PDA

View Full Version : Харесвате ли ?



Mc_to
05-30-2011, 19:45
Ае ... Хора (момичета) Харесвате ли Девствени момчета кажете си мнението. :grin: :-P :P

terrore
05-30-2011, 20:45
все тая.. ама е за предпочитане да запазиш в тайна, че си девствен.. иначе може да имаш известни услужнения

Violenza
05-30-2011, 20:47
Не.

xinfamous
05-31-2011, 01:41
напрао си умират за тях брато,продължавай да храниш илюзиите си.

britzy
05-31-2011, 04:30
Не мисля,че това ще е от значение ако го обичам...

anonymous708973
05-31-2011, 07:35
Ох, не искам и да чуя. Искам човек, който знае какво прави.
Дори ако го обичам, винаги ще имам едно наум и ще ми е странно.

NomNomNom
05-31-2011, 07:50
Била съм с трима .
С двама от тях беше патологично първите пъти .

Инак , жал ми е да зная , че човека не е бил с друга и няма по-обширна гледна точка в областта . Момчето се комплексира ( примерно , въпреки че се поставям в пасивната и доминирана позиция ) , интересно му е да пробва и с други ( в общият случай , за което аз нямам нищо против) . Ако се разбираме добре , цялата работа със секса може и да се игрнорне. Търся си човек с когото мога да живея, добър любовник мога всякога да си намеря .
Може и двете едновременно , но малко по-трудно.

Та , общо взето ми е почти все едно .
Ама само да не иска да съм му майка/бавачка/учителка, това е кофти като роля. А доста от мъжете на по-горна възраст , над 18 примерно , са девствени , именно защото търсят момиче с такава роля, щото мама ги е кърмила до тийн възраст .
Или , на скоро пуснах тв за 5 минути и видях една реклама " С мама до пенсия " или нещо такова , на някаква банка . Смях ;д

SmilezZz
05-31-2011, 09:18
Не това ще е от значение,ако ги има чувствата.. Това дали е девствен или не,не е от значение..

MojoJojo88
05-31-2011, 10:23
Не това ще е от значение,ако ги има чувствата.. Това дали е девствен или не,не е от значение..
Всички това казват, докато не ги удари нагона и не им се дое*е тежко.
Нямам нищо против девствените момчета, всеки трябва да се научи рано или късно. Но имам против факта, че повечето идея си нямат какво да правят. Ако и момчето, и момичето са девствени, някак си нещата се синхронизират-никой няма супер големи очаквания спрямо другия и нещата ще се получат по-добре-там на първо място ще избие любовта. Но ако мацката има богат опит, дори и да е с намерение да научи девствения партньор на някои техники-първия път със сигурност ще остане незадоволена.

badsector
05-31-2011, 10:33
...първия път със сигурност ще остане незадоволена.
Е те там ви е проблемът - мислите само за това, което е в момента, а не виждате бъдещето. Защото сега като си хванеш някой девственик, можеш така да си го тренираш, че в бъдеще гарантирано да те задовлява всеки път и да те чука както ти искаш :)

MojoJojo88
05-31-2011, 10:37
...първия път със сигурност ще остане незадоволена.
Е те там ви е проблемът - мислите само за това, което е в момента, а не виждате бъдещето. Защото сега като си хванеш някой девственик, можеш така да си го тренираш, че в бъдеще гарантирано да те задовлява всеки път и да те чука както ти искаш :)
Приятелю, четеш а не мислиш...лошо.
Забеляза ли, че тактично натъртих на ПЪРВИЯ ПЪТ, а не на всички следващи, в които въпросния девствен момък може да попие знание и да стане добър???

6mateto
05-31-2011, 11:15
Кофти е малко, защото нямат опит...пък и бързо свършват 8-) правила съм го с девствен и направо... :? ама така де, за всичко си има първи пък и с времето всичко си идва на мястото ;)

Greennight
05-31-2011, 11:22
За различните момичета е различно.Някои много се кефят,ако са първите на дадено момче,други обичат по-опитни.За всеки случай няма нищо срамно в тва и ще е тъпо да лъжеш,че си минал 100 момичета и си някакъв Казанова,а да не знаеш кво правиш...Рано или късно се разбира,няма нищо срамно в девствеността.

DarkTemplar
05-31-2011, 13:36
За различните момичета е различно.Някои много се кефят,ако са първите на дадено момче,други обичат по-опитни.За всеки случай няма нищо срамно в тва и ще е тъпо да лъжеш,че си минал 100 момичета и си някакъв Казанова,а да не знаеш кво правиш...Рано или късно се разбира,няма нищо срамно в девствеността.
Подкрепям.

IseeDEADbodies
06-04-2011, 09:28
Ох, не искам и да чуя. Искам човек, който знае какво прави.
Дори ако го обичам, винаги ще имам едно наум и ще ми е странно.


Мдае.. всички сме се родили недевствени... :lol:

Buubka
06-04-2011, 14:28
дааа

aLLa
06-04-2011, 14:34
Явно в днешно време да си девствен е срамно ?
Ако имам чувства към момчето.. дали е правил секс ще е последното нещо, което ме интересува :)

TeodorKoichinov4ever
06-04-2011, 15:29
За различните момичета е различно.Някои много се кефят,ако са първите на дадено момче,други обичат по-опитни.За всеки случай няма нищо срамно в тва и ще е тъпо да лъжеш,че си минал 100 момичета и си някакъв Казанова,а да не знаеш кво правиш...Рано или късно се разбира,няма нищо срамно в девствеността.

shasinka
06-04-2011, 15:43
Човека пита за секс, не за връзка. Просто секс с някой девственик-не,мерси. Имам ли връзка с даден човек и се стигне до етап секс, няма особено значение дали е девствен или не.

djigitoriq
06-04-2011, 17:52
Няма никакво значение, важното е да го обичам. :-) 8) :-) :P

GossipGirl89
06-04-2011, 18:12
Някои от момчетата се кефят на девствени девойки, други не - при нас е същото, на едни им харесва, на други не. За мен лично точно това дали е девствен или не няма ама абсолютно никакво значение. Е, вярно е че ако е девствен няма да е опитен, но пък в крайна сметка всички сме били такива и всички сме имали първи пъти...

SpOrTs_GiRl
06-04-2011, 19:09
Аз пък не виждам какво толкова, нали от някъде трябва да се започне?..... Като е бил с повече момичета "ама той е ебач", като е девствен "ама той не е бил с никоя и не знае".. Не е особено приятно и не е най - задоволяващото преживяване, но и не мисля, че и на тях им е приятно да са с девствено момиче. Особено ако е някоя лигла, която им пищи/реве/тръшка се..........

dimdim
06-04-2011, 19:24
Предпочитам момчето да знае какво прави.

gesh0603
06-05-2011, 03:00
Няма значение стига да знае къде да ми го вкара 8)
Абе аз знам де да ти го вкарам, ама това няма да ми помогне чак толкова много да ти кажа :D

xfakexsmilex
06-05-2011, 08:34
Ако го обичам няма да има значение

straus
06-05-2011, 09:04
Авторе добре се похвали :D Станьо, ти ли си? Ще те уредиме брат, няма да се плашиш ;)
Иначе не, мацките не се кефят на девствени пичове, хич даже :-D