PDA

View Full Version : Как да съм сигурна в чувствата си?



betito28
05-31-2011, 12:13
Как да съм сигурна в чувствата си?Дали наистина го обичам,или той е просто един каприз?Наистина ли изпитвам любов,или просто се чувствам задължена??В момента ми е страшно объркано...Изпити,той...Как мога да разбера какво изпитвам към него, и ако изпитвам нещо-то какво??Любов или прсто това е нормално чувство към всяко едно момче??Понякога се заглеждам в някой друг и си казвам ''Чакай малко..Аз наистина ли харесвам него??''Как мога да съм сигурна,че изпитвам любов??Изчела съм доста ''момичешки'' книги,но сега не си спомням и не мога да анализирам нищо от тях,въпреки че те са пред мен...Постоянно ми се въртят всякакви мисли в главата...Той постоянно се държи лошо с мен-обиди,подигравки...И всичко това започна,когато разбра,че го харесвам.Дали тези подигравки му служат,за да прикрие чувствата си,или наистина мисли всяка една дума,която казва??Много съм объркана...:cry:

malkataa
05-31-2011, 13:04
Ами мисля, че ако действително те обича ще те вижда като перфектна в своите очи и съответно няма да е способен да те критикува или обижда.. Почти нищо не може да се разбере от това, което си написала, защото не си обяснила ситуацията като цяло, но ще ти кажа да спреш да се самосъжаляваш.. Само това, че не го намираш за невероятен и по-красив от всички останали трябва да ти показва, че може да имаш симпатии към него, но не си чак влюбена. Ако досега си изпитвала това преди си спомни как изпадаш в едно недоумение и мислиш човека за идеален, невероятен. Може и да не е любов.. просто продължи напред. Успех!

Ssummerjam
05-31-2011, 16:12
А как да дишам? :lol:
Като ти минат изпитите няма да си толкова напрегната и ще мислиш по-трезво => ще си по-наясно със себе си. Пък и времето прекарано с него ще ти помогне да намериш отговор на многото си въпроси. За финал ще добавя, че не виждам смисъл да поддържаш тази връзка, щом той те обижда, отнася се грубо и т.н.

betito28
05-31-2011, 16:20
Не..ние нямаме връзка,ако беше така,щях ли да пиша тук??Искам просто да знам как да съм сигурна какво чувствам..

LoveMnmL
05-31-2011, 16:48
Ти самата не знаеш какво чувстваш,та ние ли да знаем ?

badsector
05-31-2011, 20:22
Може би си мислиш, че го обичаш точно защото се държи грубо.

RoSKo0o0
05-31-2011, 21:33
-Хей, чувства! Как сте! Обичам ли го? (happy)(sun)

AnzaRe
06-01-2011, 09:36
Трогнах се :razz: обърканите неща нямат смисъл,а кога ще имат се питам аз?

betito28
06-01-2011, 12:12
Благодаря на всички за ''прекрасните'' отговори :(

AnzaRe
06-01-2011, 12:26
Той постоянно се държи лошо с мен-обиди,подигравки...
Това ли е начинът да се държиш с едно момиче : ) според мен това още повече те обърква.
А за това как да разбереш чувствата си-когато се събудиш сутрин с усмивка и се сещаш за него както и през деня,чудиш се какво прави той и т.н....
Знам какво ти е и на мен ми е било така - безразлично,всичко скоро ще свърши когато срещнеш подходящ : ) и ще те накара да забравиш всичко лошо и няма да се питаш дали го харесваш! : )

betito28
06-01-2011, 12:30
AnzaRe,много ти благодаря...Явно тази истина съм търсила през цялото време до сега :)