PDA

View Full Version : Без свършване...



NightGuardian
05-31-2011, 10:11
Момичета... как бихте се почуствали , ако момчето не може да свърши? Или пък трябва на чикия или на свирка , но пак доста трудно да стане това? Та дори някой път изобщо да не може , как бихте се почувствали?

И изобщо кефи ли ви , като свършваме или ви е все едно...

MojoJojo88
05-31-2011, 10:15
Ами....до сега не съм имала проблем с това. Имам предвид, че ако му е по-трудно да свърши-не ми е проблем да приключим със свирка. Иначе ще ми е някак си кофти от факта, че аз съм свършила, а той не е ...

bloodyF
05-31-2011, 11:25
предпочитам да свърши :}
иначе се чувствам сякаш съм се изложила :-o

NightGuardian
05-31-2011, 12:21
предпочитам да свърши :}
иначе се чувствам сякаш съм се изложила :-o

А след като се чувсваш , че си се изложила , били го потърсила отново ?

malkasladkaku4ka
05-31-2011, 12:35
зависи от ситуацията и отношенията м/у мен и човека :)

bloodyF
05-31-2011, 12:39
предпочитам да свърши :}
иначе се чувствам сякаш съм се изложила :-o

А след като се чувсваш , че си се изложила , били го потърсила отново ?



е да, не съм такава, че да не го потърся :] но и такива момичета има, по-скоро се срамуват..

Giosterica
05-31-2011, 12:40
Случвало ми се е да не може да свърши. Чувствах се виновна , но ... 8-)

sladkish_14
05-31-2011, 17:30
И на мене ми се е случвало, но какво да направя, аз да не съм машина. Да ме лашкат 3 часа и нищо ;д 8-) .. НЕ майтап. Ми какво мисля, НОРМАЛНО е. Нищо толкова страшно не е станало и ние почти никога не свършваме, ама мъжете не са тръгнали да се трогват от факта. ;)

anonymous708973
05-31-2011, 18:42
предпочитам да свърши :}
иначе се чувствам сякаш съм се изложила :-o

Приемам го адски лично, ако не свърши, дори да правим секс за втори път в последния половин час. Довършвам го със свирка задължително. Веднъж-два пъти съм го оставяла, кофти ми беше.

marilyn
05-31-2011, 19:44
Мен много ме кефи да гледам момчето как свършва, просто като например аз съм свършила няколко пъти и някак с наслада му гледам физиономията докато се празни. И да, случвало ми се е с едно момче да не свърши и на мен ми стана кофти малко, ама какво да се прави. Но това не е причина да не му се обадя пак. Предполагам, че зависи и какви са отношенията м/у хората. ;)

RoSKo0o0
05-31-2011, 21:42
Като сте яки, ще свършваме... като сте квазимодота - ще ни дърпате чурата цел ден!

Ronnan
06-01-2011, 07:11
Аз лично свършвам рядко, но това си е мой избор, и приятелката ми няма нищо против това. За мене да правя секс с нея, докато я желая до полуда, е по приятно от самия оргазъм. Свършвам чак когато напрежението стане прекалено голямо.
След оргазма някак си се чувствам празен, изстискан, и при всеки следващ тек някак си желанието става все по малко и по малко, което пък не ми харесва. Ако не свършвам, след всеки тек, се чувствам изпълнен с все повече и повече енергия, която мога да впрегна във всичко, не само в секса. Някак си така по ми харесва :)
А иначе стига да поискам свършвам за секунди :P

badsector
06-01-2011, 10:39
...Ако не свършвам, след всеки тек, се чувствам изпълнен с все повече и повече енергия, която мога да впрегна във всичко, не само в секса...
Еми да, то в Тантра си има и такива практики, да не свършваш, а само да се зареждаш с енергия :)

qncheto0l
06-28-2011, 16:58
до сега никога не съм се ''излагала'' хахах... винаги се е получавало.. и да адски много ми харесва да гледам физиономиите които прави докато свършва ...великолепно е :grin:

kremen4eto
06-28-2011, 17:53
Случвало ми се е 5-6 пъти да не свърши при свирка, но на фона на минимум 200 успешни завършека, не ми сваля самочувствието изобщо. Може да е изморен, аз да съм изморена, да ни се спи, да имаме проблеми - много неща ... не сме машини

SpOrTs_GiRl
06-29-2011, 12:49
Ще ми стане криво, но няма да се предам, докато не свърши! :D

DarkTemplar
06-29-2011, 13:31
Ще ми стане криво, но няма да се предам, докато не свърши! :D
Вземайте пример от колежката. :D