. :D
Баси .... от тогава такова женско същество не съм срещал. Пък и дотогава май не бях.

annamari
05-31-2011, 14:46
кво разбирате под идеално
висока слаба с големи цици руса с маркови дрехи от теранова :Д:Д:Д
идеален може да се нарече духа, характера, поведението, обноските, отношението към другите хора

BaffaLsc
05-31-2011, 14:49
Няма идеални, всеки си има своите + и -..
А разделът не е ли грешен ?

darrie
05-31-2011, 15:17
Мирише ми на избиване на комплекси :)

Мирише и още как..
НЯМА идеални хора.

ZaicheNaXeroin
05-31-2011, 18:08
момичето иска да каже какви момичета харесвате,как трябва едно момиче да изглежда,за да си кажете ''тази е идеална'' и въпреки че никой не е идеален има хора които толкова ни харесват че за нас наистина са перфектни и не виждаме несъвършенства в тях

ledenakrasota
05-31-2011, 18:23
Реда на изброяване за "съвършенство" искрено ме разсмя :lol: коса,дрехи,външност,характ р. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Идеалните хора са тези, които приемат недостатъците си. Защото съвършенството е в дребните несъвършенства. Ето защо съвършени хора няма. :) Но има такива,които са в хармония със себе си. :)

syllables
05-31-2011, 18:43
Черна коса,тъмни очи,тънки вежди с чупка.
Да се облича в по-тъмни цветове,предимно черно и червено.
Да е много слаба..НАЙ-МНОГО 53-54 кг.


Да е загъдъчна и да е някак по-затворена (да,нещо такова :-D )
Да е силна (психически) и да не обръща внимание на мнението на околните,да може да се справя сама когато се налага..

Има още много неща който искам да допълня,но и това е достатъчно :D
И все пак-няма идеални.

iiordanova
05-31-2011, 18:44
Както няма идеални момчета,така няма и идеални момичета! :)

koshtramba
05-31-2011, 18:58
Абе, вие не четете ли !!! Във вашите представи е написала авторката на темата! Мега зле сте!

tonie__
05-31-2011, 19:20
Висока-175 примерно;дълги крака,задължително стегнато тяло;тъмно руса/светло кестенява коса;по-мургава(не препечена филийка);кафяви очи;тясно носле и плътни устни <3

xxKiFlAx
05-31-2011, 20:56
аз съм идеалната :D

Colouring
05-31-2011, 21:31
аз съм идеалната :D
А аз съм първият чернокож,стъпил на Луната.

SpardaDante
05-31-2011, 21:46
Перфектната жена за мен е Шакира :D

Всеки си има свое виждане.

Blab
05-31-2011, 21:50
^^извинявам се, но за 2-ри път днес ти засичам подписа. Сентенцията е на Ганди;

по темата:

романтична е, свежда поглед, когато се смее. тъмнокоса, с чуплива или къдрава, гъста, тежка, мека и ухаеща на плодове коса. храни се предимно с плодове и вино, а когато пристъпва леко повдига с ръце роклята си, за да не докосва земята. чете и често, по навик, слага косата зад ушите си. когато мълчи, движи показалеца на лявата си ръка по долната устна, все едно отброява времето. гласът й е спокоен, нежен, точно толкова тих, че да се налага да се наведеш към лицето й, за да я чуваш. прави кокетни букетчета от миниатюрните цветчета, свободно пораснали в градските градини, после ги забравя някъде, където някой, който има нужда ги намира. пее, тананика и движи тялото си спрямо мелодията. танцува, свободно и неуморимо, до заспиване. спи усмихната, сънува, на закуска разказва сънищата си, страните й порозовяват, взема си нещо от твоята чиния, бръчка носа си, когато се смее, а миглите й са причина за живота на поети. не говори много, само когато има какво да каже, през останалото време ти позволява, не, те учи да бъдеш.

//нещо такова:Д

s0b1esk1
05-31-2011, 23:13
ако е за един път - секретарка (:

anonimchetou
06-01-2011, 05:46
Всички пишете някви клишета и повтавяте едно и също- общоприетото. Просто се замислете как би изглеждало едно момиче в представите ви, за което бихте си казали " Тя е перфектна.". Никой не говори дали е възможно това момиче от представите ви да съществува. Просто опишете какво виждате и си представяте. Доста по-инетресно ще е от това в темата да се четат само клишета. Евала на Blab. Тва имах предвид.

GunSnSteelflowers
06-01-2011, 06:38
Тиха е. Пада си аусайдер, но не е срамежлива. Има толкова правилни черти, че дори ако е с бръсната глава пак би изглеждала добре. Мънички устни, но в същото време плътни, в никакъв случай от онези джуки или тънки. Просто са прибрани. Бяла е, не бледа и има огромни красиви очи, излъчващи замисленост и вглъбяване. Не е разбирана, но не я подминават. Чудата е, има богат речник и странен изказ. Нежен глас, но не прекалено пислив и тих. Тъмна коса и е слаба - личи й че не живее, без да й пука как изглежда и не смята това за недостатък. Тънък врат, хубаво изразени ключици и рамене, малък гръб и стегнат корем, с който не парадира като го показва навън. Леко закръглен ханш и хубави крака. Висока е. И най-важното - ръцете. Нежни, с дълги пръсти като на пианист и тънки китки. Нещо, което се среща рядко сред момичетата съм забелязала. Грациозна е и походката й говори за увереност, въпреки че е отхвърлена. Тя е от тези жени, на които им отива тъмно червено червило. Облича се в тъмни цветове, ежедневни дрехи, но винаги загатва нещо с тях. Облича се по повод и по този начин кра хората в ежедневието си да се чудят колко красива би била в рокля.

Colouring
06-01-2011, 07:04
Хм,представям си високо момиче около 170-175,с фина фигура.Да не е прекалено слаба,да си има всичко по нея,но да е със стегнато тяло и хубави крака.Кестенява дълга и права коса,светло лице и големи кафеви и топли очи.Да се носи грациозно,да се усмихва леко загадъчно.Да носи по-обикновени,но хубави дрехи.Да харесва живота си и да е дружелюбна с всеки.Да обича да прекарва време сама със себе си,да чете за удоволствие.Да е леко срамежлива,но все пак не прекалено затворена.

ledenakrasota
06-01-2011, 09:04
Всички пишете някви клишета и повтавяте едно и също- общоприетото. Просто се замислете как би изглеждало едно момиче в представите ви, за което бихте си казали " Тя е перфектна.". Никой не говори дали е възможно това момиче от представите ви да съществува. Просто опишете какво виждате и си представяте. Доста по-инетресно ще е от това в темата да се четат само клишета. Евала на Blab. Тва имах предвид.

В повечето случаи точно клишетата са простата истина за повечето хора. Общоприетите неща за всеки са нещо различно.Така че може да бъде всичко. :)


Аз харесвам Анджелина Джоли. За мен тя е перфектната! Със своите недостатъци и качества впечатлява света.И не, защото съществува, а е и такава в моите представите ми.
Помага на деца и страни от третият свят.Прави болници и училища в страни като Намибия и Етиопия. Дава половината от 10-милионния си хонорар за благотворителност. В същото време в по-младите си години е преминала през наркотиците и какви ли не глупости.Но ако не са били те, днес нямаше да достигне такова ниво на благородство и отдаденост в помощ на другите. Държи речи пред членовете на ООН и пътува километри само за да види някого и да даде надежда на хора, които си мислят, че светът е забравил за тях.
Със сигурност в семейството си има като останали кавги, но това, че балансира между толкова неща говори за силата й като жена и майка. :)

Pamaa
06-01-2011, 11:08
Ашли Бенсън <3 :smt007 .
Страхотно излъчване и чар ;-) :twisted:

Minerva
06-01-2011, 12:35
Не съм се замисляла за някакъв идеал за момиче, просто защото не го намирам за нужно. За момчета да, ама за момиче....не ми е много логично. Обаче това, което ми харесва като външен вид е общо взето по-кукленското излъчване - по-закръглено лице (не харесвам лица с изразени скули) , големи очи, не много плътни устни - много дебели или много тънки ми е еднакво грозно. По принцип коса на букли ми харесва - светла, даже и червеникава и зелени очи, сигурно защото и моите са такива. Като фигура определено ми харесва средният ръст - 170 макс и не много слабото тяло.

Soundd
06-01-2011, 15:02
Еми висока, слаба , руса мацка с много дълга и къдрава коса. Облечена в някоя много сладка рокличка и уникални обувки на токчета!!! С много красиви аксесоари и такива работи. Очите и да са сини, зъбите и чисто бели и прави като на филмова звезда, а тялото и просто да е перфектно! :P Нещо такова е идеала ми за момиче :)

RainbowGirl
06-01-2011, 15:10
Ашли Бенсън <3 :smt007 .
Страхотно излъчване и чар ;-) :twisted: :smt007 Уникална е.. и красива, и чаровна, с прекрасна усмивка и очи.. :smt007

nymphetaminegirl9
06-01-2011, 16:49
http://www.youtube.com/watch?v=nPxY80-DV4E&feature=autoplay&list=WL0F42E38D1B0A6EE3&index=1&playnext=2

:)

mdream
06-01-2011, 18:10
Завързана вкъщи на верига и имаща бутон "секс" :smt044

(yes) 8-)

anonimchetou
06-01-2011, 18:40
Никъде не съм писала, че клишетата не са истина. Да, може да е така , но тук става въпрос за въображение. Тук не се говори за това дали може , или не. Тук се говори за това как би изглеждала.

По темата. Мнението на Blab много ме грабна : ) Естествена , истинска, неподправена. С красиви , изразителни очи, от които лъха невинност. И в моите представи "иделаното момиче" е нещо такова.

FuckingFreak
06-01-2011, 18:58
^^извинявам се, но за 2-ри път днес ти засичам подписа. Сентенцията е на Ганди;

Майкъл Скофилд е актьорът от Бягство от затвора и просто си е написала сърчице, едва ли мисли че сентенцията е негова...

Ами честно казано съм срещала точно 2 пъти такива същества.. Може би и с някакви дефекти - строго изражение, странен нос или нещо от сорта, но с излъчването си изпъкват пред другите, въпреки своите недостатъци. Тъпо ми се струва да изброявам, че ми харесват светли и дълги коси, както и светли очи, дълги крака и тнт, като познавам хора, които притежават всички неща които харесвам, но пак не бих ги нарекла "идеален", точно защото нямат "онова" излъчване..

plamuu
06-04-2011, 20:37
Според мен всеки си има собствено мнение , следователно собствен идеал. :)

Просто на всеки му правят впечатление/ харесват различни неща . :)

А и идеалното момиче не е просто 'перфектна външност' , а и походка, поглед и т.н. :)