PDA

View Full Version : Дали ? :(



shanell1
05-30-2011, 20:24
Здравейте ! :)

Такаа.. :-D има едно момче, което харесвам, а знам, че и той не е безразличен. До сега не сме ходили, само съм се целувала с него, но той не прави нищо по въпроса нещата да се развият. Постоянно ми намеква някакви неща, че ме харесва, но го казва уж на шега, а съответно и аз се правя, че ги приемам по този начин, но скоро започна да ме дразни, като постоянно гледа да се заяжда с мен, все ще каже нещо, с което да ме бъзика и да ме ръчка, а да не говориме, че постоянно ми натяква за момчета, с които съм се занимавала. Много пъти ми се е искало аз да направя нещо и нещатата да се получат, но нямам смелост, срам ме е, а наистина го харесвам мноого :? Кажете, какво мислите вие, да се опитам ли или да го оставя той пръв да направи нещо, а и с това държание от скоро много ме обърква.. :(

Hilary_
05-30-2011, 20:26
Направи ти първата крачка, вместо да си убиваш времето в чакане .. :?

Sh@d0w
05-30-2011, 20:28
Значи не те е срам да се целувате,а те е срам да говориш с него сериозно на тая тема.

Интересно.

shanell1
05-30-2011, 20:33
Когато стана това, той беше инициатора и аз не съм се дърпала много, но стане ли въпрос да му кажа нещо на тази тема - спичам, все едно не мога да намеря подходящ момент, може би наистина трябва да съм по смела, но това притеснение направо ми разказва играта.. :( :( :( :(

Hilary_
05-30-2011, 20:35
Не разбрахте ли, че притесненията и срамът не помагат .. няма какво да губиш толкова, само можеш да си изясниш как стоят нещата, а не да си чакаш .. :?

badsector
05-30-2011, 20:41
Като те е срам, стой и чакай да загуби интерес и да отиде при някоя друга. Като чета, малко остава ;)
Това, че е започнал да те бъзика е защото вече му писва да те чака ти да направиш следващата крачка. Той неговата я е направил. Приказките за други момчета са да ти покаже, че те ревнува, а щом те ревнува, значи те харесва. Като те е срам да говориш с него, следващия път директно го налазвай и после говорете колкото си искате. Но може би тогава ще искате други неща :D

LoveChocolate
05-30-2011, 20:44
Като те е срам, стой и чакай да загуби интерес и да отиде при някоя друга. Като чета, малко остава ;)
Това, че е започнал да те бъзика е защото вече му писва да те чака ти да направиш следващата крачка. Той неговата я е направил. Приказките за други момчета са да ти покаже, че те ревнува, а щом те ревнува, значи те харесва. Като те е срам да говориш с него, следващия път директно го налазвай и после говорете колкото си искате. Но може би тогава ще искате други неща :D

SmilezZz
05-31-2011, 05:38
Той е направил първата крачка,сега е твоят ред..
Няма от какво да се притесняваш / срамуваш.. От срама файда няма.. Най-малкото е,че той ще загуби интереса си към теб и тогава ще питаш какво да правиш ,за да го забравиш..
Действай..

gabiiTu
05-31-2011, 05:53
Тъпо е ,че е почнал да се държи така с теб,почни и ти да се подраззваш с него :Д да го закачаш. Ако искаш наистина нещата между вас да се получат ,да ,трябва да превъзмогнеш този срам,защото нищо не печелиш от него.

shke
05-31-2011, 07:12
Момчето явно в началото е проявило интерес към теб,но явно туй е продължило доста.Той е загубил до някаква част интерес и сега просто те провокира с базикни да му се откриеш.Сега имаш малък шанс да се получи нещо.Но и по описанието му което си написала,че те целува и т.н. май той е прост и не те заслужава след като досега той не ти е казал след като те вижда,че си срамежлива.В всички случаи отиваш и му го казваш,ако те отреже просто е било увлечение.УСПЕХ :grin:

MaLkaTa_LaDy
05-31-2011, 08:10
Целувай го толкова, колкото искаш, недей да се срамуваш или притесняваш. Но остави той първи да започне темата за "връзка". Нека сам да си го поиска. [говорим за един момент, в който се държите като двойка, но официално не сте]

SuperBadSuperFresh
05-31-2011, 17:33
Не можем да ти помогнем да си по-смела

Grommash
05-31-2011, 18:52
Или е неуверен в себе си или се страхува от това да предприеме първата крачка и да не знае как ще реагираш ти, или иска неагажираща връзка което е знак че не е сериозен тип. Ако си падаш по такива, не прави нищо, просто се придържай към плана. :-D

Soundd
06-01-2011, 14:47
Не нямаа смисъл да го оставиш той пръв да направи нещо.. Кажи му , че го харесваш и такаа.. Да върви па квото ще да става! Горе главата ;) Успехчета :-)

Josefinne
06-01-2011, 15:31
Най-добре направи така, че да започне да те търси той. А това става като заявиш ясно желанието си да си или негова или ничия. Просто спри да се шегуваш с него, да го търсиш, дръпни се. Когато и ако те попита, защо се държиш по-дръпнато с него и не отговаряш на шегите му, то обясни му, че вече не ти е приятно да се "шегувате" с това, защото нещата, които чувстваш са сериозни. От отговора и реакцията му зависи как ще протекат нещата между вас по-нататък.