PDA

View Full Version : ПИЩОВИ



bloodyF
05-31-2011, 12:35
Утре имам контролно, но седя на първия чин (по химия е контролното) и имам едно помагало в което по принцип си пъхаме пищовите..
обаче като съм на първия чин няма как, та дайте ми идея.. :(


(уравнения е това, което ще пиша.. , няма как да ги науча..)

SiSi7yYy
05-31-2011, 12:39
Взимаш си Менделеева таблица и отзад на нея залепяш уравненията ...

linaXX
05-31-2011, 12:57
аз си пиша по обувките,може и на пода,на стената .. зависи къде стоиш
ако можеш назубряш половината и по-малко правиш на пищов :-D

bloodyF
05-31-2011, 13:18
седя до прозореца
http://ozon.bg/4480-5226-large/pomagalo-po-himia-za-7-12-klas-lilia-velichkova-ganka-robova.jpg


помагалцето е това, от около 10 странички се състои..
ама ми е кофти, че съм отпред...да не вземе да проверява..дайте други идеи

Runaway11
05-31-2011, 14:49
Ами тя като проверява и като отиде назад не може ли тогава да си ги сложиш?

robertdowney
05-31-2011, 15:23
Скрии ги в пазвата си или пиши някъде по чина, или ако ви дават да носите очила, на тях ги сложи. А може да вземеш обемиста химикалка и по страните да издълбаеш пищови или на много химикалки ако мястото не стига или на моливи. Може на нисисера, ако имаш или да ги скриеш в някъде в тоалетната и да кажеш, че ти се ходи до тоалетна и да се подсетиш. Начини много :D :D

dubfx
05-31-2011, 16:26
аз си ги качвам като бележки на телефона,и си го оставям в джоба;за 4та година в гимназията не са ме хващали :-D

kukuchev711
05-31-2011, 16:32
Имаше цяла година на разположение. Обаждаш се на някаква госпожа по химия, отиваш при нея за 1 час, обяснява ти уравненията, които не са чааак толкова трудни, и си готова.
Сега ще има да го мислиш...

GL все пак.

iiordanova
05-31-2011, 16:49
Или си ги запиши на телефона и ако те попита казваш,че гледаш колко е часа.
Или когато има удобен момент извади листчето и го сложи из между другите неща,но листчето да е супер малко.
Или си ги напиши на чина. Когато приближи просто слагаш ръка,за да покриеш написаното.

bloodyF
05-31-2011, 18:36
Кофтито е че е първи час + първи чин , а иначе ходих на консултации ама тея нямат запомняне

kukuchev711
05-31-2011, 18:47
Кофтито е че е първи час + първи чин , а иначе ходих на консултации ама тея нямат запомняне
По принцип уравненията трудно се „помнят“. Все пак са уравнения, а не стихотворения. :)

iiordanova
05-31-2011, 19:01
Кофтито е че е първи час + първи чин , а иначе ходих на консултации ама тея нямат запомняне

Ами,отиди по-рано и ги напиши на чина. :) И още по-добре е,ако чина е надраскан или е от масите(дървените),на които трудно се вижда писано.

YoungDD
05-31-2011, 20:12
Аз си спомням веднъж как целия урок по биология си го написах на ръката. А ти можеш да си напишеш уравненията на крака и утре да отидеш с къси панталони до коленете. Като почне класното само си крастосваш краката по мъжки както се казва и гот. :)

DesireToFire
05-31-2011, 20:18
Ооо по химия е много лесно. Ние пишем на наши си листи, а той ни пише задачите на дъската. Преди това на еднакъв на тези които ще предам лист съм си написала няколко уравнения и просто го вадя с другите листи и като изпиша една страница, вече ги разбърквам и все едно сега съм го написала 8-).

Colouring
05-31-2011, 20:49
Аз по химия веднъж ползвах Менделеевата таблица.Имам си отделно картонче с нея,отзаде си пиша това,което ми трябва с молив.. и когато госпожата отиде някъде,просто я обръщам и гледам това,което ми трябва.Няма как да ти каже нещо,защото таблиците са позволени.
Иначе,ако не мърда и си стои на стола,си прецакана.Така е.. на първите чинове е опасно,ама винаги седя там. 8-)

crash19
05-31-2011, 21:06
Амиии веднъж или двапъти съм ползвала следния пищов (тъпичък е, ама нищо :D )- отиваш на училище с дънки ии ако имаш кецове ще е перфектно. Пишеш на един лист всичко, което ти трябва прегъваш го малко и го пъхаш в кеца, не изцяло, амиколкото да се закрепи ииии в часа кръстосваш крака и гледаш. :D :D :D

Yunna
05-31-2011, 21:43
:D най - лесния начин според мен е като си наседнеш тетрадката предварително си си я отворил/а облегаш си се назад разтваряш крака :lol: и пишеш !!

ccdesigns
05-31-2011, 22:35
Сега ми хрумна да пъхаш листчета в панталона, но така ,че да можеш лесно да ги вадиш и прибираш :D

xxxmyheroinexxx
06-01-2011, 06:41
Телефон..с достъп до интернет е най-добре. Или да се запишеш докато четеш урока и да го слушаш на слушалка.. Първото е най-сигурно. :)

DirtySmile
06-01-2011, 07:57
Аз днеска имам контролно по испански.Госпожата каза,че ще е на някакво си време и на 5 неправилни глагола.Изспечатих си неправилните глаголи и глаголните окончания на лист 3х2см и всичко се събра и се чете перфектно с шрифт 2

bloodyF
06-02-2011, 14:33
:D най - лесния начин според мен е като си наседнеш тетрадката предварително си си я отворил/а облегаш си се назад разтваряш крака :lol: и пишеш !!



това е най-най- ама най-тъпият начин..като гледаш надолу кво ще си помисли ;)



преписах де, само 1 уравнение не, щото го нямах на листа 8-) дано да вържа 3-3.50.... (crossing fingers) 8-)

anonymous708973
06-02-2011, 19:29
Да гледаш надолу наистина е тъпо. Пищовът винаги ми е баш на чина. :)