PDA

View Full Version : Помогнете!



KrauterhoF
05-31-2011, 11:20
Здравейте,аз съм момче на 12 години!Харесвам едно момиче тя също е на 12,не се познаваме.Искам да се запознаем, но ме е срам да и го кажа.Моля помогнете! :) [/b]

MojoJojo88
05-31-2011, 11:25
Искаш ние да се запознаем с нея, вместо теб ли?

kiikii
05-31-2011, 11:31
Еми трябва по някакъв начин да си преодолееш срама.Никой друг няма да те запознае с нея, а и едва ли тя ще е тази, която ще поеме инициативата.Затова ти трябва да го направиш.Намери обща тема за разговор и така полека нещата ще се развият.Успех!

Hilary_
05-31-2011, 15:29
За пореден път ще се повторя:

или преодоляваш срама си, или си оставаш с искането .. ;)

Dannue
05-31-2011, 15:47
Ако сте в едно училище, гледай да я заговориш с нещо интересно, ако има фейсбук се поразрови в харесваните й страници и избери един общ ваш интерес и го вметни, когато я заговориш. Така, малко или много ще се почувства по-близка с теб и когато дойде времето ( по твоя преценка ) просто набери кураж и й кажи. (: Ако пък те отхвърли, какво толкова ! На дванадесет си, не е края на света . .

Ssummerjam
05-31-2011, 16:33
За пореден път ще се повторя:

или преодоляваш срама си, или си оставаш с искането .. ;)

ндаам.

thegreenzombie
05-31-2011, 16:36
Ако сте в едно училище, гледай да я заговориш с нещо интересно, ако има фейсбук се поразрови в харесваните й страници и избери един общ ваш интерес и го вметни, когато я заговориш. Така, малко или много ще се почувства по-близка с теб и когато дойде времето ( по твоя преценка ) просто набери кураж и й кажи. (: Ако пък те отхвърли, какво толкова ! На дванадесет си, не е края на света . .

пфф... по-точно не бих се изразила !! :)