PDA

View Full Version : червени петна в областта на слабините



monkeysallovertheplace
05-30-2011, 22:04
появиха ми се преди време едни малки червени петна в областта на слабините. по едно от двете страни - между топ*ите и бедрото. отначало бяха съвсем малки, но после станаха по-големи, и сърбят. по ръба на петното имат малки пъпчици и цялата област ме сърби. надявам се някой да може да каже какво е това, и с какво се лекува, защото ми е някакси унизително да ходя на лекар.

ПС - момче съм, на 15, и не съм правил секс така че не може да е някаква болест предавана по полов път.

Благодаря предварително!!!

Abigoria
05-30-2011, 22:31
Гъби? Може да се развият от спарване. Купувай си памучно бельо, което ти държи хладно. Гъбичките се третират с антимикотични препарати, но е препоръчително да си сигърен дали са гъби, преди да си купуваш хапове или мазила. Пусни си изследвания най- добре, и се консултирай с ОПЛ.

MusicAddicted
05-31-2011, 09:12
Добре де, какво му е унизителното, ако се разболееш от СПИН, пак ли ще е унизително да отидеш на лекар!!!!!!!!!!!

Ти сифилис знаеш ли какво е, и пак ли ще те е срам
Нали в крайна сметка уролозите са за това; на всичкото отгоре, най - вероятно и не се познавате; отиди, за да не стане по - лошо! Чу ли!

Погледни какви симпатични уроложки има:
http://www.med74.ru/img/doctors/doc_1553.jpg :D

valdes4yyy
06-05-2013, 21:12
Моето е абсолютно идентично, моля някой да ми каже какви мазила да си взема или хапове.