PDA

View Full Version : дразнене в гърлото



blqqh
05-31-2011, 08:03
Здравейте! Вече от много време имам дразнене в гърлото-все едно имам храчка,която не мога да изкарам,суха кашлица,понякога трудно преглъщане на слюнката ми. Това е от най-малко година. Ходих миналата година на лекар(УНГ),но ми казаха ,че нищо ми няма,просто да пия повече течности,да си подхранвам повече имунната система и да ходя на чист въздух повече. Но това дразнене продължава.. Притеснявам се,че четох в нета разни неща за рак на ларинкса,има почти същите симптомии.Случвало ли се е на вас това дразнене или да знаете нещо ? Ако има някакво значение,на 20 съм,не пуша ,но съм постоянно около пушачи.

MusicAddicted
05-31-2011, 08:47
ХЪЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!! !!!

Как не те е срам да си седиш още вкъщи! :shock: Това са първите симптоми на бактерийния рак! Понеже все още няма лекарство за това, не са ти казали! Ето и една статия в Уикипедия:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B5%D 0%BD_%D1%80%D0%B0%D0%BA

Да знаеш, че е смъртоносно!!!

Red_Hair
05-31-2011, 09:06
ей ей MusicAddicted ти от 3 теми вече направи 3 смъртни случая я се поокроти,take it easy mate,виждам,че добре си служиш с уикипедия,но все пак май не си стигал най-отдолу на страницата където пише "Внимание: Уикипедия НЕ е лекар!".авторке рак на ларгса не е много често заболяване и го имат по-често възрастни,а 20 не е най-критичната възраст,айде така да го кажа.съвсем нормално е ако около теб има пушачи,сутрин да имаш кашлица,дори и със секрети,болки в гърдите,сухота в устата,дразнене и прочие,но далеч от идеята съм за рак,освен ако не живееш близо до Холушима или Чернобил,но по правилния ти българския съдя,че не си от там,така че можеш да си спокойна,а и си ходила вече на УНГ и той си е казал мнението.все пак какво струва нашето пред неговото :) .и само да довметна,колкото по-малко знаете и четете глупости,толкова по-добре щото вече някои хора тука "имат" заболявания които още не са открити и такива които вече са изчезнали.

badsector
05-31-2011, 10:14
Съгласен съм с горното мнение (само не разбрах като не знаеш какво е името на АЕЦ-а, защо първо не го провери в нета, ами го написа грешно?).
За твое успокоение можеш отново да минеш през УНГ и да кажеш, че за една година няма промяна. Но ако живееш на задимено и прашно, няма да ти помогне УНГ-то.

StolenBliss
05-31-2011, 11:54
MusicAddicted, ако имаш неконтролируема нужда да изкарваш комплекси земи върви в кофата. Там на воля можеш да си 'вирееш'. Тоя раздел не е за бактерии като теб. Айде :-$

MusicAddicted
05-31-2011, 16:56
MusicAddicted, ако имаш неконтролируема нужда да изкарваш комплекси земи върви в кофата. Там на воля можеш да си 'вирееш'. Тоя раздел не е за бактерии като теб. Айде :-$

:razz:

И са аз кво съм - бактерия или растение

StolenBliss
05-31-2011, 18:51
Ти как мислиш? Чак растение ? Айде ся, претенции :P