PDA

View Full Version : Еlevation 2011



iv4et0o0o0o0o0
05-31-2011, 11:26
Някой ще ходи ли на феста Elevation в Разлог

Tempest
05-31-2011, 12:47
как ше пропусна Cypress, бе човек!! :D

SlowDownBaby
05-31-2011, 15:21
Много искам да отида,но още не е сигурно,май няма с кой :( А толкова искам да видя 30 seconds to mars !
Ако има някой от Бургас,който ще ходи да пише. :)

Lenny
06-01-2011, 17:38
Много искам да отида,но още не е сигурно,май няма с кой :( А толкова искам да видя 30 seconds to mars !
Ако има някой от Бургас,който ще ходи да пише. :)
охх и аз съм така, а как ми се ходии

xxxmyheroinexxx
06-01-2011, 20:17
Аз ще съм там! Не мога да пропусна 30STM! :grin:

SlowDownBaby
06-02-2011, 12:54
Много искам да отида,но още не е сигурно,май няма с кой :( А толкова искам да видя 30 seconds to mars !
Ако има някой от Бургас,който ще ходи да пише. :)
охх и аз съм така, а как ми се ходии

Като гледам май само ние сме така. :x Хората пари нямат да отида,ние компания....срамота.. :D Ся ми е смешно ама в деня на концерта ще има да рева,че не съм там.. :(

Lenny
06-02-2011, 15:23
Много искам да отида,но още не е сигурно,май няма с кой :( А толкова искам да видя 30 seconds to mars !
Ако има някой от Бургас,който ще ходи да пише. :)
охх и аз съм така, а как ми се ходии

Като гледам май само ние сме така. :x Хората пари нямат да отида,ние компания....срамота.. :D Ся ми е смешно ама в деня на концерта ще има да рева,че не съм там.. :( Оо на мен още от сега ми е гадно и ми иде да се разрева,а за тогава не ми се мисли. Лошото е, че приятел на баща ми щеше да ходи с дъщеря му и щях да ходя с тях обаче миналата седмица го видях и той като ми каза, че са се отказали направоо..

Sanguis
06-02-2011, 16:27
Нема кинти.Ще изпусна Cypress Hill.ЗАЩОООО ДЖИИИЗЪЪСС!?!?!!?!?!Толкова не е честно,че няма накъде :-x В деня на концерта ще се сдухвам и ще рева.Или ще надуя Сайпръс и ще унищожавам имущество.NOT F*CKIN FAAIIR!!!

P.S.На тези,които ще ходят пожелавам незабравимо изкарване,тотално размазване ии много кеф! :smt002

Tempest
06-03-2011, 15:50
Нема кинти.Ще изпусна Cypress Hill.ЗАЩОООО ДЖИИИЗЪЪСС!?!?!!?!?!Толкова не е честно,че няма накъде :-x В деня на концерта ще се сдухвам и ще рева.Или ще надуя Сайпръс и ще унищожавам имущество.NOT F*CKIN FAAIIR!!!

P.S.На тези,които ще ходят пожелавам незабравимо изкарване,тотално размазване ии много кеф! :smt002

за малко се разтревожих, че целия форум са изпедерастяли по ония марсианци...

има Jamiroquai, Gentleman, Morcheeba.. ама кой ли е чувал за тях, хахах