PDA

View Full Version : Skype хронология



edguy
05-31-2011, 07:10
Привет на всички! Имам едно проблемчче, значи хронологията ми с един потребител е частично премахната например ,ако цъкна да се види цялата хронология и то ми показва 19 декември примерно и после веднага отскача на март,а през този период съм сигурна ,че сме си писали. Отделно там където се съхранява хронологията C:\Documents and Settings\Users\Application Data\Skype ми излизат някакви папчици с имената на потребителите ми като цъкна на тях обаче ми излизат някакви .dbb формати , които компа ми не ги чете не знам какво е това. Та имам предвид ,че и там където се пази хронологията не мога да намеря нищо използваемо. Моля помогнете , ако знаете някакъв начин.

wdas
05-31-2011, 13:19
Привет на всички! Имам едно проблемчче, значи хронологията ми с един потребител е частично премахната например ,ако цъкна да се види цялата хронология и то ми показва 19 декември примерно и после веднага отскача на март,а през този период съм сигурна ,че сме си писали. Отделно там където се съхранява хронологията C:\Documents and Settings\Users\Application Data\Skype ми излизат някакви папчици с имената на потребителите ми като цъкна на тях обаче ми излизат някакви .dbb формати , които компа ми не ги чете не знам какво е това. Та имам предвид ,че и там където се пази хронологията не мога да намеря нищо използваемо. Моля помогнете , ако знаете някакъв начин.Файловете с хронологията се отварят със notepad.Но щом в скайп не ти я показва може да имаш вирусче или просто скайп версията ти да е бъгава.Препоръчвам ти да сканираш компютъра и ако намери какъвто и да е вирус - преинстал.А иначе не виждам да има начин да си спасиш изпуснатата хронология.Успех :)